Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
totoro
totoro 2012. 12. 20. 14:22
Előzmény: #78123  Törölt felhasználó
#78160
Én a Douglas-ból rendeltem a parfümöt. Azért netről mert az amit ő szeretett volna az már egy kifutó parfüm, és sehol nem volt ahol néztem. Árkülönbségről nem is tudok nyilatkozni, örültem hogy kaptam.
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 14:04
Előzmény: #78158  Törölt felhasználó
#78159
:)
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:42
Előzmény: #78157  Törölt felhasználó
#78158
A minimum, hogy beléd vágja a vasvillát :-)
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:34
Előzmény: #78154  Törölt felhasználó
#78157
Ez most tényleg csak úgy jött :) Nem lehetett kihagyni a tegnapi után :) Remélem JK nem haragszik!
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:31
Előzmény: #78151  Törölt felhasználó
#78156


erről még nem írtam, de a bét szánalmas lett.
annyira nincs vevő, hogy nagyon.
ezek a leértékelő gyökerek, keményen szét cseszték. A blu csipszek, über szarok.

3-4 éves csúcson vannak a tőzsdék, ide meg a kutya nem hoz lovét.
az otp 20%-on belül mozog már nagyon rég óta. short is és long is jó rá.
bebetonozták..
peter_s 2012. 12. 20. 13:29
Előzmény: #78146  Törölt felhasználó
#78155
Szerintem is nagy probléma, hogy ide jutottak. Akkorák az ideológiai különbségek, hogy kicsi a valószínűsége a megállapodásnak ebben az évben. Ráadásul ha meg is állapodnak akkor is csak lassítják az eladósodási folyamatot mert ha jól olvastam akkor továbbra is több lesz a kiadás mint a bevétel. Az EU, USA fuldoklik az adósságban és erre a nagy hurráoptimizmus.
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:27
Előzmény: #78152  Törölt felhasználó
#78154
Valld be Sergei, nyugdíjas vagy, hogy ennyire ráérsz :)
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:22
Előzmény: #78150  Törölt felhasználó
#78153
van helyette quad kereskedés :)
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:22
Előzmény: #78149  Törölt felhasználó
#78152
Nem gondoltam volna, hogy ezt sikerül összehoznunk – töprengett Jhony, miközben bámult ki a Tiroli hegyoldalban lévő faház ablakán. Sergei cigarettára gyújt, tölt egy italt, és egyszerűen levezeti papírlapra annak az 1 milliárd eurónak a sorsát, amit Mr. Draghitól kaptak, alacsony kamatra, rövid lejáratra, de példa értékű visszafizetésre. Ekkor csörgött Sergei telefonja, az Igazgató Úr hívta. Ránézett Jhonyra, „lehet szar napunk lesz, haver” – és fogadta a hívást. Holnap reggelre legyetek az irodámban, bárhol is vagytok.
Uraim… nekem fáj a legjobban, hogy látnom kell titeket – kezdte az Igazgató Úr, köszöntés helyett. Van egy hatalmas problémám, amit nektek kell megoldani, és akkor talán kvittek vagyunk a történtek miatt. Le kell vizsgáztatni egy különös bánásmódban részesített csoportot. Közgazdaság. Gondolom ez nem fog nektek problémát okozni, hisz nem rég fejtétek meg az EKB kasszáját, akkor ez igazán rutin dolog lesz. Miért pont mi? – kérdezte Jhony. Az Igazgató Úr felháborodott a kérdésen, „hogy mersz te okoskodni, hülye paraszt” – gondolta magában. Nos, kedves uraim… Az egy dolog, hogy megrontották az én ártatlan, alig 18 éves kislányomat. Ketten egyszerre. Mindezt a házam nappalijában, nyitott ablakoknál, amit minden szomszéd hallott. Aztán szegény nagymama! Az a tisztességes asszony bement a hangzavarra, és meg kellett látnia azt a fertőt, amit ti műveltetek. Ezek után, neked Sergei, volt pofád oda szólni, hogy „gyere mama, nézheted, biztos te is nagy ribanc voltál a kiscsaj korában.” A nagyi ott kapott szívinfarktust, azóta is gyászoljuk. A kislányom leszbikus lett, mondván, azóta nem elég jó neki semmilyen fiú. Ti szemétládák. Szóval ezek után, ha szeretnétek egy kurva nagy pert elkerülni, akkor ezt a melót megcsináljátok…
A srácok bevállalták, nem volt mit tenni. Miről lenne szó konkrétan? – érdeklődött Jhony.
Itt van ez a világvége, ugyebár. A két legjobb tanárom, akinek vizsgáztatni kellett volna, bepánikoltak és leléptek. A csoportnak muszáj most vizsgáznia, nem lehet halasztani. Azt a megoldást találtam ki, hogy ti lesztek a két tanár, persze mindent úgy papírozunk, mint ha az eredeti tanárok lettek volna bent. Megcsináljátok a melót, ha lesz világvége, akkor azért nem számít, ha pedig nem, akkor januárban mindenki szépen visszajön dolgozni, és minden meg van oldva. Ez a további karrierem szempontjából rendkívül fontos, ezt pont nektek nem kell magyaráznom.
Jhony és Sergei fel alá sétálnak a hatalmas teremben, pár perc és kezdődik a vizsga.
- Szerinted, hogy csináljuk, Sergei?
- Improvizálunk! Bejönnek a kis hobbitok, megnézzük milyen a felhozatal, aztán hamar gyorsan kibasszuk őket a picsába. Este dolgunk van, faszomat se érdekli ez a hülyeség. Kik ezek egyáltalán?
- Valami vip csoport vagy mi a bánat, hallottad mit mondott a főnök.
- Ja… ki nem szarja le, kik ezek, bazdmeg. Na, hívd be a hobbitokat, aztán kezdjük el.
Mindenki elfoglalja a helyét, Sergei rövid köszöntőt mondd, ami lényegében arról szól, hogy mindenki hozza ki magából a lehető legjobbat és a cél szentesíti az eszközt. Jhony izgatottan rohan hozzá, figyelj már Sergei, ezek nagyon le akarnak vizsgázni, egyik csaj mondta, hogy fürtökben kúrhatjuk őket, csak menjenek át. Gondolom hülyék, mint a faszom, de kit érdekel. Na, mi legyen?
Jhony, ezt nem lehet, itt mi vagyunk a bizalmi emberek, vagy valami hasonló. Megyek, körbenézek milyen a felhozatal.
Sergei pár perc múlva jön vissza. Jhony, változott a program! Itt mindenki tökhülye, azt sem tudják, miből vizsgáznak, de van egy szőke csaj, aki bármit megtenne értünk. Akarom mondani, a vizsgáért. És hát elég jófajta, ha érted mire gondolok…
Kedves hobbitok, ez most egy különleges vizsga lesz – kezdte mondandóját Jhony. Az urak és kevésbé szép hölgyek 3ast kapnak, a gyönyörű hölgyek pedig 4est. Nem számít, mit írnak a papírra. Nekünk sajnos el kell mennünk…
- A tankot itt hagyjuk az egyetem előtt?
- Miért, szerinted ki a faszom fogja ellopni? Gyere, megyünk az én autómmal.
A hölgy – Cicuka – kellemes, diszkrét, budai otthonában fogadta a srácokat. Minden erejével azon volt, hogy meghálálja nekik a vizsga megsegítését. Így hát kegyetlenül bebasztak és egymásnak estek. Sergei-nek muszáj volt elintéznie egy telefont, mire visszamegy, a hálóban Jhony már keményen dolgoztatja Cicukát.
Figyelj már Sergei, a csaj túl szűk a kettős behatoláshoz, de ha kihúzod a seggéből azt a 30 centis dildót, akkor találsz benne helyet magadnak. Egyszer csak szarakodnak a zárral, de ezt a srácok nem vették észre. Ekkor lépett be a lakásba JK, aki nem akart hinni a szemének. „Drágám, drágám, drágám! Mit csinálsz a srácokkal?” Diplomázok – hangzott a válasz Cicuka szájából. Szevasz JK, gyere gyorsan, van még hely neked is, mert a Lipi már a taxiban van és siet ide, használd ki a lehetőséget! – mondta Sergei. JK abban a pillanatba elájult és habzó szájjal rángatózott a földön. Nem bírja a kiképzést – gondolta Jhony.
Rohanva érkezik Lipi, szevasztok srácok, látom, itt aztán tényleg nagy a buli! Ki ez a hulla itt a földön? Az csak JK, mi sem értjük, hogy került ide, de kicsit sok volt a lelkének, amit látott, aztán rohama lett és beájult. De szerintem életben van – méregette Jhony, közben persze dolgozott Cicukán. Gyere Lipi, aztán keress valami helyet magadnak.
Persze srácok, amúgy is bocsánat a késésért, csak lassan jött a taxi, aztán a fibóm már majdnem elsült a sok húzogatástól, mire ide értem. Na, akkor kezdjük…

Világvége után
JK az intenzív osztályon tért magához és nem emlékezett semmire. Cicuka ott ült mellette, hisz ő egy rendes lány. Mi történt? Álmodtam? Hol vagyok? – éledezett JK.
Semmi, nyugodj meg, Drágám, minden rendben van. Biztos csak rosszat álmodtál. Amúgy is boldog új évet, már 2013 van és elmaradt a világvége.
Hogy-hogy?
Tudod, jött egy ilyen meteor, de szerencsére a Jhony tankja épp ott parkolt az egyetemnél, és szét tudták lőni. Semmi komoly kár nem keletkezett. Aztán a meteor után jött valami Antikrisztus forma, volt vagy 138 kiló, Blade-nek hívták. Na, azt pedig lenyomta a Sergei, szóval most már minden rendben.
Hát ez nem semmi! Látod szívem, nekem ilyen kollegáim, barátaim vannak, bizony. Majd bemutatom őket neked is! És mit kértek cserébe a világ megmentéséért?
Állítólag lenyúltak valami pénzt az EKB-tól, azt most nem kell vissza adniuk, és a Jhony kibulizta maguknak az örök adó és járulékmentességet. Továbbá kapott rendszámot a tankjára, most már legálisan közlekedhet vele bárhol. És képzeld! Nekem sikerült egyedül kitűnőre diplomáznom! Ugye milyen ügyes a te Cicukád?!
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:22
Előzmény: #78150  Törölt felhasználó
#78151
arany megint erőlködik,

minnyá lepofozzák..
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:20
Előzmény: #78148  tibbi60
#78150
gödöllő, nagyon jó hely csak egy baja van, hogy nincs tenger!
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:20
Előzmény: #78143  Törölt felhasználó
#78149
Hol a sztori? Én nem látom...
tibbi60
tibbi60 2012. 12. 20. 13:08
Előzmény: #78146  Törölt felhasználó
#78148
voltam nálatok többször is Talambát imádom!
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:08
Előzmény: #78145  Törölt felhasználó
#78147
Elnézve az elmúlt 35 napot, lehet én sem sietném el a dolgot.
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:06
Előzmény: #78145  Törölt felhasználó
#78146
a realitásról inkább nem írnék, de azért az usában szerintem gáz ez a konfliktus.

Egyszer itt nálunk Gödöllőn is ilyen patt helyzet volt a képviselő testületben és majdnem egy évig nem tudtak semmiben dönteni.

kicsit ott is olyan a kép.
az vetélytársadtól függ a te döntésed.

komoly a probléma, hogy idáig eljutottak.

nagy lesz lefelé a szakadék..
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 13:01
Előzmény: #78144  Törölt felhasználó
#78145
azért az hihetetlen, hogy a 2008-as daxhoz képest már csak pár száz pipp kell!

de miért?

és tényleg senki nem akar realizálni..

Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 12:59
Előzmény: #78142  tibbi60
#78144
Lehet, az utolsó pillanatban.
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 12:57
Előzmény: #78141  Törölt felhasználó
#78143
JK! Most nem azért, de ez kurva jó lett :))))))
tibbi60
tibbi60 2012. 12. 20. 12:36
Előzmény: #78138  Törölt felhasználó
#78142
hali,nem akarják elrontani az ünnepet?és mikor fognak realizálni?január?
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 12:35
Előzmény: #78140  Törölt felhasználó
#78141
Csak annyi konkrétum van, amennyi tegnap itt elhangzott.

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek