Igen, pörögnek is a számok a fejemben 😀
Ha közel 48K körül el tudnám adni, és a jelenleg viszonylag nyomott MOL-ból be tudnék vásárolni, meg talán jól is járhatok.
Bár nem vagyok matematikus 😉
Ha közel 48K körül el tudnám adni, és a jelenleg viszonylag nyomott MOL-ból be tudnék vásárolni, meg talán jól is járhatok.
Bár nem vagyok matematikus 😉
OTP részvényesek ide!