Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
apocca
apocca 2011. 10. 16. 23:20
Előzmény: #6558  Törölt felhasználó
#6560
Mike,

Azt, hogy nem tudod, nem akarod értelmezni, bármely honlap, bármely nyitott fóruma kizárt, hogy szigorúan tematizált legyen (főleg egy topikoló szája íze szerint) az egy dolog. Arra a pár nappal ezelőtti kérdésemre, miért nem reagáltál (ha már most tudtál reflektálni)?
Megismétlem: mi problémád van magaddal, hogy kivetíted ide (az, hogy mi és ki a kivetítésed tárgya az már részlet kérdés).
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 22:54
Előzmény: #6558  Törölt felhasználó
#6559
Szia mike! Hova tennéd a stopot? A 2008-as csúcs (1.6)fölé? :) Az kb. 2200pip, és tudsz rajta fogni 3870 körül. Nem rossz az. Ha az idei, vagy a tavaly előtti csúcs (1.5) fölé rakod, akkor még jobb a kockázati arány. ;)
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 21:56
Előzmény: #6550  apocca
#6558
appoca
bekopizom ide az oldal cimet, ugy latszik elkeruli (helyesen egybe kell irni) a figyelmedet:

Portfolio.hu gazdasagi portal

fozocske de okosan, elsirom rinyalom eletem banatat es szipogva besoprom a tibbiek szimpatia reszvetenek hullamait szerintem nem gazdasagi kategoria

hacsak valaki nem elore megfontolt szandekkal penzert teszi mert akkor az ar mar lehet alkukepes es akkor van valami gazadasagi mozgatorugoja de itt ebben az esetben szerintem egy ember egyszemelyes tragediajat kovethetjuk vegig hetrol hetre...az elejen izgalmas volt mosatnra viszont a hullamok unalomig ismetlodtek mondhatni leragott csont lett, felolem folyhat a nyal de akkor talaljatok mar ki valami ujat mert ami most megy a jelenlegi foszereplovel az uncsi

olyan mint a szomszedok csak ezt nem lehet kikapcsolni.. na mindegy.. vegulis ki lehet birni

mondhatjuk ugy is igazatok van
ha az emberek a hulyesegre vevok akkor hulyeseget kell felkilos zacskokban elore csomagolva arulni hadd vigyek...

ja kerdes itt is hatha lesz szakmai valasz is
mondjuk amit felvetek az talan meg mereszebb mint a hangyakiralnyo uralmanak megdontese itt a bolyban de en mar csak ilyen meresz otletgazda vagyok

szoval celar EUR USD paritas
mit szoltok? :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 21:48
Előzmény: #6552  Törölt felhasználó
#6557
na vegre egy logikus kerdes

nem bantom csak elmondom a velemenyemet
de ugy veszem a kerdesedet hogy valaszolni is tudjak ra tehat

'azert mert erzem benne a sotet oldal erejet'

Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 21:14
Előzmény: #6553  Törölt felhasználó
#6556
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 19:55
Előzmény: #6534  Törölt felhasználó
#6555
igen, azért mondtam, mert hasonló szitubsn és sem gondoltam rá, mert annyira "tudatmódosított" állapotban voltam a shortjaim miatt.
De engem ledarált, mert nem zártam, majd fordult 50 pippel fentebbről.
Erről ennyit...
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 19:49
Előzmény: #6550  apocca
#6554
Hjah más... ,tamás
link
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 19:36
Előzmény: #6546  Törölt felhasználó
#6553
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 19:29
Előzmény: #6544  Törölt felhasználó
#6552
Miért bántod a molntát?
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 18:55
Előzmény: #6544  Törölt felhasználó
#6551
"(#11611) Re: erdekessegek a nagyvilagbol
Értékelés: +1
előzmény (#11609: szoda) | válasz erre | vasárnap, 10:23
ja, nem értem azt egyáltalán minek olvassa?! Analógia: zsémbes vén nagymutter örökké panaszkodik, hogy a fiatal szomszédok örökké ricsajoznak, buliznak és nem tud aludni.. a rengeteg incidens után a fiatalok úgy döntenek inkább elköltöznek pár utcával arrébb.. a nagymutter diadalittasan veszi, hogy végre milyen csend és nyugalom van.. majd megunja és felkutatja a fiatalok hova költöztek, majd juszt is oda, melléjük költözik megint azért, hogy megint legyen kivel veszekedni, kik miatt panaszkodni a többi vén hülyének.. :))))) hát ez kész..
totem"

Szóval minek vagy te itt voltaképp?!
apocca
apocca 2011. 10. 16. 16:35
Előzmény: #6544  Törölt felhasználó
#6550
Mike,
bekopizom ide a topik címét, úgy látszik el kerüli a figyelmedet:

Forex és sokminden más is

bonyolult ez?
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 16:22
Előzmény: #6539  szarvasvadasz
#6549
azé nem stimmelnek az alhullámok mert én már a hullámelmélet nagyon magas fokán nyomom már .../ez már a cunamy system , csak még nem védtem le

:o))
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 15:54
Törölt hozzászólás
#6548
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 10. 16. 15:41
Előzmény: #6546  Törölt felhasználó
#6547
Tövisek ellen állítólag jó:

link
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 14:31
Előzmény: #6544  Törölt felhasználó
#6546
Valóban be akartam fejezni ezt a történetet, de többen meggyőztek, ennek értelmetlenségéről.
A topik olyan amilyenné annak írói teszik. Az olvasó pedig ne reklamáljon, mert semmit nem tesz hozzá a topik milyenségéhez. Mivel passzív állásponton van két dolgot tehet, vagy olvassa azt vagy nem. Hogy neked vagy másnak tetszik e vagy sem, már nem érdekel. Azok akik itt vannak jól érzik magukat és ők számítanak.
Ilyen egyszerű ez a történet mike.
"Szakmai" topikot akarsz? Csináld meg mike, akkor is ezt mondtam, most is ezt mondom. Ott a másik topik, pont kizárólag "szakmai" célra.
Bár véleményem szerint a "kurva nagy nyerő... he he" nem egészen "szakmai" hozzászólás.
Mike, kritizálni könnyű. Ne destruálj, építs! Csináld meg azt a topikot, hidd el a két topik nem zárja ki egymást.

Gondoltad reagálsz valamit.... dobsz egy tüskét, ugye mike? Csak már lepereg...
Legalja... hmmm... az életem egyik legalja pont az volt, hogy engedtem, hogy Te valamilyen szinten bekerülj az életembe.
Szerintem ne kezdjünk el személyeskedni mike, egyikünknek sem hiszem, hogy jót tenne.
Szép napot Neked!
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 14:21
Előzmény: #6544  Törölt felhasználó
#6545
Mike!

Ezt egyszer már megbeszéltük. Kár tovább ragozni.

Akinek EZ nem tetszik az írjon a régi topikba KIZÁRÓLAG a forexről. (bár itt is bármikor választ kap)

Én is olvasom az OTP topikot. Nem értek egyet azzal ami néha ott folyik, de nem írkálom le hogy nekem nem tetszik amit csinálnak. Egyrészt mert semmi értelme, másrészt, mert ha elolvasom akkor ne lázadjak. (régóta másról is szól az a topik, így lehetne az a döntésem, hogy be sem megyek oda). UGYANAKKOR Aki ott trollkodik, és ide benéz DE normális hangnemben szól hozzá, az itt nincs kicikizve, és lehurrogva !

Fogadd el hogy itt ez megy.

PONT.

Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 14:01
Előzmény: #6507  Törölt felhasználó
#6544
most akkor azt a dumat hogy elmesz csak kamubol nyomtad be vagy akkor meg most gondolkozol vagy hogy all a dolog?

kb 50-60%-ban megtoltod a topikot az eleted kulonbozo reszleteivel szerintem ebbol mar egy dallasnyi sorozat is kitelne lassan
szoval arra gondoltam miert nem csinalsz egy blogot magadnak?
aztan akit erdekel az odamegy olvasni akit meg a tozsde erdekel itt a portfolion az meg arrol is tud esetleg dumalni..

es meg en vagyok narcisztikus... pfff... ez mar tenyleg a legalja ahova sullyedtel, sajnalom azert..
ritkan jarok erre nem olvastam vegig minden hozzaszolast a temadban csak lattam ezt a hattyu halala eloadast es gondoltam reagalok mar ra valamit..
Moony 2011. 10. 16. 12:56
Előzmény: #6542  szarvasvadasz
#6543
Köszönöm.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 10. 16. 12:42
Előzmény: #6536  Moony
#6542
Szia Moony, D1/H4 alapján jelen állás szerint "szemre" úgy tűnik, hogy ha nem megy 30.70 alá a napokban, akkor 36.50 környéke legalább sanszos egy-két hetes időtávon.
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 12:27
Előzmény: #6540  szarvasvadasz
#6541
Az eredményességem azt gondolom, azon fog múlni, hogy megint ellene megyek e a saját szabályaimnak vagy végre fegyelmezetten azt fogom csinálni amit tudok.
De ehhez először magamban kell rendet tennem. A szabályok jók és működnek. Tudom. A baj nem velük van, hanem velem.
Ahogy mondod, én vagyok a leggyengébb láncszem. Némi önfegyelem nem fog megártani.
Köszönöm!:)

Megyek, a hatéves már tetőtől talpig kakaós és lisztes. Kakaós csiga sütés van. :)

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek