Topiknyitó: -pny 2018. 02. 08. 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2018. 04. 05. 20:30
Előzmény: #5597  Törölt felhasználó
#5600
Ha nem kérnek a migránsokból, akkor ne szavazzanak a legtöbb migránst idehozó kormányra, azaz Orbánékra.
-pny
-pny 2018. 04. 05. 20:28
Előzmény: #5597  Törölt felhasználó
#5599
Hidd ezt, és maradj otthon:)
Törölt felhasználó 2018. 04. 05. 20:27
#5598
Sajnos a világ boldogabbik része már kezd leírni bennünket:
-
"Üdvözöljük a diktátor játszóterén – ír az orbáni Magyarországról a New Statesman. A közpénzből felépített felcsúti kisvasúttal kezdik, amin keresztül be lehet mutatni az állami korrupciót. Megjegyzik, hogy a kormány kizárólag a félelemkeltésben és az uszításban tud eredményeket felmutatni, ebben viszont kelet-európai szinten is jók. Közben Magyarország problémája nem a migráció, hanem az emigráció: a legképzettebbek és legtehetségesebbek elhagyják az országot."
Törölt felhasználó 2018. 04. 05. 20:27
Előzmény: #5594  -pny
#5597
"Vagy vasárnap akarjátok leszavazni őket?"
.
A nagy szavazásra buzdításotokkal úgy néz ki az ellenkezőjét éritek el.Felhergeltétek a vidéki lakosságot,a Median mérése szerint megnőtt a szavazási kedv,főleg a falvakban,akik nagyobb valószínűséggel a Fideszre fognak szavazni,mert nem kérnek az illegális migráns invázióból. Visszanyal a fagyi :)
-pny
-pny 2018. 04. 05. 20:26
Előzmény: #5587  Oszo
#5596
Arról beszélek, ami a legdurvább, legnagyobb és legaktuálisabb hazugságuk. És mivel kellően felhergelték, uszították az embereket a migránsok ellen, pont hogy a saját fegyverüket lehet önmaguk ellen fordítani: ha tudatosul az emberekben, hogy minden progaganda ellenére a kvóta 3-szorosát FOGADTÁK BE, bő 4000 muszlim migránst. 
.
Szerintem az ellenzék részéről jó stratégia lett volna ennek hangoztatása, ebben az esetben ugyanis a saját stop propagandájuk is ÖNMAGUK ELLEN HAT... Én legalábbis ezt gondolom. 
-pny
-pny 2018. 04. 05. 20:21
Előzmény: #5588  Phylaxa
#5595
Te miről beszélsz?
.
"Phylaxa 2018. február 17. Maximálisan migráns párti vagyok és az is voltam mindig is.”
.
“Phylaxa 2018. március 18. 17:13
Egyébként valóban migránspárti vagyok”
-pny
-pny 2018. 04. 05. 20:19
Előzmény: #5570  BudFox
#5594
"Az emberek nem akarnak bevándorlókat - e szerint változott meg 2016 -tól a Fidesz hozzáállás is a migrációhoz."
.
Akkor ezek szerint Orbánék a nép akarata ellenére tesznek a befogadott 20000 kötvényes migránssal és a bő 4000 muszlim “menekültnek” hazudott migránssal.
.
Mikor tüntettek emiatt? Vagy vasárnap akarjátok leszavazni őket?
Bumbika 2018. 04. 05. 20:17
Előzmény: #5577  verto
#5593
Ha azokra gondolsz, akik egy olyan, 99%-ban muszlim oszgában élnek, ahol előbb az arab testvériség uralkodott, majd azok megdöntése után, egy választásokat 99%-ban megnyerő diktátor alatt harmadrendű állampolgárként szenvednek, havonta éri őket valamilyen gyilkos támadás, akkor nem, fogalmam sincs róla ki ők, az országról még annyira sem.
Gondolom a "te barom" nem tartozik a moderáltakra.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 04. 05. 20:16
Előzmény: #5569  offshort
#5592
ezen az amblokon eléggé elgondolkodtam, és rájöttem, hogy arra gondoltál, en bloc
 
először azt tippeltem, az amerikai érdekeltségű zóna, vagy ilyesmi, aztán rájöttem, hogy csak fideszes helyesírás
Törölt felhasználó 2018. 04. 05. 20:11
Előzmény: #5584  -pny
#5591
Pont a migránsozás a fedősztori  a fidesznél, amivel terelnek.
Ebben a legtöbb ember meggyőzhetetlen, kevés a gazdasági, történelmi ismerete, humánuma ahhoz, hogy átlássa a problémát. (Erről itt se sok szó esik egyébként - ha már felvilágosítást akarsz csinálni).
Természetesen az államra telepedett maffiagazdaság az alapprobléma, amiről terelnek.
Phylaxa 2018. 04. 05. 19:56
Előzmény: #5586  Peterbond
#5590
A kötelező kvótáról népszavazás volt. Akkor nem vettek részt rajta sokan, most részt fognak.
Peterbond 2018. 04. 05. 19:55
Előzmény: #5570  BudFox
#5589
"Az emberek nem akarnak bevándorlókat - e szerint változott meg 2016 -tól a Fidesz hozzáállás is a migrációhoz."
Az emberek nem akarnak még:
Korrupciót
Orosz befolyásoltságot
Hazug kormánypropagandát
Stadionokat minden faluba
Ellenben szeretnének:
Normális kormányzást
Jól működő egészségügyet ( és nem én pl nem több pénzt akarok belepumpáltatni )
normális oktatást
hiteles tájékoztatást
Valahogy a fentieket nem igyekszik a Fidesz megvalósítani. cserébe Ezerrel nyomatja azt az egyet amit könnyű megoldani és hazugságokkal elhiteti hogy CSAK Ő menthet meg tőle és így nem kell foglalkoznia a többivel illetve továbbra is lophat beláthatatlanul mint eddig mert ha szóvá teszed akkor te mocskos sorosista migránssimogató terrorista pártoló vagy aki az ország vesztét akarja.
Phylaxa 2018. 04. 05. 19:54
Előzmény: #5582  Oszo
#5588
Tehát befogadod őket, mindet, a határainkon is és az Unióból is. Nos az útiokmányaikkal és azonosító kártyájukkal nem mennek semmire (Nem tudják eltartani magukat, nincs hol lakniuk az UNIO-ban, hanem a mi támogatásunkra szorulnak).Amikor pedig elkapják őket mint bűnözők, vagy segéklyért jelentkezők, akkor hozzánk toloncolják vissza. Gratulálok! SZépen végiggondolt logika. Nem változtatok semmit sem 2015 óta. "Majd mi beengedjük őket, ők pedig tovább mennek."  :)
Oszo 2018. 04. 05. 19:53
Előzmény: #5584  -pny
#5587
Csak közben nem veszed észre, hogy te is csak a migránsokról beszélsz, teljesítve ezzel a fidesz elvárását.
Peterbond 2018. 04. 05. 19:45
Előzmény: #5571  BudFox
#5586
Kötelező Kvótát eddig csak ORBÁN említette. Mivel akkor ő a sajátjait akarta másokra szétkenni. Akkor jó lett volna az ENSZ hogy megmondja másoknak hogy kikkel kell együttélniük.
Mostmár persze kampányfogásnak az ellenkezője kell.
De továbbra is ezzel azt akartam bemutatni hogy az hogy Orbán nem hazudhat nyilvánosan bőven cáfolható. és nem kell 2010-ig visszamenni egy-egy példáér. Orbán azt mondja amit éppen hallani akar a nép vagy ami az ő érdeke. Hol vannak már a nagy oroszok elleni szólamok, meg a korrupció elleni kűzdelem. A 98%-os különadó a magaas végkielégítésekre miközben Matolcsi 3-szorosát keresi azóta Simornak akit a magas fizuja miatt támadtak. Offshore elleni harc? :D A kormány kötvényeket árrul offshore cégeken át milliárdos hasznokat otthagyva. Fele ennyiért az utcán  lenne a nép ha a Gyurcsány kormány alatt lett volna.
Lujoska 2018. 04. 05. 19:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#5585
Ne aggodj testvirem! megkapjatok az 5 kilo kurumplit, de ha sokat nyomsz lehet 10 is + szarazteszta is a kolkoknek tudod, jar! mondta neke kolompar gazsi
-pny
-pny 2018. 04. 05. 19:40
Előzmény: #5574  Oszo
#5584
“Soha nem fogják beismerni neked, hogy megették a maszlagot, mert fel se fogják.”
.
Ez igaz. Én is tudom. De van 10-50-200-5000, nem tudom mennyi olvasó, aki lehet, hogy így valós infóhoz jut. 
.
Mások vagyunk, más módon reagálunk helyzetekre. Te beletörődtél abba, hogy egy hazug országban azt hazudik a kormány, amit akar és a tájékozatlan tömegek bekajálják. Én nem. És a saját magam helyzetében, eszközeivel, lehetőségeivel mindent megteszek ez ellen. A beletörődéses hozzáállással az a baj, hogy az egyenlő azzal, hogy minden így marad... Tisztában vagyok vele, nem vagyok hülye, pontosan tudom, hogy 20, de 20000 fórumbejegyzéstől sem fogom megváltoztatni az országot. Ugyanakkor őszintén hiszem, hogy sok ilyen hozzáállassal (azaz, ha sokan tesznek meg mindent ennek érdekében - nyilván nem csak fórum írkálásra gondolok), már IGEN. Ez pont olyan, mint az ellenzéki visszalépés vagy átszavazás. 1 semmit nem változtat, tömegesen viszont igen.
Peterbond 2018. 04. 05. 19:40
Előzmény: #5570  BudFox
#5583
"Ez még 2015 -ben volt amikor még csak kezdték elözönleni a határt ...ez kb. akkor lehetett mikor a Szerb határnál volt a randalírozás..."
Nem tart sokba megnézni hogy ez 2015 szeptember 30-án volt. A Keletinél a migránsok Szeptember2.-án 3.-án voltak. Szóval BŐVEN az áthaladásuk utáni beszéd ez.
"Akkor azért még gyökeresen más volt a Fidesz véleménye is a migrációról..ez tény..csakhogy azóta ezernyi dolog megváltozott..."
Mint például mi is :) ?Lényeges dolog azóta csak a migráns válság enyhülését hozta. ( török-EU megegyezés 2016-ban pl ami miatt már lényegében csak Líbia felől jönnek migránsok )
"nem maradt abba a migráció, hanem még nagyobb nyomás alá kerültünk, és ha nem építjük meg a kerítést, akkor is folyamatosan olyan özönlés lenne mint 2015 nyarán."
Ez igaz is lehetne ha pl Szerbiában állna több százezer migráns akkiket a kerítés tart kint vagy ha Horvátokon keresztül vagy Románia felől jönnének a migránsok. De nem jönnek. Mert az EU megállapodásának hála Törökországban megfogja a tömeget. Cssak a tisztánlátás véget. Ettől még nem bontanám le a kerítést de lássuk be nem emiatt nem jönnek a migránsok most, mert kb 30-50 km kitérővel megkerülhetik Románia felől.
A többi meg Fidesz porpaganda sablon. mint a "miért jönnek csak fiatal férfiak ? ". Mivel NEM CSAK azok jönnek de pl köztévének kivolt adva hogy csak azokat fotózza. Ha láttál más felvételeket bőven láttál gyerekeket és nőket. aggastyánok meg tényleg nem fognak neki egy 1000 kilométeres útnak.
És a lényeg. Én nem propagálom a migrációt. Csak nem hagyom megvezettetni magam általa. Nem veszem be hogy magyarországon csak egyetlen egy párt nincs soros György markában ( az amelyiket az ő pénzéből alapítottak és 20 évig jó viszonyt ápoltak vele a többiek meg semmilyet ), nem hiszem el hogy Simicska csak az utóbbi 3-4 évben lett valami mocskos oligarha aki az ország vesztét akarja és addig a 24 évig amíg Fidesz alapítő és pénzember volt maga volt a szent.
De ha érdekel hogy pl miért nem a pozitívumokat emeli ki a kormány az elmúlt 8 évből tessék egy videó Orbántól 2006-ból ahol ő maga meséli el ennek a "taktikának" a lényegét.
https://www.facebook.com/magyarinfo/videos/10155503348148467/
Oszo 2018. 04. 05. 19:38
Előzmény: #5573  Phylaxa
#5582
Az idézett törvények szerint ugyanazon jogok illetik meg őket, mint a magyar állampolgárokat. Kaphatnak személyi igazolványt és úti okmányokat is. Azonkívül továbbra sincs határőrizet. Miről tetszik beszélni?
Törölt felhasználó 2018. 04. 05. 19:38
Törölt hozzászólás
#5581

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek