Topiknyitó: Törölt felhasználó 2016. 07. 05. 14:18

Ez is Magyarország...  

A lónak a bizonyos alkatrészét a fidesz szájába (már ha ez nem volna képzavar) !
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 07. 08. 09:08
#2960
origo napi zsenialitás:
agresszív propaganda = mesekönyv megjelentetés + zászló kitűzés
https://www.origo.hu/nagyvilag/20210707-sorosek-penzelik-az-agressziv-lmbtq-gyermekpropagandat.html
(figyelmeztetés: a cikk súlyos önellentmondásokat és hazugságot tartalmaz)
euler 2021. 07. 08. 08:09
#2959
Szintet lépet a miniszterelnöki megtekintés intézménye (...)
A műfaj koronázatlan királya, egyben legkreatívabb innovátora a türkmén elnök, aki egy spontán kerékpározás közben arra lesz figyelmes, hogy népe formaruhában, zárt alakzatban követi, de előfordul, hogy véletlenül megnyer egy rallye futamot, a DJ pult mögött találja magát a szilveszteri bulin stb. Hibátlan megtekintések ezek.
Igen, magas a léc, de nem lehetetlen megugrani. A Doktor Miniszterelnök Úr az aranykészlet megtekintésével, és az esemény szabályos dokumentálásával melegített, majd minden pihenés nélkül, váratlanul megtekintette a sajtószabadságot. Spontán lement az újságoshoz egy stáb kíséretében, hogy van-e Magyarországon sajtószabadság. …és volt. (KT)
https://www.facebook.com/dmagyarmuzsa/posts/1158956037936450
_Macika_
_Macika_ 2021. 06. 24. 13:04
#2958
Leváltották a NAV vezetőjét
nem is simicska már 😆
euler 2021. 06. 17. 14:27
#2957
 Győzött a kormány és a miniszterelnök úr, öt helyet javítottunk az IMD listán, így 63 ország közül a 42. hely büszke birtokosai lettünk.
.
Amilyen legalja libsi vagyok, megnéztem, mennyivel vagyunk most jobbak, mint akkor, amikor Tudjukki vezette a szakadékba az országot, ahonnan tekintetes uramék az utolsó pillanatban rántották vissza, kockáztatva mindenféle sérveket. Natehát:
2008-ban a 38., 2009-ben 45. volt Magyarország. 2010-ben sikerült visszakapaszkodni (alighanem a Bajnai-kormánynak köszönhetően) a 42. helyre. 
Az Orbán-kormány első éve meg is hozta a várt eredményt, 2011-ben már a 47. helyen hasítottunk. 2017-ben pedig a csodás 52. helyet sikerült megcsípni.
Most tehát az történt, hogy 11 évnyi teljhatalomban kormányzás, az országba öntött uniós forrás, a pénzbőség és a nyugalom annyira volt elég, hogy visszamásszunk oda, ahol a nagy gazdasági válság után voltunk.  Igazán parádés teljesítmény, de tényleg 
Tudom, most az jön, hogy de járvány és gazdasági válság volt! Tényleg, csakhogy előtte nem volt, amikor igen, az minden országot érintett, nem csak minket. Az szerintem nem ér, hogy először a szar kormányzással lerontanak egy mutatót, majd picit javítanak a saját mélypontjukhoz képest, és fülvakargatást kérnek."
_Macika_
_Macika_ 2021. 06. 07. 17:34
#2956
exley 2021. 06. 06. 15:50
Előzmény: #2954  euler
#2955
A kinaiak tesznek róla, hogy a "köpcös" ne tudja megvédeni saját magát:)
euler 2021. 06. 06. 12:42
#2954
PARANCSNOKVÁLTÁS A HONVÉDSÉG ÉLÉN! 
"Aki azt mondja, hogy tudja mi történik az festi magát. ...
.
Olyan, hogy NATO elvárások nincsenek, a tagállamok felajánlásokat tesznek (ez nem a Varsói Szerződés). Olyan kormány kezdett 2-3 éve haderőfejlesztésbe, mely 2011 és 2017 között 1 % alatt tartotta (közel kivéreztette) a honvédelmi költségvetést. Majd 20 szűk esztendő USA kapcsolatok után, Orbán Trumpban megtalálta az emberét, aki támogatja autokrata rendszerét. Hálából fegyvereket rendelt az USA-ból. Valahogy ütőkártya kellett az Angela Merkellel szemben is a jogállamiság vitában, ezért megrendelésekkel jutalmazta a német nagytőkét. Most mindezt úgy állítják be, mint tervszerű és szervezett tevékenységet. 
Tisztázzuk az un. haderőfejlesztést nem a Honvédelmi Minisztérium vagy a Honvédség Parancsnoksága intézte. Egy Maróth Gáspár nevű (orvos végzettségű) kormánybiztos (nevezzük üzletembernek), Orbán embere. A katonák, mint én voltam, a parancsot legjobb tudásuk szerint végre akarják hajtani. De ha úgy alakul és már nem bírja a gyomruk, lelépnek. ...
.
Ki fog végre kiállni, és megmondani a lakosságnak, hogy ne legyenek illúzióik, a honvédség (2 gépesített, 1 különleges dandár) önállóan, valós harcban jó, ha 1-2 megyét tudna védeni, néhány óráig. Na ezért kell a NATO.
 .
" Ha a magyar hadseregnek annyi dandárja lenne, mint dandártábornoka, nem nekik kellene csatlakozni a NATO-hoz, hanem nekünk hozzájuk"
https://www.facebook.com/szucs.mihaly.982/posts/1882695871894527
geza77
geza77 2021. 06. 01. 06:45
#2953
Szabótól is elvették a szót, erre ő Magyarország hét törvényére hasonlító tükröt akart átadni Orbánnak
Ön egy hazaáruló” – mondta Szabó, el is vették tőle a szót, figyelmeztetést is kapott. Szabó ezután át akarta adni Orbánnak a tükröt, ami távolról úgy nézett ki, mint az Orbánnál is megjelent Magyarország hét törvénye, de utóbb kiderült,
Szabóén más szöveg van. Orbán korábbi mondásait idézte rajta, például azt, hogy „mi soha nem vetemednénk arra, hogy elhallgattassuk azokat, akik nem értenek egyet velünk”.
https://telex.hu/belfold/2021/05/31/szabo-timeatol-is-elvettek-a-szot
euler 2021. 05. 27. 10:28
Előzmény: #2951  exley
#2952
Nem! Biankóban.
exley 2021. 05. 27. 10:14
Előzmény: #2950  euler
#2951
Henyén?:)
euler 2021. 05. 27. 10:12
Előzmény: #2947  sanka
#2950
Varga Judit áprilisig naponta ötször adott engedélyt a titkosszolgálatoknak, hogy valakit az illető tudta nélkül megfigyeljenek, lehallgassanak, a lakását titokban átkutassák, leveleit elolvassák. 
Ez a szám tavaly még napi három alatt volt, összességében pedig az a tendencia, hogy évről-évre nő az ilyen miniszteri engedéllyel végzett titkos műveletek száma – 168.hu 
sanka 2021. 04. 19. 08:44
Előzmény: #2946  euler
#2947
Miért nem csodálkozom, ha maradnak lesz ez még több is,márpedig....
euler 2021. 04. 19. 08:36
#2946
Nem az ötvenes évek.
"A napokban azzal szembesültem, hogy több idegen szervezetten figyeli a házat, ahol lakom. Majd amikor elindultam otthonról autóval, még követtek is. Pont úgy, mint a filmekben.
Azonban mivel helyismerettel nem rendelkeztek, könnyedén mögéjük kerültem, így a mellettem ülőnek sikerült lefényképeznie az autót. A sötét Mazda rendszáma jól látható: PRT-076
Kissé bepánikoltak, amikor feltűntem mögöttük.
Ügyfélkapun keresztül minden gépjármű lényeges adatait le lehet kérni, azonban a hivatalos nyilvántartás szerint a Mazdán lévő rendszám nem került kiadásra Magyarországon."
https://www.facebook.com/dr.czegledycsaba/posts/874662543091254
Törölt felhasználó 2021. 04. 17. 17:53
Előzmény: #2943  libasbukta
#2945
kik a kommunisták dobrevgyurcsányorbán.
Törölt felhasználó 2021. 04. 17. 16:27
Törölt hozzászólás
#2944
libasbukta
libasbukta 2021. 04. 17. 11:56
Előzmény: #2942  _Macika_
#2943
a dobrevrajongók a kommunistáktól rettegnek xD van egy rossz hírem
(kapitalista) üzleti tudományokban hanyadik ez az egyetem? harmincadik? 
_Macika_
_Macika_ 2021. 04. 17. 11:54
#2942
„először a kormány megállapodást köt 2019-ben az új fővárosi városvezetéssel többek között a Budapesti Diákvárosról. Olcsó lakhatást a magyar fiataloknak, egészségügyi fejlesztéseket, a Budapesti Nagyerdő zöldfejlesztését tudtuk kiharcolni, és azt, hogy a kormánynak olyannyira fontos stadion úgy épüljön meg, hogy kilenc napig kiszolgálja az atlétikai vb-t, de utána legalább 90 évig a ferencvárosiak és általában a budapestiek szabadidejét, szórakozását, sportolási lehetőségeit biztosítsa. Megállapodtunk, aláírtuk, a Fővárosi Közgyűlés és a kormány is dokumentumba foglalta.
Majd a miniszterelnök ezt az egészet elárulta az első szembejövő kínai delegációnak. Titokban hozott kormányhatározattal a Budapesti Diákváros területét odaígérte egy olyan kínai egyetemnek, amely kartája szerint a kínai kommunista párt iránymutatásai alapján működik, amelyet kínai vállalatok építhetnek meg 500 milliárdos kínai gigahitelből, amelynek árát persze a magyar adófizetőknek kell évtizedekig törleszteniük.

Topik gazda

zugnezeg
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek