Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
forest_30 2008. 01. 04. 15:12
Előzmény: #1079  Törölt felhasználó
#1080
Ok. gyerekek meg van , sikerült
1 betűt ,és 1 számot is tartalmaznia kell és minimum 6 max 14 karaktert
- először meg kell változtatni a régi jelszavat és csak utána enged be.
Tehát siker :)
kösz azért
Törölt felhasználó 2008. 01. 04. 15:09
Előzmény: #1078  forest_30
#1079
Manó tudja, elvileg müködni kéne a jelszónak. de pl. nekem sem müködik. irtam nekik de a válasz szinte semmi
forest_30 2008. 01. 04. 14:57
Előzmény: #1077  balta
#1078
gyerekek, tud valaki abban segíteni, hogy most ha az webbank ( ieb ) től megszünt, és ezt a CIB viszi tovább, akkor a jelszavak maradtak? vagy hogy lehet bejelentkezni ?
balta
balta 2008. 01. 04. 14:52
Előzmény: #1076  mocskos_spekulans
#1077
Mint új CIB-esek nem árt, ha a "CIB többszörös díjnyertes internetbanki megoldásá"-nak használatához átböngészitek a következő hibalistát: link
Engem főleg az utolsó - "A rendszerből kilépve az újbóli belépés nem sikerül, „átmeneti hiba” üzenet jelenik meg

Megoldás: Kérjük, zárja be a böngészőablakot, és nyisson újat!" - tanács kimélt meg további bosszúságoktól.
mocskos_spekulans
mocskos_spekulans 2008. 01. 04. 14:19
Előzmény: #1073  balta
#1076
cibtol eddig sok jot nem kaptam netbankjuk az a dijnyertes szar állandóan: "karbantartás miatt nem üzemel", lassú is meg szar is, telebankban legalább 1 félórát elzenélgetnek az én számlámra mire élő emberrel lehet beszélni és ügyet intézni. Érdekes az erste netbankja sosem döglik le gyorsabb is...
Most beintegrálnak egy alapból szar rendszert a saját még szarabb rendszerükbe. no comment
Törölt felhasználó 2008. 01. 04. 14:19
Előzmény: #1074  pami2
#1075
Nyugi, csak "várhatóan"!
Na akkor ezek szerint drága is volt, most már szar is lesz? Kemény vigasz!
pami2 2008. 01. 04. 14:16
Előzmény: #1071  Törölt felhasználó
#1074
arrol nem beszélve hogy a decemberi közlemény nem arrol szolt hogy majd csak január 7. lehet online megbizásokat adni.Nekem kurvára kényelmetlen ez a telefonos baszakodás
balta
balta 2008. 01. 04. 14:13
Előzmény: #1071  Törölt felhasználó
#1073
December 31-én ezt írtam: "Szóval nagy színvonaljavulást ne várjatok attól, hogy a CIB lesz az új gazda".
Ezt most a CIB_Bank_Zrt hozzászólása megerősítette: "Az integrációs változások természetesen semmilyen formában nem érintik sem ügyfeleink megtakarításainak egyenlegét, sem a szolgáltatási színvonalat." Köszönet érte :)))
mocskos_spekulans
mocskos_spekulans 2008. 01. 04. 14:01
Előzmény: #1071  Törölt felhasználó
#1072
Tisztelt CIB,

Méltányolnám ha segg vakarás helyett inkább frissítenék a CIB Befektetési Alapok értékeit a honlapjukon, ugyanis tegnap sikerült frissíteni a december 28.-ai adatokkal. Dilettáns szar banda!
Ideje lenne dolgozni!
Törölt felhasználó 2008. 01. 04. 13:54
#1071
Tisztelt eBroker Felhasználók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az Inter-Európa Bank és a CIB Bank integrációja mind jogi, mind technikai értelemben sikeresen megtörtént. Az egyesülést követően az eBroker mögött álló befektetési szolgáltatásokat kiszolgáló rendszer az új bankban is változatlan lesz. Az integrációs munkák során ez a kiszolgáló rendszer összekapcsolásra került a bank többi rendszerével, amelynek egyik komoly előnye, hogy az eBrokeren elérhető befektetési számlák igény szerint látszódnak a CIB többszörös díjnyertes internetbanki megoldásán is, ezzel is megkönnyítve a pénzszámlával kapcsolatos tranzakciók lebonyolítását.
Az eBroker rendszer várhatóan 2008. január 7-től áll teljes (korlátozásmentes) funkcionalitással ügyfeleink rendelkezésére, addig befektetési tanácsadóink várják az Önök hívását. Az eBroker minden egyéb funkciója ez idő alatt is teljes körűen elérhető.
Az integrációs változások természetesen semmilyen formában nem érintik sem ügyfeleink megtakarításainak egyenlegét, sem a szolgáltatási színvonalat.
A befektetési szolgáltatásokat igénybevevő ügyfeleinknek felszámított számlavezetési díjak a bank befektetési szolgáltatásaira vonatkozó kondíciós listájában megjelöltek szerint kerülnek felszámításra, amelynek mértékét kedvezően befolyásolhatja az egyéb számla, számlacsomag kapcsolat bankunknál. Azon ügyfelek esetében, akik korábban a CIB-nél és az IEB-nél is rendelkeztek befektetési számlával, természetesen csak 1 számlavezetési díjat számítunk fel, a másik számlára vonatkozót bankunk elengedi. Továbbra is élő kedvezmény típus lesz a diákoknak szóló – korábbi Student, jelenleg CIBEZZ –, illetve az elektronikus számlacsomaghoz kapcsolódó kedvezmény – korábbi eSzámla, jelenleg On-line számlacsomag. További részletek az eBrokeren található FAQ és Számlanyitási menüpontokban, valamint az eBroker CIB egyesülés aloldalán érhetőek el.
Reméljük, hogy szolgáltatásaink a jövőben is elnyerik az Önök tetszését.

Üdvözlettel,
CIB Bank Zrt., eBroker
herlas 2008. 01. 04. 13:13
Előzmény: #1069  Törölt felhasználó
#1070
"Eddigi türelmét és megértését köszönjük az esetlegesen okozott kellemetlenségért szíves elnézését kérjük, melynek ellentételezéseként a 2008. február 4. - február 8. közötti időszakban díjmentes kereskedési lehetőséget biztosítunk Önnek az eBrokeren adott prompt, BÉT tőzsdei megbízásaira vonatkozóan."
Jár a piros pont, ez egy jó lépés volt.

Törölt felhasználó 2008. 01. 03. 22:21
Előzmény: #1067  Törölt felhasználó
#1069
én az előbb módosítottam egy rezsis átutalást, kurvára villog meg minden, na mondom ez kész, de mégis rendben meg tudtam csinálni
kispangit 2008. 01. 03. 22:02
Előzmény: #1066  Törölt felhasználó
#1068
Annyit biza. Az eSzamla Plusz az IEB-ben 299 volt, ez meg ennyi...(CIB Online Bank, vagy mi, meg akartam nezni, de nekem se megy per pill).
Törölt felhasználó 2008. 01. 03. 21:51
Előzmény: #1066  Törölt felhasználó
#1067
Nektek müködik a cib internet bank?
Törölt felhasználó 2008. 01. 03. 21:50
Előzmény: #1065  kispangit
#1066
Micsoda? 549 Ft-ot csipett le havi dij cimen, ezt miért?
kispangit 2008. 01. 03. 21:19
Előzmény: #1064  -bubu-
#1065
Nalam annyi jött le ebböl az egeszböl, hogy az uj gazda 549 Ft-ot csipett le havi dij cimen. Az IEB csak 299-et...
Van az equitasnal befhitel..?
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 03. 17:54
Előzmény: #1063  zolaaa
#1064
zolaaa 2008. 01. 03. 17:53
Előzmény: #1062  Törölt felhasználó
#1063
pont ez az! benyögik hogy jan 2. bankszünnap Ok azt lenyelem 1 nap nem a világ.... de hogy még utánna 2 napig szintén nem lehet kereskedni normálisan na ez már a kamu...
Törölt felhasználó 2008. 01. 03. 17:38
Előzmény: #1061  rockmaster
#1062
Daytrédelni így nem is lehet.
És elárulom azt is hogy a belső rendszerükkel is most állnak át, nem is működik túl jól pl. a számlakezelésük sem...
szal csak annyit hogy tegyétek össze a kezeteket ha hétfőn tényleg jó lesz az ebroki, meg nem lesz gáz a számlátokon.
rockmaster 2008. 01. 03. 17:34
Előzmény: #1060  zolaaa
#1061
Ma én megpróbálkoztam ajánlatot adni, végülis sikerült és teljesült is, az más kérdés h bukováriban, amiről mondjuk nem a telefonos tehet..
Elkérték a nevem, szem.ig számom, lakhely, anya neve adatokat.
Ha telón akartok holnap megbízást adni, ezekből készüljetek fel, ha gyorsítani akartok.
Amúgy figyeltem, kábé ugyanannyi idő alatt tették be az ajánlatot (normál ajánlat), mintha neten adtam volna be.
Bár a DayTrade-től qrvára elment így a kedvem, majd talán holnap...

Zolaaa:
tegnap volt bankszünnap, ma és holnap a qrva bankegyesítés miatt van ez a b@sz@kodás.
Ebben az egészben csak az a szép számomra, h tavalyelőtt azért jöttem el a CIB Bank-tól, mert drágának tartottam, erre most mi történik? Bár oksa, az árakat remélem nem emelik, mert akkor perdülök máshova, ahol olcsóbb és jó minőségű a szolgáltatás.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek