folyamatosan ezt a dilemmát látom a pénzügyi influenszereknél, MÁP vagy részvény, arany vagy bitcoin, OTP vagy MOL? Sehol nem mondja senki, hogy dobd ketté és máris nyugodtabban alszol. Tudom így kisebb lehet a potenciális haszon. Lehet
Regisztráció: 2020-11-09 11:35:16
Hozzászólások száma: 4
Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 15:02