Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 09:39
Előzmény: #1138  Törölt felhasználó
#1140
Sziasztok!

A telefonos megbízás nincs letiltva, fel tudunk venni államkötvény-forgalmazási megbízást telefonon. A 330 forint a számlavezetési díj ára, az eBroker szolgáltatás díjmentesen jár hozzá.
pami2 2008. 01. 08. 09:30
Előzmény: #1138  Törölt felhasználó
#1139
ezt hogy találták ki hogy pont az otp-ről nem szolgáltatnak adatot?
ha lehetne cseréljétek már ki az ehep-re
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 09:22
Előzmény: #1135  pami2
#1138
Én voltam bent tegnap pénzt felvenni. Másra sajnos nem volt időm, de erre a szolgáltatásra havidíjat levonni azt inkább nem minősítem, mert nem akarok kötőjelet. Én nem akarok kereskedni febr 04-08 között, mert államkötvényben szeretnék ülni, de csak a rendszeren keresztül adok megbízást. Azért nyitottam a számlát anno. A tetefonos megbízás le van tiltva, személyesen meg nem rohangálok minden egyes lejáratnál. Sok károm még nem keletkezett eddig, csak 2 heti államkötvény hozam.
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 09:21
#1137
a nagy betüt kicsire kell cserélni ugy beléphetsz
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 09:15
Előzmény: #1134  Törölt felhasználó
#1136
dreamer!
nekem az ieb-nél nem volt netbankom, se külön folyószámlám. csak e-broki.
most akkor a cib-nél van egy bef.számlám (invest-nek kereszteltétek), plusz lett netbank hozzáférésem? ha igen, hogy tudok belépni, milyen jelszóval (ebrokissal próbáltam, azzal nem lehet).
köszi!!!
pami2 2008. 01. 08. 09:05
Előzmény: #1134  Törölt felhasználó
#1135
akkor hogy soroljam a problémákat az otp-ről nincs adat
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 08:32
Előzmény: #1131  kispangit
#1134
Sziasztok!

Az eBrokeres csomag ára továbbra is 330 HUF Netbankkal és folyószámlával!! Amiről itt szó van az az online számlacsomag, ahol a netes átutalások ingyenesek!
kispangit 2008. 01. 07. 22:27
Előzmény: #1132  Törölt felhasználó
#1133
Szolgalati Közlemény:

"Tisztelt Ügyfelünk! Tájékoztatjuk, hogy a CIB Bank Zrt. technikai okok miatt a befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos megbízásokat 2008. január 7-től továbbra is kizárólag telefonon és személyesen fogad be.

Befektetési szolgáltatásokra vonatkozó megbízást a bank üzletkötői banki nyitvatartási időben, az egyes termékekre vonatkozó, Üzletszabályzatban meghatározott időpontokig az eBroker Megbízások menüpontjában feltüntetett telefonszámokon fogadnak.

A megbízások megadásakor természetesen az eBroker rendszer jutalékai kerülnek felszámításra.

Az eBroker valamennyi további funkciója (árfolyam-információ, lekérdezések, portfolió-kimutatás stb.) zavartalanul üzemel.

Az eBroker tőzsdei kereskedési rendszert várhatóan 2008. január 14-én bocsátjuk teljes funkcionalitással ügyfeleink rendelkezésére. Kollégáink kiemelt figyelemmel dolgoznak a teljes rendelkezésre állás biztosításán. Ezen folyamat lezárultakor a rendszerből indítható megbízások megadását azonnal lehetővé tesszük ügyfeleink számára.

Türelmüket és megértésüket köszönjük! Az okozott kellemetlenségért szíves elnézésüket kérjük.

Tisztelettel:
CIB Bank Zrt.

2008.01.06."

Hat, kollegak, ez tenyleg nem ugy megy elsöre, ahogy elvartuk. Tisztelt CIB, januar 14-én egy flottul menö rendszert kérnénk akkor tisztelettel! A dijmentes napokban pedig ott leszünk, kéretik nem lefagyni!
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 22:15
Előzmény: #1131  kispangit
#1132
Sziasztok!

Huhh hát nem is tudom hol kedjem, talán igyekszem sorban válaszolni:

www: Ez jó kérdés, pontosan nem tudom, hogy hogy megy, szerintem automatikusan be lettél osztva egy csomagba, amin változtathatsz ha akarsz, holnap megkérdezem, és igyekszem válaszolni!!

dinomdanom: Teljesen jogos amit írsz, valóban nekünk is célunk, hogy az ügyfelek eBrokeren keresztül tradeljenek.. Sajnos a merge nem egészen úgy sikerült, ahogy gondoltuk, szerintem ezzel nem árulok el titkot! Pontos részletekbe nem szeretnék itt belemenni.. Tökéletesen meg tudom érteni azt, aki a Tiedhez hasonló véleményen van. Az ingyenes hét valóban nem kárpótol, ahogy ezt valószínüleg nem is lehet, azonban egy olyan gesztust gyakorol, ami eddig egyedülálló! A magyarázatom pedig nem a magyar mentalitás jegyében született, csak igyekesztem a dolgok jó oldalát is megvilágítani.

Petyko: Ingyen átkötöd azokat a pozikat amik veszteségesek, így csökkented év végén a nyereségadó-alapot. Az adóalapnál ugyanis csak a lezárt tételek számítanak , így amit veszteséggel zársz, az csökkenti a nyereséget.

Remélem tudtam segíteni!
kispangit 2008. 01. 07. 21:36
Előzmény: #1095  akibaci
#1131
"Az első és a második csomag havidíja 219 és 549 forint. Közötte a különbség pont 330 forint, ami az ebroker havidíja, ami ugye az Online csomagban ingyenes"

Köszi, ez elkerülte a sasszemem, akkor kivancsian varom, hogy alakul ez az egész rendszer. Nekem speciel nagyon bejön az eBroker webes felülete, nem valtanék szivesen. A befhitelük is egész jo. Kar, hogy az Equitas azt nem tudja...
petyko98 2008. 01. 07. 21:22
Előzmény: #1128  Törölt felhasználó
#1130
T _dreamer!

Nem vagyok biztos a dolgomban, ezért ezt az átkötés dolgot elmagyarázhatnád! Miért jó ez nekem?
Ammenyiben nem itt akarod: petyko98@freemail.hu

Kösz!
balta
balta 2008. 01. 07. 20:53
Előzmény: #1128  Törölt felhasználó
#1129
Én nagyon kíváncsi leszek azokra az ingyenes napokra. Van egy olyan érzésem, hogy a megnövekedő forgalom miatt percek alatt össze fog omlani a rendszer, főleg ha valóban ezerrel próbáltok majd kereskedni.
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 18:13
#1128
1.Személy szerint veled semmi problémám, sőt más forumokban is igen segítőkésznek találtalak, de ezt a magyar " nem kis dolog a februári ingyen kötés.." szolgáltó mentalitást ki nem állhatom.

jelenleg ebrokis vagyok ( nem sokáig)

A CIB IEB "egyesülés" elég régóta ismert, ennek ellenére még ma sem, illetve a legújabb hír szerint még 11.-án sem fog menni a kereskedés. Emlékeztetőül a január 2. napja régóta tudott, de a 3.-a és 4.-e számomra nem volt ennyire evidens, ami pedig most van…
Hogy a hibának mi az oka ( lustaság, hülyeség, alkalmatlanság, gonosz UFO-k stb.) engem, mint ügyfelet, vevőt nem érdekel. Én most szeretnék kereskedni, de nem telefonon, hanem neten, hiszen ezért választottam egy internetes kereskedési rendszert. Nincs kedvem napi 100 szor ,de még egyszer sem Mancikával, vagy Gézával beszélni, sőt hogy fokozzam nem is tudok ( pl a munkám miatt) egész nap báj csevegni.
Egy ilyen blama, amit minden további határidőváltoztatás tovább növel, nem 5 (te jó ég, hisz az egy egész kereskedési hét!) ingyen kötéssel megáldott nappal kell kezelni.

Reális ötleteim vannak, de kivárok, hogy egy ilyen most már Magyarosrszágon is hatalmassá vált bank magyar vezetősége mit lép.
Hozzáteszem, hogy az lett volna számomra a meglepetés, ha ez a probléma fel sem merül, illetve azt megfelelően kezelnék vagy kommunikálnák. Más szolgálatóknal a külföldi anyacéget kerestem meg közvetlenül problémáimmal, ami eddig mindig használt. Jelen esetben is ezt fogom tenni.
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 15:40
Előzmény: #1126  Törölt felhasználó
#1127
dreamer!
én ex ieb ebroker ügyfél vagyok, most akkor ha jól értem most választanom kell egy cib-es számlacsomagot is?
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 13:55
Előzmény: #1125  Törölt felhasználó
#1126
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 12:11
Előzmény: #1123  Törölt felhasználó
#1125
majd meglátjuk.(mondta a vak)
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 12:02
Előzmény: #1123  Törölt felhasználó
#1124
T+2-n kamatmentesen tudsz fedezetre tradelni!
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 12:00
Előzmény: #1121  Törölt felhasználó
#1123
egy barátom ismerősének a testvére hallotta, hogy a G. W. Bush-t elrabolták az UFO-k, majd kicserélték. és csak azért rohanta le Irakot, mert ott van elég hely az űrhajók leszállásához
na ennyi a bullshit generálásáról pocokpapa.....

persze csak ezért van időm válaszolgatni a baromságaidra, mert fedezetre nem akarok trédelni, az átutalás meg halott az CIB int. bankon....
szópóka ez mindenkinek, így legalább egymást nem kéne idegesíteni! téma részemről lezárva
Boldog Újévet Mindenkinek!:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 11:47
Előzmény: #1121  Törölt felhasználó
#1122
Erre nincs mit reagálnom, ha valakinek tudok segíteni, vagy kérdése van az szóljon!
Törölt felhasználó 2008. 01. 07. 11:45
Előzmény: #1120  Törölt felhasználó
#1121
Na és?
Döntéshozó vagy ilyen ügyekben?
Ha nem akkor miért kellene tudnod róla?

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek