Nekünk részvényeseknek ezen a héten csak jó hírek jöttek.Megkell csak emészteni őket.Jövőhéten kilövünk 4000 fölé első lépcsőben.Jól járt a Mol az új kormánnyal azt is látjuk már vissza kap a cég 5% papírt .Az államnak kell évente a zsé így marad jó kis osztink is .Melyik papír a béten amelyiknél negyedévente fogjuk látni a gyorsjelentésébe hogy nagy mértékben nő és nő a profitja évekig mint a gomba ezzel együtt az rv ára is nőni fog ez már most boritékolható és ezzel együtt oszti is marad és szerintem a mértéke is nőni fog.Ez több mint vonzó....!
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.