Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Macus
Macus hétfő, 13:17
Előzmény: #1328938  Beze
#1328940
ha csak 48 lesz az is maradhat :D Én ma vettem egy nagyon kicsit, de ha még leszúrna veszek 200-300 at
ktamask hétfő, 13:16
Előzmény: #1328937  myrath
#1328939

Belelátni a zászlót, de szerintem 48-50k akkor jön, ilyen gyorsan, ha valami érdemi, pozitív hír jön az OTP-re nézve.
Elliot valószínűbb, 1-2-3-as a 45k, 4es kész 43700-ig
ha 39600-42000 környékéig nézem az elsőt az 2400 pont.
43700+2400 = ~46000.
Kerek 12 órakor jött valami pumpa, meg most 13 órakor is.
Pár percre USA nagyon boldog lett, utána már kevésbé.
Mik lehetnek ezek az impulzusok? Milyen pozitív dolgot lehet még beárazni azon kívül,h béke van?
Beze
Beze hétfő, 13:12
Előzmény: #1328937  myrath
#1328938
Jó kis zászló. Kis pöcsölés után jöhetne az 50. Ha leszúrogat egyet kettőt lehet még venni
myrath hétfő, 13:07
#1328937
Csodaszép....:)
https://invst.ly/1i85ii
SchNorbi
SchNorbi hétfő, 12:52
Előzmény: #1328934  DxDraco
#1328936
44.610,-
ktamask hétfő, 12:38
Előzmény: #1328933  Lou70
#1328935

7 évig nem lett gyerek, mert talán nem is akartak.
A főnökömék is felvették volna a hitelt, kapásból az volt az ötlet, hogy 4 év állampapír és végtörlesztés, mert 5 év a határ, amiből lett 7 év.
Aki lakást vett belőle, irgalmatlan sokat nyert, nem kell panaszkodni.
Az eredeti papírforma szerint 1 összegben kamatostul kell visszafizetni a hitelt, ha jól tudom.
DxDraco hétfő, 12:37
Előzmény: #1328932  SchNorbi
#1328934
 "2026. június 19-én a Budapesti Értéktőzsdén 22.000 darab OTP törzsrészvényt vásárolt 44.131 forint/darab átlagáron az OTP Bank"
Lou70
Lou70 hétfő, 12:19
Előzmény: #1328922  ktamask
#1328933
Szerintem is igazad van a babaváróval. Gondolom most is úgy van mint a régebbi hitelekkel volt, hogy akinek orvosi okból nem lehet gyereke, ott egy igazolás fejében elengedik a büntit. De aki arbitrázs ügyeletre vette fel, vagy tényleg  eszében sem volt gyereket csinálni,  hát az így járt. Az egyéb hitelek esetén meg a gyerekeseket mindenképpen védeném, mert ott a család lecsúszása a végén sokkal többe kerül az államnak, mint a segítség. 
SchNorbi
SchNorbi hétfő, 12:16
Előzmény: #1328931  gyula1971
#1328932
44.550,-
gyula1971
gyula1971 hétfő, 11:22
#1328931
-VG-Technikai:-OTPAz OTP árfolyama a korábbi kitörést követően egészen a 261,8 százalékos Fibo-szintig emelkedett, mely 44 828 forintnál képez fontos ellenállást. Onnan negatív korrekció indult, de továbbra is felfelé mutat a technikai kép. Meghatározó támasz 42 481 forintnál látható, amennyiben oda visszakorrigál a jegyzés, érdemes lehet majd figyelni a fordulós jelekre.
OTP: megtorpant a BUX-index, főként a bankrészvényre érdemes figyelni - Világgazdaság
Zöldbéla
Zöldbéla hétfő, 11:22
#1328930
Lehet, hogy most kapok a fejemre, de:
Ha a Brave böngészőt használjátok, akkor sok egyéb pozitív lehetőség mellett, a reklámok is alapból "elmaradnak" még
 a youtube videókból is! :)
Macus
Macus hétfő, 11:18
Előzmény: #1328919  Naras
#1328929
jó ez igazából lényegtelen.... az ukrán háború 4 éve megy ..... itt egy hír fog számítani... amint aláírják a békét :D addig minden más csak handabandázás és szerintem a piacot se fogja érdekelni egy sokadik eu csúcs vagy akármilyen találkozó. 
Macus
Macus hétfő, 11:17
Előzmény: #1328924  Zöldbéla
#1328928
na ezt nem ismertem (mondjuk nagyon nem is kerestem még mivel tudok angolul de legközelebb majd próbálom így írni) , mentségemre telefonról szoktam ezeket másolni, ott szarabb ezzel mahinálni
SchNorbi
SchNorbi hétfő, 11:14
Előzmény: #1328926  stacstac
#1328927
44.440,-
stacstac hétfő, 10:59
Előzmény: #1328925  stacstac
#1328926
viszont a 15/18 éves gyermekeim felsőfokon beszélnek   :-)
stacstac hétfő, 10:58
Előzmény: #1328924  Zöldbéla
#1328925
én egyébként annyira "bunkó" vagyok, hogy nem tudok angolul
 
viszont ez a "trükk", amit írtál, az nagyon szuper (nem ismertem) - eddig mindig az angol magyar fordítót használtam, de ez sokkal egyszerűbb - mindig tanul az ember valamit
 
jó spekit Neked - mindig szívesen olvasom az írásaidat
Zöldbéla
Zöldbéla hétfő, 10:41
Előzmény: #1328888  Macus
#1328924
Ennyi lett volna (kijelölés -> fordítás):
The overwhelming majority of the members of Iran’s Supreme National Security Council voted in favour of the memorandum of un derstanding and engaging in diplomatic talks.
Az Iráni Legfelsőbb Nemzetbiztonsági Tanács tagjainak túlnyomó többsége megszavazta az egyetértési nyilatkozatot és a diplomáciai tárgyalások megkezdését.
Daniel77 hétfő, 10:40
Előzmény: #1328921  Naras
#1328923
a fidesz által adott állami, olcsó hitelek (3%) szépen begyűrüződött az árakba. Hiába kapsz 3% ért hitelt, ha a vásárolandó lakás ára minimum 50% al emelkedett...nem volt ez jó semmire sem. Azoknak jó volt,akik 10 éve vettek egyet befektetésnek a meglévő otthonuk mellett.
ktamask hétfő, 10:39
Előzmény: #1328921  Naras
#1328922

Akkor válaszold meg, hogy mi értelme van-volt bevezetni a kamatstopot, HA mégis kevés embert érint?
Az ingatlanok árait felesleges ide belevenni.
Ez a FIDESZ marhasága volt, védeni az embereket? Mitől? A saját marhaságuktól.
Július 1-tól a babaváró elcsúsztatott 2 éve is, mire húznád még tovább az időt?
7 év alatt nincs gyerek, de felvették a 10Millát, amiből alsóhangon dupláztak.
Ők is fizethetnék vissza 1 összegben kamatostul.
Őket mire védenéd? Perkáljanak, mint a katonatiszt.
Naras hétfő, 10:29
Előzmény: #1328920  ktamask
#1328921
Azért, ezt a devizahitelhez hasonlítani elég erős túlzás. Még kamatstop nélkül sem lennének extém magasak a törlesztők valószínűleg. A legtöbb hitel ugye ilyen 5 meg 10 éves periódusokra ad fix kamatot, szóval aki még ezen belül van, azt nem is érinti. A maradék, akik régebben vettek pedig azért nem jártak olyan rosszul, hiszen az elmúlt 10 évben agyjából megháromszorozódtak az ingatlanok árai. Nyilván csábító egy 5-10 évig kedvezőbb havi törlesztő és úgy kalkulálhatnak sokan, hogy mire már nem lesz fix kamat, ki tudják gazdálkodni. Biztos vannak olyanok is, akik ennyire nem gondolkodtak előre, országos átlagban a pénzügyi intelligencia szintje valszeg a béka segge alatt van, de legalább meg tudták venni a kecót és itt visszacsatolnék az előbbire, miszerint nem jártak azért azzal olyan rosszul mostanra, ha befektetésként is nézzük. Azt nem tudom, hogy ki és mi alapján számít majd igazán rászorulónak, és hogy a folyamatos kivezetés is hogyan valósul majd meg, nap végére, vagy holnap majd többet tudunk. 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek