Topiknyitó: forest_30 2007. 04. 03. 10:24

Mtelekom  

Ujra motiváció van a paperban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kcs68 hétfő, 08:46
Előzmény: #262914  SBob
#262920
330 ezer. Nem lepődnék meg, ha a többi nagy része a fix árasra tárazás lett volna. Az biztos, hogy az srv nagy részét záróban vették, akkor pedig legalábbis sejteniük kellett, hogy nagyobb forgalom várható
SBob hétfő, 08:45
#262919
fokozódik a drámai feszültség. 
SBob hétfő, 08:43
#262918
Kereskedési napok száma: 26
Hátralévő ker. napok száma: 5


Felhasználható forrás: 50 000 000 000 Ft
Felhasznált forrás: 35 148 590 265 Ft
Vásárolt részvényszám: 13 099 434 db


Megmaradt forrás: 14 851 409 735 Ft


A felhasznált forrás aránya: 70,30%
Az eltelt idő aránya: 83,87%
Átlagos beszerzési ár: 2 683,21 Ft
signal2
signal2 2026. 06. 20. 07:52
Előzmény: #262916  SBob
#262917
Még mindig nagyon sok. 
SBob 2026. 06. 20. 06:39
#262916
a legnépszerűbb állampapír, a FIX MÁP kamatát május 18-án csökkentették 7%-ról 6,5%-ra. Akkor a bejelentést nagy roham követte és rekord összeget kötöttek még le 7%-os kamattal. Nem nagyon propagálták, a hírek között sem találom, de az azóta eltelt egy hónap alatt a FIX MÁP kamata újra csökkent és a máj. 18-i 6,5% mára 6%-ra olvadt. A májusban jelzett 1,8%-os éves infláció ( EU átlag 3,3% ) egyébként indokolja is a kamatcsökkentést. 
Seri 2026. 06. 19. 19:18
Előzmény: #262911  vittore
#262915
Szép kanóc nélküli gyertya, Marubozu. Magas forgalommal párosulva ez ugyebár sokszor kitörés előtti vagy kitörést megerősítő gyertya. Kíváncsian várom a jövő hetet. 😁
SBob 2026. 06. 19. 18:36
Előzmény: #262912  Ishar
#262914
én is kíváncsi vagyok, hogy mennyi volt a saját részvények vásárlása ezen a napon. Hétfőn megtudjuk. A teljes napi forgalom a záró és az azt követő kötések nélkül mindössze 166 475 db volt. Ennek a 25% -a nagyjából 41 500 db. A záróban viszont 2 forint híján a történelmi ATH-n, a napi zárón ment el több mint 1,2 millió darab. Ezekből nagyjából ki lehet számolni, hogy hivatalosan mennyit vettek záróban és mennyit előtte. Az viszont valószínű, hogy a mai napon, a napi átlagár vonatkozásában új történelmi csúcsot döntött a telekom árfolyama. Megadta a jó hangulatot a hétvégére.
barbero 2026. 06. 19. 17:42
Előzmény: #262912  Ishar
#262913
2 hete ezen voltam beállva, végre elvitték...
Ishar
Ishar 2026. 06. 19. 17:31
#262912
Szép lett a záró! Ez itt a végén SRV vagy CECE lehetett?! Jó hétvégét Mindenkinek!
vittore 2026. 06. 19. 17:19
#262911
Z 2754
Tancsapda65 2026. 06. 19. 09:21
Előzmény: #262908  SBob
#262910
USÁBAN ma szünnap van. Ünnepelnek, ilyenkor nem szokott nagy forgalom lenni. Max. CECE miatt záráskor.
SBob 2026. 06. 19. 09:15
#262909
láthatóan nincsen eladó pillanatnyilag. És vevő sincs. Ja, az van még néhány napig :)
SBob 2026. 06. 19. 09:14
Előzmény: #262907  Tancsapda65
#262908
már picivel meghaladtuk a forgalomban a 2000 db-ot is! :) Mi lesz, ha beindul a nyári uborkaszezon? Negatívba fordul a forgalom :)
Tancsapda65 2026. 06. 19. 09:10
Előzmény: #262906  Seri
#262907
De jövünk fel , mint a talajvíz! :) 2736/44530. DAX sem rossz! 
Seri 2026. 06. 19. 09:05
Előzmény: #262905  Tancsapda65
#262906
 OTP is :(
Tancsapda65 2026. 06. 19. 09:03
Előzmény: #262904  Seri
#262905
Ny.: 2712 Csúnya kezdés! :(
Seri 2026. 06. 19. 08:59
Előzmény: #262898  harding
#262904
Mtelekom 1,07 %-ról 1,06 %-ra változik
OTP 14,57 %-ról 14,47 %-ra változik az átsúlyozás után
kcs68 2026. 06. 19. 08:43
Előzmény: #262902  SBob
#262903
Ez speciel igaz :-)
SBob 2026. 06. 19. 08:37
Előzmény: #262901  kcs68
#262902
:) még hátra van egy szerdai nap
kcs68 2026. 06. 19. 08:36
Előzmény: #262899  SBob
#262901
A szerdai tippem nem jött be a fix vételekre, de talán az utolsó 1-2 napban még lesznek

Topik gazda

forest_30
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek