Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jagd 2026. 06. 09. 20:48
Előzmény: #401634  Jagd
#401640
Megkaptam a 3 minuszt arra hogy azt írtam dél körül hogy a mol ma esni fog .Utána kaptam 3 minuszt arra is mert megkértem a minuszolókat nézzék meg a zárást hogy ma tényleg esett.
Akkor megsem merem írni hogy a jelek szeint holnap megint esni fog a mol.Na erre kapok megint 3 minuszt?
Researcher
Researcher 2026. 06. 09. 20:16
#401639
jó lenne ha röfögnének már valami konkrétumot ....túl sok ideje húzzák a storyt , és nemcsak blöffffff meg talán így , meg talán úgy! 
Egyik 2026. 06. 09. 19:53
Előzmény: #401636  Balin2020
#401638
Zajkeltés
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 09. 19:49
Előzmény: #401635  ERA
#401637
Meg lennék lepve! 
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 09. 19:48
Előzmény: #401629  Researcher
#401636
"A szerb energiaügyi miniszter arról tájékoztatott szerdán, hogy az orosz Gazprom és a Mol között folytatott tárgyalásokon a legtöbb nyitott kérdés mostanra megoldódott, és az ügyletet még a jövő héten lejáró, az Egyesült Államok által szabott határidő előtt le kell zárni."
ERA 2026. 06. 09. 18:48
#401635
Véleményem szerint a mai esés a hulladék koncesszió felülvizsgálatának szól, várhatóan a MOL monopólium helyzete meg fog változni, amit maga a cég sem bán annyira.
Jagd 2026. 06. 09. 17:49
Előzmény: #401633  stoky
#401634
Aki minuszolta a bejegyzésemet /hárman voltak/ mikor azt írtam hogy esni fog a mol .Annak ajánlom nézze meg a zárót!
Gondolom erre is amit most írtam  nyom majd egy  minuszt🤣
stoky 2026. 06. 09. 17:35
Előzmény: #401629  Researcher
#401633
A fő probléma az, hogy a Gazprom „nem hajlandó eladni részesedéscsomagját, ezért a geopolitikai helyzet változásában bízva húzza az időt, pusztán azért, mert eleve nem önként lépett be az eladási folyamatba” – mondta Gujanicic.
stoky 2026. 06. 09. 17:22
Előzmény: #401629  Researcher
#401632
Már be van árazva januártól.
wtcsab 2026. 06. 09. 17:18
Előzmény: #401629  Researcher
#401631
Szuper!!! Érdekesség hogy a vg hozza le elsőként....
wtcsab 2026. 06. 09. 17:05
#401628
z3892
wtcsab 2026. 06. 09. 16:55
Előzmény: #401626  stoky
#401627
nos ezt nézik a befektetők és öntik a lavorból az olajos cégeket, köztük a mol erőt mutat, ami azért biztató...
stoky 2026. 06. 09. 16:19
#401626
WTI -4%
oldrider 2026. 06. 09. 15:48
Előzmény: #401623  wtcsab
#401625
Régi fórumozó vagy, mindíg tárgyszerű, normális kommenteket olvastam tőled, sokszor segítettél, utána jártál információknak. Nem is feltételeztem rólad, hogy jelekkel kommunikálsz. (Ezt a +- lehetőséget, ha rajtam múlna meg is szüntetném.) Elfogadom a magyarázatodat, de szerintem a MOL jelenlegi és potenciális részvényeseinek számára a NIS üzlet az elsődleges. Hogy az egyik nap ennyi, a másik nap meg annyi a Brent, mi van a hormuzi szorosban az nem annyira számít. Ha sikerül a NIS, akkor 4500-5000, ha nem, akkor 3500-4000 között lesz a MOL szerintem a Brent ár mozgásának függvényében.
Jagd 2026. 06. 09. 14:55
Előzmény: #401623  wtcsab
#401624
Meg azért itt van ez a bizonytalanság is a magasabb ajánlattal a Nis körül.
Ilyenkor eladni szoktak nem venni.
wtcsab 2026. 06. 09. 14:43
Előzmény: #401622  oldrider
#401623
Nem minuszolok elvből, de a válasz az olajár esése és az usd alakulása befolyásolhatja ma...
oldrider 2026. 06. 09. 14:31
Előzmény: #401617  oldrider
#401622
A mínuszolóktól kérdezném, hogy akkor miért esik a MOL? Ha minden annyira fasza meg egyértelmű lenne, akkor már valóban 4500 körül kéne járnia, de legalàbbis esnie nem szabadna! Azt hiszi a mínuszoló, fórumozgató, konyhapénzt befektető, hogy az ő gondolata jó, az lesz amit ő elképzel. 
stoky 2026. 06. 09. 14:17
#401621
3902 napi alj.

friss hírek További hírek