Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 13:01
Előzmény: #6578  Törölt felhasználó
#6580
Csak poénból írtam, semmi párhuzamot nem vonnék az eredeti sztorival, érted...

Most vagy H1-en ér véget a buli (még nincs leérve, nem fordul), vagy halad H4 felé... nekem mindegyik jó... max. otp visszaveszem... ha eddig tartottam, akkor már 1-2 hetet kibírok :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:52
Előzmény: #6572  Törölt felhasználó
#6579
szoval ez a magany tipikus jele mikor valaki pszichesen arra gerjed hogy akkor o most fontos ot most sokan keresik meg hivjak meg tele van a hataridonappalija vagy ez csak potcselekves es hamis valasz a sikertelensegre?

pszichologiai szempontbol fontos lenne megerteni... bar egyre kevesbe hiszek abban hogy te valoban tozsdezel vagy hogy valaha is tozsdeztel e de azert ez is a tanulmany resze szoval erdekel

mivel mint emlitettem 80%-ra teszem a pszichologia aranyat a forexen
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:50
Előzmény: #6573  Törölt felhasználó
#6578
Ez jutott eszembe válaszként:
Nem áll szándékomban ilyen lenni. :))

Na de hogy mutogassam el, hogy milyenné válnak az ember lányának mellei ha hideg vízben zuhanyzik???
Úgyhogy a fantáziádra bízom.
(hagyd azt a szerencsétlen kolléganőt:))

Nagy sl el nyomom ezt most. H4 re tettem.
Persze ez is full szabálytalan, mert nem arra nyitottam pozit. Rossz hír hogy még simán eshet.
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:49
Előzmény: #6564  Törölt felhasználó
#6577
"Hagy hívjam fel a figyelmedet a"
kapitalisan idegesito hiba sokszor elofordul helyesen: hadd..

"Akkor minek jársz ide?
Én a társaság miatt."

en is :)

"Mike! Ha azonosulni tudsz eme kis csapat stílusával, akkor itt a helyed, de ha nem akkor kérlek ne is olvassd ezt a tipikot (pláne ne kritizáld). "

ezzel nem ertek egyet, demokracia meg szolasszabadsag meg minden egyeb hulyeseg is van nem? akkor is itt lehet a helyem ha nem tudok azonosulni azzal ami itt van mert mondjuk szerintem helytelen es megprobalok jobbitani rajta
a jobbitas pedig kritikai eszrevetelekkel kezdodik
meg mashogy is de ez most nem szamit

szoval maradok (bevallom csak tadzso miatt jarok ide mert mashol mar nem lehet olvasni es olyan jokat rohogok rajta hogy szoval nem birom kihagyni.. bar most megorvendeztetett mert irt a masik topikba is valami remeket :)

na jo egyebkent erdekesek a szarvasvadasz fele hullamelemzesek is de csak azert mert egy bizonyos pszichologiai hanyadat kepezi az o elmelete mas emberek hasonlo velemenyenek es erdekes figyelni hogyan alakulnak a hangulato mikor eltalalja meg mikor nem

akartam neked ajanlani ezt a forumot amit neha szinten olvasgatok
szinte kiserteties a hasonlosag
szoval ott is irnak be okosak is meg hulyek is
joindulatuak is meg szandekosan felrevezetoek is csak kicsit globalisabb a tarsasag hiszen kiwiktol kezdve amerikaig a teljes idozonat lefedik

nezd meg ha meg nem ismerted neha nagyon jo grafikonok is vannak fent, kulonbozo iskolakbol :)

link

Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:45
Előzmény: #6575  Törölt felhasználó
#6576
na, úgy látom megindul a régen várt H4-en is az erózió.
M15-ön most bírkózik az MVAC200-val :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:42
Előzmény: #6574  Törölt felhasználó
#6575
ooop, bocsi, közben választ kaptam, megy túladott zónába... :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:41
Előzmény: #6572  Törölt felhasználó
#6574
Még M30-on nem ért le, H1-en azt nézem, hogy fordul-e 50%-on, vagy megy túladott zónába...
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:40
Előzmény: #6572  Törölt felhasználó
#6573
ne fürgyé' le :)
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:28
Előzmény: #6571  Törölt felhasználó
#6572
Újra nyitottam a longot (lehet kicsit korán)
Én ma ezenkívül eddig csak társadalmi életet élek.
Nem tudom mi van ma, de mindenki kommunikatív, özönlenek az emailek, a skypeom egyfolytában csipog, a telefonom meg azt mondja: Micimackó beszélnünk kell vedd fel kéééérleeek :))))
Vagy üvölt belőle ez: link Az előbbi sms az utóbbi híváskor szólal meg. Le kellene már cserélnem valami jó kis Ákosra, vagy Rúzsa Magdira, ez már nem aktuális dal. :))
És persze programozzák a hetemet meg a jövőhetemet rendesen. Úgyhogy a határidőnaplómat be sem csuktam ma még.
De biztosan ez azért van, mert mindenki tudja, hogy délutánig nincs meleg víz, (ez csak engem ért meglepetésként ma reggel)ergo majdhogynem semmittevésre vagyok kárhoztatva.:))
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:12
Előzmény: #6570  Törölt felhasználó
#6571
már azt hittem beszartatok a kis intermezzo miatt hogy megszünetetek hirtelen..

/vagy buktok mint állat

:o))
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 12:01
Előzmény: #6569  Törölt felhasználó
#6570
Reggeli longot pánikból bezártam, kis nyerőben, ami teljesen felesleges volt, mert sl megvédett volna. Igaz ki is vettek volna.
És így kis bukó helyett kis nyerő lett, de akkor is elcsesztem.
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 10:22
Előzmény: #6567  Törölt felhasználó
#6569
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 10:18
Előzmény: #6528  szarvasvadasz
#6568
grat. szarvas, eddig bejött az előrejelzés.
Kíváncsi vagyok a többire is, mert a szabványos TA az utóbbi időben sok kérdést vetett fel bennem, és azt ki tudja szépen egészíteni, ill. támogatni az elliotti elv.

otp-ben a 3650-es megállót szépen levettem, M5-ön "látható" volt, hogy az lesz az első megálló.
Most egy 3550, 3500, 3350 visszateszt benne lesz, szvsz.
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 10:18
Előzmény: #6566  Törölt felhasználó
#6567
Én meg csak várok a short setupra
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 10:09
Előzmény: #6565  Törölt felhasználó
#6566
jó reggelt

a shortot én is, ill. a gép vmikor éjjel, de nem nyitottam longot, újabb shortot szeretnék hosszabb távra
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 08:05
Előzmény: #6564  Törölt felhasználó
#6565
Jó reggelt!
Zártam egy shortot nyerőben és nyitottam egy longot.
long-short: 4:2,5
Törölt felhasználó 2011. 10. 17. 07:26
Előzmény: #6558  Törölt felhasználó
#6564
Mike!
Csak pár gondolat, mert tényleg nem akarom sokáig ragozni:
A másik topikban a következőt írtad:
"en abban hiszek hogy csak akkor lehet hosszutavon nyeresegesnek maradni ha 007-es modjara maganyos ugynokkent csinalod a dolgot "
valamint nem tetszik a ".. sokminden más is" tatalom ebből a topikból.
Akkor minek jársz ide?
Én a társaság miatt.

Hagy hívjam fel a figyelmedet a "Portfolio.hu gazdasagi portal " oldalon belül működő topikokra:
"NEM SEMMI! Már az USA is diktátorként kezdi kezelni orbánt...."
"László Attila: Legyen október 15. a cigányterror áldozatainak emléknapja!"
"Csak Csajok"
"Kultúrest"

Ugyanakkor vannak topikok amikben CSAK és KIZÁRÓLAG szakmárol lehet beszélni.
PL: "Forex tréderek ide". (Bár nem értem, hogy ezen topik szellemébe hogy fér bele egy másik közösség tagjának a mocskolása)

Látrehoztunk (szoda) egy topikot melyben jól árezzük magunkat.
Az, hogy Te a régiben egyedül maradtál, azt sajnálom.. lehet nem véletle.
Indítst újra. Senkit sem zavar. Még az is lehet, hogy itt nem marad senki.
Ugyanakkor ha visszaolvasol, akkor igenis van szakmaiság itt is. Például hétvégén pont molnta tollából. (IS)
Ide tényleg csak szoda link , és totem felette lévő válaszát tudom idézni.
Mike! Ha azonosulni tudsz eme kis csapat stílusával, akkor itt a helyed, de ha nem akkor kérlek ne is olvassd ezt a tipikot (pláne ne kritizáld).

Én részemről befejeztem. Van nekem 3 szép gyerekem, inkább őket oktatom az élet helyes értelmezésére, és a szituációk kezelésére.
Szép napot.
apocca
apocca 2011. 10. 17. 00:14
Előzmény: #6562  apocca
#6563
Mert ugye a paritás csak úgy odavetve minden egyéb nélkül az nem túl informatív.
apocca
apocca 2011. 10. 17. 00:06
Előzmény: #6558  Törölt felhasználó
#6562
Mike,
Köszönöm a helyesírási kijavítást, viszont magaddal szemben miért nem alkalmazod még minimálisan sem (nem az ékezetekre gondoltam, ez elég árulkodó kis mozaik rád nézve).
És legyen szakmaiság. Egy "szakértő" előbb kifejti a saját elképzelését és utána kérdez, hogy látják mások. Hol maradt a célárad?
Felmegy 1.40-ig, majd onnan visszafordul 1.37-ig a mostani körben, de ezt csak balkézről mellesleg említem meg, mert jelenleg a 6E 12-11, ami foglalkoztat, az is erősen napon belül.
Törölt felhasználó 2011. 10. 16. 23:29
Törölt hozzászólás
#6561

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek