Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpp hétfő, 08:21
Előzmény: #1328896  Macus
#1328900
izrael gondoskodni fog rola, hogy ne menjen minden flottul :(
BellaVita hétfő, 08:17
Előzmény: #1328898  dzsimi
#1328899
megnézve a napos, órás chartokat, személy szerint eladói nyomást várok hét elejére. szigorúan TA alapján, és szerény véleményem szerint
dzsimi
dzsimi hétfő, 08:09
Előzmény: #1328896  Macus
#1328898
Elnézve a múltheti mozgást és hogy 45000 felett csak pillanatokig tudott megmaradni majd lecsorgás én egy sávozásra számítok 43000-45000 között .... ez azért szépen lekereskedhető  majd.... csak figyelni merre indul el nyitó után .... 
Macus
Macus hétfő, 07:02
Előzmény: #1328896  Macus
#1328897
Nikkei viszont orul
Macus
Macus hétfő, 06:53
#1328896
Na ma kivancsi vagyok mi lesz … elvileg sikeres targyalasok voltak , atsulyozas letudva . Olaj kozben piros , futik pirosak de az usa ataludta a penteket… szoval passz ki lesz nalunk. 
Uhura vasárnap, 23:15
Előzmény: #1328893  Lizi
#1328895
Trump egy igaz szociopata, ripacs, mega egoval, és gyerekes attitudökkel. Bármit csinál annak legalább 2/3 nárcizmus. 
Ahogyan viselkedik az nem illik egy amerikai elnökhöz. 
Ha igazad van kvázi pénzért vesz pr-t és ez olyan alkubami most lehet nem kerül sokba, de sokszorosát meg fogjuk fizetni mert kiderült az amerikai király meztelen ..... minden szempontból. Kb. annyira fogatlan oroszlán mind az oroszok, innentől már csak egy kérdés van a vörös sárkány is fogatlan, tőketlen papír masé vagy ő az új nagy kutya. 
Lou70
Lou70 vasárnap, 23:03
Előzmény: #1328893  Lizi
#1328894
igen, simán
Lizi
Lizi vasárnap, 21:50
#1328893
Lehet ez is része az alkunak. Trump keménykedik kicsit a neten, hogy ugy tünjön ő a főnök, cserébe irán kap 300 milliárd dollárt, a szankciók feloldását, plusz amiről senki nem tud, csak ők.
Lou70
Lou70 vasárnap, 19:21
Előzmény: #1328891  Macus
#1328892
Hát vagy shortol megint, vagy csak nem akarja, hogy Irán vérszemet kapjon.
Macus
Macus vasárnap, 18:39
Előzmény: #1328890  Lou70
#1328891
Nem tudom mi a celja a mostani targyalasoknak de eleg hulyen nez ki egy hulye vezetesevel aki bekemegallapodast vagy tuzszunetet akar de kozben megsemmisitessel fenyeget
Lou70
Lou70 vasárnap, 17:35
Előzmény: #1328889  Macus
#1328890
Nem hülye ez az ember, csak valószínűleg nem ugyanaz a célja, mint amit mi gondolunk. 
Macus
Macus vasárnap, 16:31
Előzmény: #1328887  Zöldbéla
#1328888
De , csak az al jazeerarol masolom mert a portfolio nyilvan semmit nem ir vagy azt is egy nap kesessel
Zöldbéla
Zöldbéla vasárnap, 16:29
#1328887
Megy a flancolás ezerrel!
Egyesek már nem is tudnak magyar nyelven posztolni?
Macus
Macus vasárnap, 12:51
#1328886
The overwhelming majority of the members of Iran’s Supreme National Security Council voted in favour of the memorandum of understanding and engaging in diplomatic talks.
Macus
Macus vasárnap, 09:15
Előzmény: #1328884  Macus
#1328885
Pakistan’s PM Sharif lands in Zurich to attend US-Iran negotiationsPakistan’s Prime Minister Muhammad Shehbaz Sharif has arrived in Zurich to participate in the US-Iran talks later today, his office said.
Miniszterelnok is ment pakisztanbol … ez kb annak a jele hogy probaljak a feleket leultetni es alairatni az egyezmenyt
Macus
Macus vasárnap, 08:02
#1328884
Pakistan’s army chief arrives in Switzerland for US-Iran talksField Marshal Asim Munir, Pakistan’s military chief and top mediator, has arrived in Switzerland, where he will participate in the US-Iran talks under the Islamabad MoU framework.
Ha a pakisztaniak ott vannak az jo jel
Lou70
Lou70 2026. 06. 20. 18:37
Előzmény: #1328872  ktamask
#1328883
Térjünk vissza rá hétfőn 😁
DxDraco 2026. 06. 20. 18:30
Előzmény: #1328881  Macus
#1328882

Amcsik kiállnak a zsidók mögül, Irán meg oldja meg ahogy tudja. 
Ha a szorost lezárják, Trump nem megy el onnan. Irán bele fog menni ebbe a nyertes alkuba.
Macus
Macus 2026. 06. 20. 17:46
Előzmény: #1328880  Macus
#1328881
Iran says delegation heading to Switzerland to ensure US fulfils commitments under agreement

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek