Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sasa44 2021. 11. 19. 10:15
Előzmény: #52257  Törölt felhasználó
#52260

Soti! Te tényleg nem veszed észre, hogy egyedül maradtál? Még a Fidesz központban is röhögnek rajtad.
Tudod, rólad eszembe jutott egy mondás, miszerint: ha egy kártyaasztalnál nem tudod, hogy ki a balek, akkor te vagy az. Gondolkodj el ezen.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 10:14
#52259
Semmi közöm a keresztény egyházhoz.Tőlem úgy hányhatják magukra a keresztet, ahogy csak akarják. De amikor egy nemzetrontó kormánnyal gazsulálnak, az nem keresztényi. És akkor megérdemlik a kritikát. Egyébként mi a különbség a kritika és a "támadás" között? Tudja-e valaki, aki mindent tud?
signal2
signal2 2021. 11. 19. 10:13
Előzmény: #52257  Törölt felhasználó
#52258
Én nem tudom, ki moneycenter, de hogy nem az ellenzék, az elég valószínű. Tehát egyelőre az ellenzéki pártok részéről én nem láttam sem a kereszténységet, sem az egyházat támadó kommunikációt, a fideszes és kdnp-s részről viszont igen.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 10:08
Előzmény: #52249  signal2
#52257

Hogy,honnan veszem,hogy az ellenzék a keresztény egyházat támadja,pld innen ))Egyébként tényleg röhejes amint azt tagadod ami teljesen egyértelmű annak aki olvassa a fórumot.
.
moneycenter ma, 09:52 #52251 ahogy hantás viki álkeresztény, úgy a kersztény egyház is az. Hiszen egyhúron pendülnek most is. 
sasa44 2021. 11. 19. 10:04
Előzmény: #52248  Törölt felhasználó
#52256

"Akkor támogatnám,ha tagadnám,hogy a Fideszen belül van korrupció,de mivel ilyet sohasem mondtam így nem is támogatom.".
Oké, elfogadom a védekezésedet. Akkor légy oly szíves egy-két példát mondani arra a Fideszen belüli korrupcióra, amit te sem tudsz elfogadni! Oszd meg velünk légyszi', hátha pont nem tudunk róla.....
euler 2021. 11. 19. 10:01
Előzmény: #52238  rockmaster
#52255
Egyetértünk, a fidesz mocskos migránsozást folytat szavazatszerzési céllal és még itt is leszedi a sápot. Nem beszél emberjogi, munkaerőpiaci, humanitárius vetületekről, sőt még az áttelepülő határontúliakról sem. Ez már megzavarná a propagandát.
.
Ezzel a reakcióval nagyon mellélőttek, mert pont a KSH táblázattal kellett volna érvelniük. Ez nyilván nem fér bele az agymosó propagandába, de én azt szerettem volna jelezni, hogy ettől az ellenzéknek is differenciáltabban kellene hozzáállni. 
Lehet, hogy a választási kampányban ez a jó, remélem kisakkozták, de hogy lehet innen továbblépni? Mi nem fogadunk be annyi migránst se mint Orbán? Zsákutca, mert a bevándorlók nagy része most se "migráns" az orbáni politika által lebutított értelemben.
Szintén KSH:
"2020. január 1-jén a jogszerűen és huzamosan Magyarországon tartózkodó külföldi állampolgárok száma 200 150 fő volt, akik az ország népességének 2,0%-át képezték. Az itt élő külföldiek
  • többsége, 66%-a Európából, ezen belül is a környező országokból, főképp Ukrajnából (15%), Romániából (11%), valamint Szlovákiából (5,3%) érkezett. Jelentős arányban érkeztek még Németországból (9,1%) is.
  • További 26%-uk Ázsiából, elsősorban Kínából (9,8%) és Vietnámból (2,9%) jött.
  • 3,6%-uk Afrikából,
  • 3,8%-uk pedig az amerikai kontinensről származott."
  • https://www.ksh.hu/docs/hun/xftp/idoszaki/nepmozg/nepmozg19/index.html
signal2
signal2 2021. 11. 19. 09:58
Előzmény: #52249  signal2
#52254
Itt összefoglalóan megnézheted, kik támadják az egyházat:
https://b1.blog.hu/2016/08/17/durvan_megtagadta_a_papat_a_kdnp
sasa44 2021. 11. 19. 09:53
Előzmény: #52198  Törölt felhasználó
#52253

"Jó tudni,hogy olyan valakitől kérsz segítséget akinél szerinted egy agyhalott is okosabb :)))Jó ez a galambsakk :)))))))))))))".
Sajnálom, hogy nem tudtam hamarabb válaszolni, de nekem dolgoznom is kell, ellentétben veled. Én nem a Pártközpontból kapom a fizetésemet. Na de visszatérve a "válaszodra", ha galambsakkot játszanánk, te se a galamb, se az ellenfele nem volnál, hanem csak a galamb által elfogyasztott élelem végterméke, amit a galamb a sakktáblán helyezett el... Na erről ennyit. És most még dicsértelek is :))))))))))))))
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 11. 19. 09:52
#52252
A mai rádióinterjúból.
"A korábbi gyurcsányi kormányzás utolsó sebe a 13. havi nyugdíj elvétele volt, és február közepén megkapják a 13. havi nyugdíjat az érintettek."
______________________________________________
1. A 13. havi nyugdíj az mszp ötlete volt, amikor még országos nagypártnak számított. Ők vezették be.
2. A 13. havi nyugdíjat a Bajnai-kormány vette el, Gyurcsány ellenezte. Nem érdekelte túlságosan, hogy nincs rá fedezet, de tisztán látta, hogy elveszíti a választásokat eldöntő nyugdíjas szavazók tekintélyes részét.
3. Ez a seb a fideszt borzasztóan nem zavarta tíz évig. Tíz év elteltével rögtön rájött arra, ami az mszp-nél már egyszer bevált szavazatszerzésre és egyből bevezette az 53. heti nyugdíjat és ígéretet tett a teljes 13. havi nyugdíjra, ami egyelőre csak ígéret a választási kampányban.
4. A 13. havi nyugdíjban az a szép, hogy a hatalom bármikor elveheti. A magánnyugdíjpénztárakban is az volt szép, hogy a hatalom kifoszthatta őket.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 09:52
#52251
ahogy hantás viki álkeresztény, úgy a kersztény egyház is az. Hiszen egyhúron pendülnek most is. 
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 09:50
#52250

Sótájm valamit félreértett. Itt nem a fityisz szavazókról van szó, hanem a nemzetrontó kormány intézkedéseinek védelmében aktívan bloggoló fityisz csinovnyikokról. Az aktivitás anyagi érdekeltséget sejtet. Mi másért védene egy elvtelen, gerinctelen ember morálisan törvénytelen intézkedéseket?
signal2
signal2 2021. 11. 19. 09:50
Előzmény: #52248  Törölt felhasználó
#52249
"a keresztény egyházat ,kereszténységet támadó ellenzék" - megint rágalmazol. Honnan szeded a rágalmaidat? Te találdo ki, vagy tollba mondják?
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 09:47
Előzmény: #52243  sanka
#52248

Akkor támogatnám,ha tagadnám,hogy a Fideszen belül van korrupció,de mivel ilyet sohasem mondtam így nem is támogatom.Egyébként meg érdekes lenne,ha a keresztények azokat támogatnák akik gúnyolják őket és támadják a keresztény egyházat.
Az egyik oldalon ott van az állkeresztény Orbán a másikon pedig a keresztény egyházat ,kereszténységet támadó ellenzék.Ha Márki Zay nem állkeresztény lenne pont  úgy mint Orbán,és nem lenne az ellenzéken belül a keresztény ellenes MSZP és DK akkor a keresztények nem Orbánra szavaznának.
signal2
signal2 2021. 11. 19. 09:46
Előzmény: #52246  signal2
#52247
Úgy meg még hányireglkeltőbb az egész, hogy miközben a saját magatok által kreált uszításokat fröcsögitek szanaszét, szétlopják alólunk az országot, ami fölött meg nagyvonalúan szemet húnytok. 
signal2
signal2 2021. 11. 19. 09:44
Előzmény: #52242  Törölt felhasználó
#52246
Szemmel látahtóan te vagy meg sem nézed/ hallgatod, mit mond Márki-Zay, csak a fideszpropagandát hányod ide, vagy megnézed, és elferdíted. Választhatsz.
Gyomorforgató, ahogy hazugságokkal, rágalmakkal uszítással ráugrotok mindenkire egy csettintéssel, aki potenciális veszély a fidesz hatalmára. 
Ingarian
Ingarian 2021. 11. 19. 09:41
Előzmény: #52237  Törölt felhasználó
#52245
Sokba fog nekünk az kerülni, hogy választási költségvetésünk van. A tömeglélektant pedig ismerni kell, én nem szoktam pld. birkázni, értem én a mögöttes dolgokat, egy a tábor, egy a zászló, a baloldal hazaáruló (én amúgy jobboldali vagyok, de határozottan és meggyőződésesen nem fideszes), meg ezek a sablonok, amikkel könnnyen lehet azonosulni. A baloldal lop, a miénk nem, mert bizonyítsd be, nyilván egy Polt Péterrel ez mi sem könnyebb. :D  Szinte minden szavatokat ismerem már. Én nagyon sajnálom, hogy ide jutottunk, sok rendes jobboldali ember van aki szégyelli, amit ma jobboldalnak hívnak, holott korántsem az a baloldali osztogatós gazdaságpolitikával, a kézivezérelt gazdasággal, meg még sorolhatnám napestig. Tudod, ha megnézed a 2010-es minimálbér és a mai minimálbér árfolyamkiigazítással már nem is annyira magas, régiós összehasonlításban pedig egyenesen mókás. Nem védem a baloldali kormányt, mert az még rosszabb volt, ráadásul megágyazott a Fidesz kétharmadnak, de az, hogy törvényekkel ágyaznak meg a választási csalásaiknak mindent alulmúló. Lásd szavazólap fényképezés, lakhelybejelentés könnyítése. 
Shareholder 2021. 11. 19. 09:41
Előzmény: #52164  Karvalytokes
#52244
Szabad ország, mi? Ez minden csak nem szabadság, inkább Stockholm-szindróma nálad.
Ismét felmondási tilalmat vezet be a kormány
https://index.hu/belfold/2021/11/19/ismet-felmondasi-tilalmat-vezet-be-a-kormany/
sanka 2021. 11. 19. 09:37
Előzmény: #52237  Törölt felhasználó
#52243
"aki az ellenzéket bírálni meri az Orbán bérenc,neki jól fizető állást adnak Orbánék."
Ha nem is állást, de fizetést elképzelhető, nehezen érthető egy állítólagos kereszténytől, istenfélőtől, aki támogatja a lopásokat, kirablásokat, a bűn mellé állást. Te, hogy tudod ősszeegyeztetni a vallásodat ezen bűnözéssel.
Törölt felhasználó 2021. 11. 19. 09:37
Előzmény: #52234  signal2
#52242
Márki Zay demagóg politikai kampánya max a nagyon ellenzéki híveket mozgatja meg,mint pld téged,de kétlem,hogy egy értelmes bizonytalan szavazó komolyan venné azt,amit Márki Zay próbál bemesélni,hogy lehet egyenlőség jelet tenni az országba hivatalosan engedéllyel bejövő dolgozni akaró külföldiek közé,és az országba törvénytelenül bejönni akaró nem dolgozni akaró mert eleve nem is akar itt maradni,menekült közé.Az pedig csak hab a tortán,hogy az EU olyan menekülteket akarna idehozni akik nem is ide akartak jönni nem ebbe az országba csak a németeknek ez így jobb,hogy biztatják először a menekülteket,hogy jöjjenek azután meg elosztanák őket más országokba,ha már biztatták őket akkor maradjanak is ott náluk aki hozzájuk akar menni az EU-n belül csak fogadják be.Amit Merkelék főztek azt egyék is meg.
signal2
signal2 2021. 11. 19. 09:37
Előzmény: #52238  rockmaster
#52241
 "a Soros-tervet pedig egyedül a baloldal akarja végrehajtani. A Fidesz szerint mindegy, mit ígérnek, betelepítenék a migránsokat, csak a Fidesz mentheti meg az országot"
.
Mantra, sulykolás, rágalmazás, hazudozás. 
Szegény emberkék, akik beveszik azt a nyílt és átlátszó rágalmazást...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek