Topiknyitó: Hathor 2019. 08. 30. 10:33

NUTEX részvényesek topikja  

Nutex részvényesek topikja!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bpali 2023. 06. 04. 14:00
Előzmény: #42479  siemens
#42480
Ha már ilyen hasonlatokat használunk majdhogy nem inkább bűvész...figyeljük de még sem látjuk...
siemens 2023. 06. 04. 13:53
Előzmény: #42477  Bpali
#42479
Színház.....
--
Ahol a színészek a közönség előtt előadják a darabot. Ennyire egyszerű. Nem kell túlgondolni.
Bpali 2023. 06. 04. 13:44
#42478
Másik meglátásom az egész történettel kapcsolatosan hogy kurtán furcsán gyorsba lerendezték.. Oké hivatalosan a közgyűlési pontokról szavaztak pikk pakk azt jó napot. eredmény kitéve...Életemben elég sok szar céget szarházy cégvezetőt tulajdonost kamu ügyvezetőt, balekot bohócot  láttam testközelből..Hát nem éppen jogkövető itt szinte senki sem ..Pontosan tudja az ember hogy a rendzserváltás kis hazánkban mit jelentett , főlega  dicső 90 es években.Mindenki tudj hogy a tartalom az gyakorlatilag nulla, a kamu történet számít..Mikor az ember spekulál marhára nem érdeklia  tartalom, szavazzák meg a kamut pénzt zsebbe oszt szép napot..Most nem így történt..tanulsáhos..Kinek kinek mi belőle.. Bennem meg az motoszkál, hogy  vezéreink kicsit összevesztek. intelligen s barátunk kitalálta a tutit miből lehet szép sápot huzni, másik barátunk meg nem értette vagy nem akarta érteni és a biztos pénzt akarja végre eltenni. Érdekes lesz látni mi fog történni...a logika azt diktálja egy hónapon belül jelentkezni kellene valamivel..Mondjuk osztalékfelvetés..mert az árfolyam enyhén ygenge és hétfőn még belefognak adni 10 Ft alatt is akár..
Bpali 2023. 06. 04. 13:35
#42477
Én ma azon gondolkodtam, hogy a sok tapasztalt tőzsdés,  a sok számolgatás közepette; hogyan tudta benézni azt az egyszerű dolgot, hogy Huber egxedül letudja szavazni az egész graboplast történetet. Mikor kitették, hogy nem fogja megszavazni , akkor sem esett le a legtöbb embernek. Még jól emlékszek páran írták is , hogy a multkor Huber hibázott, mert elfelejtette a kezét feltenni---s ennek következtében csökkent a szavazatszáma....Jó a magam részéről én is elkövettem 2 hibát ( de kezdőként talán belefér) egyrészt azt, hogy elhittem másbaromságát Huber szavazatarányával kapcsolatosan, miszerint nélküle is megszavazzák..Másik hiba hogy nem dobtam egyből a közzétételkor...
d_mode
d_mode 2023. 06. 04. 13:15
Előzmény: #42475  007Bond
#42476
Hát leverték a bögrét az asztalról nagyon.
007Bond
007Bond 2023. 06. 04. 10:55
#42475
Chart tekintetében hogy áll a fülescsésze? Lehet még belőle valami rövid vagy középtávon? Ki mit gondol?
Civinjanos 2023. 06. 03. 17:36
Előzmény: #42473  barthosimre
#42474
Kedves Imre,
cirkusz... Egy ítélet született, ezt a Választottbíróság hozta,  azzal, hogy a keresetem szerint nincs mit megállapítania.
Büntető feljelentés megtételét javasolta számomra a PSZÁF;  ennek során a másik két döntés a 2011 körüli rendőri és a 2018-as ügyészi végzés, miszerint nem történt bűncselekmény.
Valóban érdekes.
barthosimre
barthosimre 2023. 06. 03. 16:38
Előzmény: #42461  Civinjanos
#42473
Figyelj már báttya!
Jól értem, hogy Te még Szűz Máriánál is felnyomtad Cerekleiéket, egy tucatnyi helyen, évekig ment a cirkuszod és egyetlenegy elmarasztaló ítélet sem született? Krva érdekes! 😂😂😂 
Hogy Mondta Freddy
Mercury?
Maradok Őszinte HíV-e
TamasRFC 2023. 06. 03. 14:37
Törölt hozzászólás
#42472
TamasRFC 2023. 06. 03. 14:33
Törölt hozzászólás
#42471
Lujoska 2023. 06. 03. 14:09
#42470

TamasRFC kedd, 10:55Előzmény: #41996  melbahu80#41997
Aha, mindenki szeretne majd belevenni pár 100k t de már csak magas árfolyamon lesz rá lehetőség! Ezt nyudogtan copyzd ki és mentsd el.
Péntek -25% urbán legend 2023ból, egy nagyszájútól (kamus)
Mentsétek el. könyörgöm
TamasRFC 2023. 06. 03. 13:00
Törölt hozzászólás
#42469
TamasRFC 2023. 06. 03. 12:58
Törölt hozzászólás
#42468
siemens 2023. 06. 03. 12:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#42467
Úgy látszik magadra vetted. Még nem értél el a veszteség 5. fázisába. Béke veled, testvér!
--
Most megyek a MVM Dome-ba - Final Four!
TamasRFC 2023. 06. 03. 12:42
Törölt hozzászólás
#42466
TamasRFC 2023. 06. 03. 12:40
Törölt hozzászólás
#42465
TamasRFC 2023. 06. 03. 12:29
Törölt hozzászólás
#42464
siemens 2023. 06. 03. 11:03
#42463
EZ CSAK SZÍNHÁZ! És Ti vagytok a lelkes közönség. És Ti vagytok azok is, akik ovációval, székeitekből felpattanva vastapssal jutalmazzátok az előadást. Lehet bármilyen rossz is a műsor, ripacsok a színészek, Ti mindig megtaláljátok benne a szépséget, és örömötöket lelitek benne. És meg is tudjátok magyarázni !!!! 
-- 
Érdemes lenne először magunkban keresni a hibát, nem másokban! Mikor részvényt vásárolunk a menedzsmentbe fektetünk! Miért nem lehet befektetésünk előtt ránézni egy chartra? Mindent elmond, de kényelmesebb nem gondolkodni, homokba dugni a fejünket, fórumon tájékozódni, hogy olcsó a papír. -99,5 % !!!!!!! Mi lehet ennél beszédesebb??? A sztori ugyanaz, a szereplők is ugyanazok! 
-- 
A történet tipikus tankönyvi példája annak, hogyan lehet a filléres részvényekből meggazdagodni. Persze NEM NEKTEK! (kérem utánanézni) Egyikőtök (név nélkül) olyan lelkesen ajnározta, piedesztálra emelte szeretett főnökét, hogy azt hittem a végén szerelmet vall neki! A másik úgy megy közgyűlésekre, mintha kötelező lenne, mint egy családi program része volna. A harmadik még egy kötetlen beszélgetésre is ott marad. ÉS EGYIKŐJÜK SEM VESZI ÉSZRE, HOGY EZ A FELADATUK! EZT A SZEREPET OSZTOTTÁK RÁJUK! És még most sem látják a fától az erdőt! Mint a marionett bábukat úgy rángatják őket zsinóron. Ti meg lelkesen isszátok szavaikat! Még most is, amikor mindnyájan brutális veszteségben ültök. Na ez a művészet! (Kérem megnézni a cinizmus jelentését.) 
-- 
Mindig meg fogják védeni a befektetésüket! 
-- 
Mester! Csereklei magasztalásába inkább ne menjünk bele! Méltatlan! Én inkább a mérhetetlen elkeseredést, dühöt, tehetetlenséget érzem, hogy igazam van/volt. Végül is valahol nekem köszönhetik ezt az embert. De a szellem kiszabadult a palackból! 
-- 
 EZ CSAK SZÍNHÁZ! További jó szórakozást!
Civinjanos 2023. 06. 03. 10:17
Előzmény: #42453  Researcher
#42462
Nos az alábbi mellett még két ügyre kérdezett rá az ügyészség. Megkapták az alábbi leírást a saját tőke csorbításáról (a kellő mellékletek újra csatolásával) és az említett két további ügyet. A dolog pikantériája, hogy a saját tőkét csak mérleg (beszámoló) közzétételével lehet lezártan elkövetni, a mérleget az IT terjeszti a közgyűlés elé, azaz itt az IT bűnszövetkezetben van involválva a mérleget elkészítő személyekkel, a Felügyelő Bizottság tagjaival és a könyvvizsgálóval egy csapatban.     Egy másik aranyos ügy az meg társasági (nyereség)adó adócsalás: a Reanal és a HUMET Nyrt "kötött" opciós szerződést, amelyet mindkét oldalon Galamb dr. és Csereklei írt alá IT felhatalmazások nélkül. A szerződésen nem szerepelnek tanúk; azaz ez az opciós szerződés nem teljes bizonyító erejű magánokirat, ezért alapesetben le sem könyvelhető.     Zucker bleibt die Letzte: közokirat hamisítás történt, amikor az ötfős IT létszáma Wayne Hachie barátunk halálával négy fősre csökkent. Az Alapszabály szerint a board eleve nem volt összehívható, így határozatot sem hozhatott. (A hiánypótló közgyűlést is csak részvényes kezdeményezésére hívhat ilyen esetben össze, a csonka IT nem) Ez az állapot közel két évig tartott, mely időszak alatt IT határozatokra alapozott előterjesztések kerültek a közgyűlés elé, majd iratok a cégbíróságra. Márpedig, aki a cégbírónak hamis adatokat szolgáltat, az közokirathamisítást követ el... bűnszövetkezetben ismét.       Talán ennyi elég is a múltból...  
Civinjanos 2023. 06. 03. 09:55
Előzmény: #42453  Researcher
#42461

Nos,
die schöne alte Zeiten kommen noch einmal vor...
A beadványomat a PSZÁF-os urak köszönettél vették és 2010. januárjában bekérettek. A legnagyobb meglepetésemre átadták a már lezárt vizsgálatuk anyagát (a teljes dossziét, bankkivonatokig bezárólag) és magamra hagytak - úgy mondták, ha kell - korlátlan ideig. Nekem körülbelül 50 percbe telt az anyag átvizsgálása és arra a megállapításra jutottam, hogy a HUMET részvények tologatására vonatkozó értékpapírszámlákat nem kérték be, vagy... kifelejtették a dossziéból.
Hogy érthető legyen az ott és akkor lefolytatott PSZÁF vizsgálat, a komplett magyar oldal, a Reanal és leányvállalatai, az ingatlanokkal ment át az első lépésben 70 millió forint értékben (amiért elsőbbségi részvényeket is adtak) egy Liechtenstein-ben bejegyzett HUMET Foundation nevű új részvényesükhöz. Na erről az alapítványról azóta egyetlen szó, vagy irat sem keletkezett, viszont ez a vagyonsokaság, az ingatlanok Seychellesre és a cégek Belize-be kerültek.
Nos, a 70 milliós értékpapír-tranzakció több lépését dokumentáló számlakivonatok és brókeri jelentések a mai napig nem kerültek elő.
Így aztán Csereklei nyilatkozatai (a jegyzőkönyvben rögzítetten) miszerint "valószínűleg más kötelezett teljesített ekkor" no meg "nincs adat erre vonatkozóan a HUMET Nyrt-nál, ezek a részvényes tulajdonát képezik," stb. szövegek a PSZÁF-nak elegendőek voltak ahhoz, hogy - túlzás nélkül - szabad utat adjanak ennek a frenetikus lopássorozatnak, amelynek összege piaci árakon közel (akkor!) 4-10 milliárd forint lehetett.
Őszinte híve

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek