Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 03. 05. 01:00

PANNERGY  

Közkívánatra.....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oldrider 2026. 06. 09. 17:19
#174323
Végre volt egy jó nap a Pannyban is! (Ritka az ilyen.) Gratulálok azoknak akik eladták és azoknak is akik vettek, tartják és még többre vàrják! Hajrá Panny!
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 09. 15:06
Előzmény: #174319  oldrider
#174322
Hát azért nyugtával a napot.Úgy legyen
oldrider 2026. 06. 09. 14:48
Előzmény: #174315  oldrider
#174321
Két mínuszolónak elárulom, hogy némi felárért vaslemez aljzattal rendeltem a konténer hàzat, mert tudom, hogy patkányok mindíg voltak, vannak és lesznek is! Ellenük viszont lehet védekezni!
oldrider 2026. 06. 09. 14:23
Előzmény: #174318  TozsdeMagus
#174320
A bukott szolnoki fideszes polgármester Szalay Ferenc ötlete alapján, márminthogy Szolnok az katona város, gondolták, hogy ellophatnak még pár milliárdot. Nah, ezért épül a laktanya Szolnokon, amire semmi szükség! De még volt, van pár tolvaj beruházás ezen kívül is Szolnokon!
oldrider 2026. 06. 09. 14:16
Előzmény: #174317  oldrider
#174319
Mennek a börtönbe a korrupt fideszes bűnözők! A fekete klottgatyás Orbán -  akivel anno a potya strandon a Tiszában a marha itatónál együtt fürödtem, szintén börtönbe kerül! Én nem sajnálom! Megérdemli a sorsát!
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 09. 14:14
Előzmény: #174316  oldrider
#174318
Köszönöm.Ez kimaradt.Még egy ilyen baromságra pénzt adni. Lehet ezt is visszakéne vonni.56 milliárd??? Ebből mennyi értelmes dolgot lehetne csinálni.... bocsi hogy beléptem ide.Néha beleolvasok, de nincs Pannim
oldrider 2026. 06. 09. 14:09
Előzmény: #174313  oldrider
#174317
Hülye bukott fideszes kötsög meg mínuszol! Ő mit vár?, hogy esik majd a Panny?
oldrider 2026. 06. 09. 14:03
#174315
Ott vagyok a könyvben, tudom nekem szurkoltok! Szar 10 Ft-on nem múlhat, hogy a nejemnek vagy nekem kell kifizetni a konténer házat! A békák kuruttyolását, a madarak csicsergését szeretném már hallgatni és elcsípni az egerek és patkányok suhanását éjjel, mert bevallom, hogy azért azok is vannak. Rájuk vadásznak a ragadozó madarak!
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 09. 14:01
Előzmény: #174309  oldrider
#174314
Milyen laktanya épül Szolnokon? mesélj kérlek erről!
oldrider 2026. 06. 09. 13:51
#174313
Júni 19 a szülinapom. Farkas úr telefonált, hogy ebben a hónapban szállítják az egyik zártkertembe a konténer házat. Nagyon bántana, ha a nejének kellene azt kifizetnie. Azt én rendeltem már fél éve és a Pannym egy részének nyereségéből szándékoztam és szándékozom azt kifizetni. 10 Ft-on nem múlhat! 2410-et el kell érnie a Pannynak még júniusban!
 - Aztán persze még többet!
oldrider 2026. 05. 15. 22:03
#174312
Nah ez is megtörtént! Szeretett Lantos miniszter urunktól is elbúcsúzhattunk! Hát mi pannergysek igazán sokat köszönhetünk neki! - Jah nem, bocs! https://youtu.be/4vgWdMMK0PU?si=yieveZ2V8Q4-Gek5
oldrider 2026. 05. 11. 16:19
#174311
Először elment 2300-ért 102db. Utána 50db. 
Adtam még 10 perc esélyt nekik, hogy a maradékot elvigyék. Nem kellett nekik. Módosítottam 2400-ra. 
Velem nem szórakoznak! :-)
oldrider 2026. 04. 30. 22:33
#174309
Közgyűlés ok!
Írják, hogy növekedni szeretnének. Nem tudom, hogy Szolnok eszükbe jutott-e. Van itt a városban egy több mint 6000 lakásos panel épületekből álló lakótelep. Szomszédságában most épül egy nagy katonai laktanya. Szolnokon vagy 6-8 strandfürdő plusz szálloda- gyógyfürdő működött régebben. Egyik sem a termálvíz hiánya miatt szűnt meg. Tuti, hogy van termálvíz bőven a város alatt. Én a Panny helyében elgondolkodnék és szánnék figyelmet Szolnokra!
oldrider 2026. 04. 27. 17:03
#174308
Bokorovics helyében most Rencsártól megszabadulnék! Olyan ő itt, mint a Fekete Péter a kártyapakliban! Pl. Juhászék kivásárolhatnák!
oldrider 2026. 04. 27. 08:56
#174307
Lehet hamarosan lesz ~12% állami tulajdon a Pannyban? Lehet nem is lenne rossz?
oldrider 2026. 04. 27. 08:26
#174305
Rencsár Kálmán névszerint ugyan nincsen megemlítve, de szerintem ő is benne van a 3 ezerben. Vajon mi lesz a Panny részvényeinek a sorsa?https://444.hu/2025/02/15/7-ember-akiknek-magyar-peter-azt-uzente-tudja-mit-tettek-es-nem-felejt
oldrider 2026. 04. 25. 19:30
#174304
Paradicsom termesztés ide vagy oda, a mi Pannynknak már minimum 2300-on lenne a helye. E helyett 2200 körül forog. Nem bánnám, ha felfognák a befektetők, hogy a korrupt Orbán rendszernek vége! Lantos báb miniszternek szintén vége. Fogalmazhaznák úgy is, hogy vége van kicsi! Kapitányéknak idő kell, hogy a geotermiával is foglalkozzanak. Mindezeket figyelembe véve is 2300 reálisnak tűnne.
oldrider 2026. 04. 17. 09:04
#174303
Azt hiszem a közgyűlés miatt ma nem kereskedhetünk a Pannyval! Miért nem hétvégére teszik a gyűlést?
oldrider 2026. 04. 16. 16:37
#174302
Nem akarja a sors, hogy eladjam 2300-on a Pannym egy részét. Pedig néhány zártkertemre már megrendeltem a mobil házakat, amik leszállítását a cég június elejére vállalta. A potenciális bérlők meg már nyűgösködnek, telefonálgatnak, időpontot foglalnának a nyári horgászataikhoz, pihenésükhöz. Még az is lehet, hogy a nejemtől kell majd kölcsönkérjek, mert az eu-s részvényeim sem szárnyalnak, de a Panny egyetlen darabját sem kapja meg tőlem senki 2300 alatt!
oldrider 2026. 04. 16. 13:18
#174301
Olvassa el mindenki, mielőtt mínuszolgat! Megtudhatja belőle, hogy mi ment itt a Fidesz kormány ideje alatt és hogy vajon miért csak itt tart még a PannErgy!  
https://youtu.be/CUhtRbpXCbg?si=cY-g6fi-rm1B0aap

Topik gazda

gazmer36
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek