Megkaptam a 3 minuszt arra hogy azt írtam dél körül hogy a mol ma esni fog .Utána kaptam 3 minuszt arra is mert megkértem a minuszolókat nézzék meg a zárást hogy ma tényleg esett.
Akkor megsem merem írni hogy a jelek szeint holnap megint esni fog a mol.Na erre kapok megint 3 minuszt?
Akkor megsem merem írni hogy a jelek szeint holnap megint esni fog a mol.Na erre kapok megint 3 minuszt?
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.