Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pf2 2014. 01. 29. 12:15
Előzmény: #699  pf2
#700
10k-t eladnak a bátor vevőknek 7 Ft rögtön áresés rögtön, utána 350 db-al vissza húzzák, maradjon a szint.

Gyűljenek bátran a vásárlók))
pf2 2014. 01. 28. 16:27
Előzmény: #697  pf2
#699
ja árfolyam hol lesz tök mindegy

170-250 Ft között 4 nap alatt oda lehet ahová akarjátok tenni +/- 15 % limitekkel kb 50 milka kell naponként.

Zsiday ügy lassan leül:-)))

na megyek portfolió Night Show helyett fekete pályára

üdv
fecó
grizzly-geza 2014. 01. 28. 16:27
Törölt hozzászólás
#698
pf2 2014. 01. 28. 16:19
Előzmény: #696  pf2
#697
február 13-án közgyűlés már lezsírozott

előre aláírható a döntés

Néhány új részvényes kérdez,

na és?? válasz lesz, azt kappd ki

IT, FB új tagok hárítanak Elnök Úr mosolyog , most már új fijjuk is nyeljenek szart , hiszen ők a bálanyák!!!!!!!

Zsiday már lejárt lemez ....OTC-n már eldőlt minden))

hanem hát, kölcsön adunk pár milka részvényt( olyan Vindicatum , MOL-CEZ -OTP módra lesz megoldva))

csak ne legyen összehangolt szavazás látszata, arra kell vigyázni!!! be kellene jelenteni
pf2 2014. 01. 28. 16:12
Előzmény: #695  pf2
#696
végén lőn megegyezés!!!

Új részvényesek egymás hátát csapkodva a tőzsdén és tőzsdén kivül bravuroskodnak a részvényekkel.
Hátcsapkodás közben éles késekkel egymás vérét folyatjuk. Legjobb stratégia lebeszélni és közben vásárolni. Felbeszélni közben adni , leátlagolni( ez az ami tilos) kivétel az ilyen himi-humi tolvajrészvényes belterjes cég esetén.

Dr.Moly jön csendben mormogja" Szalma mosolyog"........valaki meg szép csendben csinálja és átveszi azt pár milkás kötvényadagot , csak titkot kell tartani .

Utána 2,3,4 forduló , színházi látványosság. Sok -sok felszólaló , dagadt csődbírót kissémegfingatják , aztán kap 67 milkát + minden költségét megtérítik.
Azt 5.sz hitelezői gyűlést is kifizetik , ahol senki sem jelent meg a jegyzőkönyvvezetőn kívül ,mert minden le volt zongorázva , csak Dr.BOTOS beleköpött a levesbe és át kellett papírozni , néhány előre aláírt dolgot , amit természetesen később megszavazott mindenki:-(((

pf2 2014. 01. 28. 16:02
Előzmény: #694  pf2
#695
Vindicatum GH : na itt jött elő NAV , Gazdasági Rendőrség , Budapesti Főügyészség , mind arra várt ki nyilatkozik és mit.

Aztán Vindicatum GH szép csendben azt csinálta , amit a köszvényesek akartak. Miért?
Istentudja , Úr adta , Úr elvette ))

Százados Úr , estar-kötvényes Úr , TÖKÖSz , és egyéb kis és százmilliós köszvényesek meg vannak gyözödve saját aknamunkájuk miatt nem szavazott

pedig egy frászt , csabronc látta lófej az ágyban kutyafasza lesz , ha szavazz vele valaki , valamerre(Egyébként már elhintette a magokat 1.sz.hitelezői gyűlés előtt egyesekenek-ketteseknek) mégis volt képe az első közgyűlésre olyat beterjeszteni , amit még sok pofátlansághoz szokott felszámolók is beleremegtek ) 5 felszámoló + adós és két ügyvédje ült a pulpituson .
Három átbaszott kötvényes a köszvényesek között károsultként ült pedig felszámolóbiztos a mellékes foglalkozásuk.

Annyi tyúkszemre léptek 3 héten belül és mindenki más vérét kívánta. Persze hátul csendben kicsi köszvényesek kárára alakult az összeborulás

pf2 2014. 01. 28. 15:50
#694
már síelni sem lehet miattatok..........kénytelen vagyok a hüttéből írogatni

"polska wegry dwa bratanka"
-polska pletyka szinten ENEFI lengyel részlegétől nyereséget ne várjatatok

-román részleg évi 600 milka bukó

- magyar részleg állandó piaci csökkenés mellett nyereséges lesz , kivétel ha leköltségeli valamelyik pénz közeli vezető

estar-kötvényes második sorbanült , százados Úr -most már nagyobb sarzsivalengem bízott meg képviseljem
dr.Moly mellettem ült,
Dr.BOTOS két sorral hátrébb

Szalma Csaba mosolyogva gyilkolta a és adta vette a kötvényeket utolsó pillanatokban is ( lásd miatta késett 25 percet a 2.sz.hitelezői közgyűlés - ld. Unicredit VIP pakk és egy kicsi még máshonnan.
exmnbs1 2014. 01. 28. 15:39
Előzmény: #692  watson
#693
műbalhé volt ez
főleg a stockys privát üzenet lehetőség volt az ok
watson
watson 2014. 01. 28. 14:41
Előzmény: #682  exmnbs1
#692
:DDD

jaaaj de jót nevettem... visszanéztem formplayer dühöngéseit 2011-ből amikor kritikát fogalmaztunk meg és kijött belőle az alpáriság és amikor a mocskos szándékai lelepleződtek... és még utána is volt aki szomjazott a szavaira... :))

"2011. június 1. - 14:57
szvsz túlterjeszkedte magát
exmnbs1"
"2011. június 1. - 16:31
Komolyan emberek, ne legyetek már ennyire hülyék! 12000 óta bűzlik az egész ... Vége a shownak, akinek maradt valami haszna, örüljön és viszlát.
DMolnar"
"2011. június 1. - 17:26
Este írok kommentet. De az ilyen lúzer DMolnár féléket nem szeretném többet itt látni....
Vagy ő vagy én.....este számolom a véleményeket...és nem leszek szívbajos, ha eggyel kevesebb szavazatot kapok.Levonom a következményeket....
formerplayer"
"2011. június 1. - 23:41
...
Szögezzük le:egy darabot nem adtam itt, és 12500 alatt nem is szándékozom.

Kiváncsi leszek, hogy a mai beszólogatók hol lesznek, ha egy hónap múlva ATH-n leszünk...
Lehet megint indul majd a fax-ßopás, hogy úde űberfrankó-gyerek vagy, former...de azért a mai napi postokat fájloltam egy időre...
formerplayer"
"2011. június 2. - 06:23
Kösz, korrekt volt. Aki meg nem bírja a feszkót az igyon. Mondjuk én akkor is szoktam ha nincs feszkó:). Hajrá Kelet! Itt nem szokás beszarni.
panpeter"
"2011. június 5. - 09:56
majd helyrerakják megint, a cég meg majd leírja a buktát.
watson"
"Mint eddig mindig, ugye,hülyegyerek?
Vajon itt leszel-e a beteg lelkületeddel 2-3 hét múlva is, amikor úgy nagyjából "helyrekerül" az ár?
Kiváncsian várom majd az akkori kommentjeidet is.....
formerplayer"
"2011. június 5. - 11:46
A papír túl van árazva, pontosabban a befektetők nagy növekedési potenciált látnak benne.
Amennyiben ez a növekedési potenciál nem realizálódik akkor lesz Watsonnak igaza.
pepe01"
"2011. június 5. - 16:21
Nem érdekelnek a beírásaid,... ....... pííí (itt sípolás van :D) .....
húzz el innen, ......... píííííí ........., örökre.Remélem ez volt az első és utolsó megszólalásod itt.
formerplayer"
"2011. június 5. - 18:33
neveletlen kölke! anyád erre tanított? szánalmas.
kapsz te még pár pofont az élettől, nem kell ahhoz beönteni ezt a csudát :DD
watson"
"2011. június 5. - 21:11
Nem tudom, hogy lesznek-e még a közeljövőben bejelentések, de egy biztos: a növekedési dinamikát figyelembe véve nagyon olcsóvá vált a papír. ...
A magyar alapoktól nem várok sokat, hiszen a nagy többségük teljesen fogalmatlan, igazi birka szemléletű, a nagy részük szépen végignézte, hogyan nő a szemük előtt fel egy régiós multi úgy, hogy végig minden információ birtokában voltak. ... formerplayer" :DD
"2011. június 6. - 09:06
Félre értesz. Én egyáltalán nem vagyok ideges. 10k, 10,3 10,6, 10,9 és vmennyi 11,8 ról van. Tehát végig vettem az esést. Ha mind 11800-ról lenne az sem zavarna, pont azért amiért leírtad. Ha jövő ilyenkor lesz 15k az is tökéletes, ráérek. Ami most van, marad, hacsak nagyon el nem száll:)
panpeter"
"2011. június 6. - 09:55
... Vigyázni kell azért azzal is, hogy nem lehet az álmokat sem a végtelenségig beárazni. Túl optimista várakozás az hogy ezt az eredményességet fent tudják tartani a végtelenségig.
watson"
"2011. június 6. - 10:10
Egyenlőre az csak találgatás, míg a cég árfolyam karbantartása az tény.
watson"
"2011. június 6. - 10:17
télleg jó volna, ha elhúznál innen... baromságokat írsz, teljesen fogalmatlan vagy. senki nem kíváncsi itt rád.
pityokas" :D
"2011. június 8. - 20:20
"KEDVES MODERÁTOR!
Valamilyen rejtélyes okból vasárnap tiltólistára tettél. ... Vagy 12 órán belül visszaállítod a hozzáférést vagy 4 év után elhagyom az oldaladat s mindenkit, akit ez a részvény érintett,erre fogok biztatni. Jól gondold meg, a konkurencia örülni fog neki, s talán a tulajoktól is kapsz egy kokit a buksidra.....
Azt hiszem az elmúlt 2 napban is meglehetős kárt okoztál, mert információtól fosztottad meg az E_star növekvő számú befektetői rétegét.Lehet, hogy lett volna mit mondanom, de ez már a múlt. A labda nálad van..
Formerplayer"
... formerplayer jöjjön vissza!
pityokas" :D csupa kedvesség :D
"2011. június 8. - 21:57
Former talán megzavarta a zsiráfokat....?
Retek76" :D
"2011. június 9. - 08:55
egyre több az olyan info, ami nem igazolódik be
exmnbs1"
"2011. június 9. - 10:43
"Kedves Mindenki!
Csak egy flash-post: moderátorunk egyik főnökétől ígéretem van a tiltás 24 órán belüli feloldására.Meglátjuk. Amennyiben nem történik semmi, egy zártkörű "klub"-ot hozok létre az érdeklődőknek ...
Mai hír:rendkívül pozitív, nem is értem a fanyalgókat. Hogy kihagyták a kisbüfiket? Na ne..Ha jól emlékszem, szerdán 9800-on is lehetett vásárolni, meg 9900-en, tehát olcsóbban, mint a most jegyző külföldiek...
Fundamentálisan is mi a probléma? ... Mindenki hülye a csatorna túlpartján? ...formerplayer"
pityokas"
"2011. június 9. - 12:48
Na beszálltam én is :)
Magicmaan"
"2011. június 9. - 14:57
"Kedves Mindenki!
Úgy tűnik, SHORTFÓLIÓS simlis brigádtól egyértelmű választ kaptam: nem óhajnak itt látni. ... harag és rossz érzés nélkül Formerplayer"
pityokas"
"2011. június 9. - 20:16
Nekem is ez az utolsó beírás. ... panpeter"
"2011. június 9. - 22:14
ide pedig remélem visszajönnek azok akiket az óvodások hozzászólásai nem érdekelnek
exmnbs1"
"2011. június 9. - 22:38
Sziasztok,
nagyon régóta olvasom a fórumot, mint laikus kisbefektető. Mivel nem vagyok szakmailag kompetens, .... olyan emberek mondanak véleményt, akik olykor alapfogalmakkal sincsenek tisztában, nemhogy mögöttes piaci manővereket átlássanak. Az más kérdés, hogy akik tisztában vannak vele, néha talán még bosszantóbbak - lásd exmnbs1 ... Ezek után természetesen végképp nem fogok ide írni ... rivotril" :DDD
"adtam former véleményére ... bobi74"
"... viszont itt tereltek naphosszat
exmnbs1" :D
"2011. június 9. - 23:09
... formplayert ... 17ezer beírásból nem bírt elviselni egy kritikának sem nevezhető figyelem felhívó véleményt, azaz hogy mesterséges felhúzás egy srv vétel. .... watson"
"Ezennel én is befejezem. ... jobbos"
"zagmi" "kemma" "bizsu" "liet" "Toron" "janicroft" ""...

vajon mindenkit behúzott aki vele tartott???
exmnbs1 2014. 01. 28. 14:17
Előzmény: #690  Törölt felhasználó
#691
kösz
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 14:15
Előzmény: #689  exmnbs1
#690
van már 2 leányvállalata
Dávid Gerincklinika Zrt
Plotinus Autó Kft
exmnbs1 2014. 01. 28. 13:46
Előzmény: #688  exmnbs1
#689
a Plotinus új neve Plotinus Holding lesz
belekerül valami?
exmnbs1 2014. 01. 28. 13:24
Előzmény: #687  Törölt felhasználó
#688
ezek szerint az mnb a hunyó?))))
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 12:49
Előzmény: #686  exmnbs1
#687
de a témában legfelsőbb szerv engedélyezte először is a kibocsátást, utána készített az equilor tájékoztatót.
ha nem engedélyezi, nem lett volna ez...
ez a legfelsőbb szerv nem felelős semmiért?
exmnbs1 2014. 01. 28. 12:40
Előzmény: #684  Törölt felhasználó
#686
a kibocsátási tájékoztató nagy része az 1. kibocsátás előtt a 10mrd-os sorozatra készült

akkor még csak a román pályázgatok elnyerése volt terítéken
exmnbs1 2014. 01. 28. 12:36
Előzmény: #682  exmnbs1
#685
ja, és úgy emlékszem kb 9600 körül 2011 szeptemberében az utolsó kv kibocsátás után történt az ajánlás
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 12:36
Előzmény: #682  exmnbs1
#684
és a kibocsátást engedélyező nem felelős semmiért?
exmnbs1 2014. 01. 28. 12:30
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#683
ezt formerplayer számtalanszor leírta SY-n, és ő Soóshoz közel álló

a hírlevélet amiben eladást javasolt CD, leginább csak a külföldi kliensek látták, de E-Star elszaladt vele a pszáfhoz...
majd jött Jaksity válasza

utána volt rendszeres érv hogy azért mert lemaradtak a "nagy" üzletről amivel előbb ők lettek megkínálva
exmnbs1 2014. 01. 28. 12:30
Előzmény: #674  Törölt felhasználó
#682
ezt formerplayer számtalanszor leírta SY-n, és ő Soóshoz közel álló

a hírlevélet amiben eladást javasolt CD, leginább csak a külföldi kliensek látták, de E-Star elszaladt vele a pszáfhoz...
majd jött Jaksity válasza

utána volt rendszeres érv hogy azért mert lemaradtak a "nagy" üzletről amivel előbb ők lettek megkínálva
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 12:30
Előzmény: #680  Törölt felhasználó
#681
de ez nem bizonyíték, jobban értesültek mondták. de hiába, az ismert események már megtörténtek.:(

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek