pilote

Regisztráció: 2020-11-09 11:35:16

Hozzászólások száma: 4

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 15:02


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! csütörtök, 15:02
folyamatosan ezt a dilemmát látom a pénzügyi influenszereknél, MÁP vagy részvény, arany vagy bitcoin, OTP vagy MOL? Sehol nem mondja senki, hogy dobd ketté és máris nyugodtabban alszol. Tudom így kisebb lehet a potenciális haszon. Lehet
Richter topik 2021. 05. 15. 14:47
MOLly tulajok topikja 2020. 11. 23. 11:34
Nem, 18-on van most 11:28 óta
MOLly tulajok topikja 2020. 11. 11. 12:46
Tartja a szabadságharcos szintet

friss hírek További hírek