Topiknyitó: Hathor 2019. 08. 30. 10:33

NUTEX részvényesek topikja  

Nutex részvényesek topikja!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
d_mode
d_mode ma, 09:17
#46220
Jelentésnek mai napon meg kellene jelennie...
todavia szerda, 21:14
Előzmény: #46217  d_mode
#46219

Én is az eredményt várom, és valami indikációt a jövőre, az még fontosabb szerintem az árfolyam szempontjából. Egyébként nem mindegy, hogy milyen a javadalmazás, meg hogy hol tartja a cég a kgy-t? Minek ezeken görcsölni? Ezektől nem gondolom, hogy nagyon megindulna az árfolyam.
Ez itt a Nutex, itt akkor lesz rali, ha valaki indít egyet, vagy lesz végre egy jó befektetős, vagy akvizíciós hír, amire sokan várnak. Akárhogy is, hajrá Nutex!
Zille szerda, 18:22
Előzmény: #46217  d_mode
#46218
Te is tudod,hogy ezt nem az "eredmény" fogja megmozdítani.Azt úgy is kilopják :))
d_mode
d_mode szerda, 18:20
#46217
400-800 millió közötti eredmény az sok?
Zille szerda, 17:41
Előzmény: #46206  d_mode
#46216
Sokat ne várj tőle!
debepe szerda, 10:22
Előzmény: #46213  todavia
#46215
jogos az észrevétel. valóban ott a 6. napirendi pontban a jav.pol módosítás lehetősége. Januárban is ott volt. Tettem is javaslatot azzal a tudattal, hogy nem vagyok érdemi szavazó, mert a társaság nem fogadta el a nyilatkozatomat a 2%-os agyrémről. (most megküldtem nekik emailban az új nyilatkozatmintámat, véleményezésre, természetesen nem méltattak válaszra. Majd a közgyűlésen fogják elmagyarázni, hogy most miért nem volt jó és miért nem érvényes. Azt is halkan megjegyzem, hogy a legutóbbi közgyűlésen elutasított formulát egy korábban elfogadottnak ítélt minta alapján készítettem el... a mai napig nem kaptam arra választ, hogy más részvényesnek miért volt elfogadható ugyanaz a tartalom, ami nálam nem...)
visszatérve januárban az volt Csereklei úr ígérete, és Huber úr kívánsága, hogy akkor és ott ne módosítsuk tovább a javadalmazási politikát, majd  a következő közgyűlési anyagba bedolgozzák. Ezt egyébként az MNB kollégai előtt ígérték meg. nos akkor izgatottan várjuk a határozati javaslatokat, amik már tartalmazzák az érdemi módosításokat úgy mint:
1. készpénzes javadalmazás kizárása, vagy korlátozása arra az esetre ha az SRV lehetősége meghiúsul.
2. a javadalmazási politika alapját képező mutató korrekciója a részvényesi érdekek szem előtt tartásával azaz a tőkenövekmény helyett az egy rézvényre jutó tőkenövekmény figyelembe vétele.
3. közgyűlési részvétel egyszerűsítése, egyértelműsítése
4. közgyűlés helyszínének racionalizálása (Noha ezt Huber úr egyértelműen jelezte, hogy nem kíván Budapesten a sok okoskodóval órákig tárgyalni, inkább Erdőbényén szűkebb körben vitatná meg a társaság életét meghatározó pontokat)
Ez legutóbbi ponttal személy szerint akkor - de akkor is csak nehezen - tudnék azonosulni, ha úgy egyébként 2019 óta lenne érdemi részvényesi érték teremtés. Amíg csak az árfolyam szétbombázása melletti részvényszám duzzasztás megy addig ez a magatartás inkább bujkálásnak, sumákolásnak tűnik a kisrészvényesek szemében.
todavia szerda, 09:33
Előzmény: #46213  todavia
#46214
Egyébként szvsz sokan túlgondolják ezt a kgy dolgot. Szinte minden Bét-es cégben úgyis az lesz, amit a pár nagytulaj dönt (OTP, Mol, Telekom, de Autowallis, stb. is mind ilyen). Kisrészvényesek úgysem tudnak érdemben beleszólni, nekünk inkább a követő stratégia a hasznos. Figyelni, hogy egy cég miket lépked, hogy alakul az árfolyam. Ha nem tetszik a jövőkép, lehet csökkenteni a pakkot, ha ígéretes a jövő, akkor meg hozzávenni. Szvsz persze.
todavia szerda, 09:26
Előzmény: #46210  debepe
#46213
Nekem úgy tűnik, hogy a javadalmazási politika módosítása ott van a napirenden (6. pont). Szóval szerintem ebben lehet majd szavazni.
d_mode
d_mode szerda, 09:14
Előzmény: #46211  siemens
#46212
Még mindíg tartom azt,hogy a szűkülésből a lefele mozdulás pozitív.
Várom az eredményt,méghozzá pozitívat.
siemens szerda, 09:03
Előzmény: #46209  d_mode
#46211
Ctrl C - Ctrl V ismered? Láttad az utóbbi évek közgyűlési meghívóját???
--
De én már azon se lepődök meg, amikor a chart elemzéseiddel sulykoltad a nagyérdeműt, hogy egyértelmű az irány. Most meg annak örülsz, sőt  megmagyarázod, hogy miért jó, hogy esik az árfolyam.....
--
Ugye milyen nehéz poziból objektív lenni?
debepe szerda, 08:56
Előzmény: #46209  d_mode
#46210
Állítsd arányba hogy hányszor szerepelt már ez a felhatalmazás és hányszor történt tényleges sajat részvény vásárlás. Mindig felhatalmazzák magukat 18 honappal meghosszabbítva ezt a lehetőséget...
Nincs azonban a pontok között a januárban átbeszélt és Csereklei Gábor által úri becsületszavára megígert - bármit is jelentsen ez - átdolgozása a javadalmazási politikánaķ, miszerint nem javadalmazhatjak magukat készpénben, csak ha ellehetetlenül a saját részveny vásárlas. Nincs a pontok között a közgyűlés hel!színének racionalizálasa, nincs a reszvételti feltételek egyszerűsítése es egyértelműsítése. Nem került be a pontok közé a javadalmazás alapjául szolgáló mérőszám korrekciója (egy részvenyre jutó tőke növekmény) így egy sima tőkeemelésbőleredő növekmeny utan is jár a javadalmazas.
Az egyetlen üzenet számomra a határozatkeptelenség esetén történő megismételt közgyűlés időpontja... Tehát most úgy menjen el bárki Erdőbenyére április 26-án pénteken, hogy benne van a pakliban hogy 28-án vasárnap újra oda kell utaznia. Ez újítás a korábbi gyakorlathoz képeset, és nem az egyszerűsítés vagy a részvényesi érdek, de még a józan ész irányába sem mutat. Igazán aljas dolognak tartom.
Érdemi rész talán a G sorozat kivonása erdekeben történő tőkeleszallítás. Mar amennyiben tényleg erről van szó.
d_mode
d_mode szerda, 08:22
Előzmény: #46208  hekki
#46209
8) Az igazgatótanács felhatalmazása saját részvények megszerzésére, illetve
döntés saját részvények megszerzéséről, felhasználásáról.
hekki szerda, 07:38
Előzmény: #46207  d_mode
#46208
Elvileg kivonják a G sorozatú részvényeket. 2665000 db szavazatelsőbbségi
d_mode
d_mode szerda, 07:19
#46207
Várható a jelentés is :)
d_mode
d_mode szerda, 06:25
Előzmény: #46204  Donqatto
#46206
Én már várom az éves eredményt nagyon :)
hekki szerda, 06:17
Előzmény: #46203  d_mode
#46205
Alaptőke csökkentés 16 millió forinttal.
Péntek 9 óra, 100% hogy nem határozatképes, így vasárnap 9 óra a közgyűlés. Ezek ott hétvégéznek valahol. Döntés csak az éves beszámolóról lesz, mert az határidőhöz között, a többi kérdés el lesz napolva , május 24-26 körül fogják folytatni a közgyűlést. 
Osztalékról maximum akkor lesz döntés, Ami persze egy "nem" lesz 
Donqatto
Donqatto szerda, 06:16
Előzmény: #46203  d_mode
#46204
Igen? Ez mindig benne van
d_mode
d_mode szerda, 06:08
#46203
Tegnap este Depeche Mode koncerten voltam és nem igazán tudtam hangolódni a pontokra :) kurva jó volt :) 
Na ,de nézzük a pontokat.
3) Döntés az adózott eredmény felhasználásáról, illetve döntés osztalékkal
kapcsolatban.
Hathor
Hathor kedd, 23:40
Előzmény: #46200  debepe
#46202
Mindenki kezd megvilágisodni.
Majd Dmode is, ha eladja a papírt
d_mode
d_mode kedd, 23:09
#46201
Osztalék és srv.
debepe kedd, 16:49
Előzmény: #46198  Dr.Emu
#46200
Nem irtam el a nullákat. Elvileg 20 %-kal szavazhat, de csak annyit fog hozni amennyit muszáj. Ha hasonló hatasfokkal jutunk be kisreszvenyesek mint eddig akkor nincs miert több részvenyt hoznia. Tudjuk hogy nem véletlen a 2%os nyilatkozat 10 munkanappal a kgy előtt... azzal már szkennelik hogy mennyi ellenszavazatot kell feltétlenül hozniuk a nyugodt körülmenyek fenntartasa erdekében. 🙂
Stefcon kedd, 13:49
Előzmény: #46198  Dr.Emu
#46199
 Sziasztok!Szerintem a saját részvény vásárlás nagy tételben lenne a logikus és értelmes lépés. A vezetőség és a tulajdonos közti ellentétre meg az alábbi: https://www.portfolio.hu/uzlet/20240326/az-ertekalapu-befektetes-halott-es-elvezi-676929
Csak egy kis transzparencia kellene és Hubernek lenne lehetősége játszani az árfolyammal egy részvényre jutó saját tőke értéke felett. A szabad pénzt sokkal jobban is meg lehetett volna forgatni, mint az végül megtörtént.
Dr.Emu
Dr.Emu kedd, 11:33
Előzmény: #46197  debepe
#46198

Szeretünk játszani !
Szerintem április 26. péntek, szeretik a hét vége előtti napra tenni. Igaz a 30.-a is munkaszüneti napot előz.
A szavazatokat illetően elírtál egy nullát (történt már ilyen mással is) 1:10-hez szoktak szavazni, de most ez nőhet 1:20-ra, mivel 20%-ra emelték az utolsó közgyűlésen a szavazati korlátot.
A kérdés az, hány százalékkal leszünk jelen kisbefektetők és, hogy végre tudjuk-e gyakorolni szavazati jogunkat. Az előző közgyűlésen 4 fő kb.: 4%-al fordult meg, de szavazni senki nem tudott. (azóta okosodtunk) A fórumról is simán össze lehetne hozni 20%-ot, de sajnos sokan csak a partvonalról drukkolnak. Emlékszem decemberben "Okoska" fórumtársunk felajánlotta, hogy Szeged környékéről indulva, akár Bp. akár Debrecen érintésével bárkit elhoz a közgyűlésre, de csak egymaga szállt ki a kocsiból.
A másik kérdés, hogy az előterjesztések között megjelenik-e valami abból, amit a közgyűlési plénum előtt gentlemen's agreement megígértek:
- Közgyűlésen való részvétel könnyítése
- SRV
- Kisebb mértékű 3-5 Ft osztalék fizetés. (Akár a 2023, akár + a 2022 évi eredméy (133,5M.Ft.) és az eredménytartalék terhére)
Ha nem, hát akkor megint meg kell próbálni 8 napon belül egy 1% feletti tulajdonnal rendelkezőnek, egy új határozati javaslat megtételét.
Legrosszabb esetben pedig a közgyűlésen kell ott lenni és szavazni, hiszen a 2023 évi eredmény felhasználásáról a Társaság éves rendes közgyűlése dönt.
Hajrá Nutex, de inkább Mi.
debepe kedd, 10:13
Előzmény: #46196  todavia
#46197
ha már játszunk... április 30 kedd 10.00 erdőbényeMagita hotel konferenciaterme... ha kitör a pandémia akkor a hotel előtti nyílt téren, és amennyiben határozatképtelen e kgy akkor 11.00kor a megismételt.
Résztvevők Huber István mintegy 100.000.000 szavazattal Csereklei Gábor az X kft meghatalmazásából mintegy 1.000.000 szavazattal. lesz kb 7 napirendi pont amiből 3 megvitatása után a közgyűlést berekesztik és a folytatólagos közgyűlést május 24. péntek 10 órára tűzik ki. (max 3% tévedés jogát fenntartva...)
todavia kedd, 10:05
Előzmény: #46195  todavia
#46196
Ki mit tippel, mikor lesz? Ápr 25 csüt, 26 péntek, 29 hétfő, 30 kedd? 30-ig meg kell tartani, ha minden igaz. Vagy hétvége?
todavia kedd, 10:03
Előzmény: #46194  d_mode
#46195
Nemsokára ki kell jönnie a kgy meghívónak,  ott majd biztos lesz naprend, hogy mit terveznek.
d_mode
d_mode kedd, 09:52
#46194
Jó jel,hogy a jelentés küszöbén a szűkülésből lefele mozgatják a papírt.
Ijesztő lenne ha most 17 csúcs magasságában kereskednének vele..
debepe hétfő, 09:09
Előzmény: #46192  debepe
#46193
Viszont amíg erről csak a fórumon kesergünk addig ez nem is fog változni. Én most is megyek majd a közgűlésre, pedig baromira nem esik útba Erdőbénye. Csak itt a fórumon van legalabb 20% részvény. Vagyük már a fáradságot és jelezzük a cégnek hogy nem jó irányba mennek.
debepe hétfő, 09:02
Előzmény: #46191  debepe
#46192
Marad a kőkemény valóság. Egy jogszerűen bar gyomorforgatóan működő cég az altalunk összerakott tőkéjével. A tőkét szepen forgatják az egyébkent bull piacon. Jelen állas szerint azonban a tőke növekmenye után most az IT akarja javadalmazni magát, az osztalék szépen lekerült a témák közül.
debepe hétfő, 08:59
Előzmény: #46190  debepe
#46191
Vagy a cég hoz egy graboplastot, a közgyűlés (huber) az utolsó este benyögi hogy masnap le fogja szavazni. Ez is jogszerű mert a közgyüles határozott. Sokkal inkább azt vizsgalnánk meg hogy mennyire volt komoly egyáltalán a graboplast. Egy termsheetet én is írok bármikor. De ez megfoghatatlan megintcsak.
debepe hétfő, 08:56
Előzmény: #46189  Zille
#46190
Ez amit írsz való igaz, csak az a baj hogy megfoghatatlan. Van a cég és van Huber István nagyrészvényes. Az osztalékot nem a cég kezdemenyezte hanem Huber. Erre volt a raly. A cég meg közölte hogy nincsenek meg a feltételei. Szépen külön lett valasztva a józsaru meg a rossz zsaru. Ezzel mit kezdjen a piacfelügyelet. Hiába van az a szájíz hogy ez piacbefolyásolás...
Zille vasárnap, 15:33
Előzmény: #46188  fiftififti
#46189
A sok hazugságért,piacbefolyásoló kamuhírekért és még hosszasan sorolhatnám.
fiftififti szombat, 16:56
Előzmény: #46185  Zille
#46188
Hát hallod, kibaszott furcsa humorérzéked van, ha ez olyan nevettetni való😉
Nem megy a hype, semmit nem tudunk mi lesz itt.
Kibaszni nem fogják tőzsdéről, hisz nincs miért, viszont nagyobb valószínűséggel benne lehet fél éven belül  30 ft ha megint hazudnak valami akvit, vagy tényleg lesz pár forint osztalék, amit nem tudom elképzelni hogy mire 🤔
d_mode
d_mode szombat, 11:41
Előzmény: #46186  Zille
#46187
Tevékenységből fakadóan?
Kötve hiszem.
Zille péntek, 17:24
Előzmény: #46160  d_mode
#46186
Azért vannak itt csontvázak a múltból dögivel.
Zille péntek, 17:22
Előzmény: #46162  fiftififti
#46185
A Deltánál ezt vizionálod,itt meg megy a hype??Megnevetettél :))
zsolti78 péntek, 16:33
Előzmény: #46174  gipsy
#46184
na mi történt, nem lesz rally 100-ig?
ronaldinyo
ronaldinyo csütörtök, 16:14
Előzmény: #46178  debepe
#46183
már senkit sem érdekel még a raly sem
debepe csütörtök, 13:28
Előzmény: #46181  d_mode
#46182
Nem olyan nehéz kitalalni. Posbe
d_mode
d_mode csütörtök, 13:21
Előzmény: #46179  debepe
#46181
Mi volt a régi nicked?
Hathor
Hathor csütörtök, 12:38
Előzmény: #46178  debepe
#46180
na ugye
debepe csütörtök, 12:37
Előzmény: #46177  d_mode
#46179
Namármost a közgyűlés... amin még sosem láttalak... úgy néz ki hogy a szavazók Huber István valamennyi (nem az összes) részvenyével, plusz Csereklei mint meghatalmazott enyésző számú részvennyel, csak hogy ne Huber legyen az egyetlen résztvevő, ezzel a közgyűlés "köz" jellegét mímelve. Ezek is tények. Bárki meggyőződhet erről, aki részt vesz a kgy-n, vagy tájékozódik olyanoktól akik részt vesznek.
debepe csütörtök, 12:32
Előzmény: #46176  debepe
#46178
Sőt. Jobbat mondok. Tettem/tettünk javaslatot kgy pontokra mint % feletti tulajdonos. Ezek a pontok nem kerültek bele a kgy előterjesztésbe. A mai napig nem jött hivatalos állasfoglalás arról hogy miért nem. Csereklei a Ptk.ra hivatkozott szóban, de jogszabalyi hellyel nem tamasztotta alá. Az MNB vizsgálja a dolgot.
Ugyanakkor Huber úr mindig sikeresen tud előterjeszteni, majd leszavazni a saját előterjesztéseit.
Ezek tények. Nem szimpatikus dolgok. De ettől még mehet a speka rally, hiszen lassan elegen eldobálják ahhoz hogy erdemes legyen megindítania a varazsgömb mögött ülőnek. (Szerintem)
d_mode
d_mode csütörtök, 12:28
Előzmény: #46176  debepe
#46177
Huber egymaga a kb 30 millió darabjával nem teszi ki a közgyülést.
debepe csütörtök, 12:26
Előzmény: #46169  d_mode
#46176
Azért azt be felejtsük el hogy a nagyreszvenyes javasolta es a közgyűles ami leszavazta az gyakorlatilag maga a nagyreszvenyes egy személyben... szóval nem olyan mint ha te vagy én vennenk 1%-ot. Szerintem is megtévesztes hogy Huber javaslatot tesz majd mint közgyűles leszavazza. Ezt fontos lenne mindenkinek megérteni.
Hathor
Hathor csütörtök, 11:44
Előzmény: #46174  gipsy
#46175
Nem semmi.
De legalább rájöttél.
Írtad rákérdeztél, utána jártál. Biztos nem jó híreket kaptál.
Jöttél azzal is kivezethetik.
Egy dolog tart vissza, hogy leborulna a könyv..
gipsy
gipsy csütörtök, 11:40
#46174
Egyetlen dolog tart vissza, hogy megborítsam ezt a szart..... 
d_mode
d_mode csütörtök, 11:32
Előzmény: #46172  gipsy
#46173
Veszek 1% nutex részvényt én is javasolhatom a kózgyűlésnek,hogy fizessenek osztalékot.
Előterjesztésekben szerepelni is fog.
Kőzgyűlés pedig nem szavazza meg.
Ostobaságokat írsz ha az ott1 el akarsz pánikoltatni itt.
Vagy tényleg enyhe fogalmad sincs a dolgokról.
gipsy
gipsy csütörtök, 11:19
Előzmény: #46169  d_mode
#46172
Attól hogy két nickről tolod még te sem tűnsz okosabbnak....  Amit az OTT1-nél szabályszegésnek látsz azt itt rendben valónak találod. Itt terv, a másiknál  félrevezetés, hát Te csak tőzsdézz nyugodtan :D
hekki csütörtök, 10:48
Előzmény: #46169  d_mode
#46171
Jövő héten meghívó. Jövő héten 20 ft :)
fiftififti csütörtök, 10:46
Előzmény: #46168  gipsy
#46170
Azért vagyunk itt mert nem történik semmi és nincs minek történnie 😃
Amiket felsoroltál csak tervek voltak, amik nem valósultak meg!
Majd ha lesz megvalósult konkrét deal, akkor nem itt lesz az árfolyam, hanem jóval feljebb 👍
d_mode
d_mode csütörtök, 10:38
Előzmény: #46168  gipsy
#46169
Tényleg ne eröltesd 🤣
Ezek mind-mind javaslatok voltak egy-egy nagyrészvényestől a közgyűlés felé!
A köugyűlés pedig elutasította!
Ha ezeket nem érted ne tőzsdézz!
gipsy
gipsy csütörtök, 10:19
Előzmény: #46167  fiftififti
#46168
Tényleg nincs? Grabo? Félrevezetés? Osztalék? Félrevezetés? Új befektetők? Félrevezetés? A hat forint feletti rész osztalékalapba? Félrevezetés....???? Azért vagyunk itt, mert félrevezettek nemde?
fiftififti csütörtök, 10:13
Előzmény: #46164  gipsy
#46167
Ha nem követted az eseményeket, akkor ne írjál baromságokat 😃
Itt nincs kit félrevezetni ,mert egyszerűen nem csinálnak semmit 😃
gipsy
gipsy csütörtök, 10:11
Előzmény: #46165  Hathor
#46166
Mindennek oka van, a chart működött, de egy ilyen bollinger beszükülésre, hogy se le se fel, ilyet még nem láttam. Ezért lettek kétségeim. Elkezdtem kérdezősködni is....Ennyi
Hathor
Hathor csütörtök, 10:08
Előzmény: #46156  gipsy
#46165
Na.. szép változás a felfele törő chartok után.
Respect
gipsy
gipsy csütörtök, 10:03
Előzmény: #46162  fiftififti
#46164
Félre vezették a befektetőket????? Úristen, nem mondod!!!! Na, tényleg, akkor az egész más volt.... :D
d_mode
d_mode csütörtök, 10:00
Előzmény: #46161  gipsy
#46163
Ne erölködj 🤣
fiftififti csütörtök, 09:58
Előzmény: #46156  gipsy
#46162
Az ott1 kicsit más kávéház volt!
Ott évekig hazudtak, félrevezették a befektetőket ,aztán kiderült könyvvizsgálatnál az aljasság.
Itt ilyen nem állhat fenn, mivel gyakorlatilag tevékenység nélküli a cég, nincs mit hazudni a befektetők felé 😃
gipsy
gipsy csütörtök, 09:54
Előzmény: #46160  d_mode
#46161
Na, látod, tudsz Te még nagyobb baromságot is írni, ha jól összeszeded magad :D
d_mode
d_mode csütörtök, 09:51
Előzmény: #46158  gipsy
#46160
Elég nehéz lenne könyvelési problémát találni a nutexnél mivel tevékenység nélküli 🤣
d_mode
d_mode csütörtök, 09:50
Előzmény: #46158  gipsy
#46159
Könyv az csak egy dolog.
gipsy
gipsy csütörtök, 09:41
Előzmény: #46157  d_mode
#46158
Igen elmondtam, és azt is odaírtam, hogy mit mondott. Szóval ennél a talpig becsületes cégnél nem lehetnek könyvelési gondok???? :D :D :D   Tegnap néztem egy huszas könyvet, ha ketten megborítottuk volna 0 azaz nullára esett volna az árfolyam
d_mode
d_mode csütörtök, 09:37
Előzmény: #46156  gipsy
#46157
Bumixból likviditás miatt esett ki.
Semmi jelentősége.
Állandóan az Ott1 et hozod fel negatív példának.
Könyvizsgálói gondok voltak ott,ami nagyon súlyos.
A haverodnak eladtad a pakkod felét azt írtad múltkor!
Ezeket az eladás előtt neki is elmondtad???
Mert ha nem akkor igazán "szuper"ember lehetsz a barátaiddal 🤣
gipsy
gipsy csütörtök, 09:22
#46156
A BUMIX-ból is kiesett három napja.... , gondolom ez is a remek teljesítmény okán....  OTT1-ről se mondta volna meg senki, hogy így jár...   stb
d_mode
d_mode csütörtök, 09:12
Előzmény: #46152  gipsy
#46155
Néha hatalmas nagy baromságokat tudsz írni 🤣
hekki csütörtök, 08:48
Előzmény: #46152  gipsy
#46154
Kivezetni nem lehet csak úgy. Akkor vételi ajánlatot kell tenni. 25-35 ft között lenne. Szóval ez túl jó lehetőség lenne a kiszálláshoz. ':)
fiftififti csütörtök, 08:45
Előzmény: #46152  gipsy
#46153
Vannak papírok amivel hetekig sem kereskednek!!
Ha megfelel a kritériumoknak és fizetik a tőzsdei tartási díjat miért vezetnék ki!?
Azért hülyeséget ne írjunk már!!!
gipsy
gipsy csütörtök, 08:36
#46152
Vannak hangok, mely szerint kereskedés hiányában fontolóra veszik a kivezetést. Niem ilyen cégek kellenek a tőzsdére, hanem valós kereskedéssel, ármozgással, tevékenységgel stb. Vannak a tőzsdén szereplésnek kritériumai
siemens 2024. 03. 20. 19:01
Előzmény: #46148  d_mode
#46151
A legutóbbitól is el voltál ájulva......
Zille 2024. 03. 20. 17:12
Előzmény: #46148  d_mode
#46150
Ennyire beszoptad,hogy már itt is ezen jár az eszed? :D A jelentés nem fog semmit mozdítani rajta!
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 20. 17:09
Előzmény: #46147  Zille
#46149
100 év mulva jo lesz🚀
d_mode
d_mode 2024. 03. 20. 15:55
Előzmény: #46147  Zille
#46148
Ugye sex közben azért nem rám gondolsz ? 🤣
Várom a jelentést ;)
Zille 2024. 03. 20. 15:53
#46147
Dmode eladta?Elfogyott a lendület :)
debepe 2024. 03. 19. 10:53
Előzmény: #46142  rózsika
#46146
Csak a nickem új, a nutexszel elég rég óta küzdök. 🙂
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 18. 16:56
Előzmény: #46144  ronaldinyo
#46145
pedig az sem piskota.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 18. 16:56
Előzmény: #46143  rózsika
#46144
másra mire menne? előbb fog a nord menni mint ez .ott nem hazudoznak állandoan mint itt.
rózsika 2024. 03. 18. 16:29
Előzmény: #46135  ronaldinyo
#46143
Igen, és? Ép elméjű ember ezeknek azt sem hiszi el, amit kérdeznek. Fogalmam sincs, hogy miért írsz ide ilyen értelmetlenséget, de ezzel biztosan nem fogsz pénzt csinálni.
rózsika 2024. 03. 18. 16:14
Előzmény: #46132  debepe
#46142
H. István csak akkor visz valamit valahová, ha a gazdája arra utasítja. Gondoltam, szólok, mert látom, hogy nagyon új fiú vagy errefelé.
.
A kérdezősködés egyébként tényleg jó ötlet. Pl. megkérdezheted, hogy ki a Nutex Nyrt. elnöke, ha már tényleg annyira érdekel ez a cég.
d_mode
d_mode 2024. 03. 13. 11:21
Előzmény: #46140  siemens
#46141
Okoska,mivel nekem írtad :) 
Viselkedjél!!!
siemens 2024. 03. 13. 11:20
Előzmény: #46139  d_mode
#46140
Jajjj, magadra vetted? Csacsi Fiú.....
d_mode
d_mode 2024. 03. 13. 11:11
Előzmény: #46138  siemens
#46139
Na na kérem normálisan a hülyézést otthon tessék használni 😀
siemens 2024. 03. 13. 10:51
Előzmény: #46137  d_mode
#46138
Hogyne! Sőt osztalékot is bejelentenek...... és akvizíciót is. Ja, hogy ezeket már elsütötték? Nem baj! Mindig lesznek újabb és újabb hülyék......
d_mode
d_mode 2024. 03. 13. 10:32
Előzmény: #46136  gipsy
#46137
Akkor be is jelenthetik,hogy 30 ft os árfolyamig,fél milliárd értékben,napi 100k papírt vesznek srv címen.
gipsy
gipsy 2024. 03. 13. 10:22
#46136
Kb fél millárd nyereséggel számolok
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 12. 19:11
#46135
nemsoká jönnek a közgyüli elöterjesztések-hátha beigérnek valamit.
Pelikan_Jozsef 2024. 03. 12. 17:18
Előzmény: #46132  debepe
#46134
Szerinted ott mondanak valamit? Xd
atyaégadjamég
atyaégadjamég 2024. 03. 12. 16:25
Előzmény: #46132  debepe
#46133
"Az is gyanús, aki nem nyanús"
debepe 2024. 03. 12. 11:28
Előzmény: #46131  debepe
#46132
Amúgy meg akit tényleg érdekel a cég és nem csak a sültgalambot várja, az kezdjen el kérdezősködni, nézelődni a cég körül. Fórumbeírásoktól nem fog változni semmi. Erdőbénye messze van, de nem elérhetetlen. Huber nem akarja Pestre hozni a kgyt, ezért a kisrészvényeseknek kell odaérniük.
debepe 2024. 03. 12. 11:26
Előzmény: #46130  debepe
#46131
https://invst.ly/13y1y8 ez is egy chart. megint beszűkült, de nem akaródzik elengedni a 15-öt. persze leszúrhat, de nem érzem, hogy újra 10-12 forintért is lehet majd kapni.
Ettől még igaz, hogy 4szer verődött vissza 17-ről. csak már nem nagyon akaródzi eladni senki, így nem nagyon éri meg leverni az árfolyamot. Ideje szintet lépni. 10 éve ugyanaz a mese. Tudjuk.Mint ahogy azt is hogy mindig volt/van/lesz speka rally. sokan várják ezt...
debepe 2024. 03. 11. 20:37
Előzmény: #46123  Hathor
#46130
Betettetek két különböző grafikont. Mindkettő egy nézőpont. Mindkettőt technikai eszközökkel rajzoltátok. Mindkettő jó lehet. És mindketten röhejesek vagytok ha ha csak a sajátotokban hisztek.
Ne egymást ekézzük már amikor a cég a fos.
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 19:17
Előzmény: #46128  Stefcon
#46129
Teljesen jó formáció ;)
Stefcon 2024. 03. 11. 19:00
Előzmény: #46116  d_mode
#46128
Minek ide osztalék, azt az 5 Ft osztalék ellenérteket elkölti saját részvényre, akkor elmehetne 35-ig. Utána meg saját tőke felett csak a képzelet szab határt neki, lásd Nvidia, bitcoin,korábban Tesla csak sztori kell.
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 11. 18:59
Előzmény: #46115  tözsdecapalit.
#46127
igen 250ft
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 11. 18:58
#46126
15.15,na megyek nordot venni mig ocso
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 17:27
Előzmény: #46123  Hathor
#46125
Hiányozni fogsz 😁
Zille 2024. 03. 11. 16:41
Előzmény: #46122  d_mode
#46124
A deltások is ezt hitték.Azóta eltelt 3 év.
Hathor
Hathor 2024. 03. 11. 16:28
Előzmény: #46122  d_mode
#46123
Reménytelen.
Ahogy kezdtem is az elején.
Én befejeztem a nagy semmit
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 16:20
Előzmény: #46121  Zille
#46122
A legjobb időszak egy agyonvert papír esetében,mikor már elképzelni nem tudják emberek,hogy ez emelkedhet is 😄
Zille 2024. 03. 11. 16:18
Előzmény: #46119  d_mode
#46121
Ebben a papírban soha nem a kisrészvényesek jártak jól.Nagy naív vagy ha elhiszed,hogy itt komolyabb osztifizetés lesz a kisrészvényeseknek.
Zille 2024. 03. 11. 16:15
Előzmény: #46116  d_mode
#46120
Pedig te mindent megtettél a felbeszéléseiddel :)
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 16:15
Előzmény: #46118  Zille
#46119
Ezt támaszd már alá közleménnyel is,mert ez így nem sokatbér...
Zille 2024. 03. 11. 16:14
Előzmény: #46115  tözsdecapalit.
#46118
Ha esetleg lesz is,azt az osztielsőbbségi tuajok fogják majd kapni!
Zille 2024. 03. 11. 16:13
Előzmény: #46110  d_mode
#46117
A részvényről sokat nem lehet írni.
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 16:12
Előzmény: #46115  tözsdecapalit.
#46116
5 ft os osztalék 70 ft magasságába lökné az árfolyamot.
tözsdecapalit. 2024. 03. 11. 16:07
#46115
Osztalék jőn itt is ... 🌋
Pajtika 2024. 03. 11. 15:43
Előzmény: #46110  d_mode
#46114
:-D
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 15:34
Előzmény: #46112  Hathor
#46113
Tehát a Nutex grafikonja csak ezt mutatja 🤣🤣 szerinted.
Soha nem volt 50 ft os papírom.
Azért ilyen sokat ne tudj,hogy be és kiszállókat csuklóból mondod 🤣
Hathor
Hathor 2024. 03. 11. 15:32
Előzmény: #46110  d_mode
#46112
Közröhely?
Na ez a körzröhej.. de mindegy is
Neked minden közröhej, ami nem úgy van, ahogy Te írod.
50től ez megy le. Aztán rájössz 25nél stoppolsz 20nál, bukó behúzva, majd megint veszel, majd megint esik.
Megkérsz csinálja én chartot, mutatom, utána azt fikázod. Te tudod
ronaldinyo
ronaldinyo 2024. 03. 11. 15:08
Előzmény: #46101  Hathor
#46111
jujj de rossz -na akkor inkább a testvérét veszem a nordot
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 14:57
Előzmény: #46109  Zille
#46110
Az a lényeg,hogy velem foglalkoztok,mert igazán negatívumot jelen pillanatban a grafikonról nem tudtok írni.
Hathor is,amit összefirkált közröhely tárgya 🤣🤣🤣
Zille 2024. 03. 11. 14:40
Előzmény: #46108  Hathor
#46109
Napraforgócska :)
Hathor
Hathor 2024. 03. 11. 14:37
Előzmény: #46105  Zille
#46108
Dehogyis nincs.
Ha nincs neki, akkor 11, és 7Ftot szokott írni
Zille 2024. 03. 11. 14:30
Előzmény: #46106  d_mode
#46107
Gondoltam,hogy ezt fogod rá írni.
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 14:15
Előzmény: #46104  Zille
#46106
Írt valaki itt napot pontosan,hogy mikor lesz???
Zille 2024. 03. 11. 14:13
Előzmény: #46101  Hathor
#46105
Lehet,hogy már nincs is neki.
Zille 2024. 03. 11. 14:12
Előzmény: #46103  d_mode
#46104
Elmaradt a várva várt emelkedés?
d_mode
d_mode 2024. 03. 11. 10:19
Előzmény: #46101  Hathor
#46103
Ez ám a megtévesztő rajz 🤣🤣🤣
Mókás vagy,mint mindíg :)
siemens 2024. 03. 11. 10:04
Előzmény: #46099  gipsy
#46102

Biztos ok nélkül történik........
Hathor
Hathor 2024. 03. 11. 10:04
Előzmény: #46096  d_mode
#46101
Mindent kitalálsz. Visszamegyek a múltba mondod. Te jöttél azzal duplázott. Az a múlt volt, ahogy 30-80, 100-200is.Ha jelen kell, 4x fordult le 17nél
https://kepkuldes.com/image/Pd0hui
Látod örök optimista Gipsy és Bpali is eladta.
Ne velem kötekedj.
Te mondogatod a felt, meg milyen jo minden

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek