Topiknyitó: profdenes 2017. 04. 01. 00:25

Nemzeti oldali fórum /műsor-, könyv-, írás-, cikkajánló/ (A magukat (nép)nemzetinek tartók topikja)  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
profdenes 2017. 05. 13. 21:35
Törölt hozzászólás
#4460
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 21:26
Törölt hozzászólás
#4459
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 21:21
Előzmény: #4455  Phylaxa
#4458
Örülök, hogy nemcsak a teljes magyar felsöoktatásnál vagy okosabb, de Sólyom Lászlónál is jobban értesz a jogbiztonsághoz. "Sólyom értékelése szerint, miközben a mostani törvény a jogbiztonság követelményének egyáltalán nem felel meg, több lényegi jogelvvel is szembemegy..." Nehéz lehet ezzel a határtalan okosságoddal birkóznod nap mint nap. Ügyesen gazdálkodsz vele, tartalékolod, például egyszerü kérdések megválaszolására már nem is futja belöle :)
profdenes 2017. 05. 13. 21:19
Törölt hozzászólás
#4457
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 21:14
Előzmény: #4455  Phylaxa
#4456
Meg kell mondjam, szenzációsan játszottad a diszlexiást, hogy elkerüld a konkrét válaszadást konkrét kérdésre. Igazán nagy tehetséget mutatsz a kényelmetlen kérdésekre adott gyáva mellébeszélésre. Taps.
Phylaxa 2017. 05. 13. 21:10
Előzmény: #4454  Törölt felhasználó
#4455
Bojárra nem a törvénymódosításnak van hatása, hanem annak, hogy ügyet csinálnak belőle. Nem mindegy! Nem tudom mi ebben a nem érthető? Te fújod az ügyet, ami nincs. :) A magyar felsőoktatás jogbiztonságát semmilyen fomában nem érinti a törvénymódosítás. De bizonyítsd be az állításod! Nem tudod, mert csak fújod a lufit, hogy pl. Bojár rosszul járjon. Gondolkodj már! :) Próbálják a hozzá nem értők még nagyobbra fújni. Olvastam már itt az erdélyi magyar egyetemekről. Csak hát azt nem tudják, mert kemény törvények vannak, amiket nem tudnak kikerülni és egy sokkal durvább ügyet kreálnának a semmiből. Az már nem érdeke senkinek. Majomper, ennyit tudnak csinálni. Sok sikert! Tényleg kiszállok, mert csak ismételgetjük magunkat. :)
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 20:33
Előzmény: #4453  Phylaxa
#4454
"Azt próbáld megérteni, hogy ez egy mondvacsinált ügy, ami bizonyos köröket érint és senki mást. Még az oktatáshoz sincs köze, nemhogy a Magyar Felsőoktatáshoz." Akkor szerinted miért tiltakozik ellene szinte az egész magyar felsöoktatás? Mind hülye, és te mindegyiknél okosabb vagy? Mert én azt sosem állítottam, hogy romokban az oktatás e miatt, de azt többször mondtam, hogy áttételes hatása lesz sok mindenkire. Te meg mondtad, hogy á, senkire. És most is állítod, hogy bojárra sincs hatása. Már ezt is benézted alaposan, de tényleg érdekel két dolog: 1. Szerinted a tiltakozó magyar oktatás mind hülye, hogy tiltakozik? 2. A kiszámítható jogi környezet szerinted gyakorlati hatással nem bíró elvont fogalom?
Phylaxa 2017. 05. 13. 20:09
Előzmény: #4452  Törölt felhasználó
#4453
Akarsz egyetemet alapítani? Tedd meg! Tartsd be a törvényeket, amiket az összes magyar felsőoktatási intézet betart és csináld! Megteheted? Természetesen. Ehelyett azt hazudod, hogy a magyar felsőoktatás romokban és nincs jogbiztonság. Bármelyik egyetemet bezárhatják, a diákok elveszíthetik a tanult éveiket és a tanárokat szélnek eresztik. Ugye, hogy ezt szajkózod? Neeeeeeeem? Akkor miért kevered a szart? Te nem Tris vagy véletlenül? Mert akkor valóban értelmetlen a beszélgetés. :) Azt próbáld megérteni, hogy ez egy mondvacsinált ügy, ami bizonyos köröket érint és senki mást. Még az oktatáshoz sincs köze, nemhogy a Magyar Felsőoktatáshoz. Szépen illeszkedik a sorba, a civil alapítványok finanszírozási nyilvánossága után. Az EU-vezetésnek is jól jön a migrációs kvóta ügyhöz. Mindegyik kérdés rettenetesen fontos és még lehet tovább fújni, mi lesz a következő? Egy hatalmas majomper van kialakulóban. A végén mi lesz a büntetés? 1 dolcsi? :)
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 19:33
Előzmény: #4451  Phylaxa
#4452
mai napra a legalacsonyabb nívójú fórumozó címért nagy ám a verseny. A kérdésemhez még egy odamutató hsz számot is adtam, az a hsz pedig csak a kérdést tartalmazza, magyarul. Nem hittem, hogy ez így még mindig lehetetlen küldetés lesz. "Ne hazudozz már, hogy bármelyiket is érintené!" nyilván, a hallgatók felének elvesztése nem érinti. Kicsit sem. Ahogy az egyébként változatlan bankot sem érinti, hogy egy pletyka miatt csödbe ment egy bankpánikban. Pedig csak rövid idöre vette ki az összes hülye a betétjét saját hülyesége miatt, de ez a bankot egyáltalán nem érinti? Valahogy így gondolod? A kiszámítható befektetöi környezet, meg jogbiztonság ezek neked elvont, nemlétezö fogalmak? Nincs hatásuk semmire? Fejtsd ki légy szíves, kezd érdekelni az ezzel kapcsolatos álláspontod. Miután elolvasol egy cikket, hogy elmaradnak bojár diákjai a lex CEU után kialalult légkörben, hazugság azt állítanom, hogy áttételesen érintette azt az egyetemet is - hallod, én neked ítélem a címet, kiérdemelted.
Phylaxa 2017. 05. 13. 19:16
Előzmény: #4449  Törölt felhasználó
#4451
Bojár úr világosan leírta, hogy semmi sem változott az iskolájában és nem is érinti. Ezt mondhatja el minden egyes magyar felsőoktatási intézmény. Ne hazudozz már, hogy bármelyiket is érintené! Senki sem állított ilyet rajtad kívül. Ok? Ha kérdésed van kérdezz és ne általános ökörségeket írogass és kérdezz, hogy egyetértek-e vele?! Nem fogok természetesen. Világosan leírtam, hogy a hazugság árt Bojár úr iskolájának, de nem érted. Amit itt összehazudozol például, az árt neki. Ebben mi a nehéz? Az, hogy nem hazudsz? Leírtam, hogy igen és meg is indokoltam. Mit akarsz még? :)
Vazsmegyei 2017. 05. 13. 19:10
Előzmény: #4449  Törölt felhasználó
#4450
Igazán abba is hagyhatnád a csesztetést, mert másra nem jutott ma még időd! Komolytalan vagy a kitalált érveiddel és a megválaszolhatatlan kérdéseknek álcázott véleményeddel! Emberszámba vesz itt mindenki, mégsem vagy elégedett!Mi kell még a boldogságodhoz? Szövegértés?
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 18:57
Előzmény: #4446  Phylaxa
#4449
Nem, a kérdésemre továbbra sem sikerült válaszolnod, harmadik kísérletre sem, pedig nem gondoltam, hogy ilyen komoly szellemi gondjaid vannak. Egy 6-osnak sikerült volna, ami neked nem. "A hülyeség például az, amit te is leírkálsz naponta százszor, hogy a világ egyetemeinek vezetői szerint Magyarországon nagyon rossz helyzetben van a felsőoktatás és hatalmas károkat szenved" ilyet egyszer sem írtam le, de a debil teljesítményed tükrében nem csodálkozom már semmin. És bocs a személyeskedésért, de tényleg ritka ostoba vagy az elmúlt pár hsz-edben, sajnos nem tudom nem minösíteni. "a hülyeség okozott kárt Bojár úr iskolájának és ha a leendő diákoknak ennyi eszük van, akkor jobb is, ha nem az informatikával foglalkoznak." lehet, most meglepöt mondok, de az emberek nagyobb része (szerintem még te is) a kiszámíthatóságot, tervezhetöséget, és jogbiztonságot választja nemcsak befektetéseinél, de még tanulmányai esetén is. Ez a sok hülye nem olyan oktatást választ, ahol egy 12 éve szabályosan müködö egyetemet egyik pillanatról a másikra kicsinálhatnak, és nem lehet biztos benne, hogy lesz egyetem egyáltalán, ami diplomát adhat neki a képzése végén. Ráadásul jó sok pénzt kockáztat a diák, hát hallod, tényleg érthetetlenül hülye mind. Te amúgy diszlexiás vagy? Fogyatékos? Ez esetben elnézést, hogy csesztettelek hogy nem sikerült megtalálnod a kérdöjelet, amihez választ gondoltam volna.
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 05. 13. 18:49
#4448
Amerikai elemző : link
Hegyesi2
Hegyesi2 2017. 05. 13. 18:16
#4447
Itt is bebizonyosodott a hazugság! :link
Phylaxa 2017. 05. 13. 17:59
Előzmény: #4445  Törölt felhasználó
#4446
Világosan leírtam, hogy a hülyeség okozott kárt Bojár úr iskolájának és ha a leendő diákoknak ennyi eszük van, akkor jobb is, ha nem az informatikával foglalkoznak. A hülyeség például az, amit te is leírkálsz naponta százszor, hogy a világ egyetemeinek vezetői szerint Magyarországon nagyon rossz helyzetben van a felsőoktatás és hatalmas károkat szenved. Már ne is haragudj, de a világ egyetemeinek vezetői azt sem tudják, hogy milyen egyetemek vannak Hazánkban. De sokukat még az sem érdekli, hogy hol található Magyarország. Valamiért bizonyos körökben nem népszerű hazánk és ezért akit csak tudnak megszólaltatnak, nyilván egyetlen véleményt erősítve. Ettől pedig a valóságtartalmat a hazugság irányába tolják. Régi módszer ez. A Nagy Francia forradalomnál is ezt csinálták, aztán a jakobinusok lemészároltak akit csak tudtak, a komcsik is ezt csinálták, aztán a nácik is. Ezek mind mind a hazugság eredményei. Kívánom, hogy beszéljék meg és eggyezzenek meg és ne legyen még nagyobb hazugság az egészből! Ez elég egyszerű válasz az egyszerű kérdésedre? :)
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 17:32
Előzmény: #4444  Phylaxa
#4445
Egy egyszerüt kérdeztem, de úgy tünik, hiába, válasz megint nincs. "Köze sincs a magyar valósághoz ennek az ökörségnek." a ceu önmagában sok milliárd pályázati pénzt jelent, meg sok száz millió adót. A Bojár cikkben pedig arról olvashattál, hogyan ártott az ügy, és okozott óriási károkat egy magyar egyetemnek áttételesen, amelyet konkrétan nem érint a tv, illetve a tv hatására hogyan esett el az ország egy befektetéstöl. És ez csak két példa, amit bojár hozott. Így elég nagy hülyeség a kijelentésed, hogy a magyar valósághoz ne lenne köze.
Phylaxa 2017. 05. 13. 17:03
Előzmény: #4424  Törölt felhasználó
#4444
Egyfelől a Bojár úrtól idéztem egy nagyon fontos dolgot, amit nagyon helyesen állapított meg és egyetértek vele. A kérdésed pedig nem értem. Egy jó nagy általános megállapítást tettél és azt kérdezed, hogy ezzel egyetértek-e. Hát ezzel biztosan nem. A CEU ügyet egyébként sem tartom lényegesnek, bármikor megegyezhetnek, sosem fogom megtudni, hogy mi a probléma valójában. Az pedig, hogy ezzel egyenesen hazavágják a magyar oktatást, már ne is haragudj, de valami ordas nagy hazugság. Köze sincs a magyar valósághoz ennek az ökörségnek. Ez a válaszom a nagy általános globális kérdésedre. Gyorsan válaszolok a civil alapítványok támogatásáról hozott törvényre is, semmi problémát nem látok abban, hogy nyilvánosságra hozzák ezentúl azt, hogy kitől és mennyi támogatást kapnak. És még egy dolog, ami viszont örök, hogyha valamit megéri támogatni és komoly tudás van benne, akkor azt támogatni is fogják a befektetők mindig. Teljesen mindegy, hogy hogy hívják őket. Van akinek nem éri meg, az elmegy máshova és ott támogat mást. Ez egy generált probléma, ami nyilván hozzáadódik a többihez és akkor biztosan hatásosabb. Sok sikert de én inkább az értelem oldaláról közelíteném meg a dolgokat és nem ideológiai maszlagokkal bombáznám a választókat. Ők ugyanis nem abból élnek hónapról hónapra, hanem a valóságból. Ez így kielégítő? :)
Vazsmegyei 2017. 05. 13. 17:01
Előzmény: #4442  Törölt felhasználó
#4443
Arra az egyezségre gondolsz, ami MagyarBálint és Mister GeorgeSoros között köttetett? Szívesen, ha bemásolod ide azt mint törvényt! Én még nem mondtam arról, hogy privilegizált!
Törölt felhasználó 2017. 05. 13. 16:50
Előzmény: #4440  Vazsmegyei
#4442
Szeretnék én pl a korábbi tv-röl vitázni, mert állítólag privilegizál. De nem megy a vita nektek, valószínü nem véletlen? Jöttök ilyen kitalált érvekkel, hogy privilegizál.
hatosa 2017. 05. 13. 16:38
Törölt hozzászólás
#4441

Topik gazda

profdenes
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek