Topiknyitó: HoStrucc 2019. 04. 26. 12:01

Set Szekta és trú ÚRRRRAKKKK fenklubja  

Szekta hívő topik. Trollok egyéni moderacio alapján felszólítás és indoklás nélkül repülnek :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 06. 30. 14:10
Előzmény: #5519  goodquestion
#5520
+++++!!!!
goodquestion 2019. 06. 30. 14:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#5519
Szia Sobadi! Én örülök, hogy visszatértél, ahogyan azt vártam is, ezt korábban leírtam. Néhány felvetésedre szívesen reagálok. 1. nem osztom az észt, csak néha véleményt illetve kritikát is megfogalmazok, szekta topikban ez borotvaélen táncolás, de HoStrucc egy értelmes határig toleráns, 2. velem kezdted a mai beolvasást, de aztán senki mást nem nevesítettél, legyél ennél sokkal bátrabb, vagy inkább ne személyeskedjél, azzal jobban jár mindenki, 3. az 5% feletti tulajdonrésszel nehéz is lenne bujkálnod, de senki nem kérte, hogy itt a fórumon is vállald fel a valódi nevedet, te döntésed, minden következményével, hasonlót nem várhatsz el senkitől sem, 4. minden számadat, dbszám, árfolyam, stb. amit velem kapcsolatban említettél teljesen alaptalan és téves, semmi köze a valósághoz, ez megnyugtat, mert ezek szerint és szerencsére fogalmad sincs a kereskedéseimről. Összefoglalva, valakivel nagyon összekevertél, alaposan árnyékra vetődve. Most pedig megyek vissza a tengerbe hűsölni. Te is hűtsd le magad, a topik hasznára fog válni.
Törölt felhasználó 2019. 06. 30. 13:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#5518
Üdv újra a fórumon.
Most már biztos vagyok benne, hogy emelkedni fog a papír árfolyama.
Sok sikert kívánok!
rebekmadar
rebekmadar 2019. 06. 30. 12:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#5517
Szia Sobadi! Jó, hogy visszatértél, hiányoztál.
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 30. 12:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#5516
Üdv újra! Ne foglalkozz senkivel, csináld meg az àlmaidat, amiért itt vagy, mi is megcsináljuk, amit meg kell! Nem kell minden bolonddal jóban lenni, a sas nem vadászik legyekre!
huntR
huntR 2019. 06. 30. 11:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#5515
Nem vagyok nagy SET fun, nincs is papírom, de befektetni csak ilyen hozzáállással lehet bármibe, mint ahogy te teszed. Jó téged újra látni, szükség van rád a fórumon!
Wiwa 2019. 06. 30. 11:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#5514
😁😁😁😁
Törölt felhasználó 2019. 06. 30. 11:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#5513
De szépen meg fogalmzatad Badi :) Nagy örömömre szolgál hogy láttam újra írásodat itt. Gyönyörű és lényegretörő a megfogalmazás... Mindenki csodát vár... látod meg kiábrándul mert toboroznak vasuti munkásokat meg a famrmerbe is dolgozokat. :) Nem baj nekünk ez csak jó. Munka erőt akkor szoktak toborozni ha munka van kilátásban meg szerződés kötés előtt de mi tudjuk Badi hogy nem humbukra megy a Cég hanem komoly dolgokat fognak meg valositani és véghez vinni. Még ha ezt most nem is látható hirtelen.. LEhuzzak a mátó stábot mint egyik nap is ezt tették. Viszont nem ebben kell keresni a megoldást hanem abban hogy a Lehet a SET Group olyan vasuti bizniszt vesz pl ahova kell a munka erő stb. de ez csak mozaik darab.. Mikor meg ki jön valami akkor meg mint láthattuk szépen vették ebben a nyári ubi szezonban ... ők dolgoznak nem nyaralnak tesznek a cégért. :) szerintem szép úton halad a cég van jövőképük ahogy le is irtak és tudatták a sok tudatlannal is de tudod Badi az a baj hogy némelyik ember olan mint a ló szemelemző vel csak oldalra nem látnak... :) nem baj 450 et el hagytuk hálistennek.. és a sok pozitiv befektetőnek persze. :D Kívánok neked jó egészséget és sikereket :) 
HoStrucc
HoStrucc 2019. 06. 30. 11:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#5512
Üdv újra! 
Törölt felhasználó 2019. 06. 30. 11:20
Törölt hozzászólás
#5511
raus 2019. 06. 29. 21:10
Előzmény: #5508  kupec
#5510
En is az elsőn ott voltam, de mar bánom, jobb a háttérben maradni!
Orbok ur par percig beszélt velem normalis közvetlen benyomást tett ram. 
Maga az eticar, azt hittem h 3 ho alatt mar lesz vmennyi szerzodes v min egy jobb flottas 😞 ( talan nincs a PR nyomva) 
A helyszín ujra 5 csillagos volt de eleg lenne pl 3 csillag  ilyen kis kozep szintű vezetőknek komolyabb cégeknél a flottas nincs a board szelen sem, abbol különbözetbol illetve volna vmi komolyabb médiát meghívni!
Igaz itthon az uj dologra csak kis réteg a vevo, a röghözkötöttség a jellemző.
A ceg alkalmazhatna pl költséghatékonysági menedzsert, vhogy az árfolyamot is lehetne igazgatni hogy pl nem egyxer -10 másnap + 6
kilengések , likviditást megoldani!
Az nem tetszetős h csak itt nem divat a többieket a forumon keresztül tájékoztatni pl estm futura konzum etc minden mas papirban aki részt azok az emberek vett taglaltak es beszámoltak, itt meg inkabb támadnak meg üzleti titok persze Pityu
Inkabb azok szegyenljek magukat akik nem képesek visszacsatolni ha mar a ráérő meno arcukat odatoltak jo pofizni!!
HARDCORETERROR
HARDCORETERROR 2019. 06. 29. 17:32
Előzmény: #5507  Törölt felhasználó
#5509
Ez az idegrohamos, fenyegetőző jellemgróf reinkarnáció? :D
Aszittem Struci topicba rejtett bugja, de akkor figyelem, rekord idő alatt elárulja magát egy újabb  hipernivos kirohanással:D
Csa tudnám, miért  pont itt kínozza magát LOL
Ez a sztori mondjuk a bemutató körüli sunnyogásról egy újabb filmbe illő kis szösszenet.
Copyright, en filmesítem meg ROFL
kupec 2019. 06. 29. 17:01
Előzmény: #5500  raus
#5508
Az előző tájékoztatón/bemutatón ott voltam, mondjuk úgy, Orbók úr előadói képességei nem győztek meg (de ugye nem azért voltam ott, hanem az Eticar miatt).
Most nem tudtam elmenni, és hiányoltam az objektív/szubjektív beszámolókat, melyekből legutóbb volt rendesen. 
De leginkább azt hiányoltam, hogy nem volt hivatalos közlemény pénteken a cég részéről.
Ez különösen azért volt számomra érdekes, mert legutóbb amikor távoztam, kezembe nyomták a kész sajtótájékoztatói szöveget.
Az egész olyan, mintha a hivatalos kommunikációt a résztvevők véleménye/visszacsatolása alapján akarnák elkészíteni. 
Ez olyan nekem, mintha a cég maga sem bízna ebben a projektben. 
De hirtelen nincs jobb az árfolyam karbantartására és a követelés apportja hírének kompenzálására.
A piac pénteken kivárt - mintha most minden szereplő picit bizonytalan lenne a következő lépés és az irány tekintetében.
Mit gondoltok?
Törölt felhasználó 2019. 06. 29. 12:33
Előzmény: #5506  Törölt felhasználó
#5507
Koszonjuk balentum, ulj le 1 es 😂
Törölt felhasználó 2019. 06. 29. 12:25
Előzmény: #5504  Teló
#5506
Kedves Teló!
Örömmel tölt el, hogy érdeklődsz utánam és szíveden viseled a sorsomat, de nekem nincs "saját" topikom. Alkalom adtán majd szeretnék egyet csinálni, mert volt kiktől ellesnem dolgokat hiszen elég régóta olvasója vagyok a fórumnak és elég sok nick-et ismerek személyesen is.
Előfordulok rendezvényeken így volt lehetőségem beszélni velük  és olyanokkal is akik hozzám hasonlóan csak olvasói a fórumnak és meglepődtem mennyire képben vannak.
Mivel a Kisbüfik topikját kedveltem így a topikgazda kitiltása után úgy gondoltam regisztrálok, hogy ne kerüljön süllyesztőbe a topik.
Veled ellentétben nem feltétlenül bízok a Vezetőség döntéseiben még inkább nem az általad istenített fő vezetőben éppen ezért próbálok információkat szerezni, mert ugye én is tévedhetek.
Egyet ígérhetek bármi rossz is történik nem fogok külön ügyvédet fogadni vélt vagy valós igazam kivizsgálására.
Sok sikert kívánok és elnézést e SET hívektől a nem ide való témáért, én részemről befejeztem a bemutatóval való foglalkozást.
Törölt felhasználó 2019. 06. 29. 12:09
Előzmény: #5503  Törölt felhasználó
#5505
Mint részvényes ezt benn is elfogyaszthattad volna, s bizonyara a cegvezetes is szívesebben latott volna benn, mint kukkolva a szemkozti taraszrol. 
Ne haragudj de ez egyre szurrealisabb 😂😂😂
Teló
Teló 2019. 06. 29. 12:07
Előzmény: #5499  Törölt felhasználó
#5504
Kedves Dedelle!
 Látjuk mennyire szíveden viseled az eseményeket a Céggel kapcsolatban. Olyannyira, hogy időt nem sajnálva odafáradtál a hotel bejáratához,hogy megoszd a fórumtagokkal a megfigyeléseidre alapozott véleményedet. Kétségeidet reméljük sikerül eloszlatni, s bízol a Vezetőség döntéseiben. Köszönjük, s értékeljük  eddigi észrevételeidet.  Kívánunk sok sikert a gépházzal való konzultációdhoz, melynek eredményeként visszatérhetsz hűséges rajongóidhoz a  saját topikodba( Kisbüfik- Balentum - topikja )  .
 Márai Sándor szavaival zárom soraimat: " Egy embernek egyféle rangja van csak, a jelleme. " 
Üdvözlettel, Teló
Törölt felhasználó 2019. 06. 29. 10:58
Előzmény: #5501  Törölt felhasználó
#5503
Bátortalan vagyok és nincs önbizalmam.
Egyébként nincs sok részvényem és úgy tudtam, hogy ez a rendezvény főleg flottakezelőknek szól és ezen kívül nagy tulajok kaptak meghívást. Mivel arra volt dolgom gondoltam a Wasabi teraszán (pontosan szemben az Ária bejáratával) utólagos engedelmeddel elfogyasztottam egy kellemes hőmérsékletű  sört és közben láttam kik érkeznek a bemutatóra.
A többit már leírtam előzőekben, olvasd vissza.
goodquestion 2019. 06. 29. 10:34
Előzmény: #5495  Aplus_San
#5502
Amennyiben aláírattak mindenkivel egy titoktartási nyilatkozatot, akkor megértem amit leírtál, és mindenki várja meg a "hivatalos céges álláspontot", mert az, ahogyan fogalmaztál, "még csak most jön ki". Kellemes hétvégét, vár a tenger!
Törölt felhasználó 2019. 06. 29. 10:16
Előzmény: #5499  Törölt felhasználó
#5501
Ott voltál de nem mentel be 🤣🤣🤣
Hát veled meg mivan? 
Kivancsiskodtal de nem volt ver a pucadba hogy bemenj s bemutatkozz, ez no comment... 

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek