Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:45
Előzmény: #19774  sly36
#19780
Én szigetfordulóra mentem, de nem jött be.
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:44
Előzmény: #19776  sly36
#19779
tényleg ennek a tolvajnak még a pápás előtt lesz a gyj
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:43
Előzmény: #19774  sly36
#19778
Ja egy csomó emberel dobattátok hogy nektek legyen rajta egy forint,

nekem ehhez nincs gyomrom!
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:40
Előzmény: #19775  marslako2
#19777
kalapevés megint )))
re kreg
sly36
sly36 2012. 08. 08. 09:39
Előzmény: #19775  marslako2
#19776
persze
bukta lesz megint :-((
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:39
Előzmény: #19774  sly36
#19775
Jó forintozást neked én majd egyben eladom 200 felett:))
sly36
sly36 2012. 08. 08. 09:37
Előzmény: #19767  marslako2
#19774
fáziskésésben vagy
persze vettem, de már el is adtam
32 volt a rés, ha láttál volna chartot valaha azon kívül, hogy itt kamuzol, tudhatnád
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:34
Előzmény: #19772  marslako2
#19773
a pápás szigetre mész? tódi nagypapa )))
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:33
Előzmény: #19771  Törölt felhasználó
#19772
Nem szeretném eladni azért nem megyek még csak most kezdődik az emelkedés:RE: sziget.
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:32
Előzmény: #19770  marslako2
#19771
én? ugyan miért?
a tolvajokat nem szoktam kamu felbeszélni soha

mehetsz a dii passszodért amíg nem késő ))
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:29
Előzmény: #19769  Törölt felhasználó
#19770
Nyugi medve:)) még a végén beteg leszel:))
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:25
Előzmény: #19768  marslako2
#19769
ganz mávag )
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:22
Előzmény: #19766  Törölt felhasználó
#19768
nagyon ideges vagy!
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:21
Előzmény: #19762  sly36
#19767
gondolom már vettél is és majd 35ért adod nekik később.
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:20
Előzmény: #19765  marslako2
#19766
alert van!
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:19
Előzmény: #19763  Törölt felhasználó
#19765
De azt gondolom meg is érdemlik azok akik bedőlnek neked hogy kiszórják őket a rv ből.
marslako2
marslako2 2012. 08. 08. 09:17
Előzmény: #19760  Törölt felhasználó
#19764
Kedves kövess nem megy ez csak az a pár ember ad le akiket megint sikerült lebeszélned, aztán utána mehet 35re a helyére.
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:17
Előzmény: #19762  sly36
#19763
mindjárt felfüge?
na szép
sly36
sly36 2012. 08. 08. 09:15
Előzmény: #19760  Törölt felhasználó
#19762
ühüm, Marsika csak les :D
Törölt felhasználó 2012. 08. 08. 09:15
Előzmény: #19760  Törölt felhasználó
#19761
Cég Aj. Vétel
2012.08.08. 09:14:49
2 2 6 521 db 30 HUF
1 1 18 567 db 29 HUF
5 8 36 800 db 28 HUF
3 4 20 000 db 27 HUF
1 1 1 450 db 25 HUF
Eladás Cég Aj.
2012.08.08. 09:14:41
31 HUF 16 650 db 3 4
32 HUF 28 500 db 3 6
33 HUF 40 133 db 6 13
34 HUF 31 620 db 5 10
35 HUF 115 336 db 7 23

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek