Topiknyitó: Hathor 2016. 07. 20. 11:53

Kis papírok FEL!!  

Azért hoztam létre a kis papírok fel topikját, mert láthatóan a Magyargazdaság kilábal a gödörből, egy emelkedő pályára álltunk. Kis papírok is elkezdtek mozogni.

Én most semmiféle ajánlást nem teszek, nem mondok egy kis papírtsem most. Tőletek szeretném, ha összeszednétek kis papírokat a BÉTről, amik érdekesek lehetnek a jövőt tekintve. Igaz, hogy kockázatos eszközök ezen papírok, de extra nagy hozam lehetőség is van benne,mindazonáltal, hogy nagy veszteségetis elérhet az ember. JUó lenne megtalálni azon kis papírokat, amik a jövőben felfele mehetnek, rövid, vagy hosszútávon. Biztosan lesz több cég is ami túl van reorganizációs folyamatokon, új vezetőség jött, új tervek vannak. Gyüjtsük össze a lehetőségeket, ha mást is érdekel. Ha nem, akkor megy a topik a mélybe. Én remélem nem.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 06. 02. 21:29
Törölt hozzászólás
#940
zotlan 2017. 06. 02. 21:14
Előzmény: #938  Törölt felhasználó
#939
Ha felmegy 2000-ig a részvény ára, amire most meg is van a lehetőség, akkor 1.000.000.000 Ft ment ki az ablakon. Huha! Nem kis pénz!
Törölt felhasználó 2017. 06. 02. 21:10
Előzmény: #937  Törölt felhasználó
#938
kb 1 millio részvényünk volt egyharmad közkéz
Törölt felhasználó 2017. 06. 02. 21:06
Előzmény: #936  zotlan
#937
egy fenét ennyit nem nyert meg,visont ha most is meglenne,és tibornak is és paksimacinak is és nekem is akkor már 1500 on lennénk.
zotlan 2017. 06. 02. 21:01
Előzmény: #935  Hathor
#936
Az pont 200,000,000 Ft. Vagyis ennyit dobtál ki az ablakon.
Hathor
Hathor 2017. 06. 02. 20:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#935
Nem mentàlis, TA. Megcsinálta amit kellett. Szerintem annyit más nem keresett vele annyit, mint én. Megvolt ennyi. 500ezer darabja senki másnak nem lesz
Törölt felhasználó 2017. 06. 02. 20:23
Törölt hozzászólás
#934
Hathor
Hathor 2017. 06. 02. 18:10
#933
Egyébként szóltam előre, már a topik nyitásomnál! Ez a tőzsde rendje. Visszarendeződés konjunktúrában. Vége a hét szűk esztendőnek és hét bő esztendő van. Amikor nem kell nézni a cégek mit csinálnak, értékeltségét, fundát sem. Mert a pénz keresi az útját! Ingatlanpiacon is jeleztem előre, ott is égtelen emelkedés van. Megfizethetetlen árakkal!És mindegy jó lakás, rossz lakás, megy fel az ára! BÉTen fogynak a kis papírok. Kiszorítások vannak. Megy a harc a már BÉTen álló cégekért, főleg ami jó régi cég a tőzsdén. Nutex 1996os. Konzum 1991es cég volt! Mindkettő nagy név a múltban. Fel kell ébrednie Csipkerózsikának.A topik egy tanulmány! Annak aki érti
Hathor
Hathor 2017. 06. 02. 17:56
#932
A Mészáros papírok után a hozaméhségben jöhet a Nutex rally! 5éves chart! 3.5Millió részény van csak, mint tőzsdén forgó részvény, ennek 60%os tulajdonosa stabil kézben. 40% a közkéz csak. Árfolyam két év alatt duplázott, de a tízszerezés, hússzorozás benne van, ahogy Konzumban is anno mondtam! Azt sem vette lent senki, csak én, ugyanilyen dupla aljra. Ez a chartja tankönyvi! Csökkenő trendet törve 5éves charton dupla aljjal fordult, majd fülescsészét épített. A fül megépült, ami egyben egy zászló lobogó is! 120as célár először. Mikor indul nem tudom. Hamarosan. De ez csak TA, ahogy Konzum és opiumsban is anno.Saját tőke jegyzett tőke 13szorosa. Rátalálhat bármikor egy befektető kéz! Csak keresni kell!Aranybánya lehet a régi Humet. link
Hathor
Hathor 2017. 05. 12. 12:29
#931
Világgazdaság cikkéből: "A részvény lett az új kedvenc 2017. 05. 11. 07:27 ↻ 2017. 05. 11. 07:32 Herman Bernadett Két és fél év után nettó eladó lett márciusban a magyar állampapírpiacon a lakosság. Az alacsony kamatkörnyezet meghozta a kockázati étvágyat: befektetési alapokat és részvényeket vettek a kisbefektetők. Két és fél éve nem történt olyan az értékpapírpiacon, mint idén márciusban: a lakosság nettó eladóvá vált az állampapírpiacon, és csökkent a háztartások állampapír-állománya. A Magyar Nemzeti Bank friss adatai szerint a kisbefektetők összesen 18,2 milliárd forintot vontak ki állampapír-befektetéseikből, a hónap végén összesen 4451,3 milliárd forintnyi maradt a számláikon. A gyenge március ellenére az első negyedév kifejezetten erős lett: összesen 267,5 milliárd forint volt a háztartások nettó állampapír-vásárlása a januári és februári jegyzések miatt. A tőzsdei árfolyamok és az osztalékígéretek is megmozgatták a kisbefektetők fantáziáját. Márciusban 14,5 milliárd forintot fektettek részvényekbe, ezzel a háztartások részvényállománya 360,2 milliárd forintra, ötéves csúcsra nőtt. Korábban általában nettó eladók voltak a háztartások, csak februárban és márciusban kezdték vásárolni a részvényeket. Úgy tűnik azonban, hogy nem a legjobb időszakban szálltak be a tőzsdei cégekbe: a februári 4,9 milliárd után márciusban újabb 2,7 milliárd forintot buktak a befektetéseiken. A bankrészvények voltak a lakosság kedvencei, márciusban több mint 13 milliárd forintért vásároltak az OTP és az FHB papírjaiból, ugyanezeken a részvényeken azonban végül buktak csaknem
5 milliárdot."
Hathor
Hathor 2017. 05. 12. 11:55
Előzmény: #929  Hathor
#930
BUX is csúcson van. Jön az ATH, a hozaméhségben meg tépni fogják az olcsó papírokat, csak már amire észbe kap a nép, megint nem lesz. Ahogy 15nél nem volt jó Konzum sem, most 200nál már jó. Vagy Opimus 3Ftnál, most 48FT. Vagy OTT 2Ft körül és 33körül van. ezek eddig is 10-20szorozások. Ugyanígy lesz a többiben is
Hathor
Hathor 2017. 05. 12. 10:31
Előzmény: #928  Hathor
#929
Képet érdemes megnézni!!Én szóltam!!!! link Zsákolni kell mindent, amit még olcsón meg lehet venni. Aranykorban nincs semmi, csak Buy gomb, a fundamentum nem számít! Minden kis fost tépni fognak!
Hathor
Hathor 2017. 05. 11. 10:42
Előzmény: #927  Törölt felhasználó
#928
Én mindent látok, de egyedül kevés vagyok :)
Törölt felhasználó 2017. 05. 11. 10:15
Előzmény: #925  Hathor
#927
na látja exim megadja a hitelt csepelnek,aztán jöhet a menet
Hathor
Hathor 2017. 05. 11. 10:01
#926
FIGYELŐ-INTERJÚ A TŐZSDEELNÖKKEL Hírek2017.05.11., csütörtök További sikereket várunk 2017-ben is a Budapesti Értéktőzsdén, főképp a kibocsátások tekintetében, mindeközben tovább módosulhat a hazai jogszabályi környezet is, pont azért, hogy a magyarországi cégeknek zökkenőmentesebb legyen a részvényparkettre lépés - hangsúlyozta a Figyelőnek adott interjújában Végh Richárd, a BÉT elnöke, aki szerint jól áll az időarányos, tavaly elfogadott stratégia megvalósítása.- Elnökként az első nagy interjúját adja. Mennyiben volt meglepetés, hogy Nagy Márton után felkérték erre a posztra?- Amikor az MNB a BÉT többségi tulajdonosa lett, már az új stratégia kialakításakor fontos szempont volt a jegybank részéről, hogy az egyik legkomolyabb tőkepiaci tudással is rendelkező vezetője, alelnöke képviselje, felügyelje és ami talán a legfontosabb, segítse ezt az időszakot. Úgy látjuk, az első év eredményes volt, a terveink szerint alakult, a Tőzsde új stratégiájának megvalósítása pedig annak elfogadását követően rögtön meg is kezdődött. Már az építkezés első éve sikereket hozott, beindultak azok a kedvező folyamatok, melyek reményeink szerint a következő éveket meghatározzák és pozitív irányba befolyásolják, így a főtulajdonos, az MNB úgy döntött, hogy részéről a szakmai felügyelet már nem indokolt. Lehetett számítani erre a döntésre, amely túlságosan nagy meglepetést nem okozott.- Új seprő másként seper, tartja a mondás. Milyen terveket dédelget?- A tavaly kitűzött stratégia mentén haladok tovább, a folyamatosság tehát marad. Egyértelmű célkitűzés, hogy a BÉT betöltse katalizátor szerepét egyrészt a magyar gazdaságban, másrészt a hazai vállalati szektorban.- S mitől lesz katalizátor a tőzsde?- A tőzsdének olyan folyamatokat kellett elindítania, amik elősegítik, hogy a hazai tőke- és részvénypiac egyre nagyobb fordulatszámon működjön, és amelyek a részvénypiaci kultúra fejlődését beindítják. Mind vállalati, mind pedig befektetési oldalon. Talán a stratégia konkrét elemeiben nagyobb hangsúlyt kapnak a kínálati oldali elemek, miszerint a vállalatok részvénypiaci kultúráját erősítsük. Elnökként természetesen azt kívánom elérni, azt tartom feladatomnak, hogy az ötéves stratégia végére elérjük azokat a célokat, amiket 2016-ban kitűztünk magunknak.A teljes interjú elolvasható a Figyelő 2017/19. számában!
Hathor
Hathor 2017. 05. 11. 09:59
Előzmény: #921  Hathor
#925
Örülhetnek a magyar kkv-k, százmilliárdos programmal készül az Exim2017. május 11. 08:26 Az Exim Bank és Biztosító 2021-ig az exportra termelő mikro-, kis- és közepes vállalkozások több mint 50 százalékát szeretné pénzügyi termékeivel elérni, ennek érdekében például a 2017 második felében induló Jövő exportőrei programmal 100 milliárd forint új hitellehetőséget nyit meg a magyar vállalkozások számára - mondta Urbán Zoltán, az Exim vezérigazgatója az MTI-nek adott interjúban.
-pny 2017. 05. 09. 00:15
Törölt hozzászólás
#924
Konzumos
Konzumos 2017. 05. 09. 00:11
Előzmény: #920  Hathor
#923
Alig várom már a friss bevezetéseket,na majd mazsolázgatunk...
-pny 2017. 05. 09. 00:11
Törölt hozzászólás
#922
Hathor
Hathor 2017. 05. 08. 23:56
Előzmény: #920  Hathor
#921
Ma Nutex volt a nyerő a 3%feletti emelkedésével. Nem rossz.200napos folott a papír. 61az eves atlag.Ma kitores fel a napos trendvonalbol, ket ev alatt duplazas. 28-60 link

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek