Topiknyitó: Hathor 2019. 08. 30. 10:33

NUTEX részvényesek topikja  

Nutex részvényesek topikja!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Civinjanos 2023. 06. 03. 09:27
Előzmény: #42457  Dr.Emu
#42460

Ja, pontosan. Köszönöm, jól esik, hogy egy kicsit félt engem...
Pár éve ez már napirendre került és a beszélgetések azzal zárultak, hogy a Tőzsde és a PSZÁF határozatai ebből a szempontból érdektelenek, a Választottbíróságon viszont elfekszenek azok az írásos dokumentumok, amiként a Tőzsde és a PSZÁF irattárában is. A rágalmazás tárgyalása során tehát a több helyt elfekvő, némileg egymást kiegészítő iratok lapulnak, amellyel magam és örököseim bizonyítani vagyunk képesek, hogy valóban történt(ek) bűncselekmény(ek). Egyszóval mindaz, ami nem került büntető bíróság elé, illetve a Választottbíróság érdemben nem tárgyalt, az egy rágalmazási perben valószínűleg nekem ad igazat (példa később). Ez a logika tartja és tartotta vissza Cserekleit eddig attól, hogy engem rágalmazásért bíróság elé hívjon.
Az egyik példa: A Reanal két telephelye, ingatlanja a Telepes utca és a Rákospatak utca két sarkán van. Ezekre az ingatlanokra talán 2016-ban Csereklei 3,5 Y hitelt vett fel. Az ingatlanok tulajdonosa akkor már egy off shore hátterű, csak az ingatlanokat birtokló cég volt, amelynek a Reanal ezeket az ingatlanokat kb.: 20-20 mFt-ért adta el. Még mielőtt megkérdezi: Feltűnő értékaránytalanságért csak érdekelt nyújthat be semmisségi kérelmet (e három érdekelt képviselői: Csereklei a Reanal volt gazdasági igazgatója, Füle Szabolcs az Ingatlancég ügyvezetője és Mr. John Doe Seychelles-i lakos). 
Researcher
Researcher 2023. 06. 03. 09:00
Előzmény: #42456  Civinjanos
#42459
Civin úr! Köszönöm az aggódását irántam, nagyon rendes! Én úgy vagyok ezzel, hogy ha buktam nutexen el kell , hogy fogadjam, el kell tudnom fogadni!  1996-óta tőzsdézem, ha összeségében nézek mindent akkor szépen hozott ez a több , mint negyed évszázad.:)))) Külföldi tulajdonú multinál vagyok manager , így amit itt elbuktam , elbukok , hála a Jóistennek nem veszélyezteti a családom napi megélhetését. Persze , bánt és idegesít , hogy tegnap nem kevés pénzt égettem el. :((((( Az élet megy tovább, én meg egy nagy leckét kaptam és tanultam belőle. Jó pap is holtig tanult!!!!! 
d_mode
d_mode 2023. 06. 03. 09:00
Előzmény: #42444  Hathor
#42458
8 ft alatt,rally kezdődött ,akkor még semmi hír nem volt.
Ez egészen ment 11 ft magasságáig,ott volt egy öntés,amit én kezdtem el.
9 ft felett picivel jött ki az osztalék javaslatról a közlemény.
Dr.Emu
Dr.Emu 2023. 06. 03. 09:00
Előzmény: #42443  Civinjanos
#42457

Kedves János !
Köszönöm az előzmények ilyen részletes ismertetését.
Most már értem, bár nem biztos, hogy megértem.
Tehát volt egy-több peres eljárás a lehető legszélesebb fórumon-fórumokon, ami 2008-tól 2017-ig tartott és 6 évvel ezelőtt nem a felperesnek megfelelő határozattal zárult, függetlenül vamzerektől, beépített emberektől. (ezt értem)
Most 5-6 év elteltével egy nyilvános fórumon minősíti a feltételezhetően akkori alperes korábbi és mostani tevékenységét. Tévedés ne essék, nagy köszönettel és tisztelettel olvasom bejegyzéseit és sokat jelent nekem a NUTEX story megismerésében, amit még egyszer is megköszönök ezen a fórumon, talán a fórum társak nevében is, de az előző nekem küldött bejegyzésében leírtak pontosan kimerítik a rágalmazás büntetőjogi fogalmát.
Engem nem zavar, de én ilyen "magas labdát" nem adnék fel egy "kiváló képességekkel megáldott embernek" (ezt nem értem)
Baráti Üdvözlettel: Emu
Civinjanos 2023. 06. 03. 08:47
Előzmény: #42455  Researcher
#42456

Res,
ha megengedi, kissé féltem Önt. A tapasztalatok jogos, de ilymódon ingerült(nek látszó) levonásához több idő kell. Nixon elnököt figyelmeztette Teng Hsziao Ping (vagy Csou En Lai, már nem emlékszem, de mindét úrnak 200 körüli IQ-ja volt), amikor az elnök a Bastille ostromának következményeiről próbált beszélni, hogy:  - "Nem korai még a tanulságokat ebből a forradalomból levonni, elnök úr?"
Researcher
Researcher 2023. 06. 03. 08:40
Előzmény: #42452  Vicus2000
#42455
Ezek xarért húgyért eladják magukat és egymást!
Researcher
Researcher 2023. 06. 03. 08:39
Előzmény: #42451  Vicus2000
#42454
Egyértelmű már igen! :)))) 
Researcher
Researcher 2023. 06. 03. 08:38
Előzmény: #42450  Civinjanos
#42453
Szépen jellemezte Cserekleit! :)))) 
De azt azért továbbra sem értem, hogy az MNB hogy tud, tudott asszisztálni ?! És itt persze nem feltétlenül Végh Richárd úrat akartam, akarom megbántani.
Vicus2000 2023. 06. 03. 08:38
Előzmény: #42446  Researcher
#42452
Veres úr is megéri a pénzét, biztos kapott pár milliót a semmiért egy nagy maffia az egész BET
Vicus2000 2023. 06. 03. 08:35
Előzmény: #42446  Researcher
#42451
Akkor te is érzed honnan büdösödik az a bizonyos úszó álat
Civinjanos 2023. 06. 03. 08:31
Előzmény: #42449  Researcher
#42450
Mindkettő stimmel, Res.   Csereklei egy genetikailag kódolt, de nem szokatlan betegséget hordozó, közösségben gondolkodni nem tudó személy. Kiválóak a jogi, számviteli és tárgyalási, nyelvtudásbeli képességei, amivel elérte azt, amiről beszélünk.       A másik témához:   Magam azt szoktam ezügyben felhozni, hogy az emberi evolúció része a kapitalizmus és ennek a tőzsde egy olyan megnyilvánulása, amely a polgár öngondoskodásához (társadalmi méretekben értve) elengedhetetlen. Ez, ami itt van feketepiac, nem több. Itt szoktam elnézést kérni Végh Richard úrtól és az Ő szüleitől, ugyanis roppant nehéz kritizálnom Ricsit, akit serdülő kora óta csodálok a képességeiért és a karrierjéért; ami persze nem véletlen, hiszen Ricsi dr. Csucska Eleknek, a HUMET® feltalálójának az unokája.   
Researcher
Researcher 2023. 06. 03. 08:26
Előzmény: #42448  Civinjanos
#42449
Civin Úr! Magyarul: Csereklei egy gazdasági bűnöző , csaló?!
Civinjanos 2023. 06. 03. 08:19
Előzmény: #42443  Civinjanos
#42448
A 42443-at folytatva a Grabo ügy tanulságairól leírom, hogy Csereklei tökéletesen alkalmas ember arra, hogy egy Grabo reorganizációt kitaláljon és végigvigyen. Teljesen nyilvánvaló, hogy a hitelezőkkel meg kell(ett volna) állapodni, mielőtt bármi máshoz nyúlt volna az ember. Ehhez a megállapodáshoz egy határozott jelzés (kötelezettségvállalás) a Nutex részéről a 3,5 millióval ugyan nem lett volna elég, de elindított (volna) egy folyamatot, amelynek a következő lépésében egy 4,4 Y összegű, visszatérítendő állami támogatásért kell(ett volna) folyamodni. Ez a 3,5 usque 8 Y éppen 3,5 vagy 8 Y-dal (lett volna) több, ahhoz a semmihez képest, amit a Grabo felszámolása után készpénzben kaphattak volna a 16 Y-jukért a hitelezők. A Grabo – szerencsés esetben és kitartó menedzsmentmunka által – kap(hat)ott (volna) egy új esélyt.   Csak hát Csereklei a Reanalt is szana szét baszta, holott annak a szakmai korszerűsítése megkezdődött, a hitelei szépen át lettek rendezve és a működésén kívül jelentős tehermentes ingatlanvagyona is volt… amiket aztán nevetséges árakon exportált Belize-be és a Seychelles-ekre.        
Researcher
Researcher 2023. 06. 03. 08:17
Előzmény: #42445  Civinjanos
#42447
Hathor! Civin Úr tényleg így értette! Igazat tudok Neki adni!
Researcher
Researcher 2023. 06. 03. 08:14
#42446
Én tulajdonképpen nem is nutexre , Veresékre haragszom , hanem azokra akik ezt engedik ...engedik ,hogy több száz kisbüfi pénzét mindenféle jogi kiskapukkal és kamu hírek gyártásával elszedjék azoktól az emberektől , akik becsületes módon,  a leadózott évek alatt megtakarított pénzüket befektették a jobb élet reményében. Itt az MNB nek is óriási szerepe van, hanyag ,felületes nem a kisembert védve munkát végeznek. De ha nem lennénk , ki fektetne be bármely papírba? Lassan már senki!
Civinjanos 2023. 06. 03. 08:11
Előzmény: #42444  Hathor
#42445

Hathor,
Ön azért közellenség(em), mert homlokegyenest mást ír, sok esetben csúsztat, és nekem is, a felszólításom hatása ellenére is, mint ami igaz. Az 58+, megismétlem egy lehetséges eufórikus ralli lehetséges plafonjaként említtetett, azzal, hogy erősen - nota bene: fejcsóválva! - kritizálható ez a szám (leírtam miért: több okból).
Arra kérem ismét, hogy az általam leírtakat alaposan olvassa át és ha valamit nem ért, kérdezzem, de engem séróból ne kritizáljon... már megbocsát a durvaságomért.
Hathor
Hathor 2023. 06. 03. 07:54
Előzmény: #42442  d_mode
#42444
Volt egy 7-9forintos ar.
Ott jott a Huber beadvany osztalekra akkor 15Ftin nyitott, leszavaztak, jott egy Grabo hir 17Ftra ugrott, leszavaztak. Mindketto meghiusult, ahogy 2019ben a befekteto.
Ennyi a sztori.
Semmi nem valtozott, de ugye ez varhato volt, csak nem fogadtatok el. 
Jott a 10minusz, meg a takarodj, még a dupla topra is. Ott raketakat irtak.
Civin ur vegig sarazta a ceget, utolso hetre mar 58at vart, sikerult Ot is megvezetni ujra, wzugyben en is csalodtam benne.
Most, hogy Grabo is elmaradt, most mar az osszes reszvenyes azt allitja, ez mennyire jo, mert nem lett volna jo Nutexnek.
Elotte ez volt az aduasz a kezukben, hogy ez a legnagyobb fuzio, itt Konzum rally lesz.
A kozellenseg en vagyok mindig.
Hat mar ne is haragudjatok...
Civinjanos 2023. 06. 03. 07:48
Előzmény: #42438  Dr.Emu
#42443
Édes Emu,   Isten látja lelkemet én megtettem. A távozásomat (2008. Karácsony) követő lopássorozatot face to face, két alkalommal (egyszer Erdőbényén is) közgyűlési megjelenésem során, valamint a nekik írottakban a Tőzsdének, a PSZÁF-nak, - majd ez utóbbi felszólítására - az ügyészségen, no meg ezekkel egyidőben, párhuzamosan a MKIK mellett működő Választottbíróságon is a kellő formákban felhoztam. Ezeket követően maradt a Portfolió. Minden vizsgálat, amit indítottam, hárítással, vagy ellenem hozott döntéssel, vagy ítélettel zárult. Végül megállapodtam a Nutexes emberekkel, hogy a tartozásukat kifizetik nekem, ami 2017. novemberében megtörtént és e tényt közzé is tettem. És akkor jött a dobpergés: a közzétételt követő néhány napban az ügyészek is lezárták a vizsgálatukat, másodszor azzal, hogy nem történt bűncselekmény. Itt hadd jegyezzem meg, hogy a nekem segítő profik szerint a beadványom egy komplett vádemelési javaslat volt, a kellő és csatolt bizonyítékokkal együtt, tehát jóval több, mint feljelentés.       Az engem informáló háttérben segítők többször felhívták a figyelmemet arra, hogy a Reanal stábból dr. Galamb (RIP) és Csereklei találtak egy igen tapasztalt beépített embert, aki a több évtizedes vamzeri múltjával mindent elintéz nekik.     Néhányszor leírtam itt is, hogy ennek a Nutexszel fémjelzett, Organic Mission-nel habosított és Belize-i és Seychelles szigetekre bejegyzett leányvállalatokba rendezett, a Humet részvényeseket kifosztó brigádnak Csereklei a szellemi, a de facto és de jure vezetője. Egy kiváló képességekkel megáldott ember, aki betegesen gyűjt, lop és a tulajdonostársaira nemhogy nincs tekintettel (holott egy részvénytársaság vezetőjeként ez lenne a dolga), hanem rájuk részvényállomány-hígítással egyszerűen és egyben elhárítható masszaként tekint. Dr. Galamb, - haló poraiban is áldja meg az Isten – a távozásomat követően, mint szakember már nem funkcionált; egy stró- és yesman volt, semmi több.  Huber egy iparos, aki egy ilyenféle Grabos ügyből igen keveset ért; Csereklei tenyeréből eszeget. Cserekleitől, Hubertől és Cserklei barátjától, Füle Szabolcstól, így a Nutextől (meg a Futuraqua-tól) bármit várni, ami adott esetben a kisrészvényesek, vagy pl.: ha jöttek volna, a Grabos befektetőtársak számára előnyös lenne/lett volna, soha, de soha be nem teljesülő vágyálom.     Őszinte híve
d_mode
d_mode 2023. 06. 03. 06:42
Előzmény: #42440  Hathor
#42442
Az én csatornám ezzel a leszúrással behalt.Egészen a 200 napos mozgóátlagig lökték le a pánik eladások.Ami egy kis vígasz,hogy 12 ft alatt,11,5 ft on már kapkodtak az eladó vagyis pánikoló pakkokér.Grafikon kicsit csal,mert 12 ft ot jelez záróként,ami 12,9 lett,200 napos pedig 12,45 ft on található.Remény az van,prrsze mindíg,de a grabo sztori ezzel véget ért,és azok akik csak erre vártak,ki is szórták pakkjaikat.Nem gondolom,hogy a pánik eladásokat a kicsik szívták volna fel,mert a fórumon is inkább a sokk látszódott,mintsem a vételi kedv.Sokat,nagyon sokat fog számítani az árfolyamnak,hogy lesz e pozitív kommunikáció a cég részéről?.Gondolok itt,újabb cégek ,osztalék sztorira.Ha lesz nem fog tovább vergődni ha hallgatnak az pozitív nem tud lenni.Egy biztos pozitív vagy negatív e a grabo elutasítása ez megoszlik,véleményem szerint is árfolyamfelhajtó ereje lett volna a fúziónak,de idővel csődbe ment volna a nutex,mert a kicsi felfallja a nagyot nem szokott jó kimenetellel végződni,emlékezzünk csa synergonra.Ebbő kiindulva a nutexnek van jövője így ,hogy milyen árfolyamon az majd kiderül.
https://kepkuldes.com/image/BRYatq
melbahu80
melbahu80 2023. 06. 02. 23:02
Előzmény: #42440  Hathor
#42441
jöhet az M betű

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek