Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:59
Előzmény: #6158  Törölt felhasználó
#6160
Badarság.Vagy ha így jobb, ökörség. De ha így szalonképesebb, sóder.Ezeket honnan veszed cimbi? Népszabadság vagy CNN?
Vagy a központban megmondták mit kell hazudozni Lengyelországról?

Mesügék. És mi volt (van) Szlovéniában?
Kussoltok róla ......fiaim...harcra fel. Sok itt az ellen.

A vitorlás meg sörök mellet szurkol. Mint egy focimeccsen. Színvonal az van....:DD
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:56
Előzmény: #6154  Törölt felhasználó
#6159
Most írtad, hogy nem akarsz vitázni. Akkor mit erőlködsz? Döntsd már el mit akarsz, ez így fárasztó.
Amúgy te milyen konkrét vitát akarsz szubhumán csomókkal?

Konkrét vitánk még van lezáratlan is, amit elsunnyogtál.

Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:52
Előzmény: #6154  Törölt felhasználó
#6158
yes

Már azt hittem kitiltottak. Éppen ideje lenne.

Lengyelországban visszatért a nép esze: elzavarták a szélsőjobb kormányt, a legszélsőségesebbek be sem jutottak a parlamentbe. A választáson soha nem volt még ekkora a részvétel, hogy elküldjék a búsba Kaczinskiékat. A volt komcsiok meg ismét bejutottak.

Hát ez érdekes, nemde? Pedig sokan hivatkoztak arra, hogy így kellett volna nálunk mis csinálni, ahol ott tették. Hát ez lett az eredménye.

Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:51
#6157
Európának a nyugati felén igen is létezik a humánum. A fejlett világ azért fejlett, ugyanis minden egyes embere szüksége van és tesz is azért, hogy azok az emberek jól érezzék magukat az adott országukban városukba kis településen. Magyarország jelenleg a post kommunizmus időszakát éli, sajnos a kép elég lehangolo. Mindenfelé a törtetés a hazugság, csalás, lopás ,árulás, közömbösség, lelki le épülés fenyegeti a magyar társadalmat, ha nem jön egy belső kényszer ami a fejlődésünket a helyes irányba terelné.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:50
Előzmény: #6154  Törölt felhasználó
#6156
Kedves cetas, en megertelek.Roviden ennyi.

Kedves koi; igazandibol tenyleg nem ertem,mire ertetted.

Kedves gentlemanus: Teljes egeszeben egyet ertek veled. Nekemis van csaladi oroksegem a temarol,igaz regebbi, 1918-bol,szoval tenyleg nem mindegy, hogy mi volt a multban, es hogyan viszonyul hozza a jelen.

Kedves koi, cetas, es gentlemeanus: En csak arra ertettem, hogy azt a megemlekezo topikot ,feleg a szep koltemenyei miatt, es a hangulata miatt kene kimelni. Minden masra itt ez a topik.

Megerteseteket koszonom.

Bekes megemlekezest
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:47
Előzmény: #6154  Törölt felhasználó
#6155
V?rciki... A csöcselék lekésték a Ferit az Operánál. :-))
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:37
Előzmény: #6153  Törölt felhasználó
#6154
DLPH, ne légy naiv, kedves barátom, ők konkrét vitákba sosem mennek bele.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:35
Előzmény: #6152  Törölt felhasználó
#6153
Igen, kommunikációra hihetetlen összegeket áldoznak, ideértve az internetes bértopikolást is, melynek legegyértelműbb megnyilvánulása az volt, hogy az Index szavazásán az emberek úgy voksoltak, hogy ők bizony akarnak vizitdíjat fizetni.

[Index: "próbanépszavazáson - sokféleképp magyarázható módon - az ellenzéki párt három fő kérdéséből kettő elbukott: a vizitdíjellenes indítvány 43,44 százalékkal az összes kérdés közül a legkisebb támogatást kapta, de és nem sokkal szerepelt jobban a tandíj eltörlését indítványozó javaslat sem, 44,66 százalék mondott rá igent. Gyengén kezdett, de végül 51,18 százalékkal átment a kórházi napidíj eltörlésére vonatkozó kérdés."]

Ennyire pofátlanok.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:30
Előzmény: #6149  Törölt felhasználó
#6152
Pénznyelő nem válaszol. Kérdeztem. Konkrétan. Ne beszélj mellé. Mi van a jobboldal győzelme esetén esedékes tőzsdekrachal? Amely gondolatra lelkesen rácsatlakoztál, aztán most tagadsz?
Mindent.

Válaszolj. Ne találj ki kifogásokat.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:30
Előzmény: #6150  Törölt felhasználó
#6151
Drop, a reggeli válaszodra válaszolva azt tudom mondani, hogy részben igazad van, de a probléma nagyon összetett, melyet ezen a fórumon - több okból is - nem lehet megvitatni.

Valójában én úgy gondolom, hogy a "nagytőke" számára igazából mi csa egy kis keleti porszem vagyunk valahol a végeken, amit ha akarnak ide fújnak, ha akarnak oda. Másként fogalmazva Magyarország a világpolitikában és a világgazdaságban nem tétel, nem számít.

Véleményem szerint egyet azonban egy komprádor kormányól is elvárnak; nevezetesen, hogy tartsa meg azt, amit ígért. Ez a kormány pedig nem csak azért képtelen erre, mert minden porcikájában egyszerűen ilyen, vagyis hazug, hanem azért is, mert a nagypályán (vagyis a nemzetközi színtéren) egyszerre több érdekcsoportnak akar megfelelni, ami sok esetben képtelenség. Ebből a szempontból a legérdekesebb harc a Nabucco-Kék áramlat kapcsán bontakozik ki, ami - véleményem szerint - a kormány bukásához fog vezetni. Itt ugyanis nem lehet Janus-arcú politikát folytatni.

Magyarország népét meg lehet vezetni - nem véletlen, hogy a D-209 legelső intézkedése az volt, hogy leváltota a KSH vezetőit -, de nemzetközi színtéren ezt már nem "nyelik le". Szerintem itt kell keresni a megoldás kulcsát.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:28
Előzmény: #6149  Törölt felhasználó
#6150
Tudom yesterday, de mindannyian hasonlóan reagálunk, nem akarunk már velük vitatkozni, de ez a sok arcátlan hazugság nem hagy nyugodni.
Engem egyébként felháborít, hogy a beszedett adómat ilyen PR-osokra költi a kormány.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:17
Előzmény: #6130  Törölt felhasználó
#6149
Drop, teljesen felesleges ezekkel vitát kezdened, hiszen nem ezért vannak itt. Egyikőjük sem fog korrekt, csúsztatásoktól és összemosásoktól mentes egyenes választ adni a kérdéseidre, mert akkor nem ők lennének. Semmi mások ezek, mint egy hataloméhes, hazug és korrupt kormány szánalmas kommunikációjának olcsó eszközei. Ne is várj tőlük többet.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:05
#6148
talán a sörhabot is félrenyelte?

kucc-kucc-verd hátba !

Petike, Petike!

megnőtt már a hajad? (bocsi!)

személyeskedés nélkül: hűvös idők járnak, október ..........nem a nagy, a kicsi.....
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:01
Előzmény: #6146  Törölt felhasználó
#6147
mindezt személyeskedés nélkül :)))
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 19:00
Előzmény: #6145  Törölt felhasználó
#6146
IGEN !

amikor melletted ülök, te sört iszol, én meg bort !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 18:55
Előzmény: #6144  Törölt felhasználó
#6145
Rapista, te használsz valamilyen tudatmódosító szert?:)
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 18:49
Előzmény: #6124  Törölt felhasználó
#6144
MÁLTÁN SEM MINDÍG GYŐZTÜNK !
ÉS IZLANDON SE !

ez nem volt OFF!

Jaltában eladtak, Máltán visszavettek..........rabszolgapiac?

GONDOLJÁTOK, AMIT AKARTOK !

Antall József maga mesélte a szülinapi privát videón: NEM TUDTA A KREMLBEN, HAZA JÖN-E VAGY SZIBÉRIÁBA !??

ennyi!
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 18:44
Előzmény: #6128  Törölt felhasználó
#6143
hm ! provokátorok is voltak a tévénél, mert valakik azt hitték könnyebb lesz hazazavarni az embereket.........nem jött be!

erre csináltak "egy kis bűncselekményt" és "nem forradalmat" !

Csak a ruszkik mentek - átzmenetileg - haza, a kiszolgálóik maradtak!

a ruszkik: most oligarchák-----------varsói sz. helyett ott van brukcseles..azért kicsit más, de ha a moszkvai bank bezárt (NGEB), akkor Laci bácsinak maradt hely ---bruxiban..

Viág proletárjai --------ne x@rjunk be !
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 18:41
Előzmény: #6137  Törölt felhasználó
#6142
DLPH és Yesterday, nektek mindenki bértopicoló, hülye, nem vehető emberszámba, sőt már "sehonnai bitang ember", stb. stb. aki nem pont azt mondja, amit ti. Döbbenetes. Ez titeket jellemez. És ezzel le is zártam részemről ezt a színvonalas beszélgetést veletek.
Törölt felhasználó 2007. 10. 22. 18:18
Előzmény: #6139  Knight Tyris
#6141
Zseniálisan rendbe rakta Csákiék szamárságát a boss.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek