Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 09. 23. 21:03
Előzmény: #3757  pantya100
#3760
Tizenvalahány éve nem foglalkozom magyar részvényekkel és brókerrel,max időnként elemzem öket ha ismerősök megkérnek rá.A pénznek viszont úgy mond nincsen szaga, nem hinném,hogy Fidesz nem Fidesz lényeges lenne,valószínűsítem,hogy volt egy szakmai és egy befektető társaság akik kitalálták a spanyol viaszt és meg is valósították,lsd ,ML részvények,stb A bennfentesek idejében az elején  beszálltak majd a kisbefektetők pénzén feltornázták az árfolyamot majd kiszálltak az elején belépett bennfentesek
Peterbond 2021. 09. 23. 20:54
Előzmény: #3748  Törölt felhasználó
#3759
"Egyébként ha valaki valóban ezért ideges mert a másik másképpen lát valamit politikailag vagy elvicceli az egészet,az ne fórumozzon,és akkor nincsenek problémái."
.
Ez vicces attól halgatni akinek a topikjából több embert tiltottak ki mint az összes többi topikból ÖSSZESEN eddig idén.
Peterbond 2021. 09. 23. 20:52
Előzmény: #3748  Törölt felhasználó
#3758
"Ez egy nyílt fórum akit zavar,hogy nem azt olvassa amit látni szeretne az ne látogassa,ezt a topikot én nyitottam,senkit sem sértegetek de azt ne mondja már meg nekem a vendég,hogy mit irhatok a saját topikomban és mit nem."
.
Látál engem 1-szer is valakit tiltani vagy tiltást kérni arra hogy troll? Megint kevered a dolgokat. TE vagy aki sokmindent másnak felró mégha nem is az de ha magad műveled vagy a kedvelteid akkor nem zavar. Ezért említettem meg egyszer a dolgot. Sehol se mondtam hogy ezért tiltsad ki magad vagy hoigy fejezd be vagy hogy mit csinálj a topikodban. Csak mint annyiszor a saját értékitéletedet olvasom a saját fejedre.
pantya100 2021. 09. 23. 20:45
Előzmény: #3755  Törölt felhasználó
#3757

mióta a fidesz mesterségesen megcsinálta az új kis vállalatok rv.esterséges felhúzását és akkora őrületet keltve,hogy a leg amatörebb ember is oda tolja be a megtakarításait!!!
persze..előzőleg tönkretette a legjobb ügyfélbázisú és elemzői gárdájú quaestort és elózóleg a budacash!!!
Soroljuk még????
Törölt felhasználó 2021. 09. 23. 20:35
Előzmény: #3754  pantya100
#3756
Gyurcsány elismerte a pártársai előtt de nem állt ki a választók elé akiket becsapott a választás előtt,ha nem kerül ki az úgymond igazságbeszéde a nyilvánosságra akkor nem is tudnánk róla.
Törölt felhasználó 2021. 09. 23. 20:32
Előzmény: #3753  pantya100
#3755
Egy vállalatnál ha valaki kap egy iroda helyiséget az sem lesz a tulajdona de van felelőssége és abban az irodában ő van otthon és nem az aki csak úgy bemegy hozzá,hogy ott beszélgessen vele.Kivétel persze ha az a valaki a tulaj :)Egyébként,pont az a gond a portfolion a topikok zömével,hogy moderálatlanok,akik azokat nyitották nem foglalkoznak a moderálással,így tele van durva személyeskedéssel.
pantya100 2021. 09. 23. 20:26
Előzmény: #3753  pantya100
#3754

mészárosról pedig,továbbra is az lesz a véleményem,hogy egy írástudatlan idióta és ez a szemét népség,a saját elméletei szerint irányitja az országot,teljesen tönkrebaszva!!!
De!!!!Lehet GYURCSÁNYOZNI!!!
Mert ugyebár,még mindig ő a hibás!!!
Én másképp fogom fel!!!Ő legalább elismerte,nem a saját hibáját,hanem az egész mszp hibáját és változtatni akart!!!
Ők mikor teszik meg ezt???
Van egy tippem......
pantya100 2021. 09. 23. 20:20
Előzmény: #3752  Törölt felhasználó
#3753
te nem jól értelmezted,bocs!!És amúgy meg,hogy te indítasz egy topicot,egy gazdasági oldalon,az korántsem azt jelenti,hogy te ott tulaj vagy,egyszerüen ez egy ingyes opció!!!
Törölt felhasználó 2021. 09. 23. 20:15
Előzmény: #3751  pantya100
#3752
Jó de TE most Mészárosról irtál,Peterbond meg rólam,Mészárosról egyébként szimplán ironizáltam,aki értette,az értette aki meg nem az félreértette.A saját topikomban pedig had ironizáljak már ha ahhoz van kedvem .Peterbondal egyébként semmi problémám sincsen.Egyébként meg Mészáros Lőrinc biztosan nem olyan buta mint amilyennek az ellenzék szereti őt beállítani,egy buta embert próbálj meg irányítani,aztán rájössz,hogy mennyire reménytelen eset.
pantya100 2021. 09. 23. 19:56
Előzmény: #3748  Törölt felhasználó
#3751

már bocs,de a kollegának peternek van igaza,lehet ide írni nem???
Akkor most a peterbondnál ércesebben!!!Az az idióta,aki legutóbb 2vagy 3 éve tudott nyilatkozni,de akkor sem jött ki túl sok értelmes szó,csak egy rövíd tőmondat!!akkor pedig még polgármester volt!!
Mit lehet még ehhez hozzátenni?
Ja!Bocs!Ő okosabb Mark zuckerbergnél!!Sokkal!!Persze,csak visszafele!!:D
Törölt felhasználó 2021. 09. 23. 19:50
Előzmény: #3749  signal2
#3750

Azt mondod peterbond troll és ki kellene zárnom :)))))))))))
Nem zavart amit írt,peterbond,ez csak egy szimpla virtuális szoba,így is állok hozzá.
signal2
signal2 2021. 09. 23. 19:37
Előzmény: #3748  Törölt felhasználó
#3749
Látom, eléggé zavart, amit olvastál. 
Törölt felhasználó 2021. 09. 23. 19:35
Előzmény: #3746  Peterbond
#3748
Ez egy nyílt fórum akit zavar,hogy nem azt olvassa amit látni szeretne az ne látogassa,ezt a topikot én nyitottam,senkit sem sértegetek de azt ne mondja már meg nekem a vendég,hogy mit irhatok a saját topikomban és mit nem.Én sem fogom megmondani ha egy másik topikba megyek az ottani topik gazdának,hogy a  saját topikjába mit írjon vagy mit nem.Ez pont olyan mint ha elmegyek egy másik ember otthonába akkor nem oktathatom ki,hogy mit mondjon vagy ne mondjon a lakásában,mint vendég.Ha viszont az én lakásomba jön egy vendég és elkezd anyázni azt kirakom,ennyi.Én minden vendéget szívesen látok az általam nyitott topikban aki nem kezdi el anyázni a másikat és betartja a fórumszabályzatot.Amit az érzelmekről írsz számomra értelmezhetetlen,hisz ez alapján mindenki troll aki egy politikai témájú topikba ír mert tuti,hogy valakinek nem tetszik az amit írt.Egyébként ha valaki valóban ezért ideges mert a másik másképpen lát valamit politikailag vagy elvicceli az egészet,az ne fórumozzon,és akkor nincsenek problémái.
Peterbond 2021. 09. 23. 19:10
Előzmény: #3731  SeldonKuper
#3747
Nem magamról beszltem amikor sotime-nak írtam és nem is csak egy emberről. 
Peterbond 2021. 09. 23. 19:08
Előzmény: #3730  Törölt felhasználó
#3746
Hát pedig nálam a trollkodás kategóriája amikor valaki felvett egy témát hogy pl miért csak Fideszesekkel töltik fel az alkotmánybírókat, amire te is tudod a választ de egy végtelenül cinikus válasszal írod a mert biztos ők voltak a legjobbak, csupán azért hogy indulatot válts ki a másik félből. Ahogy a Mészáros is csak sikeres üzletember komment is hisz a clja azok dühítése akik látják a mögötte lévő óriási korrupciót és igazságtalanságot.
pantya100 2021. 09. 23. 18:43
Előzmény: #3744  pantya100
#3745
"2 nagy egyéniség"
pantya100 2021. 09. 23. 18:41
Előzmény: #3741  bigyula
#3744
amúgy különben,ki lehet nyugodtan jelenteni,2 nagy enéniség van a magyar politikában!!Orbán és Gyurcsány!!A többi duma,szürke egér!!
pantya100 2021. 09. 23. 18:38
Előzmény: #3741  bigyula
#3743

hagyjuk már uram!!Nézd vissza belülről,mi volt az elmúlt 30 évben?!!Egyik kutya,másik eb!
Érdekes,ha fzu emelésről van szó,mindenki egyetért!!
Bradanek 2021. 09. 23. 18:18
Törölt hozzászólás
#3742
bigyula 2021. 09. 23. 18:18
Előzmény: #3738  zhagar
#3741
Tudod mi a szánalmas? Az, hogy egy tizen x éve lemondott embertől fél/retteg az egész jobboldal 11 év 2/3-os kormányzás után. Na ez tényleg kabaré... :) Pedig csak fel kellene sorolni azt sok minden jót, amit ezen Orbán/fityesz kormányok tettek, és simán nyernének, de a tehetségük - illetve tehetségtelenségük - kimerül abban, hogy egyetlen egy embertől rettegnek.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek