Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2021. 06. 23. 11:10
Előzmény: #1437  Törölt felhasználó
#1440
",kevesebb de hatékonyabban működő intézmény kellene"
.
Gyurcsány ugye gonosz módon "be akarta csukni a kórházakak". Ha Orbán csinálja ugyanezt, akkor persze nem gonosz, hanem "jó"...
Törölt felhasználó 2021. 06. 23. 09:37
Előzmény: #1438  exley
#1439
Van egy pár orvos akik helyett a plázacicáknak, több hasznát vennék a betegek :)
exley 2021. 06. 23. 09:27
Előzmény: #1437  Törölt felhasználó
#1438
Eddig K@sler sem beszélt arról, hogy a kórházi igazgatóságokon bújtatott a "pláza cicákat" le kellene építeni:) Azt viszont hallottam, hogy az orvosokat ápolókat el kell zavarni a jó büdös 3,14-ába:)
Törölt felhasználó 2021. 06. 23. 09:24
Előzmény: #1436  signal2
#1437
Szerintem is az egészségügyi szerkezetet kellene megreformálni ,kevesebb de hatékonyabban működő intézmény kellene,ahol elsősorban az ápoló személyzet létszámát kellene növelni ,ez már eleve tehermentesítene az orvosokat,így hatékonyabbak lehetnének.
signal2
signal2 2021. 06. 23. 09:12
Előzmény: #1435  Törölt felhasználó
#1436
Németországban voltam a magyaron kívül. Viszont engem abszolút értelemben érdekel, hogy milyen itthon az ellátás. Megfelelő struktúrával vlékeményem szerint sokkal jobbá lehetne tenni.
Törölt felhasználó 2021. 06. 23. 09:02
Előzmény: #1434  signal2
#1435
És megkérdezhetem akkor,hogy Magyarországon kívül,hány országban voltál már kórházban ?
signal2
signal2 2021. 06. 23. 08:43
Előzmény: #1429  Törölt felhasználó
#1434
Fingom sincs, milyen az olasz ellátórendszer, mert sosem voltam ott kórházban. Azt tudom, hogy itthon borzalmas.
signal2
signal2 2021. 06. 23. 08:40
Előzmény: #1430  globaltrend
#1432
2008-as népszavazásnak semmi köze nem volt kórházbezárásokhoz. Bárcsak vegyes rendszer lenne már az egészségügyben, akkor talán nem lenne az, hogy ha gyors és magas színvonalú ellátást akarsz, akkor a magánegészségügybe kell menned (pl egy csípőműtétre 1,5 millió Ft-ért vagy szülni 700 ezerért). Szárnyal a magánegészségügy, miközben az állami intézmények évi 60-80 mrd Ft adósságot halmoznak fel évente.
Hazudozz még: https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210325/ozdi-korhazigazgato-mar-olyan-rettenetes-a-helyzet-a-korhazunkban-mint-amilyen-olaszorszagban-volt-475856
"le lett írva ezerszer hogy nincs 2 egyforma ország" - szánalmas a járványt nagyon bénán kezelő kormány mostadása...
rockmaster 2021. 06. 23. 07:39
Előzmény: #1409  Törölt felhasználó
#1431

Bla bla bla!
Hány migránst telepítettek be a városukba az Ellenzéki politikusok? :)
Hiszel még Andersennek? :))))
globaltrend 2021. 06. 22. 20:19
Előzmény: #1428  signal2
#1430

mmár megint csak a szokásos tereléseddel és mellébeszéléseddel jöttél (igazából ez persze így a kettő együtt demagógia), de ezt már rég megszoktuk
merthogy csak a hülye nem tudja, hogyha a 2008 as népszavazás nem akasztotta volna meg (no és az egri nagy kudarc), akkor a gyurcsány éra azzal ment volna tovább amit írtam, bizony, azzal, hogy kórházbezárások sora, fizetős magánbiztosítók a haverok zsebébe vezetve a betegek befizetéseit, dobrev anyátok egyébként burkoltan máris ezt indítványozza, csak persze most még nincs kimondva ez a későbbi cél, ti meg butiska naívák, széttapsoljátok rá a kezeiteket..
továbbá semmi köze a halálozási adatoknak ahhoz samiről én beszéltem: én azt mondtam, nálunk nem állt elő sem az oalsz sem a francia sem a csah helyzet amely országokban elfogyott az ágy és hozzárendelt személyzeti kapacitás is, így külföldi segítségre szorultak! ez ténykérdés, semmi köze ahhoz, hányan haltak meg melyik országban, egyébként pedig az is le lett írva ezerszer hogy nincs 2 egyforma ország és táplálkozási szokások, amygarokról köztudott sósabban esznek, kevés halet eszenek a nyugatiakhoz képest, sok a túlsúlyos és elhízott ember még mindig nmert nem is mozognak eleget - ezek is tények, ennek megfelelően nem a kormány felelőssége ha betegebb a mygar mint az olasz vagy a francia átlagember, hanem ez egyéni felelősség!!
tudjuk hogy nem szégyelled azt a mélyrepülsét amiben hónapok óta vagy a szélsőjobb és s szálsőbal összefogását ölelgetve és csókolgatva, de mostmár tényéleg lezd roppant visszatetsző lenni! az átlátszó gyenge maniluláciőkísérleteiddeel együtt...színvonaltalan, de nagyon!
Törölt felhasználó 2021. 06. 22. 18:21
Előzmény: #1428  signal2
#1429
Ha jól értem,akkor azt pedzegeted,hogy a magyar egészségügy már elérte a nyugati olasz egészségügyi rendszer színvonalát.
signal2
signal2 2021. 06. 22. 17:53
Előzmény: #1425  globaltrend
#1428
Őőő, miből gondolod, hogy Gyurcsány további 15-25 kórházat záratott volna be? Mikor? 
Ember, súlyos szakemberhiány van az egészségügyben, tehát nemhogy utcára nem tudnak kerülni, de még ezres nagyságrendben lehet plusz szakdolgozót bevonni.
És de, alakult ki az olaszhoz hasonló helyzet, idén március végén és április elején, amikor is extrém szintre, az átlagos duplájára emelkedett a halálozás. Itt nézhetsz fincsi adatokat:
https://www.ksh.hu/stadat_files/nep/hu/nep0065.html
Törölt felhasználó 2021. 06. 22. 17:38
Előzmény: #1425  globaltrend
#1427
1 millió főre eső halálozásokMagyarország 3.109 
Olaszország 2.109
Franciaország 1.693
Csehország 2.823
A számok nem igazolják amit leírsz, de próbálkozz tovább !
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Törölt felhasználó 2021. 06. 22. 17:29
Előzmény: #1425  globaltrend
#1426
Tényleg ? Nézzük már akkor meg népességarányosan, hogy mennyien haltak meg Magyarországon a járványban, fekete humornak sem jó amit leírsz !
globaltrend 2021. 06. 22. 16:06
Előzmény: #1422  exley
#1425

figyelj ezek a paródiáid érdektelenek
az igazság az, : jól tette orbán hogy nem záratta be azt a legalább 15-25 kórházat vidéken és országszerte, amit gyurcsányék csípőből bezárattak volna, ha ők maradtak volna!
miért tette ezt jól orbán? azért mert most amikor beütött egy nagy járvány kiderült, hogy ezekre nagyon is szükség volt és van (tökéletes megoldás azért nincs, mert ha ezeket mind bezárnák nem tudna egyetlen kormány sem munkát adni annak a pár tízezer embernek és szakdolgozónak akik így utcára kerülnének), másrészt láttuk, hogy nálunk  még a legvadabb járvány közben sem alakult ki olasz vagy román helyzet (az hogy a kórház udvarában vagy mellett álló autójukban lettek ellátva ha egyáltalán el lettek látva a betegek, feltéve hogy el tudtak menni odáig és nem otthonukban haltak meg), hanem volt elég kórházi ágy!! és személyzet is volt, igaz csak átszervezéssel de volt, aki ellátta őket!
miközben láttuk, ez a franciáknál meg a cseheknél nem így volt, ott elfogyott a kapacitás és repülők vittek át sokszáz covidot Németo-ba hogy ott elláthassák őket
exley 2021. 06. 22. 16:00
Előzmény: #1423  globaltrend
#1424
A politikusok az élvezeteiket habzsolják és ez így van jól:)
globaltrend 2021. 06. 22. 15:56
Előzmény: #1398  globaltrend
#1423

ezt még csak meg sem próbálták cáfolni az ellenzéki összefogás itt csaholó kiskutyái, tehát: igazam van!
(emlékeztetőül amit írtam a 1391-ben: ".. a magát szintén semlegesnek indító Lmp, amelyről szintén az derült ki, hogy tele volt a posztkommunisták beépített, olyan hazug  ügynökeivel mint pl. karácsony vagy Jávor és hadházy, Szél - nem kellett nekik még 4 évsem hogy szétbomlasszák a pártot, és szépen beálljanak a posztkommunisták seggét nyalni (előbb a bajnaiét, majd manapság már a gyurcsány klánét)szánalmas, köpönyegforgató és áruló akciójukat követően nem sokkal a pártot alapító Schiffer ki is lépett a pártból, miután többszörösen elhányta magát ezektől az ócska szar hazudozó megélhetési politikusoktól)
exley 2021. 06. 22. 15:49
Előzmény: #1421  globaltrend
#1422
Államilag finanszírozott Pláza cicák az igazgatóságokon ezen Kasler sem változtatott, a cicák feladata a fő dokik ejakulációink a mérése műszerrel, kb havi 6 milliádértt:) A covidpso mehettek  a lecsóba:)
globaltrend 2021. 06. 22. 15:46
Előzmény: #1404  Törölt felhasználó
#1421

akkor röviden az elejére: badsector megint beírta a szokásos bornírt butaságai közül az egyiket, azt, miszerint "orbán csak stadiont épített, az egészségügyet meg leszarta, -ja"
ezt kapásból megcáfoltam pl. azzal, hogy Kőbánya pl. most kapott nemrég egy vadiúj nagy szakrendelőt
erre azonnal jöttek az ellenzék csaholó kiskutyái (fizetett és önkéntes propagandistái)  itt a fórumban hogy "de bezzeg nemkórházra ennyit, meg annyival többet költött" - de ez már azért mellékvágány és terelés, mert nem von le semmit abból amit én bizonyítottam tehát abból, hogy az orbánkormány sokmindenre költ és költött, amit ő fontosnak tart és szó sincs arról, hogy az eügy-et azt elhanyagolná akár vidéken, akár Pesten - egyébként pedig engedjük már meg egy kormánynak hogy arra költsön amit ő fontosnak tarat, hiszen a felelősség úgyis az övé, ugye? és számon is kérik rajta, ugye?
sotime amúgy tökéletesen megválaszolta neked a kérdést, amihez csak annyit fűznék hozzá: 1. megerősítem, valóban nem jönne áttörés = óriási fejlődés vagy reneszánsz, semmilyen szempontból az eügyben akkor sem ha holnaptól a ballibek kormányoznának (ez világosan következik a covid utáni gazd helyzetből hogy itt csodát tenni ebben az ügyben sem lehet), 2. illusztrációként peig csak egy példa: a híres Hódmezővásárhelyen (ami egy 50 ezres város kb.) a  kedves ballib kormányotok 2002 és 10 közt be akarta záratni a város kórházát, ez megvan?
és tudod miért nem lett mégsem bezárva? azért, mert egy emberként kelt fel és vnuét utcára a város össznépe, azt ordítva hogy "ezt nem hagyják!", és kifejtették, hogy a tiltakozásba a legvégsőkig is hajlandóak lesznek elmenni, ok?!
mit bizonyít ez? azt, Goldikám, hogy nem volt, és jelenleg sincs semmilyen koncepciója az eügy átszervezésére a balliberális oldalnak azon kívül, hogy "spórolás címán" bezáratna xx db. kürházat országszerte és ezzel utvára tenne soktízezer embert!
és a hab a tortán: a sík idióta Márkizaj aki pár éve ott polgámertest játszik, ennek a kórháznak a vezetőit sértegett nyilvánosan egy közleményében,  -  a kórház vezetői ezt nem nhagyták annyiban , perre mentek, és meg is nyerték - Márkitzaj fel lett szólítav a nyilvános bocsánatkérésre veleük szemben, és közröhej tárgya lett az ügy kapcsán a városban!
és ti ezeket az ócska demagóg pojácákat támogatjátok!...tragikomikus, de tényleg!

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek