Topiknyitó: Portfolio 2014. 11. 10. 09:14

Varga nem menti fel a NAV elnökét  

Ugrás a cikkhez
Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter szerint akkor lenne feladata a NAV elnökének ügyében, ha valaki végre már elárulná neki, melyik az az ügy, amiért az USA-ból kitiltották Vida Ildikót. Valaki megvádolta a NAV vezetőjét anélkül, hogy bármiféle...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=206197
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2014. 11. 11. 09:45
Előzmény: #78  SBob
#80
Ha nem fognak bizonyítékok előkerülni, akkor az USA csúnyán lejáratja magát, Orbán pedig még jobban megerősödik.
BudFox
BudFox 2014. 11. 11. 09:41
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#79
majd este megnézem....
SBob 2014. 11. 11. 09:36
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
Nem tudom, hogy a "lényegen" te mit értesz. Az mindenképpen érdekes, hogy ma lassan már szinte minden álláshirdetés minimálisan középszintű angoltudást követel. Ez kétségtelen. De ismerek én olyan céget, ahol az informatikát vezető igazgató szintén nem beszél angolul, ami talán még érdekesebb szituáció. (főként, hogy blue cégről van szó)
A kérdésben én nem látok tisztán, hiszen a konkrétumokat nem ismerem (ismerhetem). Éppen úgy elhiszem, hogy valóban korrupció van a háttérben, mint azt, hogy pusztán politikai nyomásgyakorlás.
Egy dolgot azonban kiemelek ebben az ügyben és ezen mindenki gondolkodjon el. (ha akar :) ).
A magas szintű csalás, korrupció nagyon komoly dolog. Mégis azt gondolom, hogy kutya izéje ahhoz képest, amit a magát a világ csendőrjének kikiáltó USA művelt (legalábbis, ha ez az info nem változik) eddig. Ez a legrosszabb sötét korokat idézi. A boszorkányüldözés volt ehhez hasonlatos, ahol a megvádoltnak azt kellett bizonyítania, hogy nem az, aminek kikiáltották. Az 50-es évek koncepciós pereit legalább végzett bírák vezették le. (még ha a vádat olykor ( A tanú ) összekeverték az ítélettel. Egy sorozatgyilkosnak is vannak "jogai" ( főként az USA-ban ). De az szégyenletes, hogy valakit bűncselekménnyel vádolnak meg -ezzel gyakorlatilag elvágják a teljes addigi életét anyagilag és erkölcsileg - , majd közlik vele, hogy ennyi volt. És az emberi jogok (még akkor is, ha történetesen a NAV gyakran ugyan így cselekszik és ezért én picit kajánul nézem a vezetőjük meghurcolását) ? Ez egy nagyon csúnya történet, de szerintem az USA-ra nézve még inkább.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 09:15
Előzmény: #75  BudFox
#77
A videó a lényeg. Ő az adóhatóság elnöke!
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 09:14
Előzmény: #72  BudFox
#76
Szerintem nem értetted meg, amit tripod írt...
BudFox
BudFox 2014. 11. 11. 09:12
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#75
DE, pont ezt láttam ami le van írva...a videót majd megnézem...csak nem ezen , mert lefagy a laptopom :) mi van még benne a videóban ?

Amúgy szoktam nézni az ATV -t, Echo -tv -t is riktán, meg elolvasom Indexet, Origo -t..Pénzcentrum -ot..stb. többfelől tájékozódom mindig...ha van időm.
szivacs
szivacs 2014. 11. 11. 09:11
Előzmény: #23  exmnbs1
#74
Ettől még Nulandra nem áll, hogy nem "érdemi ember".
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 09:10
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#73
BudFox
BudFox 2014. 11. 11. 09:09
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#72
szerintem is :-)) nagyon jókat írsz...
az Orbán-Simicska háborút, nézeteltérést is szerintem csak a sajtó, meg ellenzék találta ki.
Most olyan kevés a támogatottságuk, hogy minden mindegy elven bármit bedobnak, nehogy eltűnjenek a süllyesztőben.

végső kétségbeesésükben.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 09:09
Előzmény: #70  BudFox
#71
Látszik, hogy te csak a kormány médiából tájékozódsz. Ott ez biztos nem ment le:
link
BudFox
BudFox 2014. 11. 11. 09:04
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
tegnap volt bent az amerikai követségen a NAV elnöke, nem mondtak neki semmit sem.

CSak annyit hogy ez egy vízum ügy.

Nem nézted a tévében ?

szerintem tényleg csak az amerikaiak akarnak a kormányra nyomást gyakorolni... több okból is.
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 08:45
Előzmény: #67  mereszZenesz
#69
Akkor irány Észak-Korea...
goapsy1
goapsy1 2014. 11. 11. 07:54
Előzmény: #67  mereszZenesz
#68
Neked nem is kell akarnod.
Vándorolj ki Orbáncékkal Azerbajdzsánba, ott nem fognak demokráciával zaklatni.

"Itthon baj van , Amerikában még nagyobb.."

Rém unalmas már ez a "hanyatló Nyugat" - duma.
Az összes komcsi ezt nyomja 60 éve.

mereszZenesz 2014. 11. 11. 04:25
Előzmény: #65  dexter
#67
Itthon baj van , Amerikában még nagyobb..

Ha ez a demokrácia, én köszönöm de lehet nem akarom !
Törölt felhasználó 2014. 11. 11. 00:25
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#66
De van értelme.

"Megöltétek az apámat, az apósomat, az Úristen irgalmazzon néktek!" /Simicska Lajos/

Simicskát a bosszú vezérelheti Orbánt meg a hatalomvágy. Ez a kettő nem mindig összeegyeztethető.
dexter 2014. 11. 10. 23:48
Előzmény: #27  morci
#65
Morci! Te el vagy tévedve nem kicsit.
Amerika nem vádolt, gyanúsított meg senkit, nyíltan meg pláne nem.

Amerika kitiltott 6 embert, akikkel személyesen (vagy levélben) közölték a dolgot. Nem verték nagy dobra.
Az, hogy most botrány van belőle a fidesz lakájújságjának, napi gazdaságnak köszönhető, ők szellőztették meg azt a hazugságot, hogy az amcsik nem engedik a nav-vot amerikába nyomozni és ezt amcsik cáfolták, és megmondták, hogy korrupciós kitétel miatt nem engedik be őket. Pont. Ennyi. Az Amcsiknak joguk van bárkitől megtagadni a beutazást, ha úgy ítélik meg (megjegyzem ez pl. mo-ra is igaz). Azt is megmondták már az elején, hogy törvény tiltja, hogy kiadjanak infót. Pont.
Tehát akik itt a port (szart) kavarják, az a napi gazdaság volt, azóta pedig a fidesz. Nap mint, nap égetik magukat a legkülönfélébb hazugságokkal. Az amcsik (ill. a szóvivő) azóta is ugyanazt mondja, 6 ember ki van tiltva korrupciós kitétel miatt, az indokot pedig nem mondják meg. A kormány 4 hete folyamatosan, szinte minden nap hazudik a képünkbe, az amcsik ugyanazt fújják. Vajon ki mondhat igazat?

A fideszeseknek azért fáj a feje nem kicsit, mert nem tudják, hogy az amcsik mit és mennyit tudnak. Mennyi és mely korrupciós ügyről van tudomásuk. Erről, vagy arról, vagy többről is? És emiatt most viktoréknak tele van a gatya, ami minden nappal egyre jobban bűzlik.

És igazad van, egy gondolkodó ember számára ez számít, mert ha nem lenne vaj vida és a korrupt fidesz fején, akkor varga flefüggesztette volna vidát, elrendelt volna egy KEHI vizsgálatot, esetleg egy ügyészségi vizsgálatot és már lehet túl lennének rajta. De nem. Kenik egyre jobban szét a szart, és egy normális, gondolkodó ember sem hiszi már el, hogy nincsen az egész kormányzat benne az egész korrupciós ügybe.
És ami számomra leginkább bizonyatja, hogy nagy baj van, hogy orbán mélyen kussol, amit akkor szokott megtenni, ha nagyon ég a lábuk alatt a föld.
Törölt felhasználó 2014. 11. 10. 23:07
Előzmény: #62  ts3
#64
De Ti most a plebszről beszéltek, aki lehet, hogy 5 éve még meggyesista volt...
Törölt felhasználó 2014. 11. 10. 23:05
Előzmény: #59  jumbo2
#63
Én falun élek, sőt a családom nagy része fideszhívő. Hidd el, hogy tudják ki Ő. Ha nem is a jobbos médiából, azért eljárnak boltba, néha hunyorítva, fogcsikorgatva de megnyitják az indexet, vagy átkapcsolnak az atvre.
ts3 2014. 11. 10. 23:02
Előzmény: #59  jumbo2
#62
"Most komolyan, elmész egy faluba, ott még a politikusokat is alig ismerik, nemhogy a háttér embereket"

Én is azt mondom, hogy a fidesz szavazó, aki még segítséget is kér, hogy eljusson szavazó helységig, az nem hiszem, hogy tudja, hogy ki az a sííímacska.
Törölt felhasználó 2014. 11. 10. 23:02
Előzmény: #55  exmnbs1
#61
De ezek csak találgatások. Azért jelent meg a listán mert évi százmilliárdos közgépes pénzesőknek már illik látszani vagyonosodás formájában. De miért érné meg neki Orbánnal versenyezni? Akkor megosztanák az erejüket. Nem értem ezeket a találgatásokat... Nincs értelme ennek az elméletnek.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek