Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 09. 11. 22:11
Előzmény: #11599  myrath
#11600
eurusd indi 1,36. hmmm, nem rossz.
Vhogy egy kis felpatt.-ot várok, aztán.....

Bux megy megy a pincébe. Kíváncsi vagyok mit mond Vezérünk a dev. hitelek 180.-as végtörlesztőjéről...

Én mindenesetre várom a 3k alatti otit szeretettel.
myrath 2011. 09. 09. 08:43
Előzmény: #11598  Törölt felhasználó
#11599
Nahoppá!!

Kicsit megkésve (most) olvasom miért tünt el a topik. O)
Jó kis topik volt, nem volt itt gond egy szál se. Ha nincs gond csinálunk!!!...hát ilyen nép a magyar! :)
Gyerekek, Forexezők, Okoskáim!
Vagy itt, vagy a másikon mehet minden tovább, ezt a hüle vitát meg felejtsétek el!! A stílus maga az ember....pont az a f@sza az egészben, h mindenki más vérmérséklettel éli meg és fogalmazza meg a nagyrészt értékes gondolatait.
Forex forevör! :) Na....nyomááás!
Törölt felhasználó 2011. 09. 09. 08:31
#11598
A topikot annak idején nem azzal a szándékkal hoztam létre, hogy főleg fx-ről és fx cégekről legyen szó,a hol meg tudjuk beszélni az összes ezzel kapcsolatos dolgot és meg lehet osztani a tapasztalatokat.

Ez sokáig ment is.
Nekem egyáltalán nem volt/nincs bajom azzal, ha amorf módon alakítva, belekerülnek nem ideillő dolgok, sőt én magam is soxor tettem off-topik linkeket, pl. lazulás gyanánt.

Mindamellett igyekeztem moderálni is valamilyen szinten. A sok acsarkodás ami az utóbbi időben volt - és az ezzel kapcsolat felesleges energia - ugyanakkor nem kenyerem, ezért sokkal kevesebbet fórumozok.

Arányokról van szó, ennyi.
Törölt felhasználó 2011. 09. 08. 10:51
Előzmény: #11596  Törölt felhasználó
#11597
mike is ugyanolyan színfoltja volt/van ennek a topicnak az egyedülálló tulajdonságai miatt / nem egy lekvár tedd ide tedd oda fickó /, sajnálom hogy elment az öregfiú .. de sztem egy idő múlva visszajön ,csak erőt gyűjt , vagy éppen összejött neki egy spanyol grácia , ami már régen ideje aktuális lenne ..

Törölt felhasználó 2011. 09. 08. 08:00
Előzmény: #11592  findzsa
#11596
sok volt itt a nem szakmai része , ezt akkoriban reklamálta mike

igaza volt és meg is követtem , mert az első topic cím eléggé személyesre sikerült tőlem , amire dumber figyelmeztetett ..

az igazság az , hogy én nagyon jól elvagyok mnoltával nanskrinnel és mike val is bárkivel is /no meg főleg tadzsoval no meg wyl-l, még ha nem is úgy néz ki :o))/ sosem haragszom senkire 2 percnél tovább és ráadásul én is szeretek "pofázni" másról is közben lazán, és nem mereven csak és kizárólag az euusd-n görcsölködni
de pontosan ezért nyitottam és erre való a "....sokminden más is"

ide már csak tényleg szakmai cuccokról írok , ha írok ..

én nem úgy érzem hogy engem vagy mást osztana ... mnolta pl. egy igazi csajszi .

a nők egy kicsit másképp állnak hozzá majd mindenhez de azzal együtt szeretem őket - még mindig és bárhol is "fordulnak elő"

nem hogy elviselem , hanem még élvezem is .. üde színfolt egy eléggé száraz szaktopicban

fogd fel másképpen és inkább kérdezd meg tőle , hogy ráér e este ezt megbeszélni veled. :o))

de azzal együtt értem a problémádat , mert te erről másképpen gondolkodsz - hiszen nem vagyunk egyforma természetűek .

kinek mi tetszik mi nem , mit fogad be és mit nem - az biz a nehéz ügy és megoldani meg mégakkora ..


Törölt felhasználó 2011. 09. 07. 21:57
Előzmény: #11592  findzsa
#11595
Nem értelek! Engem nem zavar senki itt a fórumon, se mike, se molnta, se senki. Mit kell ezen annyit problémázni? mike azért ment el, mert végül már senki nem reagált rá (vagy a HP -20%-os szakadása vitte el). Miért nem írtál akkor, amikor itt volt? Nem olyan nehéz az. Legközelebb amikor bekötsz egy pozit, nyomsz egy PrtScr-t, feltöltöd valahova a képet, írsz pár sort, hogy miért, merre, hogyan is képzeled, mi meg elgondolkodunk rajta. Vagy nem? A fórumot Ti, azaz Mi tesszük olyanná amilyen.
Törölt felhasználó 2011. 09. 07. 21:38
Előzmény: #11592  findzsa
#11594
Tudod, ha valakit megvádolunk valamivel, azért azt nem árt alátámasztani.
De ne fáradj ezzel...

Igazad van!

Csak felejts már el végre kérlek.
Köszönöm szépen!

További szép estét!
findzsa 2011. 09. 07. 21:03
Előzmény: #11592  findzsa
#11593
pardon: ide jön helyesen idejön
findzsa 2011. 09. 07. 20:39
Előzmény: #11590  Törölt felhasználó
#11592
Hát akkor légyszíves vidd el ezt a csajszit innen, és gyere vissza Te, hozd vissza phxmike-t és a többieket. Nem veszed észre, hogy egy (ilyen) nő csak gond minden társaságban? Állandóan csinálja a tüzet és másra tolja a balhékat. Direkt nem a másik topicba írkáltam, erre ide jön kukkolni, s hízik a mája, hogy elüldözhette phxmikot. Tudod mit? Sokkal jobb volt olvasni pl
Téged, amikor wyl-lel, tadzsoval, stb vitatkoztatok, hogy helyesen csináltad-e a 8 lot-os cuccodat, mint olvasni, hogy "Kedves molnta úgy örülök, hogy segítettél, remélem máskor is számíthatok rád..." brrr (már csak egy rózsaszín Barbyka hiányzik)! Ami most megy fx témában az szánalmas mindenféle szempontból, ez a csaj oszt ki mindenkit, régieket, újakat, s közben azt sem tudja hogyan kell egy függő megbízást betenni az MT4-en. A röhej az, hogy Te, mint topic gazda, öreg motoros, ezt el tudod viselni.
Kár mind a két topicért. Igaza van phxmikenak (pedig Ő megértett Téged, a sok nem értő között), hogy kiszállt.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 09. 07. 20:21
Előzmény: #11589  findzsa
#11591
Törölt felhasználó 2011. 09. 07. 20:17
Előzmény: #11586  findzsa
#11590
ebből volt a balhé x hónapja ..

ezért kellett! készíteni egy másik topicot , akik nemcsak a szakmai részével kívánnak itt foglalkozni, hanem másról is ..

a másik ..és kimondottan szakmai és nem "nyálcsorgató" topic a "Forex Traderek ide " ..
findzsa 2011. 09. 07. 20:16
Előzmény: #11394  Törölt felhasználó
#11589
Na, ugye megmondtam, hogy nem csak nyál folyik ott. Van ott méreg is bőven...
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 09. 07. 20:13
Előzmény: #11586  findzsa
#11588
Ez pozitív kritika lehetett szerintem, pont arra gondolhatott, hogy ott a sok minden más mellett forexről is eszmecsere zajlik, a topic nevéhez méltóan.
Törölt felhasználó 2011. 09. 07. 19:59
Előzmény: #11586  findzsa
#11587
Kedves... hogy is hívnak?
(Bocs, de olyan gyakran veszel részt ennek a SZAKMAI topiknak az életében, hogy szégyenkezem, mert nem jut eszembe kapásból a nicked... Jahhh... ide van írva....)
Akkor újra...

Kedves findzsa!

Örömmel tölti el nyáltól túl csordult szívemet, hogy az én hozzászólásaimmal ellentétben a Te hozzászólásod teljes mértékben SZAKMAI és mindenképpen tanulságos.
Gratulálok!
findzsa 2011. 09. 07. 19:26
Előzmény: #11394  Törölt felhasználó
#11586
Hát ott (élen molnta-val) már nem csak nyálfolyás megy...
Törölt felhasználó 2011. 09. 06. 21:53
Előzmény: #11584  Törölt felhasználó
#11585
uh......

Ahogy látom pont ellentétesen álltál,aktiválódott a stopod?
Vagy a rés miatt ugyanazt kaptad a brókeredtől mint Én.......

Azaz Sajnáljuk DE.......

Kapják be!
Törölt felhasználó 2011. 09. 06. 10:22
Előzmény: #11583  Törölt felhasználó
#11584
Én igen. :(
Törölt felhasználó 2011. 09. 06. 10:21
Előzmény: #11582  Törölt felhasználó
#11583
Hát ez megint hihetetlen amit csináltak még jó ,hogy nem voltam poziban....
Törölt felhasználó 2011. 08. 23. 09:44
Előzmény: #11581  szarvasvadasz
#11582
Ahogy jósoltam EURUSD megy a legkisebb ellenállás felé.....

Csak ez a geci előtte összeszedte a stopjaimat tegnap előtt
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 08. 22. 14:08
#11581
Felrakom ide is, hátha érdekel valakit. Érdemes időt szánni erre a szemléletes chartokkal és magyarázatokkal teli másfél órás Mike Maloney videóra:

link

"...get as much gold and silver as possible in the hands of middle class as quickly as possible...The middle class defines a country with their vote. As the middle class goes so goes the country. What I'm worried about is not the financial loss of my well-being, it is the loss of our quality of life, it is the loss of our freedom of choice..."

Néhány kocka belőle:

Dow in Gold:
link

Currency Supply:
link

DebtVsIncome:
link

Stocks' Fair value:
link

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek