Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 14:37
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#60
"Soros György tehát, ahogy a magyart, úgy az ír Amnestyt is ellátta egy kis spekuláns tőkével, ugyanis 162 ezer dollár – tehát középárfolyamon számolva közel 42 millió forint – adományt kapott az ottani AI az Open Society Foundationtől.
Az ír hatóságok azonban ezt nem hagyták annyiban, és vissza akarták fizettetni a pénzt, mivel a tranzakció sértette az ír választási törvényt, amely megtiltja a külföldi szervezeteknek, hogy 100 dollárnál több adományt adjanak „politikai célokra” (Vajon ott mekkora „diktatúra” lehet Soros szerint?)"
.
Hoppá,hoppá,ha ez nálunk történt volna,már tele lennének a nyugati mainstream médiák az "elnyomó Orbán diktatúrával".Írországban miért nem voltak olyan nagy tüntetések,mint nálunk szoktak lenni? Hm,érdekes.
signal2
signal2 2018. 01. 11. 14:36
Előzmény: #55  Vazsmegyei
#59
Mit kéne sorolnom? Pont az a baj, hogy nem onnan másolt, hanem saját maga fogalmazott, és a Soros-nak tulajdonította.
signal2
signal2 2018. 01. 11. 14:34
Előzmény: #52  wjani
#58
A #41-es hsz-ben írtakból semmi nem valósult meg, ebből meg ez:
"Az EU-nak haladéktalanul létre kell hoznia egy közös Menekültügyi és Migrációs Ügynökséget"
Továbbá ezen dolgoznak, ez szerepel az EU pontjai között is:
"A menedékkérőknek biztonságos útvonalakat kell biztosítani"
A többi nem valósult meg. Ahogy a nemzeti konzultációban szereplő állítások közül is csak 2 igaz valamennyire.
Vazsmegyei 2018. 01. 11. 14:34
Előzmény: #54  -pny
#57
 Világokat igazgató nick,  nem egy mondatot emeltél át, hanem a mondatomból felejtettél ki egyetlen szót, amivel meg akartad változtatni a jelentését
Kérjél gyorsan bocsánatot, mielőtt megint amnézia tör rád, eme hazugságodért, amit a mitingeken gyakorolsz, de nem tudod az istennek sem alkalmazni. Mindig beégsz vele, mint csipkebokor a sivatagban.!! 
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 14:33
Előzmény: #54  -pny
#56
Vazsmegyinek milyen terve is van/volt? :)) Vazsmegyei "mondatának" mi köze van a Soros tervhez? Nagyon rossz a párhuzam,de jót nevettem! :)
Vazsmegyei 2018. 01. 11. 14:27
Előzmény: #46  signal2
#55
Hát akkor soroljad csak mit másolt a kormány a Soros írásaiból, mert addig nincs bocsánatkérés! Te melyik ország kormányát  képviseled? A biciklikormányok jól vannak?
-
Nagyon meztelen a meglátásod! Akarom mondani esztelen! Ki az a Soros? Melyik országot vezeti!  Gondolom te vagy a főügyésze mert nagyon járatos vagy az írásait illetően!
-pny
-pny 2018. 01. 11. 14:25
Előzmény: #50  Vazsmegyei
#54
Te írtad: ha Sorostól csak egy mondatot átemel az EU, akkor az már Soros terv.
.
Ha én egy mondatot átemelek Vazsmegyeitől, akkor az Vazsmegyeié. Megtettem, 3 napja cirkuszolsz miatta:)
wjani 2018. 01. 11. 14:25
Előzmény: #37  signal2
#53
Akkor a különböző vallású vezetők hazudnak a híveiknek a szertartások során?
A Pápa hazudik?
wjani 2018. 01. 11. 14:24
Előzmény: #43  signal2
#52
Szemezzél belőle, elég sok.
  • "Az EU élére kell, hogy álljon annak a globális kezdeményezésnek, amelynek célja, hogy Libanonnak, Jordániának és Törökországnak megfelelő segítséget nyújtsanak a három országban tartózkodó összesen négymillió menekült ellátásához. Az oktatással, képzéssel együtt ez évente legalább 5000 euró/fő, azaz összesen 20 milliárd eurót jelent, aminek csupán töredéke áll rendelkezésre. Az uniónak ezzel párhuzamosan kötelezettséget kell vállalnia, hogy évi 8–10 milliárd euróval támogatja a többi „frontline” országot.
  • Az EU-nak haladéktalanul létre kell hoznia egy közös Menekültügyi és Migrációs Ügynökséget, mivel a 28 függetlenül működő tagállami rendszer nem hangolható össze.
  • A menedékkérőknek biztonságos útvonalakat kell biztosítani, először Görögországból és Olaszországból azokba a tagállamokba, amelyekbe tartanak. A következő lépés ezeknek az útvonalaknak a „frontline” régiókig való meghosszabbítása lehet.
  • Ki kell dolgozni a menedékkérőkre és a migránsokra vonatkozó globális standardokat.
  • Az évente több mint egymillió migráns letelepítése érdekében az EU-nak mozgósítania kell az NGO-kat, az egyházakat és a vállalkozásokat is, hogy támogassák az ügyet. Ehhez nem csupán megfelelő finanszírozásra lesz szükség, de a szponzorok és a migránsok összekötéséhez a humán- és it-kapacitásokat is bővíteni kell.
  • Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 14:23
    #51
    http://www.origo.hu/nagyvilag/20180109-allen-west-szerint-soros-gyorgy-az-usa-leggonoszabb-embere.html
    .
    Egy újabb érdekes interjú.Úgy látszik nem csak a gonosz Orbánnak van baja az öreggel? 
    Vazsmegyei 2018. 01. 11. 14:21
    Előzmény: #44  -pny
    #50
    Semmit nem ragadtam ki, nem idéztem szövegkörnyezetből kiemelve! Idézzél már hülyeséget, mert azt tudsz hazudni is! Égsz mint csipkebokor a sivatagban, mikor hozzám szólhatsz! Öngkólodat azt az Orbánnal beszéld meg! 
    -pny
    -pny 2018. 01. 11. 14:20
    Előzmény: #46  signal2
    #49
    Ott a pont:)
    Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 14:20
    Előzmény: #46  signal2
    #48
    Mit hamisított meg a kormány Soros írásaiból?
    Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 14:20
    Előzmény: #43  signal2
    #47
    Folyamatban van a megvalósulása,épp ez a lényeg,hogy ha nincs észnél Európa,akkor megfog valósulni!
    signal2
    signal2 2018. 01. 11. 14:19
    Előzmény: #45  Vazsmegyei
    #46
    A kormány kérjen végre bocsánatot Sorostól az írásai meghamisításáért!
    Vazsmegyei 2018. 01. 11. 14:16
    Előzmény: #39  ts3
    #45
    Akkor légy szíves és kérjél bocsánatot a hozzászólásom meghamisításáért! Én megtettem! Rajtad a sor! Én karakán voltam! Lássuk mire vagy képes, ha hibáztál!
    -pny
    -pny 2018. 01. 11. 14:16
    Előzmény: #40  Vazsmegyei
    #44
    Tényleg? Kiragadni is ér szöveg töredékeket, ha Sorosról van szó? Csak akkor nem, ha tőled ragadják ki... Öngólkirály
    signal2
    signal2 2018. 01. 11. 14:16
    Előzmény: #41  wjani
    #43
    Köszi! Ebből eddig mi valósul(t) meg?
    signal2
    signal2 2018. 01. 11. 14:14
    Előzmény: #40  Vazsmegyei
    #42
    Hű, akkor gyorsan írok pár sort, hátha abból is magáévá tesz valamit az Eu, és akkor lehet az én nevemet harsogni!
    wjani 2018. 01. 11. 14:14
    Előzmény: #36  signal2
    #41
    A Soros által javasolt terv hat pontból áll.
  • Az EU-nak a közeljövőben legalább évi 1 millió menedékkérő befogadására kell berendezkednie, a terheket igazságosan elosztva a tagállamok között. A menedékkérőket az első két évben fejenként 15 ezer euróval kell támogatnia. Ehhez az unió – AAA státusát felhasználva – hosszú lejáratú kötvényeket bocsáthatna ki, az így elköltött összeg az európai gazdaságnak is lendületet adna. A lehetőségek határain belül mind a menedékkérők, mind a tagállamok preferenciáit figyelembe kell venni"
  • Topik gazda

    Simeone
    Simeone
    2 4 1

    aktív fórumozók