Topiknyitó: Portfolio 2010. 02. 18. 14:18

Jobbik: "Nem akarjuk, hogy az ország beledögöljön az IMF-hitelbe"  

Ugrás a cikkhez
Nem tervezi a Jobbik, hogy megtagadnák az IMF-hitel visszafizetését, egyszerűen csak nem akarják, hogy "beledögöljön" az ország az adósságteherbe - olvasható a Jobbik gazdasági kabinetfőnökével készült interjúban a párt gazdasági programjáról a...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=128838
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:49
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#80
köszönöm a nagyszerű civilizált nyugatnak, hogy 1100 éven át fenntartotta Magyarországot és eltartotta annak népeit:)
sőt még ajándékba 60 évre a fejünkre ültetett egy új "elitet" is és elhitette majdnem mindenkivel, hogy kisebb rendű, lusta, ingyenélő, becstelen történelem nélküli szerencsétlen
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:39
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#79
Karlo6, nem ismerjük egymást, én sose személyeskedtem veled és ezt viszont is elvárom. Ha meg neked nem megy máshogy, akkor megkérlek, hogy ne foglalkozz velem. Köszönöm.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:38
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#78
Értem, tehát a szüleid nem dolgoztak a '70-es, '80-as években, nem fűtöttetek, te nem jártál iskolába (az összes közül ez a leghihetőbb:)), nem volt senki orvosnál a családból, stb. stb. stb.

"ne is erőltesd nem kajálok ilyesmit"...

Az a baj, hogy indulatok és zsigeri gyűlölet elnyomja még a szikráját is annak, hogy gondolkozz. Pedig hasznos tud lenni.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:21
#77
link

van pár csinos nő a listán:)
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:15
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
lehet hogy csak egyszerűen megszállott fórumozó:)
de én arra is tippelnék, hogy a portfolió munkatársa pénznyelő:)
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:11
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#75
és nem vagyok hajlandó kifizetni a számlát mások helyett, gazdagítva és eltartva sok millió léhűtő, semmirekellő, hazátlant a világban
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:11
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#74
Itt a válasz:
" Évek óta reggel, délben, este, néha még éjnek idején is itt írogat. Úgy ontja magából a hsz-ket hogy nehezen tudom elképzelni hogy emellett bármiféle munkát lehet normálisan végezni... "
Ez a munkája, a szórakozása, az egész élete ...
Emellett tényleg lehetetlen elképzelni, hogy másra jutna ideje. Hogy ki fizeti, hát ...
Néhány hozzászólásából rá fogsz jönni. Egyébként mániákus kötekedő, elég ellenszenves figura.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:07
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#73
költötték a fenéket ezt a maszlagot sokáig eladták libsi - bibsi - bolsi nemzetrontók, de én már ezt nem eszem meg
sajnálom, de ne is erőltesd nem kajálok ilyesmit :)
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:04
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Tehát: fizesd vissza.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 16:04
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
A lenyúlások mellett (mert persze az mindig van) rád és a szüleidre költötték többek között.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:58
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
a 70-es évek óta felvett és ellopott kölcsön pénzeket fizessék azok vissza, akik felvették és elköltötték magukra és haverjaikra
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:53
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
????
VÁLASZOLTAM!!!!
ÉS VÁLASZTOTTAM:))))
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:51
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#68
Zoli, reagálj inkább érdemben a lenti felvetéseimre. Köszi.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:44
Előzmény: #64  jumbo2
#67
Szabja jobbikosra a Firefoxot!
link
:)
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:38
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
félsz tőlük mint ördög a szenteltvíztől:)
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:30
Előzmény: #64  jumbo2
#65
a jobbik szabadon garázdálkodhat, mondhat bármit, mert nem kerül kormányra. már nem tudom, melyik félkegyelmű közülük azt hirdette, hogy ők már egy évvel ezelőtt mondták (a válság csúcspontján, kiszáradt állampapír piacon), hogy 6%-ra kellene vinni az alapkamatot és a nemzetáruló mnb csak most csökkentett.
jumbo2 2010. 02. 19. 15:25
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#64
"A befektetések kockázatáért nem kellene vállalniuk a felelősséget maguknak a befektetőknek? Még akkor is, ha állampapírról is van szó."

De kell. Az állampapírnak ugyanúgy van kockázata. Ezzel nem is vitatkozom. Sőt, azzal sem, hogy egy adós bármikor úgy dönthet, hogy nem fizet. Ország esetében ez nem etikai kérdés, hanem racionális döntés kérdése.

Én azzal vitatkoztam, hogy a Jobbiknak fogalma sincsen, miről beszél, amikor adósságleírásról vagy vissza nem fizetésről beszél. A pont agyukig csak az jut el, hogy vannak velejéig gonosz, külföldi kapitalisták, akik kiszipolyozzák az országot.

"Nem mindegy, hogy egy állam ma dől be az elmúlt évek felelőtlen eladósodása miatt, vagy majd későbbre odázzuk újabb hitelekkkel?
Lásd a görögöket, pl. "

Alapvetően egyetértek, de azért mi jobb helyzetben vagyunk, mint a görögök.

1. Kisebb a GDP arányos államadósságunk
2. Jóval kisebb az éves hiányunk
3. Szerencsére nincsenek működőképes szakszervezeteink
4. Nincsen eurónk, ami lehetetlenné teszi az árfolyam leértékelődésen keresztül a versenyképesség növelését, bérek csökkenését

"Na, ezért visítozom már évek óta, ha meghallom az állampapír szót a kockázatmentesség fogalmával egy lapon, és ezért magyarázom itt is mindenkinek, hogy miért nem veszek állampapírt soha."
Én sem veszek állampapírt már 1,5 éve.
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:20
#63
Törölt felhasználó 2010. 02. 19. 15:18
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#62
"Döbbenet, hogy egy ilyen pártnak egy gazdasági fórumon egyáltalán vannak támogatói. Persze a fő szimpatizánsok nyilván csak kampányolni jöttek ide..."

hát ezt nem gondlom mert véletlenül nem vetődik ide senki:) kicsit tőzsdézik is és ha sikerül még ameddig lehet lecsippenteni pár forintot, jobban jár mintha bankban tartaná a pénzét:) midaddig még majd jó pofára nem esik, mert jön az is hamarosan:)
exley 2010. 02. 19. 15:17
Előzmény: #60  jumbo2
#61
Ki kérem magamnak, szvsz

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek