Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 07. 25. 09:04
Előzmény: #60497  signal2
#60500
Nem a tervre és véleményedre, hanem a logikádra próbáltam rávilágítani! Nem kevertem és nem siklottam át a tények felett!
signal2
signal2 2017. 07. 25. 09:04
Előzmény: #60498  Vazsmegyei
#60499
Értem, mit írsz, csak nincs igazad. Én egy állítást tényszerűen cáfoltam. te meg próbálsz engem egy általánosításba belevinni. Én nem állítom, hogy Sorossal kapcsolatban minden állítás hazugság. Ezt eddig csak te írtad. Biztos, mert félsz, hogy igaz... :-)
Vazsmegyei 2017. 07. 25. 09:01
Előzmény: #60494  signal2
#60498
Tetszik neked, hogy csak hazudni lehet a GSoros és az UNIO kapcsolatáról? Az igazat persze nem szabad kimondani, mert az is hazugság lesz a logikád szerint! Ugye megértetted a álláspontod tarthatatlanságfát?
signal2
signal2 2017. 07. 25. 09:01
Előzmény: #60495  Vazsmegyei
#60497
Csakhogy én pontokba szedve írtam ide épp az előbb, hogy miben nem valósul meg a Soros által felvázolt terv. Sajnálom, hogy átsiklottál felette.
mityu2 2017. 07. 25. 08:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#60496
- pny - te aki saját bevallásod szerint a DK-t és az MSZP-t tartod jelenleg kormányzóképes pártoknak, ezen pártok deklarált célja migránsok kötelező!!! kvóta szerinti Magyarországra telepítése !!! megkezdted a 'szerecsen-mosdatást' hamarosan kijelented, hogy a migrációért Orbán a felelős, Botka nem akarja lebontani a kerítést, Gyurcsány pedig még soha nem is járt! a határzárnál! majd fennhangon kezded magad dicsérni, hogy te mekkora élharcosa voltál a migráció és a velejáró terrorizmus elleni harcnak !!! van még hová süllyedned! sikerülni fog! u.i.: elvtársaid tegnap már azt is hazugságnak nevezték, hogy M Schulz járt Szegeden és tárgyalt ROLEXLacival !!!
Vazsmegyei 2017. 07. 25. 08:57
Előzmény: #60485  signal2
#60495
Szerinted nem lehet azt mondani, hogy GSoros tervét hajtja végre az UNIO! Aki ezt állítja, mondja az hazudik? Kinek a véleménye ez a hazugság? Legfontosabb azonban ez a kérdés olyan aspektusba helyezése a jövőben, hogy mindenki hazug lesz aki igazat mond!!! Mert kijelenti valaki, hogy hazugság, amit GSorosról állítanak!! Innentől kezdve annyit lehet hazudni GSorosról, amennyit nem szégyenlünk, hisz minden hazugság lesz GSoros és az UNIO kapcsolatáról!
signal2
signal2 2017. 07. 25. 08:53
Előzmény: #60493  _pampa_
#60494
Nem jön évi 1 millió bevándorló, és az EU ezt nem is szeretné (igaz, már Soros sem) Soros nem támogatja a kvótát, ő az önkéntességet hangsúlyozza. Nem bocsátanak ki külön erre a célra kötvényeket. Nem adnak fejenként 5000 eurót a migránsoknak. Nem biztosítottak az útvonalak a bevándorló által kívánt célországba. Tehát 5 pontban NEM Soros terve valósul meg. Aki azt állítja, hogy Soros tervét hajtja végre az EU, az HAZUDIK.
_pampa_ 2017. 07. 25. 08:39
Előzmény: #60492  signal2
#60493
értem. Véletlenül lefedi egymást az EU elképzelése és Soros elképzelése ezen a területen.Így az EU nem Soros elképzelést valósítja meg......... Ahogyan a filmek kezdődnek..... minden egybeesés csak a véletlen műve lehet.....
signal2
signal2 2017. 07. 25. 08:35
Előzmény: #60490  _pampa_
#60492
Ha Európába nincs bevándorlás, annak súlyos gazdasági következményei lesznek. Tehát, hogy szükség van bevándorlókra, az elég valószínű, ez messze nem jelenti azt, hogy a lenti 6 pontos terv végrehajtása történne. Sőt, az a legtöbb pontban cáfolható. Mondom, a konteo fel van építve. Orbán ebben zseniális.
signal2
signal2 2017. 07. 25. 08:32
Előzmény: #60490  _pampa_
#60491
Értem, tehát, ha van egy 6 pontból álló javaslat, és annak 1 eleme megvalósul, akkor végrehajtották a tervet. OK.
_pampa_ 2017. 07. 25. 08:30
Előzmény: #60488  signal2
#60490
Te úgy látod.......én pedig másképpen......az igazság pedig kb. 100-150 év után kiderül. Létre akar hozni az EU egy közös ügynökséget? Javasolt ilyet Soros? Mondta azt Merkel hogy nagy lehetőség rejlik a migrációban és ezt Európának ki kell aknázni? Javasolta azt Soros, hogy Európának migránsokat kellene befogadnia? stb.....
signal2
signal2 2017. 07. 25. 08:19
Előzmény: #60488  signal2
#60489
De tudod te, miről beszélek. Kell folyamatosan egy ellenségkép, amit valami érzékelhetőhöz lehet kötni, hát összekapcsolták Soros-t és a migrációt. Szépen felépítették a konteót, és nyomatják. Hiába rogyik össze logikailag, hívőket az nem érdekli.
signal2
signal2 2017. 07. 25. 08:17
Előzmény: #60486  _pampa_
#60488
Szerintem az HAZUGSÁG, hogy az EU Soros tervét hajtja végre. A lenit javaslatból nem sok valósult meg. Sőt.
_pampa_ 2017. 07. 25. 08:16
Előzmény: #60485  signal2
#60487
"Az EU-nak haladéktalanul létre kell hoznia egy közös Menekültügyi és Migrációs Ügynökséget, mivel a 28 függetlenül működő tagállami rendszer nem hangolható össze.A menedékkérőknek biztonságos útvonalakat kell biztosítani, először Görögországból és Olaszországból azokba a tagállamokba, amelyekbe tartanak. A következő lépés ezeknek az útvonalaknak a „frontline” régiókig való meghosszabbítása lehet.Ki kell dolgozni a menedékkérőkre és a migránsokra vonatkozó globális standardokat.Az évente több mint egymillió migráns letelepítése érdekében az EU-nak mozgósítania kell az NGO-kat, az egyházakat és a vállalkozásokat is, hogy támogassák az ügyet." "Menekültügyi és Migrációs Ügynökséget" Nem ezt kezdte el megszervezni az EU?
_pampa_ 2017. 07. 25. 08:13
Előzmény: #60485  signal2
#60486
Ebben a formában ez így csúsztatás........ Soros sok mindent beszél...... Gondolom ismered a: "királynőt megölni nem kell félnetek....... szöveget....... "A Soros által javasolt terv hat pontból áll.Az EU-nak a közeljövőben legalább évi 1 millió menedékkérő befogadására kell berendezkednie, a terheket igazságosan elosztva a tagállamok között. A menedékkérőket az első két évben fejenként 15 ezer euróval kell támogatnia. Ehhez az unió – AAA státusát felhasználva – hosszú lejáratú kötvényeket bocsáthatna ki, az így elköltött összeg az európai gazdaságnak is lendületet adna. A lehetőségek határain belül mind a menedékkérők, mind a tagállamok preferenciáit figyelembe kell venniAz EU élére kell, hogy álljon annak a globális kezdeményezésnek, amelynek célja, hogy Libanonnak, Jordániának és Törökországnak megfelelő segítséget nyújtsanak a három országban tartózkodó összesen négymillió menekült ellátásához. Az oktatással, képzéssel együtt ez évente legalább 5000 euró/fő, azaz összesen 20 milliárd eurót jelent, aminek csupán töredéke áll rendelkezésre. Az uniónak ezzel párhuzamosan kötelezettséget kell vállalnia, hogy évi 8–10 milliárd euróval támogatja a többi „frontline” országot.Az EU-nak haladéktalanul létre kell hoznia egy közös Menekültügyi és Migrációs Ügynökséget, mivel a 28 függetlenül működő tagállami rendszer nem hangolható össze.A menedékkérőknek biztonságos útvonalakat kell biztosítani, először Görögországból és Olaszországból azokba a tagállamokba, amelyekbe tartanak. A következő lépés ezeknek az útvonalaknak a „frontline” régiókig való meghosszabbítása lehet.Ki kell dolgozni a menedékkérőkre és a migránsokra vonatkozó globális standardokat.Az évente több mint egymillió migráns letelepítése érdekében az EU-nak mozgósítania kell az NGO-kat, az egyházakat és a vállalkozásokat is, hogy támogassák az ügyet. Ehhez nem csupán megfelelő finanszírozásra lesz szükség, de a szponzorok és a migránsok összekötéséhez a humán- és it-kapacitásokat is bővíteni kell.Hans-Werner Sinn ugyanezen a fóumon szintén kifejtette álláspontját, amely szerint a káosz megfékezése érdekében Németországnak nincs más választása, mint a korlátozás."
signal2
signal2 2017. 07. 25. 08:10
Előzmény: #60484  _pampa_
#60485
= tehát az EU nem Soros tervét hajtja végre. Aki ezt állítja, hazudik.
_pampa_ 2017. 07. 25. 07:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#60484
Végre valaki olyan is elmondja akinek hisztek! "Soros megítélése szerint Európának"reális módon nehéz lenne több mint egymillió migránst felszívnia, mert azt csak önkéntes alapon lehet megtenni". Hangsúlyozta, hogy ellenzi a kötelező kvótákat. "Ezek nem működnek, ellentétesek az Európai Unió jogi keretével és a menekültekről szóló nemzetközi egyezménnyel"" "Ezek nem működnek, ellentétesek az Európai Unió jogi keretével és a menekültekről szóló nemzetközi egyezménnyel"" Remélem neki elhiszed,ha már tőlem ne fogadtad el, hogy ez így van.
_pampa_ 2017. 07. 25. 07:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#60483
"Ugyanebben az évben egy isztambuli sajtóbeszélgetésen azt mondta, az uniónak személyenként és évente 5 ezer dollárral kell támogatnia a Törökországba érkező migránsokat" Ezzel mi is a baj szerinted?" Én ezzel értenék egyet: ""Ugyanebben az évben egy isztambuli sajtóbeszélgetésen azt mondta, az ENSZ-nek személyenként és évente 5 ezer dollárral kell támogatnia a Törökországba érkező menekülteket" A migrációt nem támogatnám!
gambadoro 2017. 07. 24. 23:21
Előzmény: #60480  Phylaxa
#60482
Hát igen, pl akartam is kérdezni, hogy kell a veres párttagkönyvet narancssárgává változtatni?
gambadoro 2017. 07. 24. 23:20
Előzmény: #60479  Phylaxa
#60481
Kikérem magamnak Soros úr nevében, hogy így nevezd. Ki a bánat vagy te, rokona? Tiszteletlenség, de leginkább primitívség, szánalmas amit művelsz. Soros úr a század egyik legnagyobb formátumú pénzügyi zsenije, aki önerőből lett dollármilliárdos, míg te egy mszmp nyugdíjig jutottál. Soros úr, ha úgy tartja kedve romba dönti áldott forintunkat, de Ő igaz magyar, és inkább a fontot zúzta le. De, nem félek, majd orbánod fejére koppint, beállítja a sarokba, ha már fizeti.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek