Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond ma, 00:26
Előzmény: #1273303  Peterbond
#1273304
De ugyanezt megkerdezhetem barmelyik miniszterelnokrol. Meg a patasordog Gyurcsanyrol is. Az apro klanjaval egyutt se szedett ossze annyit amennyivel egy atlag NERes ma fel se merne vagni egy belso bulin. A Rogan ex neje pl iden allami hirdeteseken 1.2 milliard hasznot csinalt 1.4 milliard bevetelre.
.
Az OTPn meg van tarsasagi ado, bankado extraprofit ado ( sicc) es mostmar vedelmi ado is. Ez a rohej. Ilyen pofatlanul es ilyen sokat soha egyik kormany se lopott.
Peterbond ma, 00:14
Előzmény: #1273302  einstein
#1273303
Tenyleg elmondanad Antalnak hol volt Hatvanpusztai birtoka? Mennyije volt a vejenek a vagyona? Hat a falusi polgarmestere volt e az orszag leggazdagabja? Lanya lett e milliardos? A miniszterei es a felesegeik es az unokatestvereik letteke allami megbizasokon milliardosok?
.
Melyik miniszterelnok epitettet stadiont a 2000 fos falujaba 10 milliardokbol? Hol volt olysn hogy ingyen atruhazott allami reszvenyt es ingatlant 1000 milliard osszegben az MDF?
.
Ertem en hogy egyeseknek nagyon betett a privatizacio es okkal de ami most van ahhoz kepest az kutyafule volt, es meg ha egy szinten lennenek se magyarazat a ma lopasara a tegnape.
einstein ma, 00:05
Előzmény: #1273297  bumm
#1273302
Bocsáss meg, had kérdezek pár dolgot. Kíváncsivá tettél, az erősen politaka felhangú észrevételeddel. Megosztanád velem/velünk hány éves vagy? Éltél már a Kádár korszak végén? Felnőtt, gondolkodni tudó emberként élted meg a köztársasággál válást? Éltél Antal kormány alatt? Fejben már ott voltál és esetleg dolgoztál is a Medgyesi kormány regálása alatt? Emlékszel, esetleg meg is élted a.kiigazító csomagot, illetve annak hatásait? 
.... mert szerintem Nem, ha ilyenekt írsz, hogy tolvaj rabló banda, akkor fingod nincs milyen a tolvaj rabló banda. 
Tisztelettel, további sok sikert Neked, és.kívánom, hogy sose ismerd meg milyen a.patkány világ.
Thrawn
Thrawn szombat, 22:04
#1273301
Szerintem a Lucoilos történet önmagában ér egy piros napot (valszeg lesz rá ettől függetlenül megoldás szval nem armageddon). Felfoghatjuk egy tényleg mini nordstream2-nek csak olajban.  Szerintem másik indok a dax és usa indexek előző heti performansza akár, lényegében végigmeneteltük az egészet mintha mi sem történt volna. :D Ez csak az én véleményem, kíváncsi vagyok mi lesz. 
pakk
pakk szombat, 21:47
Előzmény: #1273298  Thrawn
#1273300
Végre nem csak én mondom...
Macus
Macus szombat, 21:44
Előzmény: #1273296  csuloktata
#1273299
Az valoszinu de nem mindegy mennyit, na meg itt irja thrawn kezd tulsagosan fomo lenni. 
Thrawn
Thrawn szombat, 21:36
#1273298
Kezd eufórikus lenni a fórum.
bumm szombat, 21:32
Előzmény: #1273292  farkasfu
#1273297
Bocsi engem csak a gazdaság érdekel és ezek kifosztották az országot lenyultak, amit csak lehetett, aztán miután elfogyott a pénz, és kullog az ország a többi unios ország után, rá fogták mindenre, ami csak mozgott. Szerinted melyik állathoz hasonlítanak?
csuloktata szombat, 21:07
Előzmény: #1273295  Macus
#1273296
Venni fogsz.
Macus
Macus szombat, 19:24
Előzmény: #1273263  peret
#1273295
Hetfon meglatom hogy nyit es gyorsan eldontom veszek vagy se
tomi21 szombat, 18:11
Előzmény: #1273292  farkasfu
#1273294
Bocsanat nem konkretan neked szantam amit irtam nem is sertesnek szantam csak hogy te masoltad be azert valaszoltam neked nem bantaskent akartam de amit irtal igazad van 👍
HZo szombat, 18:08
Előzmény: #1273260  pakk
#1273293
Igazad van, nekünk sem tetszene, ha területeket akarnának elvenni tőlünk. De már hova vennének el? Ne felejtsd el trianont. Az minden volt, csak igazságos nem. Egy majdnem 1000 éves történelmi, erős magyar államot vertek szét az akkori nagyhatalmak ok nélkül. Bányák, iparvidékek, hatalmas mezőgazdasági területek stb. a gazdasági hajtóerőnk java (színmagyar lakta területek) odalett. Pedig nem mi kezdtük a háborút, a hadsereget az osztrákok irányították. Talán megszűnt volna létezni az ország, ha nem írják alá. A területünk több mint 2/3 része oda lett ajándékozva a környező országoknak (csak Románia többet kapott belőle, mint amekkora maradt az országunk), akik összevissza hazudoztak arról, milyen elnyomásban élnek miattunk. A háborúk mindig mocskosak és értelmetlenek is!
Putyin és Zelenszkij is gonoszak, mindkettő zsarnok. Megértem minkét nemzetet, miért utálják a másikat. Sztálin idejében az első 5 éves terv "építése" alatt (30-as évek elején a holodomor) többmillió ukrán halt éhen. Természetesen az ukránok is nyírták az orosz lakosságot a keleti területeken (bár amúgy meg ez a kormány egyik kisebbséget sem kedveli, hogy finoman fogalmazzak). Akkor se a háború lenne a megoldás, hanem a megbékélés. Ha már megúsztuk háború nélkül, amikor a Szovjetunió felbomlott, akkor most minek kell ez? Az oroszok helyében mondjuk nekem sem tetszene, hogy már a szomszédos államok is NATO tagok legyenek.
Kicsit hosszan írtam és nem pont ebbe a topikba való, elnézést. De a lényeg, amit mondani akartam: Trump megnyerheti a választást és nyilván nem fogja támogatni Ukrajnát. Ezért akarnak már az ukránok is tárgyalni a békéről. Putyin meg megvárná az elnökválasztást már. Látok rá esélyt, hogy 1 éven belül véget érhet a háború. Ami nagyon jó lesz az OTP-nek is. Újjáépítés, új gazdasági kapcsolatok kiépítése lesz, ha ez bekövetkezik, mert a nyugatnak sem lesz érdeke (főleg az EU-nak), hogy ne legyen üzlet az oroszokkal. Mindkét nemzet érdeke a gazdasági együttműködés is, ami idővel újra eljön. Tehát benne lehet az OTP-nek egy ilyen béke utáni nagy ugrás is az árfolyam szempontjából...
farkasfu
farkasfu szombat, 15:53
Előzmény: #1273286  tomi21
#1273292
Megmondom őszintén, hogy el sem olvastam cikket! :) 
Csupán azért másoltam be a linket, a hozzászólására válaszként, hogy nem csak az "érem egyik odalát kell mindig figyelnie"! Ez ilyen fanatikus utálat.., "vakká", vagy bunkóvá  teheti az embert! ... és még finoman mondtam!! bummm..
Szerintem ez nem a patkányozás helye!!! 
Azt meg se merem említeni, hogy azok patkányoznak a legjobban, akik azt lesik, hol esik le valami a ner oldalról és amikor mellé nyúlnak, akkor meg szidják! bummm..
Na ennyi elég mára! :))
 
feketemelos
feketemelos szombat, 15:30
#1273291
Jaksity György és Zsiday Viktor beszélgetnek a magyar gazdaságról és a világpolitikáról
https://www.youtube.com/watch?v=ESC6GF9e5KI
Bpali szombat, 14:35
#1273289
Ez így leírva szép és jó. Importálni lehet,. Csak épp ki akar eladni egy át sapka reményében , egy olyan okos embernek aki meghatározza hogy ennyi lehet az ára. Egy szakembernek aki lebasszsa Ferihegyet hogy az nem járja hogy késnek a repülőgépek.. Igaz a fél világon , de az nem lehet hogy a Felcsuti stadionnál vagy a debreceni sertéstelepbe késsenek… Kár hogy az új alkotmányba nem szerepel hogy Ukrajna köteles olajat szállítani MO-nak… 
stolz
stolz szombat, 14:19
Előzmény: #1273281  bumm
#1273288
Dobni kell még egy lapáttal a Mátra kazánjaiba...üzemanyagot meg lehet importálni...aki erre igazán ráfázhat az a Mol lehet...
Bpali szombat, 14:09
Előzmény: #1273286  tomi21
#1273287
Ja béke van , azért fizetett Orbán háborús hozzájárulást vagy minek nevezte …
tomi21 szombat, 13:16
Előzmény: #1273285  farkasfu
#1273286
👍  bar O.V is azt mondta aki rá szavaz a békere szavaz megsincs az:) bar igaz nem lehet egy kalap alá venni őket :) szegény ember az aki igerni sem tud :) hmm möglassuk
bumm szombat, 12:15
Előzmény: #1273282  farkasfu
#1273284
Ez nagyon biztató, no persze beüt a benzin hiány, akkor cseszhetjük az egészet
bumm szombat, 12:12
Előzmény: #1273281  bumm
#1273283
itt a béke-misszió eredménye, gratu Viktor, elhúzhatnál már a patkányaiddal együtt
farkasfu
farkasfu szombat, 12:11
#1273282
Na nézzük ezt a régi hetes chartot, ezt nem lehet megunni! :))
Egy kis fejtörő, aki szeret kapirgálni...
Elsőre bonyolultnak látszik, pedig "egyszerű" a képlet! :) 
Zöld címkékben lévő értékek és a fibok egyeztetése után, mi következhet? hmm
Némi magyarázat: 
Első szakasz 11580! 
A harmadik 14770, a fibo 161,8% környéke (piros fibo 161.8%/15007.5)! Most elértük másodszor is már a 18600-t, "ötödik szakasz" (fibo ~286,8%)! Ez megegyezik a harmadik szakasz hosszával! 
  Ha tovább megyünk felfelé, akkor elnyúlik az 5. szakasz, evvel semmi gond! Vagy a harmadik volt itt...!? hmm 
Viszont a korrekciót nézve, a mostani "bili", csak a ~kétharmada volt a 14770-12770-nek és inkább maradnák az elnyúló 5. szakasznál! Még persze nem nyúlt el és le is fordulhat...! hmm 
A pingvinek miatt is drukkolok a sárga sáv elérésének és majd ott meglátjuk! 
Piros madár szeptemberben vár, ki van száradva már a bőre, bár előtte van még az ATH is! 
Szóval, "sima liba az egész"... 😃
OTP/W
https://ibb.co/mTQVqd5

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek