Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 péntek, 12:00
#1329640
talán most meglesz a 46000
stacstac péntek, 11:55
Előzmény: #1329636  Daniel77
#1329639
hol olvastad?
 
jó spekit Neked
banderasz77 péntek, 11:50
#1329638
Mai nappal dobtuk az egesz pakkot. Trump vamhaboru induloban lett veve, nagyjabol 22400-on. Szerintem ideje volt itt ATH kornyeken vegre behuzni. Majd a nyari lecsorgasban nezunk valami jo beszallot ujra az ev vegi celarakhoz. Sok kitartast es nyerot mindenkinek….
JokerWizard
JokerWizard péntek, 11:48
Előzmény: #1329636  Daniel77
#1329637
Ez éves célár? A részvénypiaci célár általános időtávja 12 hónap. 2027 június? 
Daniel77 péntek, 11:44
#1329636
JokerWizard
JokerWizard péntek, 11:33
Előzmény: #1329633  Macus
#1329635
Amúgy tudom hogy nem illik beleszólni (mások döntésébe meg pláne), de péntek van.. Azért szoktak ilyenkor "realizáni"  pozícióka zárni, mert a hétvégén nincs tőzsde és bármi  történik azt , azt max hétfőn tudják lereagálni...  
JokerWizard
JokerWizard péntek, 11:17
Előzmény: #1329624  Uhura
#1329634
Lassan itt az uborkaszezon...  A beféltetők is realizálnak és mennek nyaralni.. A OTP saját részvény vétel is szünetelni fog a beszámoló közzététele előtti  30 napos "csendes időszakban" . Az a jövő hét... 
https://bet.hu/newkibdata/129490819/260626_sajat_171.pdf
Macus
Macus péntek, 11:11
#1329633
mai nap kivárok..... aztán meglátom mi legyen nap végén , egy részlegeset realizálok aztán max hétfőn visszaveszem. egy 10-20% max 
Vara péntek, 11:02
#1329632
A világ 400 legerősebb vállalata közé került az OTP Csoport a Forbes Global 2000 listán :
https://www.forbes.com/lists/global2000/
Jussi
Jussi péntek, 10:51
Előzmény: #1329616  ursa
#1329631
Aki csinálja folyamatosan,az tudja ezt kezelni. Igazából a két jegyzőnek kéne a kt-t kezelni,de ők erősen manipulatívak.
ktamask péntek, 10:34
#1329630

én az olajat is figyelgetem, mint útmutató
.https://www.investing.com/commodities/brent-oil
divergens dupla alj 1h-n, 72.42, ha az OTP-nél longoltunk, így itt, dupla aljnál az olajnál is ezt kellene tenni.
40%-ot esett 120-ról.
időszerű lenne egy patt, de ha patt, akkor ? Akkor tőzsdei korrekció jön, valami hír lesz, ami támogatni is fogja, magától soha nem megy északra, ahhoz hír is kell.
Láma
Láma péntek, 10:32
Előzmény: #1329624  Uhura
#1329629
Nem egyeztettünk, de tegnap én is eladtam 10%-ot :-) egy három héttel korábbi megbízással. Most elgondolkodtattál a mai napot illetően...
SchNorbi
SchNorbi péntek, 10:31
Előzmény: #1329627  berlini
#1329628
45.960,-
berlini
berlini péntek, 10:30
Előzmény: #1329622  Uhura
#1329627
A világ legpontosabb órája naponta kétszer az ami áll. Még az atomóránál is pontosabb.
ktamask péntek, 10:29
Előzmény: #1329623  Macus
#1329626
offtopic, csak említetted a daxot:
https://kephost.net/p/MjQ1NTU2Mg.png a zöld dupla vonalnál van: 24770, tegnap felcsattant a csökkenő piros vonalig: 25080, éjszaka 24700-el jutalmazták, reggel tolt egy 24880-at, most 24770.
kivárás, ami szerintem vicc, hogy USA nélkül nincs irány.
NQ -2%-ot esett éjszaka,  Nikkei -4%, daytrader esés után a longot keresi, OTP le se szarja, ott csak annyi a "pánikroham", hogy melléugrott a tegnapi napnak, és üti az ATH-t :D
ktamask péntek, 10:24
Előzmény: #1329618  Naras
#1329625

Rajzoltam egy aktuális naposat
A legaljáról húztam egy emelkedő alj trendvonalat.Valaki írta, hogy az utóbbi napokban oldalazott egyet, pihent, kb. ezt mutatja.
https://kephost.net/p/MjQ1OTgxNQ.png
Beleláttam egy szűkülést, szándékosan így rajzoltam.
fekete nyilakkal mutatom a telizöld marobozu gyertyákat open napi low-ról maxos zárás.
a piros nyíl mutatja a napi maxos zárókat = vételi erő
A kérdés a mai nap, melléugrott a tegnapinak.
Hetes záróra megküldhetnénk a TS-t, "me csak".
Legalul látható az a szumma forgalom (ha jól értelmezem), ami még eléggé low, kivárás.
Uhura péntek, 10:23
Előzmény: #1329610  Thrawn
#1329624
Kékek előre. 
Jó kérdés, hogy most tényleg korán mente-e el,  én tegnap 10%-ot eladtam, ma lehet kidobok meg 10%-ot. Az az érzésem ez öregnyagyis nyárivégi "elejei" hype és gyorsan kifullad. 
Macus
Macus péntek, 10:20
#1329623
Usa bank futik zoldek , olaj 3% minusz , usa dax futi kezd visszajonni. Mi is szepen visszajottunk. Most ebedelnek nemsoka a robotok aztan meglatjuk mi lesz 46 al
Uhura péntek, 10:17
Előzmény: #1329618  Naras
#1329622
Kiyosakinak igaza lesz csak nem tudni mikor, de amikor igen csak akkor a csapból is az fog folyni hogy ő megmondta.... és majd jön asok hülye és leboruk előtte , hogy mekkora ember hisz megmondta.
BellaVita péntek, 10:17
Előzmény: #1329618  Naras
#1329621
évek? évtizedek, nem? :D vagy csak én érzem hosszabbnak a folyamatos világvége keltést?

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek