Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 20:54
Előzmény: #357658  Egyik
#357660
lényeget kispajtás, hazudtál nem kicsit... de sebaj kispajtás, majd rájössz
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 20:53
Előzmény: #357656  Törölt felhasználó
#357659
Igazold kispajtás, év/év alapon hencegsz? zseniális kispajtás majd azt írod, hogy most találtam ki a Q2 viszonyítást? Hát nem kispajtás hanem ma 10.23h kor írtam érted kispajtás, ma írtam ember!! Miért hazudsz kispajtás, nem látod, hogy hiteltelen vagy kispajtás?  Nem növekedett a dízel marzs kispajtás? Miért hazudsz kispajtás? Finomítói árrés nem növekedett? Túrizmus és mezőgazdasági betakarítások ágazat nem növelte a fogyasztást kispajtás?  Na majd látni fogod te is az adatokat kispajtás. Pontosan te nem néztél utána alaposan az adatoknak csak végtelen sértődésedben bedobtál egy adatot aminek semmi köze az én állításomhoz, sebaj kispajtás, nyomjad a kritikáidat , igaz égsz mint a Re...tag , de csináld csak kispajtás .  Vagy írjam azt, hogy az OTP-nél van profit, lehetne onnan betömni a költségvetés hiányait, de egy kispajtás miatt én nem kívánok ártani az OTP részvényeseknek. Tartom magam, hogy az OTP topikban nem nyilvánulok meg, na ez a különbség kispajtás. Te vállalsz valakiért felelősséget a topikban kispajtás? Milyen hülye megállapítás az, hogy Balin vagy mások véleményét miért nem kritizálja más? Te mikor kritizáltad saját magadat azaz Turbo L.-t? Ejnye kispajtás. Helga negatívumokat írt amit kiegészítettem az elemzők által -és becsatoltan általam - igazolt véleményekkel. 
Egyik 2023. 09. 13. 20:31
Előzmény: #357656  Törölt felhasználó
#357658
Szólj, ahogy közzé teszik az adatokat amire hivatkoztál akkor, amikor azt mondtad az üzemanyagfogyasztás július és augusztusban is növekedett. 
#357568 hozzászólásban ezt mondtad: "Ami a hazai Q2 eladások után látható, hogy a július, augusztus havi üzemanyag értékesítések növekedtek Q2 viszonylatában. Adatokat hamarosan közölni fogják.  "
Várjuk még ma a júliusi és augusztusi adatokat, vagy már csak holnap teszik közzé? Tudod, amit ma meg kellene cáfolnom? Mikor van a hamarosan? XD XD
Fibonacchi
Fibonacchi 2023. 09. 13. 20:31
#357657

https://invst.ly/11dibm
Erősen kitörés gyanús! :))
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 20:25
Előzmény: #357654  Egyik
#357656
Neked Mol részvényed? Mazochista  is vagy kispajtás vagy a short állományod szerint te Mol tulaj lennél? jesszusom.. de a mai lényeg:  én ma ezt írtam azaz nem találtam ki a Q2 viszonyítást, ezt is alaposan benézted kispajtás, ki is ég ember...
"Érdemes figyelni arra is, hogy a Mol éves adókötelmeinek nagy részét Q2-ben teljesítette, üzemanyagfogyasztás július és augusztusban is növekedett, hogy a terjeszkedési politikának eredményei Q3 és Q4 ben már erőteljesebben látszódnak, dízel marzs kinyílt Q1 és Q2 képest. Fundamentumok éppen hogy erősödtek Q3-ban. Urali marzs Q2-höz képest érdemben nem változott, 15-20 usd között mozog Q3-ban is.  Fogyasztási szegmens pedig szárnyal, egyre többen választják a Fresh Corner hálózatot mely lassan meghaladja más szegmensek eredményeit. Gáz már rég negyedik szegmense a Molnak sőt 1-2 év és a hulladékgazdálkodás mögé fog szorulni. Amit írtál tipikusan egyoldalú beállítottság. Érdemes figyelni arra is, ha egy elemzőcég név nélkül közöl célárat miközben más Molt követő cégek nem követik álláspontját. Amennyiben több is célárat vágna az már figyelemre méltó lenne."   erre te megjelentél a következőkkel:     "üzemanyagfogyasztás július és augusztusban is növekedett, "
Júliusban biztos nem, az agusztusi adatokat még nem láttam. Ilyenkor mi a terv? Nem néznek utána, mehet a kamuzás, csak minél jobb színben feltüntetni a molt?  Tehát azt állítottad, hogy júliusban biztosan nem, szájbarágva a sok hazugságodat, ha állítottad akkor igazolt a cáfolatodat. Amit te becsatoltál az nem igazolja az üzemanyag fogyasztás Q2/Q3 viszonylatát . Továbbiakban óvodással felesleges vitatkoznom kispajtás. Jókat röhögök rajtad annyira szánalmas a tevékenységed és jellemed.
gaben500 2023. 09. 13. 20:22
Előzmény: #357653  Magicmaan
#357655
Előtte eshetnénk egy két limittel....:D
Egyik 2023. 09. 13. 20:16
Előzmény: #357650  Törölt felhasználó
#357654
Honnan tudod hogy nincs mol részvényem? Javaslom, készülj fel 100%-ban, mert ez igy nagyon gyenge, amit előadsz. Tanulhatnál is, de erre nem sok esélyt látok, hiába foglalkozom veled kispajtás. 
"Nem vagy Mol tulaj így minden  megnyilvánulásod főleg OTP irányban off topiknak tekinthető." Jó hogy ezt mondtad, így jelentem Balin ez irányú hozzászólásait a fórumban. 
Várjuk még ma a júliusi és augusztusi adatokat, vagy már csak holnap teszik közzé? Tudod, amit ma meg kellene cáfolnom? XD XD
Magicmaan
Magicmaan 2023. 09. 13. 20:12
#357653
Emelkedés előtt állunk, mert megjelent a lebeszélő csapat, ez jó jel a longosoknak 😁
Egyik 2023. 09. 13. 20:11
Előzmény: #357649  Törölt felhasználó
#357652
Futuro, azt mondtad növekedett, és majd később teszik közzé az adatot. Nem létező adatot hogy lehetcáfolni?
 Aztán azt is mondtad a #357605 hozzászólásban hogy "Neked nincs adatod kispajtás, mert az nem hivatalos és teljesen fals adat" valamint #357591 hozzászólás: "Hazudtál kispajtás, 25% adatod hazugság"Tehát parancsolj, a 25%-os adat a hivatalos KSH oldalról:  https://www.ksh.hu/gyorstajekoztatok/ipa/ipa2307.htmlSzerinted most el tudod intézni annyival, hogy minek linkelgetem? Égsz igen.


Várjuk még ma a júliusi és augusztusi adatokat, vagy már csak holnap teszik közzé? Tudod, amit ma meg kellene cáfolnom? XD XD
Helga80 2023. 09. 13. 19:53
#357651
Shaikan olajmező 
Március óta áll egy vita miatt
Napi 3-5000hordó/nap lenne a Mol része 
Azeri mező 
Második negyedévben csökkent a kitermelés 
Mínusz 800hordó/nap
Plussz jön még
Tranzitdíj emelkedés 
Januártól jövő. adó emelés sem a forgalom növekedés irányába mutat
A célár csökkentés sem véletlen
Mindenkinek sok nyerőt! 
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 19:51
#357650
Általánosságban: ha tovább szórakozol az OTP/ Mol összehasonlításokkal akkor ne csodálkozz, ha az otp topik is tönkre fog menni. Mindenki abba hagyta, de te itt vendettát hirdettél szavakban. Nincs mihez nyúlnod kispajtás, de nem tanácsolnám, hogy ezt folytasd mert sokan megunhatják azt, hogy újra felmelegíted a Mol topikban ténykedésedet. Nem vagy Mol tulaj így minden  megnyilvánulásod főleg OTP irányban off topiknak tekinthető. Állj le ember ezt tanácsolnám.  
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 19:44
Előzmény: #357645  Egyik
#357649
Ki a frászt érdekel a 25%-kod? Igazold a cáfolatodat, miszerint  júliusban nem növekedett az üzemanyag fogyasztás? Mert ezt állítottad, ecsetelheted, de felesleges csak hazugsággal tudod tovább mantrázni. Égsz ember,de nagyon. Tudod aki kritizál annak 100%ban kell felkészültnek lennie, de te nagyon alacsony szinten vagy, talán változtatnod kellenen a stílusodon, de erre kevés az esély így a tanulást javasolnám. Ja nem erre még kisebb az esély.
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 19:39
Előzmény: #357643  Egyik
#357648
Te ember tudsz olvasni?  Hányszor akarod még  ezt az adatot belinkelni? Év/év alapon, nem tudom ennyire gyenge a felfogásod? Q2 ről volt szó és ahoz viszonyítva júliusban nőtt az üzemanyag fogyasztás, sőt augusztusban is. Ráadásul aki nem tudja, hogy a kőolajfeldologozás kihozatala és az üzemanyag fogyasztás között mi a különbség az jobb ,ha csendben marad. Kispajtás ne égesd magad tovább, nem tudod a cáfolatodat igazolni, ezt alaposan benézted. Na mára ennyi volt, de figyellek kispajtás és kritikáim elérnek ., mert utálom az ilyen mitugrász , kötözködő embereket. Sértődöttség óvodás szinteken mozog pedig az OTP/MOL összehasonlítást irgalmatlanul benézted. Kispajtás velem te ne kekeckedj, mert minden szavát vissza fogod kapni. Ezen turbo segéded sem fog segíteni.
Egyik 2023. 09. 13. 19:34
Előzmény: #357646  Törölt felhasználó
#357647
"Ami Turbo ladát illeti, mert ugye semmi mást nem csinál csak te álláspontodat védi érdekes módon akkor jelenik meg amikor te is írsz, milyen véletlen?"
Pont mint te, pont megjelentél - érdekes - persze annyira élesen nem képviselted Futuro-t, de már értem mire vigyáztál. Nem akartad a párhuzamot Turbolada-val ezért fogalmaztál olyan finoman. De mondhatnám ahogy Balin védi Futuro-t és vissza. Tudod Futuro számára az sem problémás amit Balin művelt az OTP fórumban , mert már nem csinálja. Még jó hogy a sorozatgyilkosokat nem így minősítik. XD XD Ne folytasd, mindenki jobban jár.
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 19:24
Előzmény: #357598  Egyik
#357646
nézd már megint meg lettem szólítva.....nos milyen emberek és mit felejtenek el?  kikre hivatkozol Egyik?......Stivikém?   egy biztos neked semmilyen tisztelet nem jár,mert ténykedésed kortól függetlenül maga a förtelem.  Futuro nem tudom milyen elemzésre hivatkozik, de olvasva szerintem nem is elemzést hivatkozott hanem statisztikai adatra utalt, de nem tisztem megvédeni. Ami Turbo ladát illeti, mert ugye semmi mást nem csinál csak te álláspontodat védi érdekes módon akkor jelenik meg amikor te is írsz, milyen véletlen? Csak nézzétek meg az elmúlt két  hónapban hányszor alkotott véleményt Turbo önállóan, és hányszor Egyik után.  Mivel annyira kényes vagy az igazságra -persze magaddal szemben nem - talán odafigyelhetnél, hogy a trollod néha külön véleményt megfogalmazhatna úgy önállóan. Nem nagy kérés ugye? Egyik a látszatra is adni kellene mielőtt vitatkozol. Tőlem annyit írsz marhaságokat amennyit akarsz, egyszer megnyilvánultam, nem fogom folytatni.
Egyik 2023. 09. 13. 19:20
Előzmény: #357641  Törölt felhasználó
#357645
Ja tényleg, akkor mégis van adat a 25%-ra? Pedig kétségbe vontad, ekkora luftot rég rúgtál.
kreta
kreta 2023. 09. 13. 19:17
Előzmény: #357639  Törölt felhasználó
#357644
A választók érdeklik őket…
Azért mert pár ember tőzsdézik nem érdekli őket..
Se a a piac se az árfolyam..
Ha az 5000 taxis meg állítja a várost akkor majd baj lesz..
Egyik 2023. 09. 13. 19:17
Előzmény: #357641  Törölt felhasználó
#357643
Szóval van más dolgod is, előtte elég aktiv voltál. Persze elhiszem hogy nincs már kedved., kispajtás.
https://www.ksh.hu/gyorstajekoztatok/ipa/ipa2307.html
A feldolgozói termelés és értékesítés alakulása kezdetű szakasz uitolsó pontja. De olvastad te azt már. Ennyi a taktika, úgy csinálsz mintha nem? Ksh oldalról. Akkor, hol van.
"Azt írtad, hogy júliusra biztosan nem, hol van az igazolásod a biztosan nemre? "
És hol a te igazolás az igenre? Tudom tudom, nemsoká közzéteszik. Addig ugye nem veszel levegőt? XD
kreta
kreta 2023. 09. 13. 19:11
Előzmény: #357640  Törölt felhasználó
#357642
Akkor mondok valamit….
Ami eddig történt az még semmi…
Most jön igazán csak a gazdasági vissza esés… jövőre.
Az emberek olyan szinten Csórók, én egy bizonyos szegmensben dolgozok és akinek sok pénze van az is vissza fogta a költekezést.. 
Törölt felhasználó 2023. 09. 13. 19:09
Előzmény: #357631  Egyik
#357641
Kispajtás itt vagyok, csak nem hiányoztam? Tudod van más dolgom is, de azért ne aggódj figyelek rád kispajtás. Nagyon szegényes a fantáziád,ha te kispajtásozol.  Szóval kispajtás hol van a KSH igazolásod? Azt írtad, hogy júliusra biztosan nem, hol van az igazolásod a biztosan nemre? Én nem tudom, de nem tudsz olvasni vagy tudatosan szabotálod: te kritizáltál akkor te fogsz igazolni ellenkezőjét.  KSH adattal és nem egy sajtó idézettel. 

friss hírek További hírek