Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 01. 03. 01:59
Előzmény: #28219  Törölt felhasználó
#28220
nézd kislányom, te csak simán együgyű lehetsz... igyekezz, ha nagyon öszpontosítasz, talán előléphetsz amőbából, reteklevéllé...
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 22:29
Előzmény: #28213  Törölt felhasználó
#28219
nézd, totem fiam. egy fórumon néha megesik, hogy minősítik az embert. fogadd ezt el. ha higgadtan visszaolvasod a 22:05-ös beírásodat, akkor nem csodálkozol, hogy lehülyézlek.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 22:27
Előzmény: #28217  Törölt felhasználó
#28218
a matolcsy-orbán páros rendkívül sokat tesz azért, hogy legkésőbb 2014-ben közkívánatra a bajnai-oszkó páros takarítson (ismét).

Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 22:25
Előzmény: #28207  Törölt felhasználó
#28217
őszintén szólva, a hobbyfocista kultúrharca nem lep meg (legfeljebb annak mértéke). Ami meglep: a gazdaságpolitikai ámokfutás. Matolcsyról tudva lévő volt, hogy fogyatékos, de azt hittem, csak riogatnak vele és Varga misi viszi majd az ügyeket. De nem. Valóban a hobbífocista és a félkegyelmű haverja ötli ki a gazdaságpolitikát. Drága mulatság lesz ez nekünk. Sokat fogunk még mosolyogni az ökörségeiken, de alapvetően sírnunk kellene, mert ha tartják az ütemet, akkor minden hónapban évekkel vetik vissza az országot.

Következő színes cselekmény: új monetáris tagok ámokfutása. Nem lennék devizahiteles.
szivacs
szivacs 2011. 01. 02. 22:22
#28216
szolgálati közlemény: tereskova épp' most borítja a hetihetest - a fiúk ki vannak zökkenve :-)
most van szünet, nézzétek a második félidőt!
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 22:22
Előzmény: #28214  Törölt felhasználó
#28215
A kettő közötti különbség elég világos. De tény, hogy vannak, akik ezt nem értik.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 22:18
Előzmény: #28213  Törölt felhasználó
#28214
Veled ellentétben én nem személyeskedtem, én ugyanis azt minősítettem, AMIT írsz, NEM TÉGED. Te viszont ENGEM minősítettél, a személyemet, nem azt, amit írtam, és ezt hívják személyeskedésnek.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 22:05
Előzmény: #28212  Törölt felhasználó
#28213
már írtam, béééégess csak te is... legalább kevesebb energiát emészt fel az agyadban (?lehet túloztam?!), gondolkodás helyett..

nekiállsz személyeskedni?!.... bocs, de nem megyek le kutyába miattad.. ahogy nézem egód az van.. nagyobbra is nőtt az agyadnál... úgy tűnik, ha levetnéd magad az egódról az IQ-dra, szerintem baromira összetörnéd magad...
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 21:36
Előzmény: #28199  Törölt felhasználó
#28212
Totem, pampához hasonló szörnyen ostoba szövegeddel az a baj, hogy nálatok 2006-ban kezdődik az időszámítás. A ti "logikátokkal" a szocik "bűneiért" nem a szocik a hibásak, hanem Orbán, aku vesztett 2002-ben meg 2006-ban is. Persze annak is volt előzménye...

Az a baj, hogy a szűklátókörűségetek és egyoldalúságotok vitaképtelenné tett benneteket. Egy kocsmában kaptok egy felest a Jobbikos csapostól a szövegeitekért, de egy gazdasági fórumon ciki az a szint, amit produkáltok.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 20:43
#28211
Lenhardt Balázs mai sajtótájékoztatóján kijelentette: a rádiók a Kádár-korszak "Három T" kultúrpolitikáját folytatják, vagyis a magyar médiában továbbra is léteznek elfogadott és tiltott előadók. A Jobbik szerint a rádiók "ízlés- és kultúrterrort" alkalmaznak a Hungarica együttessel, illetve más hasonlóan népszerű nemzeti rockzenekarokkal szemben.

Lenhardt Balázs hangsúlyozta: a közszolgálati és kereskedelmi médiumok a közérdek, illetve a piac igényei ellen is vétenek azzal, hogy csak az általuk kiválasztott zenekarokat engedik adásba. Az ellenzéki képviselő szerint a rádiók ezzel a Kádár-korszak "Három T" kultúrpolitikáját folytatják, vagyis - mint fogalmazott - a magyar médiában továbbra is léteznek elfogadott és tiltott előadók. A Jobbik ezért az általa meghirdetett "kulturális szabadságharc" révén is mindent megtesz, hogy például a "nemzeti érzelmű zenekarok" is méltó helyükre kerüljenek.

A sajtótájékoztatón szintén résztvevő Sziva Balázs, a Hungarica és a Romantikus Erőszak együttes frontembere köszönetet mondott a Jobbiknak, amiért a párt elsőként emelte fel a szavát a "hazaszeretetet és tartást" sugárzó zenekarok védelmében. Hozzátette: a zenéjük iránti igényt jól mutatja, hogy együtteseik lemezei sorozatosan a Magyar Hanglemezkiadók Szövetsége (Mahasz) eladási listájának élén szerepelnek.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 20:21
Előzmény: #28209  Törölt felhasználó
#28210
Masik:
A kormany megmenti a hiteleseket.
Csak a vak nem latja,h a pont a kormany politikaja miatt nehezedik ekkora teher a hitelesekre.
Senki nem lesz kilakoltatva tavasztol -igy az ujabb reklamszoveguk.
Hat ez sem a kormany erdeme,ha igy lesz,mivel a bankoknak nem erdekuk ilyen nyomott arakon ertekesiteni az ingatlanokat,ill. a kamatoktol sem akarnak elesni.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 20:13
#28209
Kulonben a megfigyelesekrol keszult doksikat,ill. masolatait eddig is el lehetett kerni!!! A kulonbseg: most az eredetit is szet lehet hordani. Tehat a mostani fokomcsi diktatorikus kormany utan nem marad semmi ami a multjukra emlekeztetne! Ez volt a cel. Csak max majd a mostani elszamoltatasok dicso eredmenyei. (Remelem nem cenzurazza az uj mediafelugyelet!)
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 19:11
Előzmény: #28207  Törölt felhasználó
#28208
A tilost már rég lekellett volna tiltani.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 19:02
Előzmény: #28205  watson
#28207
Borítékolható volt, de a cenzorok általában az átlag hivatalnok sötétségét is meghaladják...

A Tilos válasza egyébként gyönyörű...
Persze azt is értelmezni kellene, és levonni tanulságokat, dehát az mostanában már különösen túlzott elvárás.
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 19:00
Előzmény: #28204  Törölt felhasználó
#28206
Ha semmivel sem jobb az egyik oldal, mint a másik, akkor nem értelek. Minden az előző oldal hibája, és mondtak volna le, de ha majd tényleg Észak-Koreázni kell, még az sem lesz Orbán hibája? Itt azért nagyot döccen a logikád.

Mellesleg, ha a 2/3 ellen, még előtte kell tenni, akkor az Észak-Koreázás ellen is még előtte kell tenni.
Ha jól értelek, bár az elfogultságod miatt nehéz értelmezni hogy mikor mit is szeretnél, erősen attól függ, melyik oldalról van éppen szó.
watson
watson 2011. 01. 02. 18:59
Előzmény: #28202  pampa
#28205
Hagyjuk már a ferdítést, kinevezett kápós, nem sima munkatárs!

"Rákay és Süveges az MTV két csatornájának új vezetője" by HetiVálasz link

Amúgy ehhez mit szóltok:
"A világon Magyarországon nézik a legtöbben az amerikai rapper videóját az interneten, mióta Ice-T számának lejátszása miatt a médiahatóság vizsgálatot indított a Tilos Rádió ellen. "
"Az egyik legnagyobb videómegosztó portál statisztika görbéjén jól látszik, hogy december végéig szinte alig hallgatták Ice-T számát, azóta viszont, hogy a médiahatóság vizsgálata nyilvánosságra került, meredeken emelkedett a görbe. A térképről leolvasható: a letöltések alapján a világon Magyarországon a legnépszerűbb a rapper It’s on című nótája." :DD link

Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 18:42
Előzmény: #28200  Törölt felhasználó
#28204
Az előző ciklus is visszaélt mindennel amivel lehetett, ezzel még semmi terhelőbbet nem mondtál a mostanira...
antidemokratikus?! lehet... az előző meg a látszat demokratikus, semmivel sem jobb... csak jobbnak néz ki első pillantásra....
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 18:37
Előzmény: #28202  pampa
#28203
igen
pampa 2011. 01. 02. 18:27
Előzmény: #28201  Törölt felhasználó
#28202
Erre gondolsz?
"Rákay Philip is az MTV vezető munkatársa lett
Törölt felhasználó 2011. 01. 02. 17:19
Előzmény: #28199  Törölt felhasználó
#28201
Rendben van pampa, úgy fogalmazol, ahogy akarsz, azért "bégetünk" itt néhányan...
Nem szeretném, ha (szándékosan) félreértenél ezért konkrét leszek.
1. teljesen igaz a ballib oldal (politikusok, média) felelőssége abban , hogy ide jutottunk.
2.Sok mindent másképp kell tenni, mint eddig, de többen gondolják, hogy sok "forradalmi intézkedés" nem a jobbítást, hanem csak a hatalom bebetonozását szolgálja.
Ezek vélemények, nem muszáj rá válaszolnod, egyet azért kiragadnék a frissebbek közül. Jó lenne ha elmondanád, hogy szerinted mit keres Rákai Philip az m1 élén.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek