Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 17:49

Fától az erdőt - gazdaságról vegyesen  

Bármilyen gazdasági elemzés, gondolat, kereskedési és befektetési ötlet megosztható személyeskedés nélkül. Az alternatív megközelítések is helyet kapnak.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Placi82 2022. 03. 04. 18:22
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#20
Emberség, korrektség, tisztes elfogado hozzálllas. Nuku rasszizmus. A gazdasagi erőtér, definicioja, a neoliberalis gazdasag!! Ami nem keverendo ossze a liberalis gazdasaggal ami hasznos, es jo dolog. De ahogy volt regi kereskedelmi igazgato munkatarsam, aki a baratom ,es mentorom volt. Ugy fogalmazott mikor ev vegi ceges rendezvenyen berugtunk.' Hogy persze hogy van eros gazdasagi erőtér  Olyan ez mint a nagy eros bolygó amit nem latunk mert arnyekban van,de a tobbi bolygo mozgasabol,gravitacios eroterebol kiszamithato ,hogy ott van es letezik!  Na ez a mozgast kell lekereskedni ,es sikeresebb lesz,hisz kicsit bele latunk a jövőbe. De ne menjuk a bunko kirekeszto stilusba. Szabadon, őszinten. De finoman! Ertelmes emberek modjara.
somebody 2022. 03. 04. 18:20
Előzmény: #16  somebody
#19
"Josep Borrell uniós külügyi főképviselő is előrevetítette, hogy bármilyen lépés jöhet még a következő szankciós körben, akár az orosz gázszállítások megtiltása is."
Előbb fog letérdelni az EU mint Putyin ebbe biztos vagyok.. 
Jövő télen a békéért fognak könyörögni az Eu-sok és egy kis gázért. 
opandup 2022. 03. 04. 18:18
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#18
Az USA sajnos mindig mindenre rásegít, de mindig csak úgy, hogy ő jól jöjjön ki a buliból. Aztán, hogy kit kell ezért beáldozni, az már annyira nem érdekli őket. Ha nem közvetlenül vív háborút valakivel, akkor egymásnak uszítja a feleket, majd abból húz hasznot, lásd a jelenlegi állapotot.
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:16
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#17
Úgy vagyok bent, de bepötyögtem a rövid nevet, azóta kicsit összezavarodott ez a csodás fórummotor.
Na mindegy, majd megjavul előbb-utóbb.
somebody 2022. 03. 04. 18:15
Előzmény: #5  Placi82
#16
De nincs is elég LNG terminálos kikötő az Eu-ban állítólag, ha az amerikaiaktól akarnánk a gázt hiába van, nem tudják "kirakodni"
A németek már a szén erőművek visszakapcsolásán gondolkodnak...igaz építenek két LNG terminált is.
Ugye mekkora hülyeség volt bezárni az atomerőműveket... 
Lassan olyan mintha, mindennel megágyaztak ennek a szitunak, mintha kottát követtek volna,  coviddal mindennel. 
Véletlenül bent marad 4 darab WLL részvényem a portfoliómba, kb akkor vettem mikor csődöt áraztak rá.
350% -on áll :D 
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:14
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#15
És https://forum.portfolio.hu/user/humanoid.reinkarnation se tud?
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:13
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#14
Mondjuk az vagyok, de a "Jobbik" fajta :)
Placi82 2022. 03. 04. 18:13
#13
Azt latom az ukran vezetés nagyon "bátor", mintha allna mogotte valaki:)  Emiatt messze még a vége ,sajnos. Pedig par napja azt mondtam meg max 2 hét, es lesz egy egyezseg, beke targyalas a Luhanszk, Donyeck megye autonomiajarol vagy annektalasarol es a NATO, takgsag napirendre vetelenek levetelerol. Ebbol fakadoan tenyleg a furosok, a mennybe mennek. Zelenszkij akkor hagyja abba ezt amit most csinal,konkretan a sok dezinformacioval, amikor szolnak neki, hogy most mar vegyen vissza,es egyezkedjenek. Addig olaj ,arany szektor long full. De ez csak az en szereny véleményem. Keresni kell meg jo furosokat. Rig ket eselyes,a sok higitas,es adossag miatt. De ha beindul akkor a csillagos ég.  Borr az jo.
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:11
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#12
Juhi, nincs moderáció ;) libernyák :)
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:10
Előzmény: #8  zsoltee77
#11
Kijevből is jönnek meg mindenhonnan
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:07
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#10
Mondjuk azért az USA kicsit rásegített arra, hogy kelljen némi áldozatot hozni...
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:06
#9
Mondjuk majd próbáljatok meg jól viselkedni, mert én itt nem tudok moderálni, meg törölni.
Azt hittem lesz valami nagy gomb, amit csak meg kell nyomni, de semmi ilyet nem látok. :)
zsoltee77
zsoltee77 2022. 03. 04. 18:06
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
tegnap néztem a híradásokat, hát ledöbbentem, hogy ezek a kárpátaljai magyarok milyen sötét bőrszínnel bírnak... :/
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 18:03
Előzmény: #5  Placi82
#7
Németország és az Eu áldozatot hoz, hogy Putykó mihamarabb kifogyjon a pénzéből és ne akarjon tovább jönni.
Amúgy milyen jó az ürömben hogy megoldodik egy-kettőre a nyugat népességcsökkenése derék európaiakkal és nem arab/ afrikai menekültekkel...
kajli_man
kajli_man 2022. 03. 04. 18:02
#6
https://www.youtube.com/watch?v=xguam0TKMw8
Ezt itt hagyom megnézésre. Angolosok előnyben, de hátha majd valaki készít magyar feliratot is idővel.
Placi82 2022. 03. 04. 17:59
Előzmény: #2  kajli_man
#5
Nem hittem a szememnek,mikor ennyire flottul, tokeletes szinkronban jottek az EU-s gazdasag szankcioi. Az EU gazdasaganak konkretan fejlovest okoz. Nem fogadjak az orosz LNG hajokat se, sehol. A 3 ik legnagyobb LNG szállító oroszorszag. FRO nem szállít oroszorszagbol. Olaj 111.5, az europai gáz jegyzesek a csillagokban, tarolok uresek. Es ez a konfliktusnak nem holnap lesz vége. EU es német gazdaság , ipar ,reccs. 
zsoltee77
zsoltee77 2022. 03. 04. 17:55
#4
már érzem, hogy kedvenc topicom lesz. :D
Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 17:55
#3
Juhéj, ez olyan lesz mint egy Edda koncert! A végére mindenki felvágja az ereit :)
kajli_man
kajli_man 2022. 03. 04. 17:52
#2
Csak hogy visszataláljak 😀

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek