Topiknyitó: HoStrucc 2019. 04. 26. 12:01

Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja  

Szekta hívő topik. Trollok egyéni moderacio alapján felszólítás és indoklás nélkül repülnek :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
raus 2019. 06. 29. 09:35
Előzmény: #5495  Aplus_San
#5500
Na akkor álljunk meg egy szora!!
Anno volt opimus- konzum konferencia es ott csodák -csodájára nagyon szep tagolt beszámolókat olvashattak azok a rv társaink akik vmiert nem vettek részt!!!!
Aztan példát lehetne venni az Estm visszajelzésekrol is önzetlen rv felebaráti szeretetből meg lettek osztva a hiányzó rv társainkkal!
Csak itt vannak azok paran allitom ha 5 ember elment a tobb ezerből h " igazi magyarkent" veletlen még egy picit se segitsen vmi par szoval h milyen volt!!!!koszonjuk!
A ceg meg azert pl meghivhatott volna vmi normalis médiát aki visszacsatol 48 ora alatt!!!
Vagy vmi újságírót aki 3 ingyen koktélert meg egy kaviáros pirítósert beszámol!!
Törölt felhasználó 2019. 06. 29. 09:10
Előzmény: #5497  Wiwa
#5499
Én vagyok befeszülve?
Én csak arra kértelek, hogy írd le mi történt a bemutatón.
Én is ott voltam, de nem mentem be, tehát én vettem a fáradságot, le is írtam, amit láttam.
A személyeskedést pedig  kérlek szíveskedjél mellőzni.
Wiwa 2019. 06. 29. 08:37
Előzmény: #5495  Aplus_San
#5498
Egy nagy like Neked ! :))))))))
Wiwa 2019. 06. 29. 08:36
Előzmény: #5494  Törölt felhasználó
#5497
elég jól be vagy feszülve a pár napos pf. -es regisztrációd után ! Mi lesz veled később ? Ja , vagy úgy ,  klón a dolog ! Értem ! A szöveged alapján tudom is ki van mögötte ! Van még pár regisztrációd mi ?  Na ez ilyenekből van elegem , mint te is !  Fúúújjjj !
rock_n_troll 2019. 06. 29. 08:33
Törölt hozzászólás
#5496
Aplus_San
Aplus_San 2019. 06. 29. 07:43
#5495
Aki nem kímélt időt, pénzt és részt vett rajta, minek osztaná meg egy nyilvános fórumon az infókat?! Ha egy szervezet elkötelezett tagja vagy, nem gondolod Etikátlannak nyilatkozni olyanról, amiről a hivatalos céges álláspont még csak most jön ki? Üzleti titoktartásról hallottál már? Éretlenek vagytok az élethez, a tőzsdéhez pedig alkalmatlanok! Ti vagytok a kitűnő példája az új magyar Z generációnak. Ha nem az van amit akartok akkor köpködtök, keményen megdolgozni nem tudtok semmiért, se kitartás, se hit, se gerinc! Akinek nem inge ne vegye magára, de akié igen, azt hátul gombolják is be!
.
.
.
KellemeS hétvégét, esEménymenTes szolgálatot!
Törölt felhasználó 2019. 06. 29. 07:02
Előzmény: #5486  Wiwa
#5494
Ezek szerint te vetted a fáradságot és ott voltál.
Akkor segítenél itt eloszlatni minden kétséget és röviden leírnád, hogy mi történt ott, hányan voltak, stb. és milyen volt vendégként az egész esemény a másikhoz képest, mert úgy tudom te azon is voltál.
A "hivatalos" verziót már ismerjük, jó lenne tudni a hétköznapit is.
rock_n_troll 2019. 06. 28. 23:32
Törölt hozzászólás
#5493
goodquestion 2019. 06. 28. 23:01
Előzmény: #5491  goodquestion
#5492
Komolyra fordítva, EtiCar előtt látványos felhúzás, hogy nyugi legyen majd egy semmitmondó, gagyi videó. Az első bemutató sem volt káprázatos, de a papír utána nagyot ment. Most az a kérdés szvsz, hogy valaki megindítja-e 810Ft fölé, el lehet-e játszani ugyanazt a módszert 2x ilyen rövid időn belül (tőkeemelés az aktuális érték felett), ezúttal az is aggályos, hogy ha jól értettem, akkor követelések elengedéséről van szó leginkább. Minden a vezérlőben dől el.
goodquestion 2019. 06. 28. 22:53
Előzmény: #5444  rocker7
#5491
Először azt hittem, hogy a Nacsa Olivér szerepel a videón, de nem, azért az Oli képes folyamatosan beszélni és nem kell mondatonként összevágni 1,5 percet.
raus 2019. 06. 28. 22:53
Előzmény: #5486  Wiwa
#5490
En azt hiányolom h egy komolyabb sajtóorgánum nem volt jelen v mi?
48 ora eltelt azota!
Tovabba sok rv tulaj dolgozik messzebb lakik nyaral stb meg minek is elmenni!!
Plusz a nagyobb tulajokat a ceg meg sem hívta akkor miert mi szegyenjluk magunkat?
Mindenki akkor adja el es akkorát amikor akar v veszi!
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 22:42
Előzmény: #5486  Wiwa
#5489
Abszolút jogos, ezen pipultam be en is, jol osszeszedted, s szepen cizellaltad az irast. Grat!
HoStrucc
HoStrucc 2019. 06. 28. 22:30
Előzmény: #5486  Wiwa
#5488
Erre szóban is adok egy nagy pluszt! Köszi 
raus 2019. 06. 28. 22:21
Előzmény: #5481  HARDCORETERROR
#5487
Ja ja
De ne felejtsük a használtautópiac nagyon kemeny legények terepe milliárdos érdekek feszülete 
Ill ok sem a hasznuk ellenségei!
Multi katonák se hiszem h örömmel neznek h trackeri a ceguk h mit csinálnak szabadidejükben a cégautóval mivel havonta kb 10-40 e ft a fizujokbol levonnak a cegesauto korlátlan használatára!
Wiwa 2019. 06. 28. 22:15
#5486
Álljunk meg egy ásónyomra ! Ha Orbók Úr nem nyilatkozik az a baj ..... " húúú mekkora mutyi egy cég " ....ezzel megy a trollkodás , kárógás ! Ha a sok munkája mellett időt szán egy pár perces video elkészítésére , amiben röviden elmondja a lényeget ( lásd ETICAR ) már ez is gond ..... " húúú milyen gyenge erőlködés , biztosan nincs konkrét üzlet mögötte csak magyarázkodik " ..... megy az ilyen jellegű és hasonló szövegelés itt a fórumon . Nektek akik ezt írjátok ( tisztelet a kivételnek ) semmi sem jó ? Mi a bánatost akartok ? Nem látjátok át a dolgokat ? Nem értitek a cég részéről történő kommunikáció üzenetét ? Arra sem  veszitek a fáradságot , hogy mint részvényesek elmenjetek egy Eticar-os rendezvényre , mert annyira nem érdekel benneteket az egész  !? Csak persze azt szajkózzátok állandóan , hogy minden nap limit , +20% , egy - két héten 1500.-Hu/rv. és ha ez nem így történik már nyomjátok is a nega dumát a cégről , meg Orbók Úrról !  És ti vagytok SET tulajok ? Hát szégyenlek benneteket , az ilyen viselkedést elítélem ! Hajrá SET ! 
HoStrucc
HoStrucc 2019. 06. 28. 21:58
#5485
Osztály, csendet, különben bekérem az ellenőrzőket! :) 
Metwolf
Metwolf 2019. 06. 28. 21:48
Előzmény: #5482  Törölt felhasználó
#5484
Nálad komoly gondok vannak. A véleményed pont nem érdekel. Nem kell engem szeretni senkinek, de valótlanságokat állítani sem. Semmilyen igét nem osztok sehol és nem fikázok senkit. Örülnék, ha a frusztrációdat máshol élnéd ki.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 21:40
Előzmény: #5477  Metwolf
#5483
Akkor ne cseszegesd azt akitol a penzt varod. 
Futurt bullshites fost nem fikazod amikor huztad be a népet. 
Szamomra nulla vagy sajnos mar tok reg ota. 
Itt a nagytulajok regi s elkotelezett reszvenyesek az igazi befektetok, az ilyen trendhuszarok mint te, legalábbis bizonyara annak tartod magad, osztod az igét, s fikazod azt aki dolgozik, mindegy hol s melyik forumon teszed. 
Remélem a tükröt azert majd tart eled az élet, ha már te nem ismered. 
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 21:40
Előzmény: #5477  Metwolf
#5482
Akkor ne cseszegesd azt akitol a penzt varod. 
Futurt bullshites fost nem fikazod amikor huztad be a népet. 
Szamomra nulla vagy sajnos mar tok reg ota. 
Itt a nagytulajok regi s elkotelezett reszvenyesek az igazi befektetok, az ilyen trendhuszarok mint te, legalábbis bizonyara annak tartod magad, osztod az igét, s fikazod azt aki dolgozik, mindegy hol s melyik forumon teszed. 
Remélem a tükröt azert majd tart eled az élet, ha már te nem ismered. 
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2019. 06. 28. 21:34
Előzmény: #5470  raus
#5481
Nem kell temetni, de teny, hogy ez igy karcsu, a kommunikacio es a PR diszkreten felresiklott perpillvsz.
Ha 2 nagy jatekos nem latta meg bennde a potencialt, marad a 3. es par kisebb, viszont azokkal nem fognak bankot robbantani, ha mindegyiknel  partiba is kerulnek.
Tobb labon allashoz egyuttal  jo lehet, ez ertekelendo.

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek