Topiknyitó: profdenes 2017. 04. 01. 00:25

Nemzeti oldali fórum /műsor-, könyv-, írás-, cikkajánló/ (A magukat (nép)nemzetinek tartók topikja)  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 11:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#4500
Mert ebben ami le lett írva benne lehet az is, hogy 30as évekkel én azt várom, ők erőszakosan eltűnnek. Ez vagy így van, vagy nem. De erre írtam a megítélés ez ügyben nagyon kemény, ezzel nem is lenne gond ! (mikor elküldtem én tudtam tiltás lesz érte), ha a magyar oldalról is ez a VÉDELEM menne az jó lenne, de sajnos nem várható. Tehát míg zsidó témában a ráutaló magatartás, akár csak halványan is, eltiltást ér, magyar oldalról kőkemény tényleges írás sem, ott bármit lehet bármilyen gyalázás. Ezért irtam példának kopejka értekezését a több százezer fideszes magyarral való leszámolásról, majd az én tiltásomat mikor ezt számonkérem, mert minden benne van. DE a LÉNYEG: sok keresztény- vagy sziplán magyar ellenes beírás van és volt és lesz, ahol ha kicseréljuk a magyar szót zsidóra AZONNALI eltitlás, de így meghagyva viszont semmi. Ahogy a kinti való világban. Kint ez ellen kell küzdni, itthon sikerrel (bár még mindig rossz a helyzet, de jobb mint nyugaton), itt a fórumon nem. Értelmetlen. De isméltem még mindig korrektebb lett sokkal a moderáció, mint bármikor korábban.
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 11:19
Törölt hozzászólás
#4499
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 11:15
Törölt hozzászólás
#4498
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 11:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#4497
Most elég korrekt volt a moderáció egy ideje. Volt mikor beraktam szóról szóra, amit egy ismert itteni libsi irt, kitiltást kaptam. ide nem illő fórumozásért..:)))) Sok vicces volt. Évek alatt tömegével hullottak jobbosok és nagyon nagyon ritkán bármely csúnyán is írjanak is a libsik. Ez most valamivel igazságosabb lett. Meg is lepődtem, tévesen az jósoltam ez a topic két hetet fog élni és nem lesz belőle kitiltva balos, ebben nagyot tévedtem be kell ismernem, mert így korrekt. Ez hogy Kopejka értekezhet arról, hogy több százezer fideszessel kell leszámolni, tehát nem a vezetőkkel, hanem a tagság egy jelentős részével, nos erre rákosi óta nem volt példa nálunk, de gond nélkül megtehette, majd lén aki ezt szóba hoztam személyeskedés miatt egy napos felfüggesztést kaptam. Vagy vörös csillag romantika mehet, másik oldalról /Hitler/ még spektrum tévéből!!!!!! berakott történelmi ismertető sem, mert ez itt nem lehetséges. Ez benne van elé kell fogadni, de a moderáció eddig most sokat változott előnyére, igazságosabb lett.
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 11:06
Törölt hozzászólás
#4496
Vazsmegyei 2017. 05. 14. 11:02
#4495
Ezt már napokkal előbb kerestem! MHirlap vélemény volt! Lovasra lehet számítani! Az Almássy linken a teljes szöveg! link
Vazsmegyei 2017. 05. 14. 10:59
Előzmény: #4492  Törölt felhasználó
#4494
Köszönöm, megnyugtató!
Vazsmegyei 2017. 05. 14. 10:50
Előzmény: #4485  Törölt felhasználó
#4493
A SELYEMÚT, le is út fel is út, de mégsem felcsút! link
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 10:48
Előzmény: #4487  Vazsmegyei
#4492
Ja nem erről van szó. Politizáltam is már életben komolyabban, fórumoztam is sokat sok helyen, fiatal sem vagyok már, így itt nem tud senki sem kihozni a sodromból :) Egy eset volt évekkel ezelőtt, írtam is róla, más soha, még olyan sem, hogy kicsit felmenne a vérnyomásom, tudom hol vagyok kikkel írok. Ez mindig fontos. 8. év kezdődik itt, de az első 4 év tisztán tőzsdével (98%ban) ment el, a politikát akkor kerültem. MERT: Egy tőzsde fórumon belsőpesti "emberből" óriási mennyiség van, túl sok. Nekem pláne. Irtam sokszor politizálást szemtől szemben szeretem, AZT viszont NAGYON !!! borozgatás beszélgetés mellett, szemtől szemben, még más nézetűvel is, sőt főleg azzal !!!, mert tanulságos, érdekes. Ennek soha sem volt, - milliószor írtam is - nem is lesz értelme név nélkül fórumon. Ráadásul a viták kis része érdemi, a többség azon ment, hogy ez hogy is volt a tiltás, meg ő megmondja én mit gondoltam/írtam ÉN, ami néha 100%teljesen más volt ténylegesen és akkor erről megy a vita, teljesen értelmetlenül, ez néha szándékosan volt így részükről néha csak ilyen az ember akivel írtam. Így nem az ment, hogy kell-e valami vagy nem törvény ,döntés ,stb, másként kéne, hanem abnormális vitákra ment rá az idő, de tényleg végtelen hozzászólásban. Én évek óta azt mondtam itt nem lehet. És nincs is értelme, kicsi kevés ember és azt is 4-5 ember uralja, Nekem így jött az ötlet ha már levélben szoktam, küldeni néhány ismerősömnek idősebbeknek többségében a jó cikkeket, írásokat, akkor itt ezen kicsi fórumon lehetne egy ilyet, a topiknyitói jogosultságnál gondoltam erre megpróbálom, de hamar kiderült ez nem lehet, mert lehemzsegnek és marad a levél. Semmi gond ezzel. A másik cél: két másik internetes portállal vagyok kapcsolatban más-más módon, mindegyiknél gond a fórum rész, nem kicsit. Itt akkor felmerült, hogy az egyiknél szintén szóba került topiknyitó jogosultságot itt letesztelem ha lehet, erről tettem is említést itt korábban. Jókor jött itt ennek a bevezetése. Nagy családom van, most volt és még lesz több hónapom 4-5 órás munkám miatt, ez saját kérésre. Amiért ezt kértem tárgytalan lett egy családtag korai halálozása miatt, így idő lett egy kis időre. Kipróbáltam ezt, sok dolog felmerült ami másként nem jött volna le nekem, sok ötletem is van, DE van amire viszont nem tudok egyelőre megoldást, de akkor is szemben az előző évekkel, hasznos volt ez az 5 hét, csak ezt nézve. Kutyát sem vált meg sem jobbról, sem balról valaki itt, kicsi fórum méret és mert elkötelezett emberek írnak ide, tehát néhány ember ezen oldalról való közelítését nem tartom jogosnak. itt senkit sem fog megnyerni vagy megmenteni egy lelket. :) Ha valaki nyerni akar lelkeket ezt ne itt tegye, 2014ben írtam és azóta minden évben. Az életben tegye, a valós életben. A családi/ rokoni/ baráti körben, munkahelyen már ne nagyon, csak a munkaidő jután max, de nem erőszakosan, mert az visszahat. Meglepően sok embert lehet elérni. Itt egyet sem, aki megváltozna. :) Tehát aki ezért akar ideírni (mind a két oldal részéről az tévesen teszi) az rossz helyen teszi, szerintem. A valós élet mindig jó, mindenre, erre pláne. :)
Vazsmegyei 2017. 05. 14. 10:13
Előzmény: #4481  Törölt felhasználó
#4491
A csendes diktatúra áldozatai link
Vazsmegyei 2017. 05. 14. 10:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#4490
Talán nem figyeltem? Felfüggesztették profdenest, azért írt a másik nickken?
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 07:16
Törölt hozzászólás
#4489
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 07:12
Törölt hozzászólás
#4488
Vazsmegyei 2017. 05. 14. 06:10
Előzmény: #4486  Törölt felhasználó
#4487
Nemá! Ilyen senkiházi nyihoncok miatt nem érdemes az értelmes szót elhagyni. Csupa rasszista, antiszemita ideológiát erőltető látogatót a semmibe veszem! Képesek megérteni a hülyeséget, mert arra képezték őket! Az, hogy az országban minél kevesebb szarkeverő üldögéljen a forgalmas útkereszteződésekben ezek a nyihoncok teszik a legtöbbet. Fontos, hogy a szerepüket megkülönböztessük az értelmes emberek által követett magyar identitástól. Az ilyen robotnyihoncoknak csak a szájuk nagy és ömlik belőle a néhány évszázados embertelen kinyilatkoztatás! A helyük Magyarországon a történelem szemétdombján lesz az idők végeztéig. Jó ha lesznek akik erre felhívják a figyelmüket.A közéletet romboló tevékenységüket saját maguk fogják beteljesíteni, azzal, hogy kiírják magukat a magyar történelemből!Minden esélyük megvan erre! Rossz lóra tettek, de nem fognak sivatagot csinálni Magyarországból az hétszentség! Üdv!
Törölt felhasználó 2017. 05. 14. 01:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#4486
Még annyit, hogy én a topiknyítói szűrő alkalmazás miatt mentem bele ebbe a topiknyításba. (az a másik, hogy ne kelljen levélben néhány ismerősnek ajánlásokat küldeni, hanem itt egyben, nos ez hamar dugába dőlt, mert látható volt az első két nap, hogy nem lehetséges az agresszív kismalacok miatt) Még 7-8 nap lett volna rá max, aztán erre idő nincs. Hétfőn este már minek visszatérni ? DE baromi sok tapasztalatot szereztem az új fórumból, amit másnak megígértem néhány hete, talán fel lehet majd használni. Előnyök és hibák, jó ötletek és amit el kell kerülni. De bőven elég volt. Portfoliónak gratula az új fórumhoz, a sortörést még meg kell oldaniuk. A belső pesti utálatos banda beszélgessen itt el magában. Utáljuk őket nem kevésbé, mint eddig. :) A többiknek minden jót !!!
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 23:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#4485
A távolból végignézem, mikor nem leszel? Szerintem is.
profdenes 2017. 05. 13. 23:33
Törölt hozzászólás
#4484
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 23:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#4483
Hogy jönnénk rá, mikor nem is leszünk?
profdenes 2017. 05. 13. 23:23
Törölt hozzászólás
#4482
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 23:15
Előzmény: törölt hozzászólás
#4481
Betesszük a népnemzethy ars poeticába ezt is. A nép meg majd lehugyozza, mikor majd nem leszel.

Topik gazda

profdenes
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek