Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 05. 16. 03:08

silver&gold  

szerettel varunk mindenkit akinek a forum temajaval kapcsolatban van velemenye...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 09:34
Előzmény: #4599  Törölt felhasználó
#4600
Kiváncsi vagyok melyikötök okosabb és tud felül emelkedni ezen az egészen.Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.Erre te korábban képes voltál.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 09:22
Előzmény: #4595  Tazsomaru
#4599
Gondolom en naivan:

"a vagyoni helyzetnél magas összegeket kell írni, hogy utána mindennel kereskedhess. bizonyítani semmit nem kell"- veletlenul sem a vagyoni helyzetnel a vagyoni helyzetedrol kell irni ugye???
;)
magas osszegek nalad egyenlo a vagyoni helyzeteddel es nyilvan mivel pontos adatokat adtal meg onnan tudod hogy semmit nem ellenoriznek, a bocs abbol nem tudhatnad hogy tenyleg nem ellenoriztek le, ha viszont valotlan adatokat adtal meg akkor nem nehez rajonni hogy nem ellenoriznek semmit...
ja de ebben az esetben, finoman szolva loditottal, valotlansagot allitottal, esetleg hazudtal, mellebeszeltel....
a dehogy....

Tazso nagyon nem tudsz vesziteni, ebbol pedig kovetkezik hogy pocsek kereskedo vagy...
bar kotveny+rv portfolios okoskodasaidal nehanyakat meg tudsz vezetni, nyilvan azert jatszadozol fillerekkel opciokat, mert olyan hatalmas kereskedo vagy kozben pomperj-t meg engem kritizalod, hogy milyen gyenge kereskedok vagyunk...

egyebkent varom a ceged adatait ill. penzugyi jelenteset, mert te 1 olyan rendkivuli autoszerelo vagy aki masokat hozzasegitett 1 szakmahoz...
de jo hogy itt vagy nekunk te...

Ne aggodj ha majd az opciokkal is porul jarsz akkor, majd talalsz valami ujat es akkor az lesz a kereskedes es kockazatkezeles csucs....
;)
kivancsi leszek majd akkor is arrol fogsz irni, hogy mindenki tisztaban van a kepesegeivel....
Keffer 2016. 07. 20. 09:19
Előzmény: #4596  Tazsomaru
#4598
Legyetek szívesek, indítsatok egy egymást szapuló fórumot, és ott éljétek ki ezt a perverziót, itt meg maradjunk már végre a szakmaiságnál, az almúlt időszak hozzászólásainak már vagy 80-90 %-a csak arról szól, hogy itt 3-4 gringó szidja egymást. Elméletileg ez egy szakmai fórum, ezért kérek minden kedves fórumtársat, hogy a személyeskedést ne itt erősítse. Köszönöm előre is!

(Mielőtt bárki kiakadna, olvassa vissza a hozzászólásait, hogy hány szakmai, és hány személyeskedő beírása volt, és csak annak fényében támadjon nekem, amiért szeretném, ha a fórum szakmai szintre emelkedne.)

Előre is köszönöm, és további kulturált szinvonalas eszmecserét kívánok magunknak!
Tazsomaru
Tazsomaru 2016. 07. 20. 09:15
Előzmény: #4596  Tazsomaru
#4597
Egyébként már lezártam volna ezt a témát. Nem gondoltam, hogy tovább akarod feszegetni a hazugságaidat.
Folytassuk?
Tazsomaru
Tazsomaru 2016. 07. 20. 09:12
Előzmény: #4595  Tazsomaru
#4596
Ez vagy te. Így forgatod ki az ember szavait. Így probálsz hazugságokat tenni mások szájába.
És még én rágalmazlak?
Az egy dolog, hogy a buta fejecskédben ebből az következik, hogy Tazso biztos valótlan adatokkal nyitott számlát, ez attól még nem igaz, hazugság.
Tazsomaru
Tazsomaru 2016. 07. 20. 09:03
Előzmény: #4584  Törölt felhasználó
#4595
Tomika, légyzsíves keretezd be a szövegben hol állítom, hogy én valótlan adatokkal nyitottam számlát.

Ha ez nem sikerül, akkor vagy kérj bocsánatot ismételt hazugságodért, vagy szép csenben húzz el a f@szba!
;)
seri2 2016. 07. 20. 08:53
Előzmény: #4581  seri2
#4594
De az igazság az,hogy,ha jönne a nagy reccs akkor több brókernél sortolsz,mint a szar,majd fogod a nyereséget és mikor már a nyersanyagok is zuhannak akkor átülsz rézbe,ezüstbe,aranyba,olajba,platinába és vársz,nézed ahogy esik minden tovább vársz,majd fél-egy év múlva realizálsz.
Ja és semmire és senkire nem hallgatsz,mert majd jönnek a nagy dumák TA-ról még eliottról,hogy ilyen még olyan viszateszt még hullám,de ezeket mind engedd el a füled mellett.
😃
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:53
Törölt hozzászólás
#4593
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4592
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4591
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4590
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4589
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4588
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4587
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4586
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4585
Ha máshogy nem megy ne reagálj rá legyél te az okosabb.Esetleg csak olvass, ha úgy érzed, hogy a csend megtörésével nem tudsz értéket teremteni.
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 08:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#4584
(#243) Re: dojik ....
Értékelés: 0
előzmény (#240: Kisvuk) | válasz erre | 2014. május 14. - 13:15
semmi tapasztalatom cfd-vel. ebben nem tudok okosat mondani.

számlanyitáskor lesz arra vonatkozóan kérdés, hogy miből élsz. azt írd be, hogy a kereskedésen kívül nincs más bevételed és máris profi tréderként kezelnek. :D

a vagyoni helyzetnél magas összegeket kell írni, hogy utána mindennel kereskedhess. bizonyítani semmit nem kell. de arra készülj, hogy levélben még kérdezősködni fognak, hogy honnan van pénzed. csak annyit válaszolj, hogy korábbi vállalkozásaidból. ellenőrizni semmit nem tudnak és nem is akarnak, ez csak formaság.
Tazsomaru

ne kell Tazsot idezned (tudom en 1 hazug diszno vagyok), meg akkor is ha nem en alliotk valotlansagot...
;)
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 06:45
Törölt hozzászólás
#4583
Törölt felhasználó 2016. 07. 20. 06:08
Előzmény: #4565  pomperj
#4582
Szia,

Minden tiszteletem feled Pomperj, szerintem nem jol nezed az aranyat.
GLD nem arany!!!
Ha van 10000 GLD-d akkor kerheted, a poziciod eladasa helyett hogy aranytombok formajaba szallitsak le....
ez nem jelenti azt hogy le is fogjak szallitani...(legalabbis nem 100%-os valoszinuseggel).
A legtobb spekinek es befektetonek nincs 10000GLD-je, ok meg kerni se kerhetik....

A mesek a 5000-10000USD arrol azok bilibe logo kezek....
(sajnos ezzel nem ertek egyet)
A mi modeleink alapjan 2024-re 2400-2700$ kozott lesz az arany....(semmifele extrem dolognak nem kell tortenie ehez, eleg ha csak rohamosan nem romlik a helyzet)...

Jim Rickards konyvet ajanlanam elolvasasra a New Case for Gold szepen felsorol nehany ervet miert is emelkedhet az arany ar jelentosen.

Korabban beszelgettunk DOW/GOLD ratio-rol....
milyen eselyt adsz annak, hogy ez az arany a kovetkezo 10 evben megnezi a (0,5-4-es aranyt)???
bilibe logo kez eselyt adsz vagy mondjuk 0,1%-ot esetleg 1%-ot vagy akar 5,10 ne adj isten 20%-os eselyt????
Ha jol emlekszem a DOW 18500 korul van ez 0,5-4-es aranynal 37000-4625$-os ar....,de tegyuk fel hogy a kozelgo recesszio az usaban a gyengelkedo bankrendszer europaban ill. az osszeomlas elott allo olasz bankrendszer problemajat siman megoldjak a mi kis jegybankaraink....
legrosszabb esetben megjelenik az usaban is a negativ kamatok, esetleg 1 ujabb QE-be kezd a FED es a pillanatnyi negativ momentumot sikerul ujbol megvenni....
milyen eselyt latsz ra hogy a kovetkezo 2-3 evben a DOW emelkedik mondjuk 25%-ot, mert mostanaban olvasgattam toled hogy erdemes a long oldallal probalkozni az amcsi indiknel...
Szoval minden csodasan alakul es a kovetkezo 2-3 evben a DOW eleri a 24000-et (ne erts felre en ezt nem kereskedem, mert nem latom ebben a fantaziat ill. elonyt)....de akar ez is megtortenhet....
hogy nez ki 24000-es Downal a 0,5-4-es DOW/GOLD arany
(48000-os aranyar max es 6000$-os ar kozott van)
Szoval 1 ilyen lehetoseget bilibe logo kezzel hasonlitod ossze???
Szerintem kicsit tul egyszerusitetted ezt a temat, nem varok se 40000-es aranyarat es 5000USD sem,de joval nagyobb eselyt adok 5000USD aranyaranak mint a piacon az atlag teszi, de nem 2-3-szor akkora eselyt hanem nagysegrendekkel nagyobb eselyt...
(egyebkent nem szeretnem hogy igazam legyen mert az csunya vilag lenne mindenkinek),de nem zarhatom ki ennek a lehetoseget sem....

Addig pedig maradok a konzervativ 2400-2700$-os arnal 2024-ig.

Azzal tokeletesen egyet ertek hogy nem szabad biztosito tarsasagokat venni, viszont en a bankrendszert is kerulom, sot nem hogy a veteluket kerulom, de a negy nagy bankot itt au-ban shortolom mar jo ideje...:
CBA
ANZ
NAB
WBC
tele vannak lakashitelekkel es miutan az APRA kotelezte oket szigorubb szabalyozasra es hitel elbiralatra stb.stb...most az auto es hitelkartya uzletagat eroltetik...

Hetfon voltam az ANZ-ban ramtukmaltak 1 hitelkartyat, mondtam hogy van ketto es amugy se hasznalom oket,de meggyoztek, hogyha 500$ koltok az elso 3 honapba akkor kapok 200$-t, majd mondtam, hogy a 2 evben viszont az eves dijnal ugy is vissza kell fizetnem mert a kartya dij...
erre ne agodjak kapok 18 honapra 0%-os balance transfert...
kozoltem hogy nincs tartozasom igy semmit nem erek a 0%-os balance transfer-rel, erre akkor adnak 18honapra 0%-os vasarlasi hitelt a hitelkartya erejeig....
Mondom a bank menedzsernek, hogy nincs ra szuksegem, mondja lepjem meg az asszonyt 1 nyaralassal, mondom neki, hogy nem csak a szeptemberi hajokirandulas es buvarkodast is kifizettuk,de mar a jovore tervezett nyaralasunk nagy resze is ki van fizetve...(ahol tudjuk modositani a foglalast)
A vegen csak hogy hagyjon beken mondtam jo de nincs nalam meg 1 jogsi se, erre ne aggodjak regi ugyfel vagyok, majd o elintezi...
Szoval nekialltam elolvasni a frissen nyomtatott jelentkezesi lapot eppen csak ala kellett irni, meg hogy nem vagyok kivancsi mas szolgaltatasra, termekre stb..stb..x-elgetem...
volt 1 kerdes akarom-e a jovoben hogy megemeljek a limitet, beikszeltem hogy nem erre szol a holgy azt a reszt majd kitolti...
kerdezem mi a minimum limit, mondja 5000$
-erre beirtam
nehany oraval kesobb kapom emailben az ertesitest, hogy 15000$-os kartyat kuldenek...
az ember utan dobjak akarva akaratlanul a hitleket...
na most kepzeld 1 gazdasagi visszaesesnel, az ilyen ugyfelek utan dobott hitelekbol hany fog bedolni...
(mert a tobbseg neki all vasarolni mindenfele hulyesegeket)...

Szoval erdekes dolgok jonnek, es lehetnek meg meglepetesek mindenhol...
seri2 2016. 07. 19. 22:36
Előzmény: #4577  Keffer
#4581
Ennyi.

Topik gazda

Kisvuk
Kisvuk
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek