Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2021. 08. 05. 08:01
Előzmény: #2719  SirDMR
#2720

Te érted is amit olvasol? :)
Elolvasva az interjút, teljesen egyetértek a főpolgármester úrral: az alapvető emberi jogok mindenkit megilletnek, függetlenül attól, hogy támogatják a bevándorlást vagy nem!
De ha már itt tartunk:
- hány migránst telepítettek be az Ellenzéki városokba? Ezt a hisztit tudta leadni összesen a Yacht párt az önkori kampányban :)
- szerinted sikeres volt Ocsmány V.-ék járványkezelése vagy nem?
- Pharaon és Gruevszki befogadása rendben volt?
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 14:00
Előzmény: #2716  signal2
#2718
Tény,hogy jelenleg nincs a palettán olyan keresztény jobb oldali párt amelyik hiteles is lenne és elég erős egy kormány váltásra.Tény,hogy a Fidesz sem egy hiteles  keresztény jobb oldali párt.
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 13:55
Előzmény: #2715  WLM
#2717
Ha nem kedvelném,végleg kitiltottam volna :)
De szeretnék 30 nap nyugalmat,egy idő után fárasztó tud lenni egy trollkodónak válaszolgatni,de arra jó,hogy tanuljon az ember ,tőle idegen kommunikációs technikákat :)
signal2
signal2 2021. 08. 04. 13:53
Előzmény: #2712  Törölt felhasználó
#2716
A rendelvúűség vs szabadelvűség érvet elfogadom. De hozzátenném, hogy a liberalizmus nem azt jelenti, hogy midenki azt csinál, ami akar. A liberalizmus a jog előtti egyenlőség, szabad vallásgyakorlás, szabad vállalkozás, szabadkereskedelem, az egyén szabadsága. Egy liberális simán lehet rendszerető, sőt szokásai is vannak. Szabadon választottak, nem az, amit ráerőltetnek a szülei vagy a társadalom.
Jelenleg én nem látok konzervatív keresztény értékeket képviselő politikai tömörülést. Olyat igen, amelyik erőteljesen ezt hangoztatja magáról.
WLM 2021. 08. 04. 13:46
Előzmény: #2713  Törölt felhasználó
#2715
Szerintem kicsit sok,de te vagy a góré.  
WLM 2021. 08. 04. 13:43
Előzmény: #2712  Törölt felhasználó
#2714
Ebben viszont maradéktalanul egyetértek, annyival egészíteném ki, hogy a liberalizmusban a következmények is enyhébbek .
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 13:42
Előzmény: #2711  WLM
#2713
Sok választásom nem volt,pár perce írtam ,hogy ne trollkodjon.Meg kell nézni azokat a topikokat ahol nincsen moderálás milyen szintű a személyeskedés és a trollkodás.
30 napos pihenőt kapott más topikba annyit ír amennyit akar csak ide nem írhat 30 napig.
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 13:36
Előzmény: #2710  signal2
#2712
Én a rend elvűség híve vagyok a szabadelvűség helyett igy értelemszerűen egy szabad elvűséget hirdető közöséget nem fogok jónak tartani.Abban igazad van,hogy nem azért lopja valaki a közvagyont el mert liberális,de a tapasztalatom az,hogy a liberális eszmék mögé beálló politikusok leginkább érdekből,hatalmi,anyagi,állnak be a liberális értékek mögé.DE persze biztosan vannak kivételek,mindenesetre a konzervatív keresztény érték számomra az érték,az pedig a rendelvűséget jelenti a szabadosság helyett.
WLM 2021. 08. 04. 13:29
Előzmény: #2703  Törölt felhasználó
#2711
Köszönöm a választ ,de hogy ki is tiltottad azt egyrészt indokolatlanul szigorúnak érzem és véleményem szerint alátámasztja kicsit a téged ért vádakat. 
signal2
signal2 2021. 08. 04. 13:28
Előzmény: #2708  Törölt felhasználó
#2710
Értem, de a közvagyon nem azért nyúlja le egy politikus, mert liberális, hanem mert rossz/gyenge/aljas ember. Továbbra sem értem, hogy mi alapján gondolod, hogy visszajönne AZ a szellemiség. Miért jönne vissza és milyen szellemiség?
Ha a közvagyon lenyúlásra gondolsz, akkor az éppen most zajlik nagyüzemben. Olyan nagyban, hogy az ép ésszel felfoghatatlan. Egy tollvonással odadobnak embereknek tízmilliárdokat (PL. Mátrai Erőmű, lélegeztetőgép beszerzés, hotel támogatások), vagy egyszerűen kiszervezik az állam alól a közvagyont, lásd alapítványi vagyonjuttatások, vagy a készülő gyorsforgalmi út koncesszió.
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 13:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#2709
:))))))
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 13:22
Előzmény: #2702  signal2
#2708
Az Szdsz képviselte a liberális oldalt  a melegjogokat,stb,aztán szépen lenyúlták a közvagyont úgy mint az összes kormányon levő párt előttük.
signal2
signal2 2021. 08. 04. 13:22
Előzmény: #2705  WLM
#2707
Én sem állítottam, hogy szerited badsactor hazudik. Azt írtam, hogy félreértés van.
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 13:21
Törölt hozzászólás
#2706
WLM 2021. 08. 04. 13:20
Előzmény: #2700  signal2
#2705
Ebben igazad van ,de nem erről volt szó. Soha nem állítottam Badről ,hogy hazudik sőt őszintének tartom.Én arra utaltam a bagoly mondja bagollyal, hogy egyik kutya másik eb.Ezért volt számomra furi, hogy a kutya mondja az ebnek,hogy ne ugasson. Mielőtt sértődés lenne a hasonlat miatt, a kutyákat (ebeket) ezerszer jobban szeretem az embereknél.
signal2
signal2 2021. 08. 04. 13:18
Előzmény: #2701  WLM
#2704
Eddig melyik hazugság/ besült ügy ütött vissza? Ne viccelj már! Ha valami besül, az a fidesz média fogyasztóihoz már el sem jut. Nekik beragad az eredeti, több hétig nyomott propaganda szöveg. Ha hónapokra/ évekre rá kiderül, hogy hazugság, azt meg sem tudják.
Engem például érdekelne, hogy mi van Karácsony nyelvvizsgájával, ami nélkül nem is alkalmazhatták volna a Közgázon, és az OH vizsgálatot indított. 2 hónapja. Azóta vizsgálják? Vagy előkerült a nyelvvizsga, és így már nem téma, soha többet nem fogsz ezzel a kérdéssel találkozni.
Törölt felhasználó 2021. 08. 04. 13:14
Előzmény: #2699  WLM
#2703
Egy idő után kénytelen vagyok beavatkozni,ha a másik személye lesz a téma,és nem az ami a topik témája lenne,Badsektornak pedig szóltam sokadszorra,hogy fejezze be a trollkodást,most 30 napos pihenőt kapott,a topikot nem azért hoztam létre,hogy mások itt éljék ki trollkodási hajlamaikat.
signal2
signal2 2021. 08. 04. 13:14
Előzmény: #2691  Törölt felhasználó
#2702
Szerintem teljesen más most a gondolkodása a nem fideszes pártoknak, mint az SZDSZ-MSZP idején. Legfeljebb a dk és az mszp gondolkodása lehet ugyanaz, de még ott is az a helyzet, hogy teljesen máshogy kormányoztak 2006 júniusáig, mitn azután. Szinte összehasonlíthatatlan. 
Orbánék is teljesen másképp kormányoznak, mint 1998-2002 között. És kardinális kérdésekben vettek 180 fokos fordulatot. 
Tehát nagy kérdés, hgy mire gondolsz, amikor azt írod, hogy jön újra a változatlan eszmeiségű MSZP-SZDSZ. Még, ha az mszp is lenne a legnagyobb ellenzéki párt, akkor is megkérdezném, hogy melyik MSZP-ra gondolsz, a 2006 előttire, vagy utánira? Netán a 2009-esre (Bajnai)?
WLM 2021. 08. 04. 13:13
Előzmény: #2696  signal2
#2701
Legyen úgy ahogy mondod (bár kissé zavaros) , de akkor ez csúnyán visszaüthetne ezért nem vagyok benne biztos. 

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek