Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 04. 15. 21:01
Előzmény: #101578  signal2
#101580
Nekem az mszp-vel az volt az egyik fő bajom, hogy a kormány alá tartozó rendőrség utcai harcászatot rendezett az engedélyezett nagygyűlés után az alattvalói ellen. A dk-val meg az a bajom, hogy az akkori kormányfő most a dk elnöke.
Az mszp és a dk szavazóival meg az a bajom, hogy nem finnyásak az utcai harcászatra.
Az állítólagos belső romlottságomhoz adalék, hogy a magánnyugdíjpénztárak kifosztását nem vártam ugyan, de a fidesz mégis megtette bár azt mondta, hogy megvédi a pénztárakat.
Az mire utal, ha valaki az ellenzéki fidesz 2010-es győzelmét valaki ellenzéki vereségnek tartja?
signal2
signal2 2023. 04. 15. 20:59
Előzmény: #101577  Paja1975
#101579
Nem baj. Akkor azt mondod a jelent támogatottsági viszonyok között, hogy a fidesz maradjon. Ezek szerint össtességeben szerintes nem lenne jobb senkivel.
En mondjuk nagyon nem értek ezzel egyet. A szőke herceg a fehér lovon soha nem fog eljönni.
Ahány szavazó, annyiféle elváras. Tudomásul kell venni, hogy olyan part sosem lesz, amelyik minden téren megfelel az elvárásaidnak, illetve azt, hogy egy partnak többféle társadalmi csoport fele kell kommunikálnia.
Amíg mi itt vitatkozunk, addig a fidesz csak egy kavét kér. Az ő szavazói nem finnyásak, bármit elfogadnak a parttól.
Mégbegyszerbutoljara leírom, de mar belefáradok: összességeben kell mézni, livel jarunk jobban, és a fidesz egy diktatúrát épít, a lehető legrosszabb avalasztas. Ali ezt nem éetieg, az asszisztál az ország lezüllesztéséhez. Én leszarom, mertbegyrészt van pénzem magánegészségügyre és maganiskolára, masrészt bármikor áttelepülhetek másik országba.. Csak van bennem egy felelősségerzet azok iránt, akik ezt nemntehetikeg.
Denlurvara elegem van abból, hogy értelmesnek tűnő embereket kell nap mint nap győzködni, hogy a fidesz katasztrófához vezet, es barmi áron le kell valtani. Akkor szakadjon rá az országra, es mindenki büszke lehet magára, aki ehhez asszisztált. 
signal2
signal2 2023. 04. 15. 20:48
Előzmény: #101576  Dehogynincs
#101578
Mindenki ellenzéki szavazó, aki masik kormányt akar.
Kifejtettem, kit jelent, higy finnyás. Inkább fenntartja a sokkal nagyobb rosszat, mert calamilyen apró dologvan problémája van valamelyik ellenzéki parttal.
Ha úgy feltételezel valakiről rosszat, higy arra semmi hizonyítékod nincs, az belső romlottságra utal. Olyan pártról nem londhatod, hogy el akarja venni a javaidat, aki soha nem tett es mondott ilyet. Ilyen alapon bárkit ragalmazhatsz bármivel. Ahigy a fidesz is teszi nap mint nap.
Paja1975 2023. 04. 15. 20:39
Előzmény: #101576  Dehogynincs
#101577
En tartozkodok. Ebben a csodas minosegu partokbok nem tudok, nem akarok valasztani. Ez baj?
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 04. 15. 20:34
Előzmény: #101567  signal2
#101576
Az sem igaz, hogy az ellenzék négyszer vesztett. 2010-ben az ellenzéki fidesz győzött.
Nem hiszem, hogy az ellenzék (vagy akár a hatalom) jót akar, képes a jóra és jót is tesz. A javunkat akarják ugyan, de csak abban az értelemben, hogy el akarják venni vagy el is veszik a javainkat.
Abban igazad van, hogy az ellenzék a közmédiában  csak úgy szerepel, hogy elmondják róla és nélküle a lejárató kormánypropagandát. Ehhez viszont jócskán kell az ellenzék alkalmatlansága és tehetségtelensége is.
Azt nem értem, hogy miért nevezed ellenzéki szavazónak azokat, akik nem az ellenzékre szavaznak. Mit csinálnak ezek a finnyások? Tartózkodnak vagy a fideszre szavaznak. Ettől még nem ellenzéki szavazók.
janosvitez 2023. 04. 15. 20:28
Előzmény: #101565  Paja1975
#101575
Meg amíg a többség el nem dönti,hogy nem nekik írja az  x-et....
signal2
signal2 2023. 04. 15. 20:21
Előzmény: #101570  totoro
#101574
Biztos, hogy sokkal jobb lenne, meet ő érti es tiszteki anjogállamot, a joghiztonságot, igazi környezetveső és patrióta.neki eszébe nem jutna sajat celjaira doedítani a jogrendszert, és mar ettől sokkal jobb lenne.
bikkmakk 2023. 04. 15. 20:18
Előzmény: #101567  signal2
#101573
Egyetértek! Sajnos pontosan így van, jól leírtad.
bikkmakk 2023. 04. 15. 20:17
Előzmény: #101563  Paja1975
#101572
Lehet, hogy félreértettél. Nem agymosott az ellenzéki szavazó, hanem agymosás, ha egyre nagyobb tömegek az ellenzéket szapulják/szapuljuk. Ennek is olyan hatása van/lesz, mint a fideSS hazugsággyár propagandájának. A hazugsággyár úgyis ezt csinálja. A csuti sok éve megmondta, hogy célja az ellenzék kicsinálása. Sikerült, látjuk, tudjuk. Meg a diktatúra és NER létrehozása. Kormányzáshoz fogalmuk sincs. Egy nap alatt ez a gépezet kicsinál bármilyen tisztességes ellenzéki embert, akiben bármi veszélyt látnak magukra nézve. Nyilván egy jó ellenzék kéne, de ha itt nem lesz összefogás bármilyen ellenzék is van, akkor bizony évtizedekig marad ez a diktatúra és az ország szétlopása, szétrombolása, és egy egyre gyengébb ellenzék. Én is utálom a komcsikat ősidők óta. Most a fideSS egy komcsi-náci párttá vált, köztük van a legtöbb volt komcsi (minap be lett nekik olvasva a parlammentben is a névsor), amit csinálnak, az mind a régi átkosból örökölt reflex (árstopok, rendeleti kormányzás...), ugyanakkor keményen szélsőjobbos nézeteik vannak. Lehet nem választani, de az implicite a diktatúrát erősíti.
wyl 2023. 04. 15. 20:08
Előzmény: #101569  Paja1975
#101571
Sajnos arra a szintre jutott ez az ország, hogy két rossz küzül lehet választani. Egyéni megítélés alapján a két lehetőség közül a kevésbé rosszra illik szavazni. Harmadik opcio nincs. Természetesen nem kötelező  résztvenni a szavazáson. De, ha logikusan végiggondolod, és a szavazástól távolmaradsz, azzal a jelenlegi kormányt választod, azaz a fideszt. Ilyen egyszerű a történet. 
totoro
totoro 2023. 04. 15. 20:07
Előzmény: #101562  signal2
#101570

"Schiffer gondolkodása nekemaga az allamférfi gondolkodás. Amíg porondon volt, rá is szavaztam. "
Szerencsére nem ettem/ittam, így nem köptem ki ettől a két modattól. Schiffer semmivel sem jobb mint Orbán, ha ő vezetné az országot az elcseszett nyugatellenes szoci nézeteivel, akkor csak egy paraszthajszállal lennénk előrébb a jelenlegi helyzetnél. Ami manapság művel, az minden csak nem európai gondolkodás.
Paja1975 2023. 04. 15. 19:57
Előzmény: #101567  signal2
#101569
Te most ezt nagyon Komolyan veszed. Szerintem az ellenzek nagyon gyenge, neha ugy tunik, hogy meg van veve a fele. Es engedd meg, hogy eldontsem, kire szavazok es ha senkire nem akarok, attol meg nem vagyok bunreszes. Tudod, az embereknek van sajat gondolatuk, onbecsuletuk, ez a demokracia. Kerlek , ne kelljen egy olyan kavalkadra szavaznom, aki par eve meg naci volt, a masik fele mar lejaratodott, a tobbi meg csak ellenkezik, mindenben. A demokratikus orszagban nem igy mukodik, hogy meg kell gyozni a valasztot, hagy dontse el , felnott ember 
wyl 2023. 04. 15. 19:08
Előzmény: #101566  wyl
#101568
Nos, valami ilyesmire gondoltam. Remélem, hogy egyre többen ráébrednek a fideszben a vállalhatatlan valóságra  és csatlakoznak Ruck Mártonhoz :)
https://www.atv.hu/belfold/20230415/most-erkezett-a-hir-kilepett-a-fideszbol-egy-bekes-varmegyei-politikus
"- fogalmazott a település egykori vezetője, aki nyomatékosította, hogy nem kíván asszisztálni olyan döntésekhez, amelyek "egyéni érdekeket szolgálnak", és szembefordítják egymással az embereket."
signal2
signal2 2023. 04. 15. 19:02
Előzmény: #101565  Paja1975
#101567
Akkor 28-adszorra is: más ellenzék volt 2010-ben, 2014-ben, 2018-ban és 2022-ben. Pártok is cserélődtek, tűntek el, jöttek újak, meg a pártok vezetése is cserélődött. Akkor tehát azon túl is léphetünk, hogy "ez" az ellenzék vesztett 4-szer. Ez nem igaz.
A következő, hogy teljesen mindegy, ki az ellenzék, mert BÁRKIT kicsinálnak pár hónap alatt. Gátlástalanul hazudoznak bárkiről tízmilliárdokért. Nem tud olyan ember jönni, akit ne tudnának a hívők szemében lejáratni. Simán hazaárulóznak bárkit, akit nem is ismernek. haa fidesz azt sulykolja.
Hamradszor: akiben van annyi bátorság, hogy ebben a rendszerben poltikusnak áll, az minde ott van. Max évente jön pár új fiatal, és beáll valamelyik létező pártba. 
Tehát azt kellene elfogadnod, hogy a jelenlegi ellenzék igenis jót akar, küzd, de nagyon-nagyon be van korlátozva minden téren, és rendkívül nagy hátrányban van az erőforrásokat tekintve a fideszhez képest.
Az már csak hab a tortán, hoyg az ellenzéki szavazon végtelenül finnyásak. Nüanszok miatt nem szavaznak az ellenzékre, és inkább hagyják a fidesznek, hogy szétrombolja az országot. Az ilyen finnyás szavazók ugyanúgy bűnrészesek a jelenlegi helyezt kialakulásában.
wyl 2023. 04. 15. 16:12
Előzmény: #101565  Paja1975
#101566
Vagy, ha a 133 bátor ember többsége megelégeli az egyszemélyes ámokfutást és másra cseréli.  Bár erre sincs sok esély, mert ugye van az a pénz, ami diadalmaskodik az erkölcs felett. 
Persze a koleszterint se esélytelen ebben a játszmában :) 
Paja1975 2023. 04. 15. 16:01
Előzmény: #101564  wyl
#101565
. Konklúzió: aki ma az ellenzéket fikázza, simán a fideSS malmára hajtja a vizet, erősíti a fideSS "narratívát", és ez lesz egyre inkább a köztudatban, kvázi ez is agymosás. Ez nagyon működik sajnos
En csak erre irtam, bikkmakk kollega irta. A te szavaiddal egyetertek, de ez az ellenzek nem fogja megverni orbant, addig marad orban , amig o akar 
wyl 2023. 04. 15. 15:57
Előzmény: #101563  Paja1975
#101564
Nem az az agymosott, akinek nem tetszik az ellenzék, hanem az az agymosott, aki a hazug, erkölcstelen, ország és népromboló fidesz propagandát elhiszi, sőt támogatja bizonyos anyagi előnyökért, vagy az, aki valós informáltság hiányából kifolyólag hájpolja ezt a bandát.
Én is konzervatív szemléletet vallom, de ennél az impotens, tolvaj, mindenkit megosztó és hülyének néző, álkeresztény, nyugatellenes, orosz és kinai barát bracsnál, akik a hatalom megtartásáért bármire is képesek, bármely politikai erő jobb irányba, vagy kevésbé rossz irányba vinné az országot, illetve a népek sorsát. Ordas nagy hazugságokkal nyerték választást,amit a nép jelentős része be is szopott. Igaz a győzelemhez az ellenzék balf@szsága is keményen hozzájárult.
Paja1975 2023. 04. 15. 15:05
Előzmény: #101548  bikkmakk
#101563
Miert lenne agymosott, akinek nem tetszik az ellenzek. Az ellenzek 3 valasztast veszitett el egymas utan. Mashol mar reg megujjultak volna. Gyurcsany lejart, too mindegy, hogy szerintem az egyik legoszintebb beszed miatt ekezik, nem kell a nepnek. A tobbi part meg szelsojobbtol liberalisig, a komcsikon at hol osszeall, hol nem. Hat en ebbol nem kerek. En nem ertek altalaban eggyett Sehmettel, de abban igaza van , hogy a politikai, tarsadalmi hovatartozas, a neveltetrsedbol fakad.a csaladodbol hozod. Nem lehet raeroltetni egy jobboldali, hogy szavazzon egy komcsira. En pont ezert nem szavazok a fideszre, mivel messze van a jobboldalisagtol, holott en egy nemesi, jobboldali csaladbol szarmazom. Semmi bajom nem lenne, ha pl a momentum isszeallni egy jobbkozep parttal, de a jobbokkal, akik par eve meg melegeket vertek es kokemenyen ciganyoztak. Hat ez a mai ellenzek. Ez addig nem szavazok, amig lesz egy olyan part, aki kiall az igazaert, nem keveredik mindenkivel es Azt se baj, ha kicsit jobbra huz, foleg gazdasagilag, ami most jol jonne az orszagnak. Szoval pusztan agymosottnak hivni valakit, mert nem akar erre az ellenzekre szavazni, eleg butuska. Nekem ez nem verre megy. Miert vagy kotelezo szavazni, ha nem tetszik a felhozatal. 
signal2
signal2 2023. 04. 15. 14:27
Előzmény: #101547  Törölt felhasználó
#101562
Vona valóban sokat ért politikailag, 20%-ig vitte a Jobbikot. A propaganda megisbolyan hatekony, hogy iszlámbarat buzit csinaltak belőle...
Schiffer gondolkodása nekemaga az allamférfi gondolkodás. Amíg porondon volt, rá is szavaztam. Aagyar nép szellemi érettségét jól mutatja azonban, hofy 7%-os csúcig tudta csak vinni a pártját. 
Mindketten magyot hibaztak azonban 2014-ben, amikor a legnagyobb esély colt a jogállami rombolásnak már akkor nekilátó fidesz leváltására. Akkor is egyértelműen követlezett a valasztasi törvenyből, hogy nem szabad egymásra indítani jelölteket a fidesszel szemben.
Ezen a két úriember vastagon benne van a fidesz jelenlegi hatalmában.
signal2
signal2 2023. 04. 15. 14:21
Előzmény: #101559  bube
#101561
Én ebben nem hiszek.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek