Topiknyitó: Portfolio 2014. 09. 22. 09:42

Óriási dologra készülnek Orbánék  

Ugrás a cikkhez
"Ha az előző négy évet forradalomnak neveztük, akkor egyszerűen nincs elég erős kifejezés arra, ami most következik" - számolt be a hvg.hu-nak egy a Miniszterelnökségen belüli tervezése rálátó forrás. Elmondása szerint a miniszterelnök alig várja,...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=203960
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 09. 22. 15:28
Előzmény: #18  Csakisazigazat
#20
"14:30 | Semmi baj sincs Németországgal!"
Pedig már azt hittem jobban teljesítünk!
ts3 2014. 09. 22. 15:26
Előzmény: #17  nemoland
#19
Csak a módszerek mások, ez óriási különbség.
Mennyivel jobb ha a Coca Cola fogyasztására kényszerítenek, mintha egy kis málenkij robotra visznek el.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 09. 22. 15:26
Előzmény: #12  dexter
#18
Ezeket!? JÉZUS nem tudná meggyőzni hogy ez nem jó,ha létezne!
nemoland 2014. 09. 22. 15:14
Előzmény: #15  dexter
#17
pedig egyszerű...

...a 89 előtti oroszok pont úgy viselkedtek/ irányítottak minket, mint most az USA vagy az EU "liberális közvéleménye"...
...csak a módszerek mások...

ha eltérsz attól amit ők képviselnek jönnek a 'szankciók' ..akkor katonai...most gazdasági...

...csak a módszer a különbség...

a jelenlegi Oroszország kevéssé tudja 'diktálni' nekünk milyen legyen a világnézetünk...miben higyjünk és nem szólhat bele a belügyeinkbe... míg ezt a másik oldalról (pl. USA) naponta és minden ügyben megteszik...(pedig ugye mi köze hozzá USA-nak mi van nálunk bármilyen szinten is)

...az a farkas sokkal veszélyesebb amelyik már benn van a házban ;o)
bigyula 2014. 09. 22. 15:07
Előzmény: #15  dexter
#16
"Majd 2-3 év után azt mondja ugyanaz az ember, hogy bocs mégse, hanem melengessük a keblünkön őket, mert az nekünk olyan jó, akkor azért egondolkozom, hogy what a fuck? miért is? mi változott?"

Na látod: ez különbözteti meg a "hívőt" a "gondolkodótól"...
dexter 2014. 09. 22. 15:00
Előzmény: #13  MKY
#15
De ez sem lehet magyarázat.

Ha nekem azt mondja valaki, hogy pl. utálni kell az oroszokat, és én azt elhiszem neki, magamévá teszem a gondolatot és így is gondolom.

Majd 2-3 év után azt mondja ugyanaz az ember, hogy bocs mégse, hanem melengessük a keblünkön őket, mert az nekünk olyan jó, akkor azért egondolkozom, hogy what a fuck? miért is? mi változott?
Egyszer lehet segget csinálni az ember szájából, de rendszeresen??
wgl 2014. 09. 22. 14:51
Előzmény: #12  dexter
#14
Én úgy olvastam, leszopta!
Ne hazudozz, hogy a seggét nyalja!
Az a következő fázis lesz.
o)
MKY 2014. 09. 22. 14:14
Előzmény: #12  dexter
#13
Be vannak az emeber kábítva sok rezsi csökknetés , devizahitel stb miatt és vakok mert csak annyit látnak amit a HÍR-Tv közvetit M1-M2 híradó is cenzurán esik át!
dexter 2014. 09. 22. 13:53
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#12
Miért pont ebben ne gondolták volna meg magukat. Gyakorlatilag a 4 évvel ezelőtti ideológiák, amit tagadtak minden oldalról, most azt valósítják meg.

Csak a híveket nem értem. Gyurcsány, Bajnai alatt, ha a csak a szocik kelet felé néztek, már hazaárulók voltak a fidesz szerint, amihez a hívek tapsoltak.
Most, hogy orbán putyin seggét nyalja, ehhez is tapsolnak a hívek, hogy ez így van jól.

Mindent, hogy mit mond a törpe cigány, ahhoz tapsolnak? Ezeknek az embereknek nincs egy önálló gondolata, véleménye??
kismarton 2014. 09. 22. 13:50
Előzmény: #10  dexter
#11
Ez nem elkúrás, hanem szándékos lenyúlás. Ez a nagy különbség.
Az előbbi egyszerűen ügyetlenség, az utóbbi... ítélje meg mindenki saját maga.
dexter 2014. 09. 22. 13:48
Előzmény: #1  Portfolio
#10
Már az embereket és a cégeket rettegés fogja el, ha bármilyen bejelntés, változtatás jön, a kurmány hozzá akar nyúlni valamihez, mert az tuti el lesz kúrva, és csak ők járnak jól a lóvék lenyúlásával.
Törölt felhasználó 2014. 09. 22. 13:43
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#9
Hát ez az, meg az egészségüggyel kapcsolatos álláspontjuk is 180 fokban ellenkező volt az elmúlt 10 évben, beleértve az elmúlt 4-et, mint ami ebben a cikkben áll. Mert tetszetős lenne, ha népszerűtlen, de ésszerű intézkedéseket hoznának, de arra 2010-11-ben még erősebb hátterük lett volna, mert akkor még élénkebben élt, hogy Gyurcsány elqrta.
kismarton 2014. 09. 22. 13:35
Előzmény: #5  parkinson
#8
Hogy jön ide a hazaszeretet? Elég, ha az igazat írják.

Egyébként meg tudod mondani nekem azt, hogy mi az a hazaszeretet? Sokat gondolkoztam rajta, és nem tudtam rájönni.
csendben 2014. 09. 22. 13:29
Előzmény: #1  Portfolio
#7
Már azt hittem,lemond....
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 09. 22. 13:14
Előzmény: #5  parkinson
#6
A kór-t kihagytad a nevedből,de attól még a viselkedéseden jól látszik!
parkinson 2014. 09. 22. 13:06
Előzmény: #3  Bekre_Pal
#5
A HVG-Portfolio már azt is tudja előre, amit OV még ki sem talált, már többször tudta előre a 350-400 forintos Eurót is Matolcsi kamatcsökkentésére, majd a gazdasági összeomlást. Ilyen kedves a hazaszerető tárgyilagos portál. És mennyi lelkes híve van ennek itt a fórumon. Orbán fóbia mindenek felett.
Törölt felhasználó 2014. 09. 22. 13:02
Előzmény: #1  portfolio
#4
\"Ha az előző négy évet forradalomnak neveztük, akkor egyszerűen nincs elég erős kifejezés arra, ami most következik\"

Akkor tehát megint nem csinálnak semmit a lopáson kívül?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 09. 22. 12:30
Előzmény: #1  Portfolio
#3
"Ha az előző négy évet forradalomnak neveztük, akkor egyszerűen nincs elég erős kifejezés arra, ami most következik"

az elkúrás már foglalt, de azért még akad pár szó
Törölt felhasználó 2014. 09. 22. 12:17
Előzmény: #1  portfolio
#2
Érdemes ránézni a közfoglalkoztatottak grafikonjára. Közmunka nélkül (!) is nő.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek