Elbúcsúzom a topictól, az rv szám marad, max. 50 alatt én is bővítek.Nincs helyem abban a brigádban, ahol is identitás zavaros, felpénzelt ostobák nem látják, hogy mi a tét!!!Soha nem voltam Orbán követője,sem szavazója.Akinek ez a bolsevik tempó az ideális az ne köhögjön kettő év múltán, hogy nem érti miért nem marad pénz a zsebében.Őszinte tisztelettel búcsúzom!