Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 09:48
Előzmény: #5959  Törölt felhasználó
#5960
tipikus patkánytempo!
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 09:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#5959
az én szanaszét élő barátaim, ismerőseim eu-szerte nem röhögnek, inkább bosszantja őket a helyzet és a magyarok ostoba tehetetlenkedése. a cinikus törzs pedig a száját tátja és motyogja: most jön el a kánaán, újra...
kissherceg 2007. 10. 19. 09:34
Törölt hozzászólás
#5958
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 09:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#5957
kissherceg! azt írod: "rajtunk röhög EU már így is" - szerintem az euban ma már nagyon sok olyan törzs él, amelynek tagjai nem röhögnek, hanem irigykednek, hogy milyen jól, ügyesen és történelmileg gyorsan nyírja ki a magyar politika az egész nemzetet, teszi földönfutóvá az ország lakosságát. ügyes! mondják és igyekeznek eltanulni a cselekvés módját-mikéntjét. röhögésről szó sincs! akik más törzsbeliek, azok talán ugyanúgy szenvednek, mint mi, ha nem most, akkor a közeljövőben, mert rájuk is ez a sors vár. és ők ezt tudják, sejtik.
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 09:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#5956
Az utolsó szamuráj

Bizonyára nem árulok el újdonságot azzal, hogy gazdasági visszaesése miatt a kelet-közép-európai térség negatív államává küzdötte le magát Magyarország. Egyetlen feltételt sem teljesítünk az euró bevezetéséhez, rendre köröznek le bennünket régiós vetélytársaink.
A kormány pedig utolsó szamurájként harcol a ködben: a saját maga által elhibázott gazdaságpolitika a legnagyobb ellenfél. ..
Hozzávetőleg nyolcvanmilliárd dollárra rúg már Magyarország államadóssága, és ez iszonyatos teher az állam közpénzügyeinek finanszírozásakor. Számítások szerint ennek az összegnek csak a huszonöt százalékát fordították "javakra": beruházásokra, állami fejlesztések finanszírozására vagy éppen autópálya-építésre. A fennmaradó hetvenöt százaléknyi összeg a kamattartozásokra költődik. Bődületes! Arról van ugyanis szó, hogy a hitelekre hiteleket veszünk fel, és a kamatait nyögjük. Hogy is remélhetnénk azt, hogy egyhamar beléphetnénk az eurózónába? A közös uniós fizetőeszköz átvételéül szabott kritikus államadóssági szintet legfeljebb 2014-re érjük el.
1999 óta az elsők vagyunk eladósodottság tekintetében. Az Orbán-kormány idején csökkent a mértéke, és Medgyessy Péter miniszterelnöksége idején is a kritikus uniós szint alatt maradtunk. 2004 óta azonban nekilendült az adósságspirál. Az okot és az okozatot viszonylag egyszerű megfejteni. A költségvetési hiány adósságot hoz, azt pedig valamiből finanszírozni kell. Ezért bocsát ki az állam speciális értékpapírokat, államkötvényeket, ezeket kedvező kondíciók mellett előszeretettel vásárolják befektetők.
A kibocsátás persze újból kiadást szül, miután az államnak fizetnie kell a hozamot a befektetőknek.
Az egyensúlyteremtés oltárán előkészítetlenül hozott döntéseket az egészségügyben, az oktatásban..
Ha a kormány őszinte volna, beismerné, hogy elhibázott a megszorító csomag, a kiigazítási szerkezet. Ha a kormány tükörbe nézne, egy szamurájt látna visszaköszönni.."
link
kissherceg 2007. 10. 19. 09:17
Törölt hozzászólás
#5955
kissherceg 2007. 10. 19. 09:11
Törölt hozzászólás
#5954
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 09:06
Előzmény: #5952  saru
#5953
"kissherceg
Ez valami tanmese volt a szélsőségesekről, akik aláássák a haza testét?"

Jah Konki, az volt. A szélsőbalról.
Hogy felismerted.....bravó.
saru 2007. 10. 19. 09:01
Előzmény: #5951  Törölt felhasználó
#5952
:o )))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 08:56
Előzmény: #5950  Törölt felhasználó
#5951
Kuki, ha már agresszióról beszélünk, akkor inkább nézz tükörbe. Egyébként felvilágosítalak, mások fizikai megsemmisítése, megalázása, megnyomorítása, tönkretétele elsősorban az általad favorizált pártok sajátja. Furcsa, hogy egy korrupciós ügyektől hangos, hataloméhes szemkilövető törpepárt aktivistája osztja itt az észt a békességről és a tisztességről. Azért ez már gyurcsányi szint...
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 08:50
Előzmény: #5949  Törölt felhasználó
#5950
Akkor megnyugodtam. Beszélgetni szeretek.
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 08:34
Előzmény: #5948  Törölt felhasználó
#5949
Miról beszélsz kistáska? Csak beszélgetni fogunk. Nem kell félni, nem fog fájni :DD
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 08:32
Előzmény: #5943  Törölt felhasználó
#5948
dlph

Te állandóan verekedni akarsz.
Nem veszed észre magadon az agresszióba hajló türelmetlenséget másokkal szemben?
Ez a politikai deviánsok általános megoldási módja a problémákra?
Ezért vagytok az utcán folyton? Ezért provokáljátok a társadalmat folyton?
Kedden megint itt lesz a jó alkalom. De vigyél magaddal esőkabátot, nehogy megfázz...:)
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 08:28
Előzmény: #5946  Törölt felhasználó
#5947
kissherceg

Ez valami tanmese volt a szélsőségesekről, akik aláássák a haza testét?
Törölt felhasználó 2007. 10. 19. 06:29
Előzmény: #5939  Törölt felhasználó
#5946
off
szia drop. üdv a klubban

egy idő múlva vmi kört is alapíthatnánk.
on
kissherceg 2007. 10. 19. 00:49
Törölt hozzászólás
#5945
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 23:57
Előzmény: #5942  Törölt felhasználó
#5944
Te világ mesügéje te !

Sértő volt a beírásod. Pont ez a baj kistáska.
Fogok is szemtől szemben, egy gyáva alaknak tartalak, csak itt nagy a szád. A sötétben.Ne félj hogy meglepődnék. Már alig várom.Ne törd magad, ne magyarázkodj. A párttársaidnak magyarázkodj. Nekem ne.
Az a nick nem én vagyok. A kitiltásom óta bejelentkeznem sem kell, lepróbáltam, hiába regisztráltam újra, akkor is ezen a néven lát a rendszer. Anélkül, hogy bármit kénbe tennem.
Talán nem csak engem irritálsz úgy cakpakk.
Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 23:49
Előzmény: #5942  Törölt felhasználó
#5943
Esküszöm meglátogatom fehérváron :)))
Neked aztán van arcod. Meglátjuk meddig.

Törölt felhasználó 2007. 10. 18. 23:14
Előzmény: #5940  Törölt felhasználó
#5942
1. Egy korántsem sértő beírásomra egy vadidegen, eddig még soha nem látott nick "tanácsokat" osztogat. Engedtessék meg nekem - tekintettel arra, hogy nem őriztünk együtt libát -, hogy kérdést tegyek fel neki.
2. Immár sokadszor szeretnél szemtől szemben állni velem - vélem azért, hogy agresszív hajlamaidat rajtam vezesd le. Érdekes, hogy eme tulajdonságodra kedves fórumtársaid, akik oly nagyra értékelnek, még nem figyeltek fel. Majd teszek róla, hogy így legyen.
3. Ha egyszer úgy döntöttél, hogy nem reagálsz a beírásaimra, akkor mi a tökömnek jössz elő újra és újra a sötétből, hogy előadd az igazságosztó terminátort. Nem áll jól neked deviáns. Félek meglepődnél, ha valóban szemtől szemben állnánk te kis szobatudós.
4. Nem is tudom, miért töröm mindig magam, hogy neked magyarázkodjam. Ja de igen - ahogy Tóta W. írta:
"Ha nem áll szóba velük senki más, még a végén elhiszik, hogy ők a többség, és mindenki más ellenség. Közös feladatunk bátorítani beilleszkedésüket, kezükre ütni, ha nyilvánosan a fütyijükkel játszanak, és megsimogatni kopasz agyukat, ha látjuk, hogy igyekeznek." - Hát most vedd úgy, hogy a kezedre ütöttem.:))

5. Érdekes módon ez a kisagyú nagyproli hasonlóan agresszív kismalacot játszik, mit te. Kár két nicknévvel közlekedned itt dlph. Egy is sok belőled kopaszagyú.
Most pedig menj szépen csicsizni, mert holnap fáradt leszel és rossz tanácsokat osztogatsz. Uzsgyi hajcsi!
kissherceg 2007. 10. 18. 22:41
Törölt hozzászólás
#5941

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek