Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 08. 08. 00:03
Előzmény: #1598  Törölt felhasználó
#1600
huhh...elnehezültek a kezeim...ne hozz zavarba :)

jaj, ezek a labdák, honnan tudod, hogy van gömbérzékem...gömb...ajaj...először lássuk a gyertyát...
Igazából Te nem az a típus vagy, akit "megvehetsz" , szerencsére.

100 pipért adok utána 200-at meg egy picit
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:53
Előzmény: #1597  Törölt felhasználó
#1599
Basszus... átugrotta a stopját az árfolyam... felhívjam?
Vagy kockáztassam meg hogy úgyis vissza megy addig?
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:50
Előzmény: #1596  Törölt felhasználó
#1598
Velem lehet alkudni... mi az ajánlat? :))))
Jó ajánlat legyen ám! 100 pip azért mégiscsak 100 pip, meg a saját érdekeimmel is ellentétes... nézz oda... ilyen labdát csak egyszer dobok, most "megvehetsz" :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:49
Előzmény: #1595  Törölt felhasználó
#1597
Dumber békésen alszik a shortjával, v. már longja is lehet?
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:46
Előzmény: #1595  Törölt felhasználó
#1596
:))
Hogy Te micsoda rendes csaj vagy! :)

Még egy kérés! Tudom, hogy tudod..befolyásolni a tőzsdét. Egy 100 pipes piros gyertyát kérek, aztán mehet a long ezerrel. Azt hiszem az EKB megint betesz nekem. Nem szeretem őket, mindig rosszkor jelentenek be vmit...ill ezt már bejelentették.
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:36
Előzmény: #1594  Törölt felhasználó
#1595
Pffffff... ezt az öngólt... magam ellen beszélek és szurkolok??? Vagy hogy is van ez?... Na nehogy már... még a végén csak neked lesz jó?:))

5 ????? Rablás!
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:30
Előzmény: #1593  Törölt felhasználó
#1594
ok, persze h értem:)

hááát, ez nagyon rendes Tőled :))

a longom szép nyerőben dobtam, a short megy,
viszont a spread kitágult 5-re, ez nem tetszik. Át kell térnem fix-re (2)
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:18
Előzmény: #1592  Törölt felhasználó
#1593
Pontosan érted, hogy miről beszélek :)

Nem úgy akartam, reméltem, hogy te érted a lényeget és értetted is. Általánosságban írtam :)

Ügyes! :)
Szurkolok, hogy sikerüljön betölteni azt a rést :))

Uhhh admirál is naggyal nyit. 14399 és 14281 el zártunk.
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 23:12
Előzmény: #1591  Törölt felhasználó
#1592
az elejével egyetértek, a pénz marad a többi a miénk :)

vszinű magamra vettem. Ego , még dolgozni kell rajta. Bocs
:)

Beállítottam a pontos időt, visszaszámolás, egyből megbízás törlése...és sikerült...gyors vagyok... de azért itt egy shortot dobtam rá, túl nagy rést látok :) nem tudom, hogy ez az xtb saját rése lesz, de be kell tölteni előbb v utóbb. :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:56
Előzmény: #1590  Törölt felhasználó
#1591
Miért? Mert nekem fontosabb, hogy okos és ügyes legyen az a tündérvirágszál, minthogy gazdag. Ez utóbbi már csak melléktermék.:)

Hogy?
Megijedek... nem csináltam semmi rosszat, legalábbis nem állt szándékomban. Bocsánat, ha mégis.
(félős nem csináltam semmit, ártatlan vagyok kiscica tekintet)
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:49
Előzmény: #1588  Törölt felhasználó
#1590
?
én értem mit csinálsz,szurkolok is hogy sikerüljön, de az nem értem ezt miért mondod...és így?
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:45
#1589
Sziasztok!

Ha már forex és sok minden más, akkor valakit érdekel kezelt számlás robot? Havi 3-5% nettó hozammal.

Íme a heti eredmény: link

Eddigi eredménye 34% nettó profit 6 hónap alatt a legnagyobb biztonság mellett.
Ha érdekel valakit írjon bővebb infókért az iforex@gmx.com-ra.
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:42
Előzmény: #1587  Törölt felhasználó
#1588
Ja, ja...

Kövezz meg, de az nem igazából érdekel. Sokkal inkább az, hogy látom, hogy nem butaság amit kitaláltam és hogy véghez viszem, látom, hogy haladok és helyre tudom hozni amit elbaltáztam. És tudom miket hibáztam és tudom, hogy ha nem tanulnék belőle akkor is helyre tudom hozni. Nagyon sok tanulni való van ebben a történetben.
Mondjuk ezt kb senki sem szokta érteni, és mindig gyagyának néznek amikor ezt mondom... mert mindenki azt mondja: dehát végülis keresni vagyunk itt.
Igen, csak szerintem fontos(abb), hogy közben tanuljunk, sokat, sokat, sokat.
Mindegy... mások vagyunk. :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:33
Előzmény: #1585  Törölt felhasználó
#1587
:)) tudjuk, kinek a pap,kinek a papné, kinek meg a leánya :)

és ráadásul gazdag tündérvirágszál :))
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:32
Előzmény: #1581  Törölt felhasználó
#1586
lehet, hoyg ezeknek a pénzembereknek rohadt sok chf-k van, gondolom ezen is fognak szakítani

aranyat már nem a TA szerint veszi, hanem "pánifunda" (stop az enyém) alapján.
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:26
Előzmény: #1583  Törölt felhasználó
#1585
:))Ez jutott...:))

Vissza, persze. Majd elintézem, nekem is van még pár shortom. De ha most lenne egy szép fel kör, akkor legalább 2-3 pozit lezárnék megint. Ha csak 2 zárok, akkor már csak 4 maradt oldalanként. Mennyivel szebb ez már, mint a 8. Okos, ügyes tündérvirágszál lennék. :))
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:20
Előzmény: #1581  Törölt felhasználó
#1584
A másik, hogy véleményem szerint az SnP még keservesen meg fogja bánni ezt a lpését, mert ha egyetlen short pozíciójais van a munkatársaknak, vagy közeli ismerősöknek, akkr izekre szedi őket az FBI.
Nem fogják sajnálni a pénzt rá, nem kerül többe, mint a leminősítés hatása.
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:19
Előzmény: #1580  Törölt felhasználó
#1583
persze hogy nem hiszen "magam felé hajlik a kezem" :))

a beállított értékem egy 4 órás leszorító volt, a következő a napos utolós csőcs, a lent maradt shortom pedig az olasz kötvények vásárlásának bejelentésekor indult (politika bekavar itt is rendesen).
Ha szépen hullámzik mehetünk a csúcsra, talán egyszer még visszajövünk összeszedni ami lemaradt :)
myrath 2011. 08. 07. 22:16
Előzmény: #1581  Törölt felhasználó
#1582
Egyetértek!! CHF long likvidálás, USD short likvidálás, rv és gold long likvidálás! Erről szól a pánik! (csártforduló).
Törölt felhasználó 2011. 08. 07. 22:08
Előzmény: #1577  Törölt felhasználó
#1581
igazság szerint a béleményem az, hogy a CHFXXX kereszteknél óriási lufit fújnak, az nagyon fog fájni sokaknak, ha kidurran.
Hogy mire alapozom. A CHF mint tartalékvaluta? Ugyan már... ezt csak a naivak hiszik el... a svejci egy brutálisan exportorientált gazdaság. Az erős CHF olyan, mint egérnek a méreg. Felfordul tőle. De ez is a cél. Sokakkal elhitetik, hogy ez tartalékvaluta, aztán amikor, mint egy negatív visszacsatolás, az erős CHF hatására felbuki a svejci gazdaság, akkor a CHF esni kezd, mint a kő.
Az nagyon fog fájni sokaknak... jobban, mint bármi más eddig.

Itt szvsz inkább svejc térdre, ill. eu-ba kényszerítése a cél. Megtörni a kis makacs tüskét, az eu seggében. :)

gold meg szvsz megint, irreálisan túlvett, korrigálni fog az.

Persze tévedhetek is..., de kivárok, egy biztos, mint énteken, hétfőn is pattogás lesz erőssen.

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók