Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
error csütörtök, 15:25
Előzmény: #1329470  SchNorbi
#1329480
Igen, pörögnek is a számok a fejemben 😀
Ha közel 48K körül el tudnám adni, és a jelenleg viszonylag nyomott MOL-ból be tudnék vásárolni, meg talán jól is járhatok.
Bár nem vagyok matematikus 😉
Uhura csütörtök, 15:16
#1329479
Az az èrzésem az mtel srv után gyün be az otp be a cash. Ez hajtja. 
Amúgy szvsz az összes saját vezetöi részvény eladások kontra indikátorok, mindig akkor adnak el amikor megindul felfelé. 
ktamask csütörtök, 15:15
Előzmény: #1329474  ktamask
#1329478

https://www.investing.com/commodities/brent-oil-streaming-chart
ezt javaslom böngészgetni.
2026.02.27-én nyitó GAP
HIGH 73 értékű nap - 75.75 LOW-al, a kettő között volt a GAP.
mai low 72.43, és 73.76 40%-os esés a 120-as csúcsról.
Lassan érik egy korrekció.
Uhura csütörtök, 15:13
Előzmény: #1329472  pilote
#1329477
A pézügyi influenszerek nem a befektetésből élnek hanem belölünk ha megnézzük őket, megvesszük a dobozos szarjaikat. 
Szerintem mondják csak nem így , mert ha azt mondanák, hogy döntsél, oda adód egy tiszteséges befektetési cégnek hogy kezelje akkor nagy átlagban kezdőként biztos jobban jársz, de ha magad kereskedsz, kezelsz kereshetsz többet de több idő, stressz .... és így tovább , csak hát így kb 10 perces videóval lezárulna a történet és az influenszernek  nem ez a cél hanem, hogy napról napra visszamenj és.megnézd a világmegváltó videókat. Az egész nagyon egyszerüen leirhat :
Idő x tudás x stresz = pénz. 
Ha pedig nyugit akarsz meg sok pénzt  akkor egy Ray Dalio féle all weather alap mellet nem akarsz nagyon mást. 
error csütörtök, 15:13
Előzmény: #1329475  error
#1329476
12M nyereségem.
Bocs...
error csütörtök, 15:12
Előzmény: #1329467  Daniel77
#1329475
Mivel eladtam idén egyszer a pakkomat és visszavettem alacsonyabb áron, keletkezett cca. 12 nyereségem. (Régi pakk volt, 9.9E átlagon.)
Ha most kiszállnék a szintén jókor vett pakkból még lenne cca. 4M nyereségem.
Namármost a MOL-os kalanddal nagyjából a letudnám a nyereségadót, nem akarok arra zsebből pénzt beletenni. Az oszti meg ugye adóval csökkentve jönne eleve.
A kérdés, hogy kb. 1-2 éven belül az OTP vagy a MOL teljesít-e jobban.
Tudom, nehéz kérdés...
ktamask csütörtök, 15:11
Előzmény: #1329473  Netzus
#1329474

700 fölé kijött 10-70 ponttal, ez egyelőre maszatolás, valószínűleg tele vagyunk iceberggel.
Figyeljétek a forgalmat, ha megállás nélkül veszik az eladási oldalt, és mégsem haladunk, pedig fogynak 1000-2000db-ok, akkor újratöltődnek = iceberg.
Ha elengedik, robbanásszerű kitörés jön. 4 zöld van egyelőre, hiányzik az 5. ami ideálisan pénteken jöhetne.
Netzus csütörtök, 15:03
Előzmény: #1329468  ktamask
#1329473
alakul ez, nem akar 710-nél maradni...770, az átlagnál egy picit magasabb forgalom mellett. Na majd az amcsi nyitást hogy viseli...
pilote
pilote csütörtök, 15:02
Előzmény: #1329463  error
#1329472
folyamatosan ezt a dilemmát látom a pénzügyi influenszereknél, MÁP vagy részvény, arany vagy bitcoin, OTP vagy MOL? Sehol nem mondja senki, hogy dobd ketté és máris nyugodtabban alszol. Tudom így kisebb lehet a potenciális haszon. Lehet
ktamask csütörtök, 15:01
Előzmény: #1329466  Macus
#1329471

A zászló elején 5 napig tartott a szára.
Ha a hanging man utáni "picit pottyanó" napot veszem alapul, ami emelkedő aljakat produkált újra, akkor az az első zöld (bár piros) Azóta van 4db zöldünk, de már kevésbé impulzív.
Számolni kell a dupla tetős remegőkezű bandával, akik úgy döntöttek kiszállnak inkább, mintsem várják a világmegváltó dinoszauruszt. Tehát őket először ki kell pörgetni, ha elfogytak ezek az iceberg katonák, onnantól lehetne egy komolyabb nap, az lesz az impulzus vége.
Érthetőbben: ha 48k jön (szerintem max TS-ig mennek), az 1nap alatt jön, eléri a TS -t, és másnap vége van.
47243-nál van a TS KO, ezt kell belőniük, hogy ezt elérjék.
Nincs messze.
A következő TS 50900, erős.
SchNorbi
SchNorbi csütörtök, 15:01
Előzmény: #1329469  error
#1329470
45.760,-
error csütörtök, 15:00
Előzmény: #1329466  Macus
#1329469
Ok, de certihez (nem értek ahhoz) el kéne gondolom ugyanúgy adnom most a pakkomat...
Amúgy közép távon a MOL-nál jelentős emelkedést várnak, állítólag elég alulértékelt a cég, 4.5-5K árfolyam sem kizárt.
Oszti után nyilván esne, de ha 1-2 éven belül tényleg 5K körül forogna az jobb mint az OTP 50 ezre...
ktamask csütörtök, 14:54
Előzmény: #1329464  Macus
#1329468

50 pontonként nincs ellenállás.
ha 50 pontokkal szutykolnak, akkor az már baj.
Főleg dupla tetőnél, +100-200 pont, 50pontjával.
Nem 2000db-jával kellene haladni, hanem 15000-20000db-al.
Daniel77 csütörtök, 14:51
Előzmény: #1329465  error
#1329467
kiszállsz az OTP-ből nyereségadód lesz. Majd visszamész a MOL-ba, ott lesz osztalékod de lehet gyengébben teljesít a papír, így az osztalékod egy részét viszi is, na meg ugye osztalék előtt az árfolyam alapból lejjebb megy...
Macus
Macus csütörtök, 14:44
Előzmény: #1329463  error
#1329466
1500 certid lenne otp az magaban tobbet hozna mint az egesz molos sztorid :) hozzatennem az osztali le fog esni szoval +\- nem leszel elolrebb vele. 
error csütörtök, 14:43
Előzmény: #1329463  error
#1329465
Bocs, csak 9K mol-t tudnék venni, de a dilemma változatlan...
Macus
Macus csütörtök, 14:42
#1329464
Ellenallas kikapva 750 rol … kovetkezo 800 on
error csütörtök, 14:32
#1329463
Dilemmám a következő:
OTP szépen hozott eddig, osztalék is bezsákolva.
Viszont szemezgetek a viszonylag gyengus MOL-al, melynél garantált nettó 255 forint osztalék lesz negyedév végére.
Kiszálljak-e most az OTP-ből a garantált MOL osztiért vagy sem?!
Nagyjából 10K MOL-t tudnék venni, ami cca. 2.5M osztalék lenne, ha várok az OTP-ben, akkor 50E -ig még mehet (talán) 3500-at, ami nekem pluszban 2.2M lenne, de ugye ez bizonytalan...
Szóval biztos oszti vagy bizonytalan emelkedés?
Vagy biztos oszti, utána pedig október környékén vissza OTP-be...
Daniel77 csütörtök, 14:30
Előzmény: #1329461  badsector1
#1329462
mert a célár 50k :) ( vettem 2 hónapja 41600 nál is)
badsector1
badsector1 csütörtök, 14:24
Előzmény: #1329460  Daniel77
#1329461
miért nem akkor vesztek mikor fáj venni?
már 5000-rel feljebb vagyunk.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek