Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 22:38
Előzmény: #5939  Törölt felhasználó
#5940
"Te ki a fene vagy? És főleg ki osztott lapot?"
Ezt a stílust....döbbenetes.
Konki neked apafej csak itt nagy a szád.
Élőben mondanád ezt kisbarátom , nem biztos, hogy épségben távoznál.

Hanem mióta vagy te itt laposztó?
Miért van az, hogy ha ehhez a természetedhez még egy ekkora adag nagyképű pökhendiség is társul, mindjárt kivered a biztosítékot?

Ne beszélgessünk kicsit te meg én élőben?
Nagyon rád férne......
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 22:32
Előzmény: #5937  Törölt felhasználó
#5939
kanyisz, én sem akarok vitatkozni a kurvanyádon. Majd ha a közszolgálati pénzen elkészült nevelő gyermekrajzfilmben használja Tóta w. egyik mesefigurája ezt a szót, akkor a fiaddal vitasd meg.
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 21:11
Előzmény: #5937  Törölt felhasználó
#5938
Mi változott 30 év alatt?

30 éve a pártkatonák és selepjük ki akarták írtani a másként gondolkodókat.

Ma a pártkatonák és slepjük ki akarják írtani a másként gondólkodókat.

Akkor volt kb. 50 ember az egész órszágban aki másként gondolkodónak volt bélyegezve.

Ma van 10 milla aki annak van, csak kb. 5 milla most másik párt/ok miatt.

Kérem vissza a babaruhámat, nekem az ötven is sok volt.
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 21:02
Előzmény: #5934  Törölt felhasználó
#5937
kedves drop Tóta W. ezen írásával a kurvanyádat leszámítva tökéletesen egyetértek.

A kurvanyád kifejezés azonban nem ugyanaz, mint a kurva anyád, de ezen nem kivánok vitatkozni.

Mellesleg nem igazán értem ezt a nagy Tóta W. ellenességet, elküld ez mindenkit, OV-t, GyF-t, Kókát szebb égtájra.

Ebben én már a paranojaát látom, nem is érdekel titeket, hogy ki miket írkál, csak ne írjon olyat, ami ellenkezik a felfogásotokkal.
pampa 2007. 10. 18. 20:54
Előzmény: #5934  Törölt felhasználó
#5936
Most kaptam egy levelet egy vidéki MSZP által vezetett városból.
Módosították az SZMSZ-üket úgy hogy egy választókerületetüket kiemeltek és ott a választók 25%-a kell hogy jelenlegyen egy lakossági fórumon ahhoz hogy ügydöntő határozatot hozzon. A többiben elég a 10 %-os részvétel.

Jogilag ez lehetséges?
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 20:49
#5935
T.W egyre szánalmasabb. Fura, pár éve még egész jó cikkeket irt. A diktatúrák eltorzítják a gyengelelküeket.
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 20:39
Előzmény: #5931  Törölt felhasználó
#5934
kanyisz,
a következő Tóta w írásra reflektáltam.

link
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 19:42
Előzmény: #5932  Törölt felhasználó
#5933
Engem ennél kevesebb miatt tiltottak ki. Érdekes, akkor nem sajnált senki...
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 17:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#5932
Ettől én is ki vagyok bukva, elmegyek tüntetni egyet :o)
A fészkes fenének van szükség villamosra, ott ahol metró jár. A Nyugati kiköltöztetése pedig botrány lenne.
Gyalog egyébként a negyedtől a parlament negyed óra, semmilyen közlekedés változásra nincs szükség, elszállt az agyuk.
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 17:34
Előzmény: #5927  Törölt felhasználó
#5931
drop!
Nem hiszem, hogy Tóta W. bárkinek az anyját lekurvázta volna. A bunkóság és a gúny nem ugyanaz a kategória.
kissherceg 2007. 10. 18. 16:50
Törölt hozzászólás
#5930
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 16:42
Előzmény: #5928  Törölt felhasználó
#5929
igen, pedig eddig még csak nem is figyelmeztettek, nem is volt rá okuk.
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 16:34
Előzmény: #5927  Törölt felhasználó
#5928
tóta w. stílusparódia miatt tiltottak ki?
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 16:08
Előzmény: #5851  Törölt felhasználó
#5927
Ezért figyelmezetetés nélkül kitiltottak. (az előzménynél láthatod)
Tény, hogy nem egy szalonképes hozzászólás, de ahogy írtam is, csak Tóta W. stílusát vettem át egy pillanatra. Ő az ország volt miniszterelnökéről írt hasonló szóhasználattal.
Ha jól tudom, az Inde.hu és a portfolio.hu tulajdonosa ugyanaz a személy. Gondolom ezek alapján Tóta W.-t is el fogja tiltani az újságírástól.
A közszolgálati TV viszont úgy döntött, hogy a fent említett úriember alkalmas nevelő gyerekfilmek szövegének megírásására.
Gratulálok hozzá, szép országban elünk. Amit az SZDSZ kegyeltjeinek lehet ország-világ előtt, azt egy egyszerű hozzászólónak nem.

Valaki jelezhetne, a moderátornak, olvassa el ezt is.
pampa 2007. 10. 18. 15:34
Előzmény: #5925  pampa
#5926
Érdekesen csordogálnak az infók.

"Újságírói kérdésre a főkapitány cáfolta, hogy Gyurcsány Ferenc miniszterelnök operaházi látogatásakor kijárási tilalom lesz a környéken, kisebb korlátozások azonban lehetnek. Arra kérdésre, hogy a Kossuth téri zászlófelvonás csak a televízióban lesz-e látható, azt mondta, hogy az ünnepség mindenki számára nyilvános esemény lesz."

Itt már csak utólag derül ki,hogy mi volt.
pampa 2007. 10. 18. 12:45
Előzmény: #5924  Törölt felhasználó
#5925
A helyszínen lakók egyike elmondta: tájékoztatót kapott Plánk Róbert VI. kerületi rendőrkapitánytól, amelyben közlik, az állami ünnepség zavartalan lebonyolítása érdekében hétfőn 14 órától várhatóan 22 óráig lezárják az Andrássy út egy szakaszát.

Az Operaházban Gyurcsány Ferenc miniszterelnök mond beszédet az 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából rendezett díszelőadáson.

Az Andrássy út Bajcsy-Zsilinszky út és Nagymező utca közötti szakaszát, valamint a Lévai és a Lázár utcát teljes hosszában lezárják.

Szintén nem lehet majd közlekedni a Paulay Ede utca és az Andrássy út között a Káldy Gyula, a Székely Mihály, a Vasvári Pál, a Dalszínház és a Hajós utcán.

Ezekről a helyekről október 22-én reggel 8 óráig el kell vinni a gépkocsikat, különben azokat elszállítják.

A lezárás előtt 48 órával megállni tilos táblákat helyeznek ki az érintett területeken.

Az InfoRádió értesülése szerint a gyalogosforgalmat is jelentősen korlátozzák majd, még az ott lakók is csak igazoltatás után, rendőri kísérettel mehetnek haza.

Ha valaki ennyire fél akkor költözzön el az országból.
Az a megoldás mindenki számára olcsóbb lenne.

Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 12:06
Előzmény: #5920  Törölt felhasználó
#5924
Elfelejtettem /töröld meg az orrod mert biztos csöpög/
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 11:56
Előzmény: #5915  pampa
#5923
Egy kékszemű, negyvenes, 180 cm körüli magasságú férfi volt, gyűrött bankjegyekkel fizetett.
Mert ugye igazoltatni nem volt jogom...
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 11:53
Előzmény: #5901  Törölt felhasználó
#5922
"...mivel addigra Fletónak sikerül azt is elqrnia, amit eddig még kihagyott - feltehetőleg fényévekre leszünk az eurótól, annál közelebb államcsődhöz..."

Látod Stator, ebben iagazd van, sajnos.

De szerintem még 2010-ben is lesznek elegen elég ostobák ahhor, hogy állításod teljesülése mellett is az MSZP-SZDSZ koalícióra szavazzanak és Kiss Péter maradjon a miniszterelnök!
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 11:53
Előzmény: #5920  Törölt felhasználó
#5921
Ne legyen ilyen nagy a szád ,ez nem áll jól Neked/kicsit több tisztelet/élőben biztos visszavennél.Nem tudtam,hogy engedélyt kell kérni,habár ha igy megy tovább lehet,hogy kikell váltanom a "cselédkönyvet"

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek