Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2007. 10. 17. 19:32
Előzmény: #5899  Törölt felhasználó
#5900
Ez így nem igaz.
Én adtam neki egy lehetőséget,de miután kiderült hogy visszaélt a bizalmammal,attól az időtől kezdve minden rendelkezésemre álló módon ( nagyon kevés) küzdök azellen hogy többet ne lehessen lehetősége erre.
Nem vagyok pártfüggő,de a logika alapján:
Az ellemfelem ellenfele a barátom.
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 18:34
Előzmény: #5898  pampa
#5899
nem erről vitatkoztunk, azon morfondíroztam, hogy miért hiszel általad hazugnak tartott embereknek illetve népcsoportoknak. és arra jutottam (csak szemérmesen nem írtam eddig), hogy valójában nem hiszel nekik. ez persze nem baj, sőt logikus. a baj az, hogy azt akarod elhitetni, hogy hiszel/hittél nekik. még egyértelműbben: valami megmagyarázhatatlan oknál fogva nem mondasz igazat.
pampa 2007. 10. 17. 17:12
Előzmény: #5897  Törölt felhasználó
#5898
Mint már írtam,arról vitatkozni,hogy mi lett volna ha Orbán nyer....
Teljesen értelmetlen.
Nem ő nyert és aki nyert az bebizonyította hogy nem egészen azt valósítja meg mint amit igért.
Igaz benne szerepelt a programjába az utolsó oldal legalján apró btűkkel szedve,
"És egyebek" pont alatt csak nem részletezték ki.

A baj ott kezdődik hogy jelenleg csak ezeknek a megvalósítása folyik.

Az igéretekre majd 2009 ben térnek vissza,és ez megint osztogatásban jelenik meg.

Engem már többször nem tud megvezetni.
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 16:50
Előzmény: #5896  pampa
#5897
emlékszem erre a mondatra (és a panelprolizásra is). a kérdés csak az, hogy vitya megszorításokat nem ígérő igéretei mennyivel álltak volna közel ahhoz aprogramhoz, amelyeket megvalósított volna
pampa 2007. 10. 17. 15:52
Előzmény: #5895  Törölt felhasználó
#5896
De a konkrét esetben egyértelmű:

"Elnök Úr! Vonja vissza azon állítását hogy mi (vizit) recept díjat vezetünk be. Ne akarjon már hazugság által előnyhöz jutni!"

Valami hasonlót mondott nem hiszem hogy pontosan idézem,ebben nincs párhuzamos világ.
Ezt mondta,ő hazudott,ő szerzett ezzel előnyt (legalább egy szavazatot kicsalt :-( ) ezek tények,és arról vitázni hogy ha Orbán nyer akkor mi lett volna..... teljesen értelmetlen.
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 15:40
Előzmény: #5894  pampa
#5895
pampa,

árnyaljuk tovább a képet. nincsenek párhuzamos életek, ezért nem tudhatod, hogy tévedtél vagy sem, amikor inkább vityát érezted túlzónak.
pampa 2007. 10. 17. 15:30
Előzmény: #5893  Törölt felhasználó
#5894
Ez azért nem így van.
A választásokon döntenem kellett és a két nagy közül arra szavaztam aki hitelesebbnek tünt akkor.
Mint kiderült tévedtem,de a módosításra kb. 4 évet kell várnom.
A másik esetben sem állítom hogy hiszem vagy nem,csak tényként megjegyeztem hogy igazmondással is lehet félrevezetni.
Ebben az esetben nem tudom mi az igazság,de az idő eldönti.
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 11:17
Előzmény: #5891  pampa
#5893
pampa,

szeretem az igazsághoz/hazugsághoz való naív viszonyod. Hittél Fletónak és hiszel a zsidóknak. Nem szereted őket, mert becstelenek (ergo hazugok is), de hiszel nekik. mondhatnám, hogy nyitott vagy a világra, de valójában nem ezt gondolom
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 11:14
Előzmény: #5885  Törölt felhasználó
#5892
"azon gondolkodom, hogy miféle evolúciós nyomást fejt ki a zsidóság az emberiség egészére? milyen irányba tereli a fejlődést?"

ez érdekes. illetve ezen kívül a kölcsönhatást is vizsgálni kellene. úgy értem, hogy mi az ok a sajátos moráljuknak, lélektanuknak (ha van ilyen egyáltalán)

amúgy azt vitatom (vagy legalábbis nem feltételenül gondolom úgy), hogy szeretik a ketrecbe zártságot. egy részük így él, más részük diaszpórában. és utóbbiakat sem övezi nagy szeretet a világban, és pl. ennek tudom be, hogy az oroszországi zsidók inkább a ketrecbe kívánkoztak.

amúgy meg Magyarország is volt már időszakosan ketrec vagy vidám vagy kevésbé vidám barakk (nem is egyszer). sőt, lehet, hogy sokak szerint most is az. de azért szeretünk itt. legalábbis az itt élők nem kivonulással, hanem máshogy tiltakoznak.

Magyarország kis kertec a szláv tengerben.
pampa 2007. 10. 17. 11:09
Előzmény: #5890  Törölt felhasználó
#5891
fretek

Ismertem egy srácot aki az asszonynak mindíg azt mondta amikor csajozni ment hogy vasalja ki a fehér ingét mert megy a lányokhoz.
Soha nem hittek neki,mert igazat mondott.

Lehet az embereket igazmondással is félrevezetni.
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 10:59
Előzmény: #5888  Törölt felhasználó
#5890
ne általánosíts légyszi, nekem nincs és nem is volt pufajkám! olyan helyekre meg nem járok, ahol provokátorok vannak, pláne ha azok más ország rendőrei.
vagy mit kell akkor értenem a következőn:
"a szélsőséges szervezetek látványos, a médiafigyelmet megragadó akciókat terveznek, de terveiket az NBH és a rendőri szervek ismerik"
talán melegfelvonulás is lesz?
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 10:54
Előzmény: #5888  Törölt felhasználó
#5889
a rendőrökre gondosz konki? őket félted a hidegtől? az ugyanis nem derül ki a linkből, hogy hol lesz hideg és kiknek?
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 10:37
#5888
link

Remélem, mindenki fölveszi magára a vastag pufajkát meg a sísapkát, nehogy megfázzon a bulin...
saru 2007. 10. 17. 10:07
Előzmény: #5886  saru
#5887
volt már erre jó példa a Habsburgokkal, alighanem ez lenne a megoldás ismét, pl. az albánokat sem merte senki piszkálni, miután Kína védelmébe vette... !
saru 2007. 10. 17. 09:37
Előzmény: #5885  Törölt felhasználó
#5886
"Lesz itt még marakodás a koncon..:)";

az egyik féllel nem kellene kiegyeznünk?, pl. Kínával: ázsiai származás, övék a jövő?, stb

Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 09:29
Előzmény: #5879  Törölt felhasználó
#5885
szia fretek!
szerintem nem hülyék ők, hanem sajátos "piackutatást" végeznek. lélektanilag pedig erre predesztináltak, ezt történelmi tapasztalat.
a zsidó az emberiség egyik érdekes faja, érdekes akarattal, érdekes morállal, érdekes gondolkodásmóddal - és az is érdekes, hogy a világban szinte ketrecbezárva él és úgy érzi jól magát - mondom ezt, mert láthatóan nem törekszik másféle életmódra, hogy esetleg megkedveltesse magát, szóval makacs emberfajta.
azon gondolkodom, hogy miféle evolúciós nyomást fejt ki a zsidóság az emberiség egészére? milyen irányba tereli a fejlődést?
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 09:21
Előzmény: #5882  Törölt felhasználó
#5884
Szerintem egyébként sem tudnák felvásárolni az országot, mert a felét már megvették a kínaiak és az oroszok is már a spájzban vannak. Lesz itt még marakodás a koncon..:)
saru 2007. 10. 17. 09:20
Előzmény: #5882  Törölt felhasználó
#5883
Palesztínában ugyanezt csinálták, nem ?
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 09:19
Előzmény: #5881  Törölt felhasználó
#5882
mindig is szerettem a példálózó érvelést
Törölt felhasználó 2007. 10. 17. 09:14
Előzmény: #5880  saru
#5881
a 1/2 város már az ő tulajdonuk/a pláza mögötti lakópark is nekik épül

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek